Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Poczdam

Często zadawane pytania dotyczące: Poczdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Poczdam?

Na jakich wycieczkach w: Poczdam obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Poczdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Poczdam? Kliknij tutaj.

Poczdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 10 927 opinii

Podróż nie zajęła 3 godzin, ale dobre 2,5 godziny. To był duży statek na jezioro. Na otwartym górnym pokładzie, gdzie siedziała większość pasażerów, były jeszcze wolne miejsca. Znalazłem dobre miejsce przy barierce, mimo że dotarłem tam tuż przed odlotem. Wyjaśnienia były bardzo dobre, zwłaszcza w podróży na zewnątrz. W drodze powrotnej mieliśmy okazję nacieszyć się jazdą po wodzie. Toalety w doku są nierozsądne, w przeciwnym razie wszystko było w porządku. Po drodze spotkaliśmy wiele statków i łodzi. Nie zabrakło też wody, krajobrazu i budynków. To była bardzo przyjemna przejażdżka nad jeziorami i mogę ją tylko polecić.

Wycieczka jest tego warta. Audioprzewodnik przez głośniki na pokładzie jest zabawny w języku niemieckim/angielskim. Widzisz wspaniałe budynki z nieznanej perspektywy i pokonujesz spokojną trasę na świeżym powietrzu. Personel jest przyjazny. Za swoje pieniądze dostajesz dużo. Wysoce rekomendowane. Bardzo łatwy dojazd komunikacją miejską.

Bardzo fajna i urozmaicona wycieczka po jeziorach, kapitan był bardzo zaangażowany i udzielił nam wielu ciekawych informacji. Tylko służba była w fatalnym nastroju. Nasza wycieczka łodzią została przyspieszona o 2 godziny, ale osobiście wezwano mnie, co uważam za świetne! Zdecydowanie polecam!

Bardzo miłe 3 godziny na statku. Z wieloma atrakcjami. Nawet jako berlińczyk miło jest widzieć wszystko z wody. Dziękuję

Fantastyczna trasa z bardzo pouczającym akompaniamentem kapitana. Bardzo przyjazna załoga