Podwodne muzeum w Cancún

Zarezerwowano ponad 50 razy w ubiegłym tygodniu

Podwodne muzeum w Cancún

Podwodne muzeum w Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Poznaj kolorową florę i faunę morską oraz czyste, błękitne wody dżungli nieopodal Cancún, ciesząc się tą wodną przygodą w towarzystwie przewodnika. Poczuj wzrost adrenaliny, płynąc motorówką po lagunie Nichupté. Zwolnij nieco tempo, próbując swoich sił w snorkelingu. Nurkuj pośród podwodnych posągów rafy koralowej Punta Nizuc. W marinie założysz kamizelkę ratunkową i odbierzesz sprzęt do snorkelingu, po czym dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motorówkę. Wskocz do 2-osobowej motorówki, z pokładu której zwiedzisz bogatą w mangrowce lagunę Nichupté. Przemierzaj namorzynową dżunglę. Przewodnik zwróci Twoją uwagę na najciekawsze przykłady flory i fauny, gwarantując, że zobaczysz wszystko, co oferuje ten wyjątkowy teren. Po około 35 minutach dotrzesz nad majańską rafę koralową nieopodal plaży Punta Nizuc. Podziwiaj niektóre z posągów tworzących Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA), pływając i nurkując z rurką. Po 30 minutach powrócisz motorówką do przystani.

Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

Wyrusz na przygodę z nurkowaniem jak żadna inna, odkrywając urzekające piękno podwodnych skarbów Isla Mujeres. Ta 4-godzinna wycieczka prowadzona przez Pocna Dive Center oferuje możliwość odwiedzenia słynnego podwodnego muzeum Musa i tętniącej życiem naturalnej rafy Manchones. Zobacz wyjątkową i starannie zaaranżowaną kolekcję rzeźb, tworząc urzekającą podwodną galerię podczas wizyty w Podwodnym Muzeum Musa. Nurkuj i odkrywaj nowe, intrygujące sceny co kilka metrów, które przepłyniesz. Zanurz się w krystalicznie czystej, turkusowej wodzie, minimalnych prądach i doskonałej widoczności, a także maksymalnej głębokości 8,5 metra, tworząc idealne warunki zarówno dla snorkelerów, jak i nurków. Ciesz się muzeum, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nurkiem, czy początkującym, w idealnym podwodnym środowisku. Spotkaj różnorodne życie morskie, od kolorowych ryb po misterne koralowce, w naturalnej rafie Manchones. Podziwiaj bogaty ekosystem morski, który urzeka Twoje zmysły podczas przemierzania podwodnego raju. Zrelaksuj się i ciesz się cudowną przerwą przy ciasteczkach, owocach i orzeźwiającej wodzie, rozkoszując się pięknem podwodnego świata.

Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

Wybierz się w rejs katamaranem na Isla Mujeres, z przystankiem na nurkowanie w podwodnym muzeum Cancún po drodze. Zwiedź wyspę, zjedz pyszny lunch w formie bufetu i zrelaksuj się w klubie plażowym. Zbliż się do delfinów. Baw się z nimi, przytulaj i ściskaj dłonie. Dowiedz się wszystkiego o tych inteligentnych stworzeniach. Wejdź na pokład katamaranu w Playa Langosta i udaj się prosto do Podwodnego Muzeum Cancún. Załóż fajkę i maskę i zanurz się, aby odkryć kreatywne rzeźby na dnie morskim. Podziwiaj, jak natura przejęła kontrolę, dodając własny akcent do tych dzieł sztuki. Wypatruj ryb i innych organizmów morskich. Wejdź na pokład katamaranu i udaj się na Isla Mujeres, jedno z trzech magicznych miast w Quintana Roo. Wybierz się na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po centrum wyspy. Odkryj bogactwo naturalne, pozostałości Majów i kulturę karaibską. Zanurz się w odprężającej, romantycznej atmosferze wyspy. Następnie przeprowadź krótką odprawę przed pływaniem z delfinami. Wybierz jedną z 3 opcji, od 40 do 60 minut. Weź udział w różnych czynnościach, takich jak uścisk dłoni, przytulanie i jazda na brzuchu. Poczuj emocje związane z pchaniem przez delfiny. Dowiedz się więcej o gatunku od specjalistów. Na koniec zjedz obiad w formie bufetu i skorzystaj z otwartego baru na plaży Discovery Island Klub. Opalaj się na leżaku, popływaj w basenach i ogólnie zrelaksuj się po pełnym wrażeń poranku. Wróć do Cancún na pokładzie katamaranu w imprezowej atmosferze.

