Wybierz daty

Plaża Pasih Uug

  • Wycieczki kilkudniowe
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Plaża Pasih Uug: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Pasih Uug? Kliknij tutaj.

Plaża Pasih Uug: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1143 opinii

Mój przewodnik nazywa się Putu - I Gede Setiawan i był najlepszy. Zaczęło się od przyjaznego i punktualnego odbioru, dobrej muzyki w samochodzie, miłych rozmów, a także informacji o kulturze na Bali. Szybko i bezpiecznie pokazał nam najfajniejsze miejsca na Nusie Penidzie (zanim wszyscy inni turyści, którzy tam byli, mogli tam pojechać, bo nie wiedzieli), a także, gdy coś się popsuło z rezerwacją, zrobił wszystko, aby zapewnić, że dwie grupy członkowie nadal mogli odbyć wycieczkę z rurką. To było świetne, nie można znaleźć tak wspaniałego przewodnika każdego dnia! Poza tym jest naprawdę dobry w robieniu zapierających dech w piersiach filmów i zdjęć, jeśli chcesz. Dobra robota i tak trzymaj, będę bardziej niż szczęśliwy mogąc ponownie podróżować z Putu. Dziękuję Ci!

Fantastyczna wycieczka, fantastyczne miejsca i fantastyczny przewodnik Putuh! Zostaliśmy odebrani na czas i przez cały czas pod dobrą opieką. We wszystkich miejscach przewodnik proponował fotografowanie (akurat używał telefonu komórkowego) i zawsze wiedział, gdzie uzyskać najlepszy widok. Byliśmy też wcześniej niż masa turystów w poszczególnych miejscach. Co jeszcze wspomnieć: w Broken Beach można zobaczyć pływające żółwie i manty (jeśli masz szczęście). Mieliśmy to! Bardzo polecam tę wycieczkę i była to moja najlepsza wycieczka z przewodnikiem. To mój szósty raz na Bali i mogę to powiedzieć nie bez powodu). Chętnie znowu!

Nasz przewodnik „Rai” wykonał świetną robotę. Był bardzo ciepły i miły i pojawił się o umówionej godzinie w naszym punkcie odbioru. Dał nam wiele informacji o Bali i Nusa Penida i zawsze wiedział, gdzie zrobić najlepsze zdjęcia we wszystkich zabytkach. Tutaj nawet nie miał lęku wysokości i wspiął się na drzewo, aby zrobić jeszcze piękniejsze zdjęcia. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z całej trasy i możemy ją gorąco polecić! :)

Spędziliśmy naprawdę wspaniały dzień z Dewą! Zobaczyłem naprawdę fajne miejsca, takie jak Keleging Beach, Broken Beach, Angel Billabong i Crystal Bay. Dewa był świetnym kierowcą i przewodnikiem i każdemu z nas zrobił świetne zdjęcia :) Ale to był długi dzień - dużo jeździliśmy samochodem, aby odebrać ludzi. Ale tak czy inaczej dobrze się bawiliśmy!

The guide was really nice and helpful and had a big knowledge about Nusa Penida and Balinese culture. He answered questions we asked during the trip.