Wybierz daty

Podziemia Rynku w Krakowie

Poznaj przeszłość Krakowa i odkryj zapomniane sekrety w odkopanych korytarzach.

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Podziemia Rynku w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Podziemia Rynku w Krakowie? Kliknij tutaj.

Podziemia Rynku w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 171 opinii

To był niesamowity początek naszej podróży! Nasza przewodniczka była tak urocza i miała bardzo dobrą znajomość muzeum i historii Krakowa, jej angielski też był doskonały. Gorąco polecam każdemu, nie sądzę, żebyśmy wyszli z muzeum z wiedzą, której się nauczyliśmy, gdybyśmy się obejrzeli.

Przewodnikiem jest ten sam człowiek, którego mieliśmy podczas zeszłorocznej wizyty w Fabryce Schindlera. Ma pasję do przekazywania informacji w przyjazny sposób. Jest chodzącą encyklopedią. GORĄCO POLECAM tę wycieczkę!

Absolutnie cudowna przewodniczka, myślę, że miała na imię Magda. Była tak namiętna i bardzo podekscytowana, że może pochwalić się historią. Regularność wyjaśniania po polsku i angielsku, aby wszyscy mogli nadążyć.

Przewodnik (ONA) wyjaśnił nam wszystko bardzo dobrze i jasno i był bardzo pomocny. Świetne muzeum z wieloma interesującymi eksponatami i wykopaliskami. Naprawdę polecam.

Fantastyczny eksponat i posiadanie przewodnika przyniosły osobisty charakter i zwróciły uwagę na szczegóły, które prawdopodobnie byśmy przegapili.