Cancun: Nurkowanie z rurką w Muzeum Podwodnym MUSA

Cancun: Nurkowanie z rurką w Muzeum Podwodnym MUSA

Wejdź na pokład łodzi, która zabierze Cię na środek zatoki Isla Mujeres, położonej zaledwie 30 minut od Cancun. Gdy łódź dotrze do Podwodnego Muzeum Sztuki w Cancun, wskocz do turkusowych wód Morza Karaibskiego, aby nurkować z rurką. Podziwiaj ponad 400 naturalnej wielkości rzeźb ludzi ożywionych przez koralowce, algi i inne morskie organizmy. Te zanurzone rzeźby zostały zaprojektowane przez Jasona deCaires. Kontynuuj podróż do rafy Manchones, gdzie czeka Cię kolejne nurkowanie z rurką. Zobaczysz różne rodzaje ryb, a także żółwie morskie i płaszczki.

Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

Weź jednodniową lekcję nurkowania i miej okazję nurkować w popularnych miejscach w krystalicznie czystych wodach Cancun bez konieczności posiadania certyfikatu nurkowania. Naucz się podstaw nurkowania w basenie, a następnie odkryj podwodny świat podczas dwóch nurkowań w zbiorniku w oceanie. Po wypełnieniu krótkiego formularza medycznego weźmiesz udział w lekcjach teorii i praktyce basenowej, aby nauczyć się podstaw nurkowania, a następnie wykonasz dwa nurkowania w oceanie. Pierwsze nurkowanie odbyło się w MUSA Underwater Museum, a drugie nurkowanie na rafie Manchones.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: wycieczka łodzią z rurką

Cancun: wycieczka łodzią z rurką

Niesamowita wycieczka z rurką, idealna dla każdego: ekspertów, z małym lub żadnym doświadczeniem. Przygotuj się na zapamiętanie tej wycieczki jako czegoś wyjątkowego podczas wakacji w Cancun. Tony kolorowych ryb, żywe rafy koralowe, żółwie w ich naturalnym środowisku i imponujący wrak statku czekają na Ciebie w tej 2-godzinnej przejażdżce pod powierzchnią morza, gdzie cały obszar nie przekracza 4 metrów głębokości, z ciepłą, spokojną wodą i bardzo lekkie prądy morskie. Nasza marina znajduje się 1 km od rafy, około 5 minut łodzią. Wycieczka Snorkel jest podzielona na 4 wizyty, z 3 nurkowaniami: Pierwsza wizyta: Ciesz się rafą koralową (El Meco), jedną z najlepiej zachowanych na Wielkiej Rafie Majów, pełną ryb i życia morskiego. Rafa ma głębokość od 2,5 do 4 metrów z różnymi formacjami koralowymi i ławicami ryb. Druga wizyta: Nasza druga wizyta to podwodne muzeum, gdzie będziemy podziwiać dwie podwodne galerie sztuki, interakcje sztuki i środowisko Morza Karaibskiego. Piękne dzieła sztuki ze spektakularnym turkusowym niebieskim tłem. Trzecia wizyta: Jeśli chodzi o znalezienie żółwi, mamy od 96 do 98% szans na znalezienie od 1 do 5 żółwi. Możemy również znaleźć i pływać z mantami. Czwarta wizyta: Odwiedź zatopioną łódź, pełną życia morskiego, wielobarwnych koralowców i ławic ryb różnych gatunków. Jest to częściowo zanurzona łódź i osadzona na mieliźnie, która tworzy wokół niej naturalny basen z turkusową wodą, robi wrażenie!

Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

Cancun to nie tylko morze i piasek. Jest takie miejsce między zatoką Isla Mujeres a Cancun pod jego czystymi i krystalicznymi wodami kryje się ponad 200 gatunków morskich w ich naturalnym środowisku, z kolorowych rybek po żółwie morskie, naturalny spektakl, który warto podziwiać przynajmniej raz w życiu. Jego położenie geograficzne sprawia, że miejsce to jest idealnym miejscem do odbioru jednego z najbardziej spektakularnych zjawisk na planecie, wschód słońca w Cancun. Kiedy pierwsze promienie słońca przenikają przez krystalicznie czystą wodę rafa na meksykańskich Karaibach, jesteśmy traktowani jako spektakl kolorów, czystości i ogromu. 7:00 słońce wschodzi, by dać nam pierwsze promienie, 2 godziny najlepszej wycieczki nurkowej w Cancun zaczynać. Podróżując łodzią przez kilka minut do pierwszego punktu naszej wycieczki z rurką, zobaczymy wschód słońca w Cancun z bryzą na twarzach, podczas gdy załoga daje nam ostatnie wskazówki po angielsku i Hiszpański. Mamy nasz sprzęt i dobrze dopasowaną kamizelkę dla osób nie umiejących pływać (która w ogóle utrzymuje Cię na powierzchni chwil, umiejętność pływania nie jest już priorytetem) lub dla doświadczonych pływaków, zawodowców płetwy i wygodne maski dla wszystkich stylów i grup wiekowych. Wykonujemy pierwsze nurkowanie podczas naszej wycieczki snorkelingowej na rafie Meco. Woda ma idealną temperaturę (około 23°C), wystarczy włożyć głowę pod wodę, aby cieszyć się tym niesamowitym pokazem świateł i odbić i nagle wszystko staje się spokojne i radosne. Gratulacje! Jesteś już pod wpływem, jaki wywiera na nas natura, teraz znów jesteś z nią połączony. W każdym z punktów naszej wycieczki nurkowej w Cancun odkryjemy różne ekosystemy i gatunki, wszystko oświetlone promieniami słońca, które odbijają światło w trawach morskich, z którymi będziemy nurkować żółwie, które zawsze życzliwie zaoferują nam naturalny spektakl godny filmu dokumentalnego. Będziemy nurkować wraki pełne ryb i podwodne cenoty, zawsze w towarzystwie naszych przewodników i paparazzi fotografów gotowych uwiecznić najlepsze momenty tej przygody. Po powrocie do przystani Marina Punta Norte będzie ciepły prysznic i świeżo upieczony kurczak idealny na relaks. Kiedy już zrelaksujemy się i zjemy przekąskę, możemy odebrać nasze zdjęcia w kasie biletowej. Nasz usługi transportowe (w obie strony i wliczone w cenę) już czekają na powrót do naszego hotelu, zrobimy to nigdy nie zapomnij tego dnia. To coś więcej niż tylko wycieczka nurkowa w Cancun, właśnie przeżyłeś nowe doświadczenie

Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

Zacznij swoją przygodę od szybkiego i wygodnego odbioru z hotelu. Udaj się do przystani, gdzie przeżyjesz 2 wycieczki sportów wodnych w Cancun jednocześnie (przyjazne rodzinie)! Nasze 2 wycieczki: -Parasailing: Ciesz się najbezpieczniejszym i najbardziej niezapomnianym parasailingiem w Cancun. Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem z lotu ptaka na naturalne piaskownice, strefę hotelową Cancun, lagunę Nichupté i Isla Mujeres. Wznieś się na wysokość 260 stóp i zobacz, co Karaiby mają do zaoferowania. -Jazda na nartach wodnych 30 minut: 30-minutowa jazda indywidualna. Przeżyj sensacyjne chwile, jeżdżąc na falach, wykonując skręty i ścigając się po pięknej wodzie w Cancun. Zaoszczędź czas na transporcie i unikaj kolejek, korzystając ze wszystkich atrakcji w tej samej przystani. Szafki, ręczniki, prysznice i łazienki są wliczone w cenę! Transport powrotny do hotelu oferowany jest po zakończeniu wycieczki!

