Plaża Jaskinia Betina

Plaża Jaskinia Betina – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubrownik: Rejs wycieczkowy na wyspę Lokrum i do jaskini Betina

1. Dubrownik: Rejs wycieczkowy na wyspę Lokrum i do jaskini Betina

Wyrusz na tę przyrodę i morską przygodę podczas rejsu z Dubrownika do oszałamiającego naturalnego piękna wyspy Lokrum, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na wyspie zwiedzaj ogrody, klasztor, jaskinie i plaże. Odkryj kulturę regionu podczas zwiedzania i rejsu powrotnego do Dubrownika. Rozpocznij swoją wycieczkę od historycznego portu w Dubrowniku, gdzie spotkasz swojego kapitana i wejdziesz na pokład łodzi ze szklanym dnem. Wypływając na wyspę Lokrum, podziwiaj widoki na kultowe mury miejskie Dubrownika i fortecę Lovrjenac z linii brzegowej. Ciesz się świeżą morską bryzą na policzkach. Zbliżając się do wyspy Lokrum, podziwiaj wspaniałe skaliste klify, które schodzą do krystalicznie czystej, błękitnej wody. Przepłyń obok jaskini Lokrum i słynnej plaży nudystów na wyspie. Po rejsie po wyspie zejdź na ląd na około dwie godziny wolnego czasu, aby odkryć wyjątkowe uroki Lokrum. Przespaceruj się po bujnym ogrodzie botanicznym i terenach starożytnego klasztoru benedyktynów. Idąc, dostrzegaj miejsca filmowania z Gry o tron, w tym Żelazny Tron. Podziwiaj wspaniałe barwy swobodnie wędrujących pawi i zanurz stopy w Mrtvo More, czyli „Morzu Martwym”. Gdy już zwiedzisz wyspę pieszo, popłyń jeszcze raz w kierunku plaży św. Jakuba. Tutaj rozkoszuj się spokojem krystalicznie czystych fal delikatnie uderzających o brzeg. Pływaj i nurkuj wzdłuż dna morskiego lub delektuj się koktajlem lub lodami, podziwiając w oddali panoramę Dubrownika. Na koniec udaj się do cudu natury Jaskini Betina, dostępnej tylko drogą morską. Wskocz do wody, ponurkuj i zwiedzaj plażę wewnątrz jaskini. Następnie popłyń z powrotem do Dubrownika, podziwiając po drodze klasyczne zabytki, w tym Villa Sheherezade i zabytkowy Lazarets.

Dubrownik: Kajakarstwo morskie lub wycieczka o zachodzie słońca

2. Dubrownik: Kajakarstwo morskie lub wycieczka o zachodzie słońca

Wybierz się na spływ kajakowy po Adriatyku i podziwiaj widoki na wyspę Lokrum i jaskinię Betina. Popływaj i nurkuj w jaskini Betina, a następnie wróć do punktu wyjścia. Rozpocznij w małym porcie Pile na Starym Mieście. Po krótkiej sesji instruktażowej przepłyń pod murami miasta, aż dotrzesz do ukrytej plaży jaskiniowej znanej jako Betina, gdzie zrobisz sobie krótką, 20-30-minutową przerwę na pływanie i nurkowanie z rurką. Po przerwie wrócimy do punktu wyjścia. Ciesz się z nami wycieczkami dziennymi lub o zachodzie słońca!

Dubrownik: spływ kajakowy o zachodzie słońca z przewodnikiem z przekąskami i winem

3. Dubrownik: spływ kajakowy o zachodzie słońca z przewodnikiem z przekąskami i winem

Twój przewodnik przygotuje Cię na przygodę z wiosłowaniem w Dubrowniku. Sprawiliśmy, że instrukcje dotyczące wiosłowania i bezpieczeństwa są dla Ciebie bardzo łatwe. Nasz przewodnik zademonstruje techniki pływania kajakiem i techniki bezpieczeństwa oraz zapewni kamizelkę ratunkową i wodoodporne torby na Twoje rzeczy. Trasa jest łatwa z wieloma przystankami po drodze, dzięki czemu każdy może się nią cieszyć, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia wiosłowania. Spokojna i romantyczna wycieczka kajakiem o zachodzie słońca oferuje naprawdę wyjątkową perspektywę Starego Miasta w Dubrowniku. Wiosłuj od Pile Gate do ukrytej plaży w jaskini Betina i podziwiaj jedne z najpiękniejszych widoków zachodu słońca na mury miejskie i otaczające je dzikie wybrzeża. Wypij kieliszek wina, zatrzymując się w pięknym punkcie widokowym w pobliżu wyspy Lokrum, aby obserwować powoli zachodzące słońce za miastem. Oprócz eksploracji w najbardziej magicznej porze dnia, otrzymasz indywidualną uwagę swojego przewodnika w małej grupie ograniczonej do zaledwie 10 kajaków. Pod koniec trasy wprowadzimy Cię w ten stan umysłu, w którym wszystko wydaje się takie… łatwe. Popłyniemy więc powoli z powrotem wzdłuż wybrzeża i murów miejskich, dając Ci mnóstwo przerw na zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Dubrownik: Poranne spływy kajakowe i snorkeling z przekąskami

