Dodaj daty

Podwodne muzeum w Cancún

Podwodne muzeum w Cancún

Podwodne muzeum w Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

1. Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Poznaj kolorową florę i faunę morską oraz czyste, błękitne wody dżungli nieopodal Cancún, ciesząc się tą wodną przygodą w towarzystwie przewodnika. Poczuj wzrost adrenaliny, płynąc motorówką po lagunie Nichupté. Zwolnij nieco tempo, próbując swoich sił w snorkelingu. Nurkuj pośród podwodnych posągów rafy koralowej Punta Nizuc. W marinie założysz kamizelkę ratunkową i odbierzesz sprzęt do snorkelingu, po czym dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motorówkę. Wskocz do 2-osobowej motorówki, z pokładu której zwiedzisz bogatą w mangrowce lagunę Nichupté. Przemierzaj namorzynową dżunglę. Przewodnik zwróci Twoją uwagę na najciekawsze przykłady flory i fauny, gwarantując, że zobaczysz wszystko, co oferuje ten wyjątkowy teren. Po około 35 minutach dotrzesz nad majańską rafę koralową nieopodal plaży Punta Nizuc. Podziwiaj niektóre z posągów tworzących Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA), pływając i nurkując z rurką. Po 30 minutach powrócisz motorówką do przystani.

Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

2. Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

Wybierz się w rejs katamaranem na Isla Mujeres, z przystankiem na nurkowanie w podwodnym muzeum Cancún po drodze. Zwiedź wyspę, zjedz pyszny lunch w formie bufetu i zrelaksuj się w klubie plażowym. Zbliż się do delfinów. Baw się z nimi, przytulaj i ściskaj dłonie. Dowiedz się wszystkiego o tych inteligentnych stworzeniach. Wejdź na pokład katamaranu w Playa Langosta i udaj się prosto do Podwodnego Muzeum Cancún. Załóż fajkę i maskę i zanurz się, aby odkryć kreatywne rzeźby na dnie morskim. Podziwiaj, jak natura przejęła kontrolę, dodając własny akcent do tych dzieł sztuki. Wypatruj ryb i innych organizmów morskich. Wejdź na pokład katamaranu i udaj się na Isla Mujeres, jedno z trzech magicznych miast w Quintana Roo. Wybierz się na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po centrum wyspy. Odkryj bogactwo naturalne, pozostałości Majów i kulturę karaibską. Zanurz się w odprężającej, romantycznej atmosferze wyspy. Następnie przeprowadź krótką odprawę przed pływaniem z delfinami. Wybierz jedną z 3 opcji, od 40 do 60 minut. Weź udział w różnych czynnościach, takich jak uścisk dłoni, przytulanie i jazda na brzuchu. Poczuj emocje związane z pchaniem przez delfiny. Dowiedz się więcej o gatunku od specjalistów. Na koniec zjedz obiad w formie bufetu i skorzystaj z otwartego baru na plaży Discovery Island Klub. Opalaj się na leżaku, popływaj w basenach i ogólnie zrelaksuj się po pełnym wrażeń poranku. Wróć do Cancún na pokładzie katamaranu w imprezowej atmosferze.

Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

3. Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

Weź jednodniową lekcję nurkowania i miej okazję nurkować w popularnych miejscach w krystalicznie czystych wodach Cancun bez konieczności posiadania certyfikatu nurkowania. Naucz się podstaw nurkowania w basenie, a następnie odkryj podwodny świat podczas dwóch nurkowań w zbiorniku w oceanie. Po wypełnieniu krótkiego formularza medycznego weźmiesz udział w lekcjach teorii i praktyce basenowej, aby nauczyć się podstaw nurkowania, a następnie wykonasz dwa nurkowania w oceanie. Pierwsze nurkowanie odbyło się w MUSA Underwater Museum, a drugie nurkowanie na rafie Manchones.

Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

4. Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

Wyrusz na przygodę z nurkowaniem jak żadna inna, odkrywając urzekające piękno podwodnych skarbów Isla Mujeres. Ta 4-godzinna wycieczka prowadzona przez Pocna Dive Center oferuje możliwość odwiedzenia słynnego podwodnego muzeum Musa i tętniącej życiem naturalnej rafy Manchones. Zobacz wyjątkową i starannie zaaranżowaną kolekcję rzeźb, tworząc urzekającą podwodną galerię podczas wizyty w Podwodnym Muzeum Musa. Nurkuj i odkrywaj nowe, intrygujące sceny co kilka metrów, które przepłyniesz. Zanurz się w krystalicznie czystej, turkusowej wodzie, minimalnych prądach i doskonałej widoczności, a także maksymalnej głębokości 8,5 metra, tworząc idealne warunki zarówno dla snorkelerów, jak i nurków. Ciesz się muzeum, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nurkiem, czy początkującym, w idealnym podwodnym środowisku. Spotkaj różnorodne życie morskie, od kolorowych ryb po misterne koralowce, w naturalnej rafie Manchones. Podziwiaj bogaty ekosystem morski, który urzeka Twoje zmysły podczas przemierzania podwodnego raju. Zrelaksuj się i ciesz się cudowną przerwą przy ciasteczkach, owocach i orzeźwiającej wodzie, rozkoszując się pięknem podwodnego świata.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

5. Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: wycieczka łodzią z rurką

6. Cancun: wycieczka łodzią z rurką

Niesamowita wycieczka z rurką, idealna dla każdego: ekspertów, z małym lub żadnym doświadczeniem. Przygotuj się na zapamiętanie tej wycieczki jako czegoś wyjątkowego podczas wakacji w Cancun. Tony kolorowych ryb, żywe rafy koralowe, żółwie w ich naturalnym środowisku i imponujący wrak statku czekają na Ciebie w tej 2-godzinnej przejażdżce pod powierzchnią morza, gdzie cały obszar nie przekracza 4 metrów głębokości, z ciepłą, spokojną wodą i bardzo lekkie prądy morskie. Nasza marina znajduje się 1 km od rafy, około 5 minut łodzią. Wycieczka Snorkel jest podzielona na 4 wizyty, z 3 nurkowaniami: Pierwsza wizyta: Ciesz się rafą koralową (El Meco), jedną z najlepiej zachowanych na Wielkiej Rafie Majów, pełną ryb i życia morskiego. Rafa ma głębokość od 2,5 do 4 metrów z różnymi formacjami koralowymi i ławicami ryb. Druga wizyta: Nasza druga wizyta to podwodne muzeum, gdzie będziemy podziwiać dwie podwodne galerie sztuki, interakcje sztuki i środowisko Morza Karaibskiego. Piękne dzieła sztuki ze spektakularnym turkusowym niebieskim tłem. Trzecia wizyta: Jeśli chodzi o znalezienie żółwi, mamy od 96 do 98% szans na znalezienie od 1 do 5 żółwi. Możemy również znaleźć i pływać z mantami. Czwarta wizyta: Odwiedź zatopioną łódź, pełną życia morskiego, wielobarwnych koralowców i ławic ryb różnych gatunków. Jest to częściowo zanurzona łódź i osadzona na mieliźnie, która tworzy wokół niej naturalny basen z turkusową wodą, robi wrażenie!

Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

7. Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

Cancun to nie tylko morze i piasek. Jest takie miejsce między zatoką Isla Mujeres a Cancun pod jego czystymi i krystalicznymi wodami kryje się ponad 200 gatunków morskich w ich naturalnym środowisku, z kolorowych rybek po żółwie morskie, naturalny spektakl, który warto podziwiać przynajmniej raz w życiu. Jego położenie geograficzne sprawia, że miejsce to jest idealnym miejscem do odbioru jednego z najbardziej spektakularnych zjawisk na planecie, wschód słońca w Cancun. Kiedy pierwsze promienie słońca przenikają przez krystalicznie czystą wodę rafa na meksykańskich Karaibach, jesteśmy traktowani jako spektakl kolorów, czystości i ogromu. 7:00 słońce wschodzi, by dać nam pierwsze promienie, 2 godziny najlepszej wycieczki nurkowej w Cancun zaczynać. Podróżując łodzią przez kilka minut do pierwszego punktu naszej wycieczki z rurką, zobaczymy wschód słońca w Cancun z bryzą na twarzach, podczas gdy załoga daje nam ostatnie wskazówki po angielsku i Hiszpański. Mamy nasz sprzęt i dobrze dopasowaną kamizelkę dla osób nie umiejących pływać (która w ogóle utrzymuje Cię na powierzchni chwil, umiejętność pływania nie jest już priorytetem) lub dla doświadczonych pływaków, zawodowców płetwy i wygodne maski dla wszystkich stylów i grup wiekowych. Wykonujemy pierwsze nurkowanie podczas naszej wycieczki snorkelingowej na rafie Meco. Woda ma idealną temperaturę (około 23°C), wystarczy włożyć głowę pod wodę, aby cieszyć się tym niesamowitym pokazem świateł i odbić i nagle wszystko staje się spokojne i radosne. Gratulacje! Jesteś już pod wpływem, jaki wywiera na nas natura, teraz znów jesteś z nią połączony. W każdym z punktów naszej wycieczki nurkowej w Cancun odkryjemy różne ekosystemy i gatunki, wszystko oświetlone promieniami słońca, które odbijają światło w trawach morskich, z którymi będziemy nurkować żółwie, które zawsze życzliwie zaoferują nam naturalny spektakl godny filmu dokumentalnego. Będziemy nurkować wraki pełne ryb i podwodne cenoty, zawsze w towarzystwie naszych przewodników i paparazzi fotografów gotowych uwiecznić najlepsze momenty tej przygody. Po powrocie do przystani Marina Punta Norte będzie ciepły prysznic i świeżo upieczony kurczak idealny na relaks. Kiedy już zrelaksujemy się i zjemy przekąskę, możemy odebrać nasze zdjęcia w kasie biletowej. Nasz usługi transportowe (w obie strony i wliczone w cenę) już czekają na powrót do naszego hotelu, zrobimy to nigdy nie zapomnij tego dnia. To coś więcej niż tylko wycieczka nurkowa w Cancun, właśnie przeżyłeś nowe doświadczenie

Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z rejsem łodzią podwodną

8. Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z rejsem łodzią podwodną

Zwiedzaj Cancún autobusem turystycznym hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem strefy hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej, aby zobaczyć różnorodność życia morskiego na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu turystycznego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na dowolnych oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz na szybką łódź na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni Ci wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał również okazję zobaczyć część Podwodnego Muzeum Cancun, ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska dla całego życia morskiego. Projekt ten, składający się z naturalnej wielkości posągów, jest idealnym połączeniem sztuki i natury. Możesz rozpocząć przejażdżkę na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancun: przygoda ze sportami wodnymi i ruiny Majów

