Atrakcje i wycieczki
Plaza Murillo

Plaza Murillo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

La Paz: City Highlights Walking Tour z przejażdżką kolejką linową

1. La Paz: City Highlights Walking Tour z przejażdżką kolejką linową

Przeżyj to, co najlepsze w La Paz i sąsiednim mieście El Alto podczas kompleksowej wycieczki pieszej. Poznaj fascynującą kulturę, spacerując po tradycyjnych placach i rynkach. Przejedź się lokalnym systemem kolejki linowej, aby podziwiać panoramiczny widok na okolicę z góry. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w kościele San Francisco i odwiedź Targ Czarownic w La Paz. Udaj się do El Alto, aby zobaczyć plac San Pedro i poznać niesławną historię więzienia San Pedro. Odwiedź Targ Czarownic El Alto, przejeżdżając podczas podróży kilkoma liniami kolejki linowej. Wróć do La Paz, aby przespacerować się piękną ulicą Jaen i wejdź na Plaza Murillo, główny plac miasta. Spójrz na katedrę i budynki rządowe, przejdź się przez targi i sklepy na świeżym powietrzu i zakończ z powrotem w kościele San Francisco.

Półdniowa wycieczka piesza po La Paz

2. Półdniowa wycieczka piesza po La Paz

Odkryj La Paz jak lokalny mieszkaniec podczas trwającej od 2 do 2,5 godziny pieszej wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem. Dowiedz się więcej o historii, kulturze i tradycjach miasta i jego mieszkańców, na przykład dlaczego kobiety noszą takie niesamowite kapelusze i dlaczego na ulicach są zebry! Dowiedz się, dlaczego szewcy noszą maski i dlaczego na przestrzeni lat w mieście było tak wiele zawirowań politycznych. Odwiedź targ czarownic, aby dowiedzieć się, jakie mikstury powinieneś kupić i uzyskać wyjaśnienia na temat wierzeń mieszkańców Andów. Udaj się na Plaza Murillo, aby podziwiać Pałac Prezydencki, Kongres Narodowy Boliwii, katedrę La Paz i inne zabytki.

La Paz: Prywatna wycieczka po mieście z kolejką linową i wizytą w Dolinie Księżycowej

3. La Paz: Prywatna wycieczka po mieście z kolejką linową i wizytą w Dolinie Księżycowej

Rozpocznij wycieczkę w hotelu, a następnie udaj się do Doliny Księżycowej. Zobacz wysokie iglice, które powstały w wyniku erozji gliny. Następnie udaj się na przystanek kolejki linowej. Wskocz do niej, aby podziwiać 360-stopniowy widok na miasto podczas przejażdżki żółtą, srebrną, czerwoną i pomarańczową linią. Podróżuj z La Paz do El Alto, a następnie wysiądź z kolejki linowej w La Paz. Następnie odkryj Jaen Street, spokojną ulicę słynącą z kolonialnych budynków i muzeów. Następnie udaj się na Plaza Murillo, który jest centralnym placem miasta. Zobacz pałac prezydencki, katedrę i inne kultowe zabytki. Zobacz Bazylikę San Francisco, znany budynek w stylu barokowym, który pochodzi z XVI wieku. Na koniec udaj się za przewodnikiem na targ czarownic, gdzie znajduje się wiele straganów prowadzonych przez lokalnych szamanów. Obejrzyj wystawę mikstur na sprzedaż. Następnie zakończ aktywność.