4. Dubrownik: Poranne spływy kajakowe i snorkeling z przekąskami

Twój przewodnik przygotuje Cię na przygodę z wiosłowaniem w Dubrowniku. Sprawiliśmy, że instrukcje dotyczące wiosłowania i bezpieczeństwa są dla Ciebie bardzo łatwe. Nasz przewodnik zademonstruje techniki pływania kajakiem i techniki bezpieczeństwa oraz zapewni kamizelkę ratunkową i wodoodporne torby na Twoje rzeczy. Trasa jest łatwa z wieloma przystankami po drodze, dzięki czemu każdy może się nią cieszyć, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia wiosłowania. Popłyniesz wokół charakterystycznych murów miejskich Dubrownika i otaczających je dzikich wybrzeży w kierunku tajemniczej wyspy Lokrum i ukrytej plaży w jaskini Betina. Z naszym doświadczonym przewodnikiem popłyniesz kajakiem od bramy Dubrownik Pile do plaży w jaskini Betina w mgnieniu oka i zanurzysz się nieco głębiej w widoki, klimat i tętniącą życiem kulturę kultowego Dubrownika. Zrobimy też kilka przystanków, aby uchwycić idealne momenty na wyspie Lokrum, w tym słynne lokalizacje filmowe Game of Thrones. Pod koniec trasy wprowadzimy Cię w ten stan umysłu, w którym wszystko wydaje się takie… łatwe. Popłyniemy więc powoli z powrotem wzdłuż wybrzeża i murów miejskich i pozwolimy ci zrobić sobie mnóstwo przerw na zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Dubrownik: Wycieczka o zachodzie słońca z panoramą murów miejskich

5. Dubrownik: Wycieczka o zachodzie słońca z panoramą murów miejskich

Dołącz do nas w rejsie o zachodzie słońca w Dubrowniku! Zobacz lśniący zachód słońca, który odbija się od Adriatyku i obserwuj blask murów miejskich Dubrownika skąpanych w ostatnich promieniach zachodzącego słońca… Wycieczka rozpoczyna się w porcie na Starym Mieście. Nasz troskliwy skipper pomoże Ci bezpiecznie wejść na łódź i zapewni wygodę przed wypłynięciem. Popłyniemy pod majestatycznymi stuletnimi fortyfikacjami Dubrownika, gdy słońce zachodzi i zaczyna zmieniać barwy na horyzoncie. Wyobraź sobie, że czujesz chłodną morską bryzę, płynąc wzdłuż Porporeli, podziwiając z bliskiej odległości Stare Miasto. Może się wydawać, że kamień lśni w ostatnich promieniach słońca. Umiarkowana prędkość przelotowa pozwoli cieszyć się wszystkimi pięknymi widokami. Popłyniemy pod mury miejskie i fort Lovrjenac zbudowany na 37-metrowej stromej skale z widokiem na morze. Następnie będziemy kontynuować nasz rejs o zachodzie słońca w Dubrowniku w kierunku wyspy Lokrum, ozdobionej bujną śródziemnomorską zielenią. Obserwując, jak słońce zanika, rzucając ogniste odcienie czerwieni, pomarańczy i żółci, popłyniemy w kierunku uroczej kamienistej plaży Sv. Jakov ze wspaniałymi widokami na Stare Miasto. Wracając do Starego Portu popłyniemy wzdłuż wybrzeża pod jednymi z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Dubrowniku, willą Sheherezade, odwiedzimy 2 największe jaskinie w Dubrowniku i 3 miejsca filmowania Gry o Tron.

