Dodaj daty

Plaza La Fiesta, Cancún

Plaza La Fiesta, Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

1. Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Cancun, bez konieczności wynajmu samochodu. Zarezerwuj bilety na wycieczkę typu hop-on hop-off i zobacz miasto z pokładu piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na lagunę Nichupté i zatrzymaj się, aby zobaczyć tropikalne plaże i nowoczesne dzielnice handlowe. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarzy na żywo w języku hiszpańskim i wysiadaj z autobusu, kiedy tylko chcesz. Przeglądaj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przespaceruj się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego.

Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

2. Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z wycieczką łodzią podwodną

Odkrywaj Cancún autobusem wycieczkowym typu hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem Strefy Hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej i zobacz różnorodne życie morskie na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu wycieczkowego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na szaleństwo zakupów w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz szybką łodzią na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał także okazję zobaczyć część Muzeum Podwodnego w Cancun – ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska całemu organizmowi morskiemu. Projekt ten, złożony z posągów naturalnej wielkości, stanowi idealne połączenie sztuki i natury. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego.

Cancun: wycieczka Hop-on Hop-off i Hard Rock Beach Club

3. Cancun: wycieczka Hop-on Hop-off i Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji Strefy Hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najwyżej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć całą przygodę potrzebną do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na naszych oficjalnych przystankach tyle razy, ile chcesz, a wszystko to na podstawie tylko jednego biletu. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami w Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na szaleństwo zakupów w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Centre, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek , food court, kino i nie tylko. Możesz rozpocząć podróż na którymkolwiek z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku od strony laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.8 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Centrum Kongresowym, od strony laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, naprzeciwko Liverpoolu. -10:50 Aquaworld: km. 15 Flowrider – Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Punkt widokowy Km.17 (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, obok głównego wejścia do szpitala La Joya. -11:15 Plac Forum: Km. Główne wejście 12 Plaza Forum (gitara Giant Hard Rock Café) -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym od strony oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-meksykańskim rynkiem sztuki) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 i 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni pasażerskiej ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują mniej więcej co 2 godziny, w zależności od ruchu lokalnego. Ta wycieczka obejmuje wstęp do klubu plażowego Hard Rock Cafe, zlokalizowanego w jednej z najlepszych części strefy hotelowej, oraz do centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz miał dostęp do pięknej plaży, gdzie będziesz mógł cieszyć się świetną muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

4. Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

Zanurz się w słynnym życiu nocnym Cancún. Wsiądź do piętrowego autobusu imprezowego z własnym DJ-em na pokładzie, a następnie udaj się do Hard Rock Cafe na przekąski, napoje i występy muzyczne na żywo. Chłoń atmosferę tego imprezowego miasta ze starymi przyjaciółmi, nowymi przyjaciółmi lub jednym i drugim. Wsiądź do nowoczesnego piętrowego autobusu i podziwiaj niesamowitą panoramę miasta nocą. Przejedź przez strefę hotelową piętrowym autobusem, posłuchaj muzyki i wypij kilka drinków na dobry początek nocy. Następnie udaj się do Hard Rock Cafe, znajdującej się w tętniącej życiem okolicy, będącej centrum nocnego życia miasta. Zobacz pamiątki, które zdobią ściany obiektu, i ciesz się występami na żywo oraz napojami i przekąskami.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg:

Plaza La Fiesta, Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza La Fiesta, Cancún? Kliknij tutaj.