Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Počitelj

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Počitelj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Počitelj? Kliknij tutaj.

Počitelj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1464 opinii

If anybody would like to see Medjugorie, Bosnia/ Herzegovina I can recommend you this travel office.That was amazing day spent visiting all places which are on the schedule. Antonio our driver and guideman is amazing.He gave us option visit Medjugorie or waterfalls.I came to Medjugorie and rest of the group saw waterfalls. Antonio gave me plenty time to pray in church,visit all around, do shopping and even send postcards to my friends. Your company has gold in the team which is Antonio.Anytime we needed break for toilet, anybody asked and we stopped. When we had break Antonio was choosing places with nice view where we could make pictures and without rush we could spend there times. Other companies usually stop twice on stinky petrol stations with dirty toilets but this man knows how do him job correctly and to every customer be happy. On the way back we were listen music, mainly Queen songs.Antonio should get double pay, he is very careful driver,3 h in Mostar, lots of in Medjugorie.

Całkowicie polecam. Zostaliśmy odebrani z naszego miejsca i najpierw odwiedziliśmy najgorętsze miasto Mostaru - mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się otoczeniem i zjeść kolację. Jesteś sam, więc jest to dobry sposób na odkrywanie tego, co chcesz. Miasto było piękne (uwaga, te drogi są śliskie), a wodospady zapierały dech w piersiach (lepiej byłoby bez ludzi).

Mieliśmy wspaniały dzień. Wizyta w Mostarze była wspaniała i bardzo wzbogacająca. Wodospady Kravice też były bardzo piękne, co prawda czas był krótki, ale polecam. Nie zapominając o naszym wspaniałym kierowcy Marco, był z nami bardzo ostrożny, jeśli miałeś szczęście go natknąć...

to było niesamowite, a nasza przewodniczka danah sprawia, że nasi doświadczeni są bardziej niezapomniani, jest bardzo dobrym kierowcą i ma rozległą wiedzę na temat miejsc, w których poszliśmy, i entuzjastycznie się nią podzieliła. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję dana.

Świetnie się bawiliśmy z bardzo kompetentnym przewodnikiem, który wszystko wyjaśnił. Było tak wiele czeków paszportowych, że było to dziwne, ale nie zajęło mi to wystarczająco dużo czasu, więc nie sądziłem, że to problem.