Isla Mujeres: Przygoda z nurkowaniem w Muzeum Podwodnym

Isla Mujeres: Przygoda z nurkowaniem w Muzeum Podwodnym

Doświadcz tego, co najlepsze w Isla Mujeres podczas wycieczki snorkelingowej. Zanurz się w czystych wodach Morza Karaibskiego i odkryj kolorowe morskie życie rafy El Farito, rafy Sac Bajo i Podwodnego Muzeum Sztuki (MUSA). Poznaj swojego przewodnika i wejdź na pokład łodzi. Popłyń na rafę El Farito, która jest dostępna tylko łodzią. Wskocz do wody i nurkuj w czystych wodach Morza Karaibskiego. Pływaj wśród kolorowych ryb i koralowców. Przenieś się na rafę Sac Bajo, która znana jest z obfitości życia morskiego. Wypatruj żółwi morskich, płaszczek i nie tylko. Odwiedź Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA) i zobacz unikalne rzeźby, które są domem dla różnorodnego życia morskiego.

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj wg::

Podwodne muzeum w Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Podwodne muzeum w Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Poznaj kolorową florę i faunę morską oraz czyste, błękitne wody dżungli nieopodal Cancún, ciesząc się tą wodną przygodą w towarzystwie przewodnika. Poczuj wzrost adrenaliny, płynąc motorówką po lagunie Nichupté. Zwolnij nieco tempo, próbując swoich sił w snorkelingu. Nurkuj pośród podwodnych posągów rafy koralowej Punta Nizuc. W marinie założysz kamizelkę ratunkową i odbierzesz sprzęt do snorkelingu, po czym dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motorówkę. Wskocz do 2-osobowej motorówki, z pokładu której zwiedzisz bogatą w mangrowce lagunę Nichupté. Przemierzaj namorzynową dżunglę. Przewodnik zwróci Twoją uwagę na najciekawsze przykłady flory i fauny, gwarantując, że zobaczysz wszystko, co oferuje ten wyjątkowy teren. Po około 35 minutach dotrzesz nad majańską rafę koralową nieopodal plaży Punta Nizuc. Podziwiaj niektóre z posągów tworzących Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA), pływając i nurkując z rurką. Po 30 minutach powrócisz motorówką do przystani.

Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

Isla Mujeres: Wycieczka z rurką na rafę Musa i Manchones

Wyrusz na przygodę z nurkowaniem jak żadna inna, odkrywając urzekające piękno podwodnych skarbów Isla Mujeres. Ta 4-godzinna wycieczka prowadzona przez Pocna Dive Center oferuje możliwość odwiedzenia słynnego podwodnego muzeum Musa i tętniącej życiem naturalnej rafy Manchones. Zobacz wyjątkową i starannie zaaranżowaną kolekcję rzeźb, tworząc urzekającą podwodną galerię podczas wizyty w Podwodnym Muzeum Musa. Nurkuj i odkrywaj nowe, intrygujące sceny co kilka metrów, które przepłyniesz. Zanurz się w krystalicznie czystej, turkusowej wodzie, minimalnych prądach i doskonałej widoczności, a także maksymalnej głębokości 8,5 metra, tworząc idealne warunki zarówno dla snorkelerów, jak i nurków. Ciesz się muzeum, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nurkiem, czy początkującym, w idealnym podwodnym środowisku. Spotkaj różnorodne życie morskie, od kolorowych ryb po misterne koralowce, w naturalnej rafie Manchones. Podziwiaj bogaty ekosystem morski, który urzeka Twoje zmysły podczas przemierzania podwodnego raju. Zrelaksuj się i ciesz się cudowną przerwą przy ciasteczkach, owocach i orzeźwiającej wodzie, rozkoszując się pięknem podwodnego świata.

Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

Cancún: Wycieczka katamaranem Isla Mujeres i pływanie z delfinami

Wybierz się w rejs katamaranem na Isla Mujeres, z przystankiem na nurkowanie w podwodnym muzeum Cancún po drodze. Zwiedź wyspę, zjedz pyszny lunch w formie bufetu i zrelaksuj się w klubie plażowym. Zbliż się do delfinów. Baw się z nimi, przytulaj i ściskaj dłonie. Dowiedz się wszystkiego o tych inteligentnych stworzeniach. Wejdź na pokład katamaranu w Playa Langosta i udaj się prosto do Podwodnego Muzeum Cancún. Załóż fajkę i maskę i zanurz się, aby odkryć kreatywne rzeźby na dnie morskim. Podziwiaj, jak natura przejęła kontrolę, dodając własny akcent do tych dzieł sztuki. Wypatruj ryb i innych organizmów morskich. Wejdź na pokład katamaranu i udaj się na Isla Mujeres, jedno z trzech magicznych miast w Quintana Roo. Wybierz się na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po centrum wyspy. Odkryj bogactwo naturalne, pozostałości Majów i kulturę karaibską. Zanurz się w odprężającej, romantycznej atmosferze wyspy. Następnie przeprowadź krótką odprawę przed pływaniem z delfinami. Wybierz jedną z 3 opcji, od 40 do 60 minut. Weź udział w różnych czynnościach, takich jak uścisk dłoni, przytulanie i jazda na brzuchu. Poczuj emocje związane z pchaniem przez delfiny. Dowiedz się więcej o gatunku od specjalistów. Na koniec zjedz obiad w formie bufetu i skorzystaj z otwartego baru na plaży Discovery Island Klub. Opalaj się na leżaku, popływaj w basenach i ogólnie zrelaksuj się po pełnym wrażeń poranku. Wróć do Cancún na pokładzie katamaranu w imprezowej atmosferze.

Cancun: Nurkowanie z rurką w Muzeum Podwodnym MUSA

Cancun: Nurkowanie z rurką w Muzeum Podwodnym MUSA

Wejdź na pokład łodzi, która zabierze Cię na środek zatoki Isla Mujeres, położonej zaledwie 30 minut od Cancun. Gdy łódź dotrze do Podwodnego Muzeum Sztuki w Cancun, wskocz do turkusowych wód Morza Karaibskiego, aby nurkować z rurką. Podziwiaj ponad 400 naturalnej wielkości rzeźb ludzi ożywionych przez koralowce, algi i inne morskie organizmy. Te zanurzone rzeźby zostały zaprojektowane przez Jasona deCaires. Kontynuuj podróż do rafy Manchones, gdzie czeka Cię kolejne nurkowanie z rurką. Zobaczysz różne rodzaje ryb, a także żółwie morskie i płaszczki.

Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

Cancun: Nurkowanie dla początkujących, 2 nurkowania

Weź jednodniową lekcję nurkowania i miej okazję nurkować w popularnych miejscach w krystalicznie czystych wodach Cancun bez konieczności posiadania certyfikatu nurkowania. Naucz się podstaw nurkowania w basenie, a następnie odkryj podwodny świat podczas dwóch nurkowań w zbiorniku w oceanie. Po wypełnieniu krótkiego formularza medycznego weźmiesz udział w lekcjach teorii i praktyce basenowej, aby nauczyć się podstaw nurkowania, a następnie wykonasz dwa nurkowania w oceanie. Pierwsze nurkowanie odbyło się w MUSA Underwater Museum, a drugie nurkowanie na rafie Manchones.

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Cancun: Podwodna przejażdżka odkrywcą

Przyjdź i przeżyj przygodę w SubSee Explorer, mieszance żółtej łodzi podwodnej i łodzi ze szklanym dnem. Wypłyń szybką łodzią na rafę Punta Nizuc. Gdy już tam będziesz, wejdź na pokład SubSee. Klimatyzowana przejażdżka jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim i wskazuje na różne gatunki raf koralowych, życie morskie i egzotyczne ryby, które zobaczysz podczas przejażdżki. Będziesz także mógł zobaczyć część Muzeum Podwodnego Cancun, które łączy sztukę z naturą w postaci niesamowitych posągów naturalnej wielkości. Ta wycieczka jest doskonałym wyborem dla dzieci lub osób nie umiejących pływać, które chcą poznać podwodny świat.

