Plaża Seagull's Rocks

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Plaża Seagull's Rocks: najlepsze atrakcje w pobliżu

Plaża Seagull's Rocks – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Pula: Spływ kajakowy w Błękitnej Jaskini i nurkowanie z rurką w piance

Pula: Spływ kajakowy w Błękitnej Jaskini i nurkowanie z rurką w piance

Płyń kajakiem i nurkuj wzdłuż wybrzeża Puli, aby odkryć imponujące jaskinie morskie w mieście. Odwiedź Skały Mewy, zanurkuj w niebieskiej jaskini i odkryj świat pod falami za pomocą masek do snorkelingu i podwodnych świateł. Podziwiaj nadmorskie widoki, płynąc kajakiem do jaskini morskiej u wybrzeży Puli. Zbadaj dno jaskini za pomocą masek do snorkelingu i podwodnych świateł. Twoi przewodnicy udokumentują Twoją przygodę za pomocą podwodnych kamer GoPro. Ciesz się wsparciem doświadczonych przewodników podczas całej wycieczki. Na koniec zrelaksuj się przy zimnym napoju z wodą lub piwem. Otrzymaj link do swoich zdjęć kilka dni po wycieczce (zdjęcia nie są rozdzielane).

Pula: Wycieczka kajakiem do Błękitnej Jaskini z pływaniem i snorkelingiem

Pula: Wycieczka kajakiem do Błękitnej Jaskini z pływaniem i snorkelingiem

Przeżyj relaksującą przejażdżkę kajakiem z plaży Valovine do skalistej zatoki i czystej wody w Seagull's Rocks. Zajrzyj do jaskini i zanurkuj z klifów do morza, jeśli czujesz się odważny. Podążaj za przewodnikiem na ukrytą plażę, aby się opalać, a następnie załóż fajkę i popływaj w czystym morzu. Rozpocznij od odprawy bezpieczeństwa i uzyskaj wskazówki dotyczące kajakarstwa od swojego przewodnika. Następnie wskocz na kajak na plaży Valovine i popłyń przez 20 minut do Seagull's Rocks, zatoki słynącej z czystej wody. Wpłyń kajakiem do niebieskiej jaskini i podziwiaj ją dzięki wewnętrznemu oświetleniu. Zrób kilka zdjęć. Odwiedź ukrytą zatokę na półwyspie Muzil, do której można dotrzeć tylko drogą wodną. Zatrzymaj się na przerwę z napojami i przekąskami, a następnie opalaj się na Lost Beach. Zanurz się w morzu i ponurkuj z rurką. Na koniec wróć do punktu wyjścia po pełnym odpoczynku na plaży. Wiosłuj z powrotem w spokojnym tempie, a następnie dotrzyj do punktu początkowego około 30 minut później, aby zakończyć spływ kajakowy.

Pula: Wycieczka kajakiem do jaskini morskiej z nurkowaniem i pływaniem

Pula: Wycieczka kajakiem do jaskini morskiej z nurkowaniem i pływaniem

Blue Cave Kayak Tour to eksploracja wybrzeża Puli. Punktem wyjścia do tego kajakowego doświadczenia jest plaża Valsaline. Po szybkim powitaniu i instruktażu naszych przewodników, jesteśmy gotowi do osiedlenia się w kajakach na (około) 45-minutową trasę, podziwiając letnią scenerię aż do Półwyspu Muzil. Kontynuujemy podróż do kanionu Muzil, aby popływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach Adriatyku, odkrywając podwodne tunele i małą jaskinię, dokumentując każdą chwilę naszą kamerą GoPro. Aby podtrzymać piękne wrażenia, naszym kolejnym przystankiem jest Błękitna Jaskinia z przepastnymi wejściami, do której możemy wejść kajakami, aby odkryć ukrytą plażę i cieszyć się naturalnym pięknem. Przed powrotem zatrzymujemy się na pobliskiej plaży, która jest idealnym miejscem do pływania, snorkelingu, a jeśli ktoś lubi poczuć adrenalinę, skoków z klifu (do 10 metrów). Jeśli nie, możesz spędzić trochę czasu na relaksie i rozkoszowaniu się słońcem, co również jest świetnym pomysłem. W drodze powrotnej przewodnicy będą robić krótkie postoje w razie potrzeby. Płyniemy z powrotem do punktu wyjścia. Ta wycieczka to idealne letnie przeżycie dla przyjaciół i rodzin. Cała przygoda jest rejestrowana i zapamiętywana przez naszego przewodnika z GoPro 9 i kamerą, które wyślemy po wycieczce wliczonej w cenę.