Kajakarstwo morskie

6. Kajakarstwo morskie

Skorzystaj z najlepszych letnich zajęć w Dubrowniku już dziś i poznaj piękne lokalne dziedzictwo przyrodnicze i historyczne znad morza. Odkryj niesamowite widoki na stare miasto, mury miejskie i okolice wyspy Lokrum oraz poznaj historię Dubrownika. Przewodnik eskortuje wycieczkę we własnym kajaku, opływa wyspę Lokrum, następnie zatrzymujemy się w jaskini Betina na snorkeling (dostępna tylko od strony morza) i płyniemy z powrotem przez otoczone murami miasto, w kierunku miejsca startu. Odpowiedni dla: Nasze wycieczki kajakiem morskim są zaprojektowane tak, aby mogły być ukończone przez osoby w każdym wieku i wymagały rozsądnego poziomu sprawności. Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagany minimalny poziom sprawności, bo przecież przed Tobą trochę wiosłowania! Minimalny wiek: 5 lat

Dubrownik: 1-godzinny rejs o zachodzie słońca z audioprzewodnikiem w języku angielskim

7. Dubrownik: 1-godzinny rejs o zachodzie słońca z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Wybierz się w rejs wzdłuż wybrzeża Dubrownika łodzią ze szklanym dnem i poznaj historię miasta z audioprzewodnika. Zobacz starożytne mury miejskie, twierdzę Lovrijenac i wyspę Lokrum podczas rejsu. Rozpocznij rejs z portu na Starym Mieście, gdzie zostaniesz powitany i usadzony przez jednego z pracowników. Słuchaj audioprzewodnika podczas rejsu wzdłuż wybrzeża Dubrownika. Dowiedz się więcej o starożytnych murach miejskich, twierdzy Lovrijenac i wyspie Lokrum. Rób wspaniałe zdjęcia i poznawaj zabytki podczas rejsu o zachodzie słońca Zobacz jeden z ostatnich hoteli, które wciąż nie zostały odnowione po wojnie, Hotel Belveder. Przepłyń obok plaży St. Jacobs, jaskini Betina, willi Sheherezade, Lazareti i fortu St. Johns. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym się rozpoczęła, zamykając krąg tego niesamowitego rejsu krajoznawczego.

Dubrownik: 50-minutowy rejs panoramiczny z audioprzewodnikiem w języku angielskim

8. Dubrownik: 50-minutowy rejs panoramiczny z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Angielski audioprzewodnik 50-minutowy rejs panoramiczny rozpoczyna się w porcie Starego Miasta, gdzie zostaniesz powitany i usadzony przez jednego z naszych uprzejmych pracowników. Rejs rozpoczniesz w łodzi ze szklanym dnem, w małej grupie do 14 osób. Nasz audioprzewodnik opowie Ci wszystko o historii zabytków, które zobaczysz przez głośniki, więc nie musisz się martwić o słuchawki. Będziesz mieć wiele okazji do zrobienia wspaniałych zdjęć i poznania starożytnych murów miejskich, twierdzy Lovrijenac i wyspy Lokrum, a wszystko to podczas powolnego rejsu i cieszenia się bryzą we włosach. Będziesz mógł zobaczyć jeden z ostatnich hoteli, które nie zostały jeszcze odnowione po wojnie, Hotel Belveder. Jacobs, jaskinię Betina, willę Sheherezade, Lazareti, fort St. Johns, a to wszystko i jeszcze więcej w zaledwie 50 minut. Wycieczka zakończy się w tym samym miejscu, w którym się rozpoczęła, konkurując z kręgiem tego niesamowitego rejsu krajoznawczego

Dubrownik: Wycieczka z przewodnikiem na nartach wodnych

9. Dubrownik: Wycieczka z przewodnikiem na nartach wodnych

Jet Ski Safari w Dubrowniku to adrenalinowa przygoda, podczas której poznasz mury miejskie, Stary Port, wyspę Lokrum i twierdzę Lovrijenac w najbardziej atrakcyjny możliwy sposób! Znajdź wyjątkowe plaże i ukryte jaskinie w ekscytujący sposób! Profesjonalni instruktorzy, szybkie skutery wodne i piękne wybrzeże to najlepsza kombinacja, dzięki której Jet Ski Safari w Dubrowniku będzie punktem kulminacyjnym Twoich wakacji. Po mniej więcej 100 minutach ekscytującej morskiej przygody masz gwarancję, że spędziłeś niesamowity czas i stworzysz mnóstwo niezapomnianych wspomnień!