Cancun: wycieczka łodzią z rurką

Cancun: wycieczka łodzią z rurką

Niesamowita wycieczka z rurką, idealna dla każdego: ekspertów, z małym lub żadnym doświadczeniem. Przygotuj się na zapamiętanie tej wycieczki jako czegoś wyjątkowego podczas wakacji w Cancun. Tony kolorowych ryb, żywe rafy koralowe, żółwie w ich naturalnym środowisku i imponujący wrak statku czekają na Ciebie w tej 2-godzinnej przejażdżce pod powierzchnią morza, gdzie cały obszar nie przekracza 4 metrów głębokości, z ciepłą, spokojną wodą i bardzo lekkie prądy morskie. Nasza marina znajduje się 1 km od rafy, około 5 minut łodzią. Wycieczka Snorkel jest podzielona na 4 wizyty, z 3 nurkowaniami: Pierwsza wizyta: Ciesz się rafą koralową (El Meco), jedną z najlepiej zachowanych na Wielkiej Rafie Majów, pełną ryb i życia morskiego. Rafa ma głębokość od 2,5 do 4 metrów z różnymi formacjami koralowymi i ławicami ryb. Druga wizyta: Nasza druga wizyta to podwodne muzeum, gdzie będziemy podziwiać dwie podwodne galerie sztuki, interakcje sztuki i środowisko Morza Karaibskiego. Piękne dzieła sztuki ze spektakularnym turkusowym niebieskim tłem. Trzecia wizyta: Jeśli chodzi o znalezienie żółwi, mamy od 96 do 98% szans na znalezienie od 1 do 5 żółwi. Możemy również znaleźć i pływać z mantami. Czwarta wizyta: Odwiedź zatopioną łódź, pełną życia morskiego, wielobarwnych koralowców i ławic ryb różnych gatunków. Jest to częściowo zanurzona łódź i osadzona na mieliźnie, która tworzy wokół niej naturalny basen z turkusową wodą, robi wrażenie!

Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

Cancun: Snorkeling o wschodzie słońca z 5 przystankami i odbiorem

Cancun to nie tylko morze i piasek. Jest takie miejsce między zatoką Isla Mujeres a Cancun pod jego czystymi i krystalicznymi wodami kryje się ponad 200 gatunków morskich w ich naturalnym środowisku, z kolorowych rybek po żółwie morskie, naturalny spektakl, który warto podziwiać przynajmniej raz w życiu. Jego położenie geograficzne sprawia, że miejsce to jest idealnym miejscem do odbioru jednego z najbardziej spektakularnych zjawisk na planecie, wschód słońca w Cancun. Kiedy pierwsze promienie słońca przenikają przez krystalicznie czystą wodę rafa na meksykańskich Karaibach, jesteśmy traktowani jako spektakl kolorów, czystości i ogromu. 7:00 słońce wschodzi, by dać nam pierwsze promienie, 2 godziny najlepszej wycieczki nurkowej w Cancun zaczynać. Podróżując łodzią przez kilka minut do pierwszego punktu naszej wycieczki z rurką, zobaczymy wschód słońca w Cancun z bryzą na twarzach, podczas gdy załoga daje nam ostatnie wskazówki po angielsku i Hiszpański. Mamy nasz sprzęt i dobrze dopasowaną kamizelkę dla osób nie umiejących pływać (która w ogóle utrzymuje Cię na powierzchni chwil, umiejętność pływania nie jest już priorytetem) lub dla doświadczonych pływaków, zawodowców płetwy i wygodne maski dla wszystkich stylów i grup wiekowych. Wykonujemy pierwsze nurkowanie podczas naszej wycieczki snorkelingowej na rafie Meco. Woda ma idealną temperaturę (około 23°C), wystarczy włożyć głowę pod wodę, aby cieszyć się tym niesamowitym pokazem świateł i odbić i nagle wszystko staje się spokojne i radosne. Gratulacje! Jesteś już pod wpływem, jaki wywiera na nas natura, teraz znów jesteś z nią połączony. W każdym z punktów naszej wycieczki nurkowej w Cancun odkryjemy różne ekosystemy i gatunki, wszystko oświetlone promieniami słońca, które odbijają światło w trawach morskich, z którymi będziemy nurkować żółwie, które zawsze życzliwie zaoferują nam naturalny spektakl godny filmu dokumentalnego. Będziemy nurkować wraki pełne ryb i podwodne cenoty, zawsze w towarzystwie naszych przewodników i paparazzi fotografów gotowych uwiecznić najlepsze momenty tej przygody. Po powrocie do przystani Marina Punta Norte będzie ciepły prysznic i świeżo upieczony kurczak idealny na relaks. Kiedy już zrelaksujemy się i zjemy przekąskę, możemy odebrać nasze zdjęcia w kasie biletowej. Nasz usługi transportowe (w obie strony i wliczone w cenę) już czekają na powrót do naszego hotelu, zrobimy to nigdy nie zapomnij tego dnia. To coś więcej niż tylko wycieczka nurkowa w Cancun, właśnie przeżyłeś nowe doświadczenie

Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

Cancun: Parasailing i wycieczka na nartach wodnych w zatoce Cancun

Zacznij swoją przygodę od szybkiego i wygodnego odbioru z hotelu. Udaj się do przystani, gdzie przeżyjesz 2 wycieczki sportów wodnych w Cancun jednocześnie (przyjazne rodzinie)! Nasze 2 wycieczki: -Parasailing: Ciesz się najbezpieczniejszym i najbardziej niezapomnianym parasailingiem w Cancun. Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem z lotu ptaka na naturalne piaskownice, strefę hotelową Cancun, lagunę Nichupté i Isla Mujeres. Wznieś się na wysokość 260 stóp i zobacz, co Karaiby mają do zaoferowania. -Jazda na nartach wodnych 30 minut: 30-minutowa jazda indywidualna. Przeżyj sensacyjne chwile, jeżdżąc na falach, wykonując skręty i ścigając się po pięknej wodzie w Cancun. Zaoszczędź czas na transporcie i unikaj kolejek, korzystając ze wszystkich atrakcji w tej samej przystani. Szafki, ręczniki, prysznice i łazienki są wliczone w cenę! Transport powrotny do hotelu oferowany jest po zakończeniu wycieczki!

Isla Mujeres: Przygoda z nurkowaniem w Muzeum Podwodnym

Isla Mujeres: Przygoda z nurkowaniem w Muzeum Podwodnym

Doświadcz tego, co najlepsze w Isla Mujeres podczas wycieczki snorkelingowej. Zanurz się w czystych wodach Morza Karaibskiego i odkryj kolorowe morskie życie rafy El Farito, rafy Sac Bajo i Podwodnego Muzeum Sztuki (MUSA). Poznaj swojego przewodnika i wejdź na pokład łodzi. Popłyń na rafę El Farito, która jest dostępna tylko łodzią. Wskocz do wody i nurkuj w czystych wodach Morza Karaibskiego. Pływaj wśród kolorowych ryb i koralowców. Przenieś się na rafę Sac Bajo, która znana jest z obfitości życia morskiego. Wypatruj żółwi morskich, płaszczek i nie tylko. Odwiedź Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA) i zobacz unikalne rzeźby, które są domem dla różnorodnego życia morskiego.

Cancún: Najciekawsze atrakcje

Podwodne muzeum w Cancún: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Podwodne muzeum w Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Podwodne muzeum w Cancún? Kliknij tutaj.

Podwodne muzeum w Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(297 recenzji)

Co za niesamowita podróż! Enrique był najlepszym, najbardziej łaskawym przewodnikiem w historii i pokazał nam kawałek Cancun, o istnieniu którego nie wiedziałem. Świetna zabawa dla wszystkich, młodych, starych, rodzin i singli!

Absolutnie niewiarygodne! O wiele więcej, niż się spodziewałem, zwłaszcza z humorem i wspaniałą atmosferą naszego przewodnika Roya. Zapewnił nam bezpieczeństwo, ale jednocześnie świetnie się bawiliśmy

Nasz przewodnik Raul był bardzo przyjazny. Doceniliśmy, że znajdował pod wodą ryby itp. i zabierał nas na ich oglądanie. Rozgwiazdy i manty!

Zajęcia były bardzo fajne - bardzo ładne widoki, łatwe sterowanie łodzią motorową i postępowanie zgodnie z instrukcjami przewodnika

Było super, przewodnik Ricardo był świetny, podobnie jak Jimmy. Było nas 4 i uwielbialiśmy tę aktywność.