Pula: Wycieczka kajakiem do Błękitnej Jaskini z nurkowaniem i pływaniem

Pula: Wycieczka kajakiem do Błękitnej Jaskini z nurkowaniem i pływaniem

Kajak i nurkowanie na ukrytej plaży i w Błękitnej Jaskini w Puli! Ta 3-godzinna przygoda zabierze Cię kajakiem wzdłuż wybrzeża Puli do ukrytej plaży w Błękitnej Jaskini! Popłyń kajakiem do jaskini i odkryj ukrytą plażę z krystalicznie czystą wodą. Nurkuj z rurką i pływaj w Morzu Adriatyckim. Skoki z klifu dostępne dla poszukiwaczy mocnych wrażeń (1-5 metrów). Wycieczka z przewodnikiem z lokalnymi spostrzeżeniami i instrukcjami bezpieczeństwa. Obejmuje sprzęt do kajakarstwa i snorkelingu, przekąski, napoje oraz zdjęcia/filmy. Idealny do odkrywania wybrzeża Puli i cieszenia się ukrytymi klejnotami! Odkryj ukryte zatoki, klify i plaże podczas wycieczki kajakiem z przewodnikiem do Błękitnej Jaskini wzdłuż wybrzeża Puli. Pływaj i nurkuj w krystalicznie czystych wodach Adriatyku, podczas gdy niektórzy entuzjaści skoków mogą skakać z różnych wysokości od 1 do 5 metrów. Najpierw przygotuj się do spływu kajakowego, korzystając z instrukcji bezpieczeństwa i pomocy w przygotowaniu sprzętu. Po wprowadzeniu wskocz do kajaka i wiosłuj przez łatwe 20 minut do skalistej plaży w Seagull Rocks, gdzie zaczyna się półwysep Muzil. Następnie wejdź do Blue Cave przez ukryte wejście pod Seagull Rocks. Wewnątrz jaskini odkryj ukrytą plażę z wodoodpornymi latarkami. Przewodnicy podzielą się z Tobą ekscytującymi faktami na temat jaskini, które znają tylko lokalni mieszkańcy. Po jaskini kontynuuj wiosłowanie wzdłuż wybrzeża przez około 30 minut, aż dotrzesz do ukrytej plaży na półwyspie Muzil, gdzie nadejdzie czas na relaks, pływanie, nurkowanie z rurką, skoki z klifu i odkrywanie życia wodnego. Ciesz się czasem na wybrane przez siebie zajęcia na plaży, czy to pływanie, nurkowanie z rurką, skoki z klifu, czy po prostu opalanie się na żwirowej plaży. W ostatniej części wycieczki wiosłuj w spokojnym tempie z powrotem do punktu wyjścia. Wycieczka jest rejestrowana przez kamerę. Wszystkie zdjęcia i filmy zostaną wysłane do Ciebie po wycieczce, masz również swobodę robienia własnych zdjęć i / lub filmów za pomocą aparatu.

Pula: wycieczka kajakiem z przewodnikiem po jaskiniach morskich i klifach w Puli

Pula: wycieczka kajakiem z przewodnikiem po jaskiniach morskich i klifach w Puli

Wybierz się z nami na spływ kajakowy, którego nie zapomnisz!!! Najpierw nauczysz się wiosłować, nasi licencjonowani przewodnicy wyjaśnią wszystko, co musisz wiedzieć o kajakarstwie! Po tym, jak nauczysz się pływać kajakiem, odwiedzimy wyjątkową jaskinię morską. Wejdziemy do jaskini z kajakami, oświetlonymi reflektorami, podczas gdy w jaskini możesz chodzić i odkrywać, dlaczego ta jaskinia jest wyjątkowa!!! Nasi przewodnicy opowiedzą Ci wszystkie sekrety tej niesamowitej jaskini morskiej! Po Sea Cave wiosłujemy wzdłuż niesamowitych klifów i kanionów Puli, odwiedzamy słynny kanion Musil Aż dotrzemy do ukrytej plaży, gdzie możesz pływać, nurkować, skakać z bezpiecznej wysokości, odwiedzić stare bunkry lub po prostu cieszyć się słońcem!!! Wycieczka jest ograniczona do maksymalnie 8 osób Czas trwania - 3 godziny W cenie wycieczki: -kajaki -wiosła -kamizelki ratunkowe -Zdjęcia GoPro -zimna woda -torby Czekamy na Ciebie!!! Pula Adventure Team