La Paz City Tour z Moon Valley

4. La Paz City Tour z Moon Valley

Ta wycieczka łączy spacery, kolejki linowe i transport publiczny, aby zapewnić najlepsze lokalne wrażenia podczas wizyty u nas! Podczas wycieczki odwiedzisz kościół San Francisco, targ czarownic w mieście La Paz, lokalne targi w całym centrum miasta. Następnie będziesz miał niesamowity widok z lotu ptaka z naszych kolejek linowych, które zabiorą Cię do miasta El Alto, tutaj nie tylko będziesz miał najlepsze widoki i doskonałe miejsca do robienia zdjęć, ale będziesz także mógł sprawdzić targ czarownic w El Alto, który jest nieco inny niż ten w La Paz, ponieważ zobaczysz niektórych lokalnych szamanów faktycznie wykonujących rytuały. Wkrótce po tym, jak zjedziesz kolejką linową z powrotem do La Paz, ale miniesz centrum miasta i udasz się na daleką południową stronę, będziesz mógł naprawdę zobaczyć wszystkie różne oblicza La Paz, które ma do zaoferowania. Po dotarciu do strefy południowej pojedziemy publicznym samochodem do Doliny Księżycowej i nacieszymy się tym miejscem krótką wędrówką i możliwością zrobienia niesamowitych zdjęć. Następnie wrócimy do miasta inną kolejką linową i wreszcie dotrzemy do historycznego centrum, gdzie odwiedzimy słynną ulicę Jaen ze wszystkimi pięknymi kolonialnymi domami i zakończymy wycieczkę na kilometrze 0 miasta, Plaza Murillo, placu, na którym znajduje się nasza Oszałamiająca Katedra, nasz Pałac Prezydencki z jego nowiutką, nowoczesną wersją tuż za nim oraz nasz Dom Parlamentu. Wszystko to jeszcze lepsze dzięki ilości historii, ciekawych faktów i informacji kulturowych dostarczonych przez naszych super zabawnych i niesamowitych przewodników.

Piesza wycieczka po mieście La Paz

5. Piesza wycieczka po mieście La Paz

La Paz to miasto położone na wysokości około 3.600 metrów nad poziomem morza, znane jest również ze swojego znaczenia ze względu na znajdującą się tam władzę rządową. La Paz ma również wspaniałe widoki i krajobrazy, ma kilka obszarów, które możesz zaoferować, aby lepiej poznać i zrozumieć miasto i codzienne życie, które się z nim wiąże, z tym zamiarem jest pokazanie więcej o kulturze i pięknie miasta, wprowadzenie więcej w to, kim jesteśmy i poznanie piękna kultury Paceña. Z tego powodu zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej oszałamiającej i fascynującej wycieczce.

City Walking Street food

6. City Walking Street food

*NIE ZAPOMNIJ ROZPOZNAĆ NASZEGO PRZEWODNIKA Z ZIELONYM PARASOLEM!!! *. Spotykamy się na placu Riosinho, który znajduje się bardzo blisko słynnej ulicy kolonialnej w La Paz, zwanej ulicą Jaen, o godzinie 14:00 (wycieczka w języku angielskim). Tam zaczniemy spacerować i zdobywać większość informacji o La Paz przez jeden z najsłynniejszych rynków o nazwie Lanza, aby spróbować pysznego boliwijskiego napoju, a następnie odwiedzimy główny plac o nazwie Murillo, a następnie przeniesiemy się do najbardziej szczególnego więzienia o nazwie San Pedro, gdzie skosztujesz innego boliwijskiego typowego dania po tym pysznym momencie odwiedzimy popularny rynek warzyw i owoców o nazwie Rodriguez, Później zobaczymy i odwiedzimy słynny targ czarownic, gdzie spróbujesz kolejnego pysznego jedzenia, aby dotrzeć do naszego ostatniego przystanku, słynnego kościoła San Francisco, aby zakończyć wycieczkę kolejnym pysznym boliwijskim jedzeniem. Czas trwania wycieczki w przybliżeniu Około 4 godzin Co zabrać ze sobą Ubrania na różne warunki pogodowe, ponieważ pogoda w tym regionie jest bardzo zmienna. Mogą to być kurtki, sweter, parasol, a także strój na upalne dni. Krem przeciwsłoneczny Wygodne buty do chodzenia Woda Przekąski Okulary przeciwsłoneczne Aparat fotograficzny, aby uchwycić najlepsze i różne momenty podczas wycieczki. *Ważne *Wycieczka jest dostępna tylko dla mięsożerców, ponieważ większość ludzi w Boliwii jest mięsożerna i istnieje wiele miejsc mięsożernych.

