Wybierz daty

Podziemia Koloseum

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj według:
1 - 16 / 48

Podziemia Koloseum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Podziemia Koloseum? Kliknij tutaj.

Podziemia Koloseum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6603 opinii

Prosty proces rezerwacji. Przyjaźni pomocni przewodnicy wycieczek. Wybraliśmy tę konkretną trasę, ponieważ nie byliśmy przywiązani do grupy. Posiadanie wcześniej zarezerwowanych biletów na atrakcje jest koniecznością, a ta firma turystyczna miała wszystko gotowe, kiedy przyjechaliśmy, aby odebrać bilety. Nieograniczone karnety na transport publiczny są genialne, aby pomóc nam szybko i łatwo poruszać się po mieście.

Warto, jeśli jesteś dalej od centrum Rzymu i musisz skorzystać z transportu, aby dostać się do historycznego centrum, tak jak to było w moim przypadku, byłem w trastevere, było warto, bo zawsze musiałem jechać jakimś transportem, a w przeciwieństwie do wielu ludzi twierdzi, że Roma nie jest mała i nie można robić wszystkiego chodząc, zwłaszcza z 35-stopniowym upałem w głowie.

Świetne rozwiązanie! weszliśmy do muzeum watykanskiego bez kolejki i od razu dostaliśmy bilet do colloseum oraz do forum Romanum na następny dzień. oprócz tego bilet na komunikację miejską oszczędził nam chodzenia długich kilometrów (nasz hotel był przy granicy miasta). bardzo polecam!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka zaczynająca się od Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra. Wygodne buty polecane są następnego dnia w Koloseum, na Palatyn i na Forum Romanum. Piazza Navona dobrze komponuje się z pizzą.

Personel był bardzo dobry w informowaniu nas, jak korzystać z otrzymanych biletów. To było szybkie i zrozumiałe.