Z Fažany: snorkeling w jaskini morskiej i na wyspie Brijuni

Z Fažany: snorkeling w jaskini morskiej i na wyspie Brijuni

Wyrusz z portu Fažana, gdzie rozpocznie się panoramiczna wycieczka po falochronie Puli, trwająca 30 minut. Po panoramie pierwszym przystankiem jest jaskinia Seagull rocks, gdzie możesz pływać, zwiedzać jaskinię i nurkować z rurką w krystalicznie czystym morzu przez 1:45 minut. Wycieczka jest kontynuowana z przystankiem w maleńkiej zatoczce Figo, gdzie możesz odkryć podwodne życie morskie. Kończąc drugą krótką przerwę, możesz zrelaksować się na rejsie wzdłuż wybrzeża i podziwiać fantastyczny widok na Muzil - opuszczoną byłą bazę wojskową. Ostatni przystanek zarezerwowany jest na zwiedzanie wyspy Kozada i nurkowanie w chronionym morzu Parku Narodowego, pełnym różnorodnych gatunków ryb. Po 40 minutach aktywności na wyspie Kozada wycieczka kończy się przejażdżką do portu Fažana.

Pula: Wycieczka kajakiem po Błękitnej Jaskini, nurkowanie z rurką i skoki z klifów

Pula: Wycieczka kajakiem po Błękitnej Jaskini, nurkowanie z rurką i skoki z klifów

Dołącz do nas w niezapomnianej 2-godzinnej wycieczce kajakowej rozpoczynającej się w zatoce Valovine! Nasze miejsce zbiórki znajduje się w zatoce Valovine, 30 m na prawo od platformy wyciągu narciarskiego. Kiedy się spotkamy, zapoznamy Cię ze sprzętem i podstawowymi technikami pływania kajakiem. Zaczniemy od krótkiej lekcji kajakarstwa, aby upewnić się, że wszyscy czują się komfortowo i pewnie na wodzie. Następnie wyruszymy wzdłuż wspaniałego wybrzeża, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki i ciesząc się świeżą morską bryzą. Naszym celem jest pobliska niebieska jaskinia, zamieszkana przez kolonię nietoperzy, którą będziemy eksplorować z bliska w naszych kajakach. Po wejściu do jaskini będziesz zdumiony opalizującymi niebieskimi odcieniami odbijającymi się od ścian. Następnie będziemy mieć trochę wolnego czasu na nurkowanie z rurką, nurkowanie z klifów i zwiedzanie okolicy. Wskocz do krystalicznie czystej wody i odkryj skarby ukryte pod powierzchnią lub wykonaj skok wiary z pobliskich klifów do orzeźwiającego morza. Wracając do zatoki Valovine, podziwiaj malowniczą scenerię i wspominaj niezapomniane wspomnienia z tej wyjątkowej i ekscytującej wycieczki kajakiem.

Pula: Coasteering Adventure z przewodnikiem i zdjęciami

Pula: Coasteering Adventure z przewodnikiem i zdjęciami

Zobacz ukryte miejsca i niesamowite zwierzęta podczas przygody na wybrzeżu Puli z doświadczonym przewodnikiem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na parkingu przy plaży Valovine i przejdź się lub przejedź do punktu wyjścia na plaży Seagull's Rocks. Posłuchaj sesji wprowadzającej na temat trasy, sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Następnie wyrusz na swoją przygodę. Najpierw naucz się bezpiecznie poruszać podczas zabawy. Spaceruj wzdłuż wybrzeża i pływaj, wspinaj się, wspinaj się, skacz i nurkuj w klifie, aby omijać przeszkody. Następnie eksploruj ukryte dziury, pęknięcia w skałach, tunele i jaskinie. Wypatruj zwierząt przyklejonych do skał i krabów, maleńkich rybek i ogórków morskich. Skacz ze skał, zaczynając od 0,5 metra nad poziomem morza i kontynuując wyżej, jeśli czujesz się bezpiecznie - najwyższy klif znajduje się 10 metrów nad poziomem morza. Podczas wycieczki odkryj około 1 kilometr wciąż dzikiego wybrzeża Puli. Poproś przewodnika o zrobienie zdjęć z połowy skoku. Przewodnik dopasuje wycieczkę do Twoich zainteresowań. Wybierz, czy chcesz dowiedzieć się więcej o dzikiej przyrodzie, poznać więcej wybrzeża i jaskiń, czy wykonać więcej skoków.

