Dodaj daty

Plaża Seagull's Rocks

Plaża Seagull's Rocks – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Pula: zwiedzanie morskich jaskiń kajakami i snorkeling

1. Pula: zwiedzanie morskich jaskiń kajakami i snorkeling

Popłyń kajakiem i nurkuj wzdłuż wybrzeża Puli, aby odkryć imponujące jaskinie morskie miasta. Odwiedź Seagull’s Rocks, zanurz się w jaskini i odkrywaj świat pod falami z maskami do nurkowania i podwodnymi światłami. Rozkoszuj się widokami na wybrzeże, płynąc kajakiem do jaskini morskiej u wybrzeży Puli. Eksploruj dno jaskini z maskami do nurkowania i podwodnymi światłami. Twoi przewodnicy udokumentują Twoją przygodę z podwodnymi kamerami GoPro. Ciesz się wsparciem doświadczonych przewodników podczas całej wycieczki. Na koniec zapraszamy na relaks przy zimnej wodzie lub piwie. Otrzymaj link do swoich zdjęć kilka dni po wycieczce (zdjęcia nie są rozdzielane).

Pula: Wycieczka kajakiem po Błękitnej Jaskini z pływaniem i snorkelingiem

2. Pula: Wycieczka kajakiem po Błękitnej Jaskini z pływaniem i snorkelingiem

Przeżyj relaksującą przejażdżkę kajakiem z plaży Valovine do skalistej zatoki i czystej wody w Seagull's Rocks. Zajrzyj do jaskini i zanurkuj z klifów do morza, jeśli czujesz się odważny. Podążaj za przewodnikiem na ukrytą plażę, aby się opalać, a następnie załóż fajkę i popływaj w czystym morzu. Rozpocznij od odprawy bezpieczeństwa i uzyskaj wskazówki dotyczące kajakarstwa od swojego przewodnika. Następnie wskocz na kajak na plaży Valovine i popłyń przez 20 minut do Seagull's Rocks, zatoki słynącej z czystej wody. Wpłyń kajakiem do niebieskiej jaskini i podziwiaj ją dzięki wewnętrznemu oświetleniu. Zrób kilka zdjęć. Odwiedź ukrytą zatokę na półwyspie Muzil, do której można dotrzeć tylko drogą wodną. Zatrzymaj się na przerwę z napojami i przekąskami, a następnie opalaj się na Lost Beach. Zanurz się w morzu i ponurkuj z rurką. Na koniec wróć do punktu wyjścia po pełnym odpoczynku na plaży. Wiosłuj z powrotem w spokojnym tempie, a następnie dotrzyj do punktu początkowego około 30 minut później, aby zakończyć spływ kajakowy.

Pula: wycieczka kajakiem z przewodnikiem po jaskiniach morskich i klifach w Puli

3. Pula: wycieczka kajakiem z przewodnikiem po jaskiniach morskich i klifach w Puli

Chodź z nami i wybierz się na spływ kajakowy, którego nie zapomnisz!! Najpierw nauczysz się wiosłować, nasi licencjonowani przewodnicy wyjaśnią wszystko, co musisz wiedzieć o kajakarstwie! Po tym, jak nauczysz się pływać kajakiem, odwiedzimy wyjątkową jaskinię morską. Wejdziemy do jaskini z kajakami, oświetloną reflektorami, podczas gdy w jaskini możesz spacerować i odkryć, dlaczego ta jaskinia jest wyjątkowa! Nasi przewodnicy zdradzą Ci wszystkie sekrety tej niesamowitej morskiej jaskini! Po Jaskini Morskiej wiosłujemy wzdłuż niesamowitych klifów i kanionów Puli, odwiedzamy słynny kanion Musil Aż dotrzemy do Hidden Beach, gdzie można popływać, ponurkować, skoczyć z klifu z bezpiecznej wysokości, odwiedzić stare bunkry lub po prostu cieszyć się słońcem!! Wycieczka jest ograniczona do maksymalnie 8 osób Trwałość-3 godziny W cenie wycieczki: -kajaki -wiosła -kamizelki ratunkowe -Zdjęcia GoPro -zimna woda -owoce sezonowe - suche worki Czekamy na Ciebie!! Zespół Pula Adventure

Z Puli: prywatna wycieczka łodzią i Park Narodowy Brijuni

4. Z Puli: prywatna wycieczka łodzią i Park Narodowy Brijuni

Baw się dobrze lub zrelaksuj podczas wakacji i poznaj Pulę z perspektywy morza. Zabierz rodzinę i przyjaciół na prywatne wycieczki łodzią, wycieczkę łodzią panoramiczną lub wybierz się na wędkarstwo. Aby uzyskać pełne wrażenia, połącz wszystkie powyższe: ciesz się panoramą i wszystkimi jej pięknymi widokami, pływaj w morzu, opalaj się na ustronnych plażach, relaksuj się lub wędkuj sportowo. Oprócz standardowej trasy wędkarskiej lub wycieczki, z nami możesz wytyczyć własny kurs i przeżyć doświadczenie, które jest tylko dla Ciebie. Na pokładzie czekają na Ciebie orzeźwiające napoje, sprzęt wędkarski i przynęty. Twój kapitan wycieczki jest doświadczony i lokalny. Opowie ci historię i szczegóły dotyczące Puli, ich historii i wiele więcej. Nauczysz się i naprawdę poznasz Pulę jako miejscowy.

Dostępne atrakcje

Plaża Seagull's Rocks: najlepsze atrakcje w pobliżu

Plaża Seagull's Rocks: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Seagull's Rocks? Kliknij tutaj.

Plaża Seagull's Rocks: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 316 opinii

Naprawdę fajna wycieczka. To był trudny długi kajak z dzieckiem na pokładzie w wieku 12 i 13 lat. Ale bardzo mili przewodnicy, którzy byli stale zajęci gopro, aby robić ładne zdjęcia i filmy (wliczone w cenę). Piękne jaskinie, świetne snurkowanie i skakanie z klifów (możliwe różne wysokości). Ale ten najwyższy był oczywiście najpiękniejszy! Byli też zawsze zajęci filmami i zdjęciami. Byli też hojni z wodą i prawdopodobnie piwem, ale poszliśmy wcześnie. . . Polecam!

To było bardzo miłe krótkie doświadczenie. Spływ kajakami był dobrze przygotowany i jeśli zapomniałeś czegoś, na przykład butów kąpielowych, mogłeś je tam dostać za darmo. W jaskini było dość wody i piwa ;) a przewodnicy przynieśli chleb, żeby można było nakarmić ryby i zobaczyć je z bliska.

Absolutnie niesamowicie piękna wycieczka, a przewodnikami byli dwaj młodzi ludzie, którzy byli niesamowicie uważni na wszystkich uczestników wycieczki, sumiennie pomagając w robieniu zdjęć, zarówno w jaskini własnym telefonem, jak i na zewnątrz z kamerą gopro. Gorąco polecamy tę wycieczkę.

Przewodnicy robili wszystko, aby upewnić się, że każdy ma wartość swoich pieniędzy. Bardzo miły, przyjazny, pomocny lider

To było wspaniałe doświadczenie. Mogę tylko polecić.