Dubrownik: Wypożycz kajak - Poznaj wybrzeże na własną rękę

10. Dubrownik: Wypożycz kajak - Poznaj wybrzeże na własną rękę

Wpłyń na przygodę: Wypożycz kajak w Dubrowniku! Czy jesteś gotowy na wyjątkową przygodę w Dubrowniku? Odkryj piękno Morza Adriatyckiego we własnym tempie dzięki naszej wygodnej wypożyczalni kajaków. Elastyczne opcje wynajmu: Wybierz idealny czas wynajmu dla swojej przygody. Niezależnie od tego, czy masz tylko godzinę do stracenia, czy chcesz zanurzyć się w wodzie nawet na trzy godziny, mamy dla Ciebie wszystko. Odkryj cuda Dubrownika: Płyń po krystalicznie czystych wodach, podziwiając hipnotyzujące wybrzeże, ukryte zatoczki i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Eksploruj zaciszne plaże, odkrywaj ukryte jaskinie i rozkoszuj się słońcem podczas wiosłowania. Samodzielna eksploracja: Wypożyczając kajak, jesteś kapitanem swojej podróży. Żadnych wycieczek z przewodnikiem, żadnych harmonogramów - tylko czysta, niczym niezmącona eksploracja. Stwórz swoją przygodę i ciesz się swobodą odkrywania przybrzeżnych cudów Dubrownika. Bezpieczeństwo i komfort: Nasze kajaki zostały zaprojektowane z myślą o stabilności i łatwości użytkowania, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich poziomów doświadczenia. Kamizelki ratunkowe, wiosła i suchy worek są zapewnione, zapewniając bezpieczeństwo i przyjemność na wodzie. Zarezerwuj swój kajak: Nie przegap okazji, aby poznać Dubrownik z zupełnie nowej perspektywy. Wypożycz kajak i rozpocznij swoją adriatycką przygodę już dziś.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Plaża Jaskinia Betina: najlepsze atrakcje w pobliżu

Plaża Jaskinia Betina – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubrownik: Rejs wycieczkowy na wyspę Lokrum i do jaskini Betina

Dubrownik: Rejs wycieczkowy na wyspę Lokrum i do jaskini Betina

Wyrusz na tę przyrodę i morską przygodę podczas rejsu z Dubrownika do oszałamiającego naturalnego piękna wyspy Lokrum, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na wyspie zwiedzaj ogrody, klasztor, jaskinie i plaże. Odkryj kulturę regionu podczas zwiedzania i rejsu powrotnego do Dubrownika. Rozpocznij swoją wycieczkę od historycznego portu w Dubrowniku, gdzie spotkasz swojego kapitana i wejdziesz na pokład łodzi ze szklanym dnem. Wypływając na wyspę Lokrum, podziwiaj widoki na kultowe mury miejskie Dubrownika i fortecę Lovrjenac z linii brzegowej. Ciesz się świeżą morską bryzą na policzkach. Zbliżając się do wyspy Lokrum, podziwiaj wspaniałe skaliste klify, które schodzą do krystalicznie czystej, błękitnej wody. Przepłyń obok jaskini Lokrum i słynnej plaży nudystów na wyspie. Po rejsie po wyspie zejdź na ląd na około dwie godziny wolnego czasu, aby odkryć wyjątkowe uroki Lokrum. Przespaceruj się po bujnym ogrodzie botanicznym i terenach starożytnego klasztoru benedyktynów. Idąc, dostrzegaj miejsca filmowania z Gry o tron, w tym Żelazny Tron. Podziwiaj wspaniałe barwy swobodnie wędrujących pawi i zanurz stopy w Mrtvo More, czyli „Morzu Martwym”. Gdy już zwiedzisz wyspę pieszo, popłyń jeszcze raz w kierunku plaży św. Jakuba. Tutaj rozkoszuj się spokojem krystalicznie czystych fal delikatnie uderzających o brzeg. Pływaj i nurkuj wzdłuż dna morskiego lub delektuj się koktajlem lub lodami, podziwiając w oddali panoramę Dubrownika. Na koniec udaj się do cudu natury Jaskini Betina, dostępnej tylko drogą morską. Wskocz do wody, ponurkuj i zwiedzaj plażę wewnątrz jaskini. Następnie popłyń z powrotem do Dubrownika, podziwiając po drodze klasyczne zabytki, w tym Villa Sheherezade i zabytkowy Lazarets.