Prywatna wycieczka łodzią po wyspach Pula i Brijuni

Prywatna wycieczka łodzią po wyspach Pula i Brijuni

Trwa 4 godziny, z wliczonym paliwem i skipperem. Zabierzemy Cię przez wyspy Brijuni, aby cieszyć się widokiem naszego parku narodowego, aż dotrzemy do Błękitnej Jaskini. Podziwiamy piękną panoramę naturalnego krajobrazu, a następnie przepływamy przez nią, ponieważ łodzie nie mogą przepływać, i docieramy do niesamowitej, ukrytej plaży w jaskini. Istnieją również wysokie miejsca do 15 m dla odważnych poszukiwaczy adrenaliny, z których mogą zeskoczyć, jeśli tego sobie życzą. Następnie udamy się na pobliskie wyspy i podziwiamy widok na ruiny marynarki wojennej Austro-Węgier, krajobraz i nie tylko. Możemy zatrzymać się na niektórych wyspach i cieszyć się nimi osobiście. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, ale jeśli masz jakieś specjalne życzenia, dostosujemy nasz wyjazd do Twoich preferencji :)

Z Puli: prywatna wycieczka łodzią i Park Narodowy Brijuni

Z Puli: prywatna wycieczka łodzią i Park Narodowy Brijuni

Baw się dobrze lub zrelaksuj podczas wakacji i poznaj Pulę z perspektywy morza. Zabierz rodzinę i przyjaciół na prywatne wycieczki łodzią, wycieczkę łodzią panoramiczną lub wybierz się na wędkarstwo. Aby uzyskać pełne wrażenia, połącz wszystkie powyższe: ciesz się panoramą i wszystkimi jej pięknymi widokami, pływaj w morzu, opalaj się na ustronnych plażach, relaksuj się lub wędkuj sportowo. Oprócz standardowej trasy wędkarskiej lub wycieczki, z nami możesz wytyczyć własny kurs i przeżyć doświadczenie, które jest tylko dla Ciebie. Na pokładzie czekają na Ciebie orzeźwiające napoje, sprzęt wędkarski i przynęty. Twój kapitan wycieczki jest doświadczony i lokalny. Opowie ci historię i szczegóły dotyczące Puli, ich historii i wiele więcej. Nauczysz się i naprawdę poznasz Pulę jako miejscowy.

Pula: Najciekawsze atrakcje

Plaża Seagull's Rocks: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Plaża Seagull's Rocks: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Seagull's Rocks? Kliknij tutaj.

Plaża Seagull's Rocks: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(316 recenzji)

To było naprawdę wspaniałe przeżycie! Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu aktywnemu urlopowiczowi. Najbardziej podobał nam się pobyt przed i w jaskini (nurkowanie, skakanie z klifów, zwiedzanie jaskini). Długa, ale piękna podróż kajakiem jest nieco męcząca i obciąża okolice ramion. Jedyne, co można by poprawić, to toaleta i oddzielny prysznic na starcie i mecie.

Spływ kajakowy był trochę wyczerpujący, ale dał dużo frajdy. Jaskinia i snorkeling również były bardzo fajne. Nasz przewodnik Eric był pouczający, cierpliwy i pełen humoru. W trakcie i po zajęciach zapewniono napoje.

Odkrywanie jaskiń. oraz czas i wysiłek, jaki poświęcił nasz przewodnik, aby zobaczyć wszystko wyraźnie. przyniósł światła do jaskiń, aby wszystko oświetlić. Bardzo fajny. I zapewnił nam dobrego drinka.

Najbardziej podobała mi się swoboda, jaką mogliśmy cieszyć się przy skale i żeglować we własnym tempie. Zawsze byli gotowi nam pomóc. Przydałoby się jednak więcej zdjęć.

Przewodnik był bardzo uprzejmy, a jaskinie były piękne!