Wybierz daty

Pociąg do Sóller, Palma de Mallorca

Pociąg do Sóller, Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pociąg do Sóller, Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Pociąg do Sóller, Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1904 opinii

Doświadczenie było wspaniałe, odwiedziliśmy Majorkę na całkowicie ekspresowy wypad i ta wycieczka była zupełnym cudem. Warto to przeżyć, spędziliśmy niesamowity dzień w miejscach o maksymalnym uroku. Pelayo było fenomenalnym przewodnikiem, z wieloma wyjaśnieniami i szczegółami, które sprawiają, że wizyta jest jeszcze pełniejsza. Javier kierowca autobusu, cudownie. Bez wątpienia ta wycieczka jest warta odbycia! Nie będziesz żałować

Wspaniałe i niezapomniane chwile. Dość dużo atrakcji w jeden dzien. Warto. Polecam. Przewodnik super. Nawet poczekali na "spóźnialskiego", który był o czasie ale krążył po okolicy. Niezbyt odczytałem miejsce zbiórki ale reszta ok. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.

Cudowna wycieczka! Właściwie tylko wyobrażaliśmy sobie wakacje na plaży w tym roku, ale wycieczka pozwoliła nam zobaczyć tak wiele wyspy i jej pięknych różnych miejsc. Transport też działał świetnie! To było naprawdę warte swojej ceny!

Świetne doświadczenie z pięknymi chwilami. Wycieczka zbliżyła nas do Majorki i możemy tylko gorąco polecić tę wycieczkę. Mfg NG

Wycieczka nam się bardzo podobała. Dobra organizacja, miła pani przewodnik. Jedyny niedosty to troszkę za mało czasu w Soler.