Dubrownik: Kajakarstwo morskie lub wycieczka o zachodzie słońca

Dubrownik: Kajakarstwo morskie lub wycieczka o zachodzie słońca

Wybierz się na spływ kajakowy po Adriatyku i podziwiaj widoki na wyspę Lokrum i jaskinię Betina. Popływaj i nurkuj w jaskini Betina, a następnie wróć do punktu wyjścia. Rozpocznij w małym porcie Pile na Starym Mieście. Po krótkiej sesji instruktażowej przepłyń pod murami miasta, aż dotrzesz do ukrytej plaży jaskiniowej znanej jako Betina, gdzie zrobisz sobie krótką, 20-30-minutową przerwę na pływanie i nurkowanie z rurką. Po przerwie wrócimy do punktu wyjścia. Ciesz się z nami wycieczkami dziennymi lub o zachodzie słońca!

Dubrownik: spływ kajakowy o zachodzie słońca z przewodnikiem z przekąskami i winem

Dubrownik: spływ kajakowy o zachodzie słońca z przewodnikiem z przekąskami i winem

Twój przewodnik przygotuje Cię na przygodę z wiosłowaniem w Dubrowniku. Sprawiliśmy, że instrukcje dotyczące wiosłowania i bezpieczeństwa są dla Ciebie bardzo łatwe. Nasz przewodnik zademonstruje techniki pływania kajakiem i techniki bezpieczeństwa oraz zapewni kamizelkę ratunkową i wodoodporne torby na Twoje rzeczy. Trasa jest łatwa z wieloma przystankami po drodze, dzięki czemu każdy może się nią cieszyć, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia wiosłowania. Spokojna i romantyczna wycieczka kajakiem o zachodzie słońca oferuje naprawdę wyjątkową perspektywę Starego Miasta w Dubrowniku. Wiosłuj od Pile Gate do ukrytej plaży w jaskini Betina i podziwiaj jedne z najpiękniejszych widoków zachodu słońca na mury miejskie i otaczające je dzikie wybrzeża. Wypij kieliszek wina, zatrzymując się w pięknym punkcie widokowym w pobliżu wyspy Lokrum, aby obserwować powoli zachodzące słońce za miastem. Oprócz eksploracji w najbardziej magicznej porze dnia, otrzymasz indywidualną uwagę swojego przewodnika w małej grupie ograniczonej do zaledwie 10 kajaków. Pod koniec trasy wprowadzimy Cię w ten stan umysłu, w którym wszystko wydaje się takie… łatwe. Popłyniemy więc powoli z powrotem wzdłuż wybrzeża i murów miejskich, dając Ci mnóstwo przerw na zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Dubrownik: Poranne spływy kajakowe i snorkeling z przekąskami

Dubrownik: Poranne spływy kajakowe i snorkeling z przekąskami

Twój przewodnik przygotuje Cię na przygodę z wiosłowaniem w Dubrowniku. Sprawiliśmy, że instrukcje dotyczące wiosłowania i bezpieczeństwa są dla Ciebie bardzo łatwe. Nasz przewodnik zademonstruje techniki pływania kajakiem i techniki bezpieczeństwa oraz zapewni kamizelkę ratunkową i wodoodporne torby na Twoje rzeczy. Trasa jest łatwa z wieloma przystankami po drodze, dzięki czemu każdy może się nią cieszyć, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia wiosłowania. Popłyniesz wokół charakterystycznych murów miejskich Dubrownika i otaczających je dzikich wybrzeży w kierunku tajemniczej wyspy Lokrum i ukrytej plaży w jaskini Betina. Z naszym doświadczonym przewodnikiem popłyniesz kajakiem od bramy Dubrownik Pile do plaży w jaskini Betina w mgnieniu oka i zanurzysz się nieco głębiej w widoki, klimat i tętniącą życiem kulturę kultowego Dubrownika. Zrobimy też kilka przystanków, aby uchwycić idealne momenty na wyspie Lokrum, w tym słynne lokalizacje filmowe Game of Thrones. Pod koniec trasy wprowadzimy Cię w ten stan umysłu, w którym wszystko wydaje się takie… łatwe. Popłyniemy więc powoli z powrotem wzdłuż wybrzeża i murów miejskich i pozwolimy ci zrobić sobie mnóstwo przerw na zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Dubrownik: Wycieczka o zachodzie słońca z panoramą murów miejskich