La Paz: Niezbędna wycieczka po mieście

7. La Paz: Niezbędna wycieczka po mieście

Podczas tej pieszej wycieczki odwiedzisz najważniejsze miejsca w La Paz. Będziesz także mógł doświadczyć korzystania z transportu publicznego. - Dolina Luny - Mercado de las Brujas - Mój Teleferico - Miradorze Killi Killi - Kilometro Cero (Plac Murillo)

Recorrido a pie por la ciudad de La Paz

8. Recorrido a pie por la ciudad de La Paz

La Paz to miasto o wysokości około 3.600 metrów nad poziomem morza, znane również ze swojego znaczenia ze względu na znajdującą się tam siedzibę rządu. La Paz ma również wspaniałe widoki i krajobrazy, posiada różne obszary, abyś mógł lepiej poznać miasto i życie codzienne, które się z nim wiąże, W ten sposób zamierzamy przybliżyć kulturę i piękno miasta, dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy i poznać piękno kultury Paceny. Z tego powodu zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej imponującej i fascynującej wycieczce. Wycieczka rozpocznie się o godzinie 11:00.

La Paz: 6-dniowa prywatna wycieczka po Boliwii z lotami

9. La Paz: 6-dniowa prywatna wycieczka po Boliwii z lotami

Dzień 1: Twoja wycieczka rozpoczyna się od odbioru z lotniska (zgodnie z planem przylotu). Po południu Twój przewodnik zabierze Cię na wycieczkę po mieście La Paz. Przed przejażdżką kolejką linową odwiedzisz Plaza Murillo, Palacio Presidencial i Moon Valley. Pod koniec usługi przewodnik zostawi Cię w hotelu Rosario, aby zjeść kolację i odpocząć. Dzień 2: Po śniadaniu przelot do Sucre. Po przyjeździe zostaniesz przeniesiony do hotelu przez swojego przewodnika. Następnie zwiedzaj miasto Sucre podczas spaceru i odwiedź kolonialne ulice Sucre, La Recoleta, Parque Cretacico i inne. Dzień 3: Twój drugi dzień rozpocznie się, gdy wyruszysz z Sucre w swoim prywatnym pojeździe z przewodnikiem. Stamtąd udaj się do Potosi i odwiedź kopalnie, po czym udaj się do Uyuni. Po 4 godzinach podróży noc spędzisz w hotelu Salt. Dzień 4: Twoja wycieczka rozpoczyna się o 10:00, kiedy odwiedzasz cmentarz pociągów, majestatyczny Salar de Uyuni i wyspę Incahuasi. Twoja wycieczka ostatecznie kończy się na lotnisku Uyuni, skąd polecisz z powrotem do La Paz. Po przyjeździe przewodnik przeniesie Cię do hotelu Gloria, gdzie możesz odpocząć. Dzień 5: Twój prywatny przewodnik odbierze Cię o 7:30 i zabierze Cię na odkrywanie słynnego jeziora Titicaca, znajdującego się w Copacabana. Podczas pobytu nad tym słynnym jeziorem możesz odwiedzić pływające wyspy: Moon Island i Sun Island. Podążając wzdłuż jeziora, powrócisz do La Paz prywatnym pojazdem. Następnie ponownie spędzisz noc w hotelu Gloria. Dzień 6: Ostatniego dnia wycieczki przewodnik poprowadzi Cię do Tihuanacu, gdzie odwiedzisz ruiny archeologiczne. Będąc w tych ruinach, które znajdują się około 3 godziny od La Paz, dowiesz się wszystkiego o tym niezwykłym miejscu, odwiedzając ruiny Wrót Słońca, Puma Punku i Monolity. Po powrocie do La Paz wycieczka zakończy się wysiadaniem w wybranym przez Ciebie miejscu.

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Plaza Murillo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza Murillo? Kliknij tutaj.