Atrakcje i wycieczki
Podziemia Koloseum

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Podziemia Koloseum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Podziemia Koloseum? Kliknij tutaj.

Podziemia Koloseum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3288 opinii

Przyjazny, energiczny i poinformowany personel. Popołudniowa wycieczka może być gorąca, jest dużo spacerów, wspinaczki i schodów. Nasza przewodniczka Sarah naprawdę się nami zaopiekowała. Polecam przyniesienie zamrożonej butelki z wodą. Wtrąciła humor w trasę koncertową, która wywołała uśmiechy wśród turystów. Jest tyle historii het .... wieki po wiekach. Posiadanie przewodnika było bardzo pomocne.

Podobała nam się wycieczka, nasz przewodnik był bardzo dobry i udzielił nam wielu dodatkowych informacji i pokazał nam zdjęcia, które pomogą zobrazować, jak kiedyś wyglądały te starożytne ruiny. Skończyło się to na około 4 godzinach, ponieważ nasz czas na wejście do Koloseum był spóźniony. Na szczęście nie mieliśmy żadnych innych planów, było w porządku.

Przewodnik był pouczający i przyjazny; szybka wycieczka, ale trafiła na ważne wydarzenia. Całkowicie warte swojej ceny, aby pominąć kolejki, które mogą być bardzo długie i gorące.

Przewodnik był niesamowity. Wyjaśniła wszystko bardzo cierpliwie, nie spiesząc się w żadnym momencie i sprawiła, że wycieczka była zabawna pomimo upału.

It was best ever spent money when travelling. Private tour was mind blowing