9. Cancun: przygoda ze sportami wodnymi i ruiny Majów

Przygotuj się na niezapomnianą podróż, która pobudzi Twoje zmysły i zanurzy Cię w cudach natury karaibskiego raju. Poczuj wiatr we włosach i dreszczyk emocji w sercu, wznosząc się na zapierające dech w piersiach wysokości podczas naszego lotu parasailingowego. Szybuj bez wysiłku przez 10 do 12 minut, osiągając imponującą wysokość do 80 metrów (260 stóp). Spójrz na lazurową przestrzeń Morza Karaibskiego i uroczą lagunę Nichupté, uchwyć widok, który na zawsze zapisze się w Twojej pamięci. Zanurz się w głębiny cudów podczas naszej wycieczki Snorkel Tour, dwugodzinnej wodnej eskapady, która zapewnia eksplorację jak żadna inna. Przemierzaj cztery różne lokalizacje, z których każda odkryje unikalny aspekt podwodnego królestwa. Zanurz się w tętniącym życiem gobelinie rafy snorkelingowej, gdzie przed oczami tańczy kalejdoskop życia morskiego. Podziwiaj głęboki kunszt „Błogosławieństw”, eterycznej galerii mieszczącej się w Podwodnym Muzeum, prawdziwego świadectwa harmonijnego współistnienia sztuki i natury. Przygotuj się na najbardziej czarujące spotkanie, wchodząc w interakcję z wdzięcznymi żółwiami pośród kołyszącej się trawy morskiej. Możesz pielęgnować magię tych chwil, połączenie z naturą, które wykracza poza zwyczajność. I właśnie wtedy, gdy myślisz, że podróż nie może być bardziej niezwykła, przedstawiamy klejnot koronny tej wyprawy — możliwość zbadania prawdziwego wraku statku, świadectwa objęcia historii przez ocean. Odwiedź autentyczne stanowisko archeologiczne Majów w połączeniu z wycieczką z rurką i/lub parasailem. Twój komfort i wygoda są najważniejsze, dlatego zapewniamy transport w obie strony, zapewniając bezproblemową i bezstresową podróż od początku do końca. Pozwól, aby przyciągnął Cię urok Karaibów.

Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

10. Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

Rozpocznij swoją przygodę od szybkiego i wygodnego odbioru z hotelu. Udaj się do przystani, gdzie od razu przeżyjesz 2 wycieczki po sportach wodnych w Cancun (dla dzieci i dla rodzin)! Nasze 2 wycieczki: - Parasailing: ciesz się najbezpieczniejszym i najbardziej niezapomnianym doświadczeniem w parasailingu w Cancun. Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem z lotu ptaka na naturalne piaszczyste bary, Cancun Hotel Zone, Nichupté Lagoon i Isla Mujeres. Wzbij się w powietrze na wysokość 260 stóp i zobacz, co mają do zaoferowania Karaiby. -Jet Ski 30 minut: 30 minut wypożyczenia indywidualnej jazdy. Przeżyj niesamowite chwile na falach, skręcając i ścigając się po pięknych wodach Cancun. Oszczędzaj czas w transporcie i unikaj kolejek zajmujących wszystkie czynności w tej samej marinie. Szafki, ręczniki, prysznice i łazienki są wliczone w cenę! Podwiezienie do hotelu jest oferowane po zakończeniu wycieczki!

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj wg::

Podwodne muzeum w Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Podwodne muzeum w Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Podwodne muzeum w Cancún? Kliknij tutaj.

Podwodne muzeum w Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 297 opinii

Nasz instruktor Ricardo był klejnotem osoby. Był bardzo gościnny i zapewnił, że jesteśmy bezpieczni przez całe doświadczenie. Moja żona nie pływa, jednak Ricardo upewnił się, że czuje się komfortowo i zachęcał ją przez cały czas, gdy nurkowaliśmy z rurką. Łodzie motorowe są bardzo dobrze utrzymane, a 2-godzinna podróż sprawia, że całe doświadczenie wcale nie jest męczące. Zdecydowanie polecam i namawiam ludzi, aby zarezerwowali 3 godziny zamiast 2, jeśli pozwala na to harmonogram!

Jedna z najlepszych atrakcji w Cancun, jeśli jest jedna rzecz, której nie można przegapić, to jest to wspaniałe przeżycie dla pary i naprawdę radzę zabrać ze sobą pakiet zdjęć i niesamowity film z drona 😻 w drodze powrotnej widzieliśmy krokodyla :) i stan podwodny, snorkeling także Manifique

Enrique był najlepszym przewodnikiem! Był zabawny, pomocny i opiekował się nami wszystkimi. Pożyczył mojej córce wodoodporną obudowę, żeby mogła nagrać film pod wodą. Bycie z nim było po prostu przyjemnością!

Bardzo nam się podobało! Możliwość prowadzenia łodzi była fajnym przeżyciem, a nurkowanie z rurką było świetne!

Świetne doświadczenie dla kierowcy łodzi motorowej po raz pierwszy!