Dubrownik: Wycieczka o zachodzie słońca z panoramą murów miejskich

Dołącz do nas w rejsie o zachodzie słońca w Dubrowniku! Zobacz lśniący zachód słońca, który odbija się od Adriatyku i obserwuj blask murów miejskich Dubrownika skąpanych w ostatnich promieniach zachodzącego słońca… Wycieczka rozpoczyna się w porcie na Starym Mieście. Nasz troskliwy skipper pomoże Ci bezpiecznie wejść na łódź i zapewni wygodę przed wypłynięciem. Popłyniemy pod majestatycznymi stuletnimi fortyfikacjami Dubrownika, gdy słońce zachodzi i zaczyna zmieniać barwy na horyzoncie. Wyobraź sobie, że czujesz chłodną morską bryzę, płynąc wzdłuż Porporeli, podziwiając z bliskiej odległości Stare Miasto. Może się wydawać, że kamień lśni w ostatnich promieniach słońca. Umiarkowana prędkość przelotowa pozwoli cieszyć się wszystkimi pięknymi widokami. Popłyniemy pod mury miejskie i fort Lovrjenac zbudowany na 37-metrowej stromej skale z widokiem na morze. Następnie będziemy kontynuować nasz rejs o zachodzie słońca w Dubrowniku w kierunku wyspy Lokrum, ozdobionej bujną śródziemnomorską zielenią. Obserwując, jak słońce zanika, rzucając ogniste odcienie czerwieni, pomarańczy i żółci, popłyniemy w kierunku uroczej kamienistej plaży Sv. Jakov ze wspaniałymi widokami na Stare Miasto. Wracając do Starego Portu popłyniemy wzdłuż wybrzeża pod jednymi z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Dubrowniku, willą Sheherezade, odwiedzimy 2 największe jaskinie w Dubrowniku i 3 miejsca filmowania Gry o Tron.

Kajakarstwo morskie

Kajakarstwo morskie

Skorzystaj z najlepszych letnich zajęć w Dubrowniku już dziś i poznaj piękne lokalne dziedzictwo przyrodnicze i historyczne znad morza. Odkryj niesamowite widoki na stare miasto, mury miejskie i okolice wyspy Lokrum oraz poznaj historię Dubrownika. Przewodnik eskortuje wycieczkę we własnym kajaku, opływa wyspę Lokrum, następnie zatrzymujemy się w jaskini Betina na snorkeling (dostępna tylko od strony morza) i płyniemy z powrotem przez otoczone murami miasto, w kierunku miejsca startu. Odpowiedni dla: Nasze wycieczki kajakiem morskim są zaprojektowane tak, aby mogły być ukończone przez osoby w każdym wieku i wymagały rozsądnego poziomu sprawności. Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagany minimalny poziom sprawności, bo przecież przed Tobą trochę wiosłowania! Minimalny wiek: 5 lat

Dubrownik: 1-godzinny rejs o zachodzie słońca z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Dubrownik: 1-godzinny rejs o zachodzie słońca z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Wybierz się w rejs wzdłuż wybrzeża Dubrownika łodzią ze szklanym dnem i poznaj historię miasta z audioprzewodnika. Zobacz starożytne mury miejskie, twierdzę Lovrijenac i wyspę Lokrum podczas rejsu. Rozpocznij rejs z portu na Starym Mieście, gdzie zostaniesz powitany i usadzony przez jednego z pracowników. Słuchaj audioprzewodnika podczas rejsu wzdłuż wybrzeża Dubrownika. Dowiedz się więcej o starożytnych murach miejskich, twierdzy Lovrijenac i wyspie Lokrum. Rób wspaniałe zdjęcia i poznawaj zabytki podczas rejsu o zachodzie słońca Zobacz jeden z ostatnich hoteli, które wciąż nie zostały odnowione po wojnie, Hotel Belveder. Przepłyń obok plaży St. Jacobs, jaskini Betina, willi Sheherezade, Lazareti i fortu St. Johns. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym się rozpoczęła, zamykając krąg tego niesamowitego rejsu krajoznawczego.

Dubrownik: 50-minutowy rejs panoramiczny z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Dubrownik: 50-minutowy rejs panoramiczny z audioprzewodnikiem w języku angielskim

Angielski audioprzewodnik 50-minutowy rejs panoramiczny rozpoczyna się w porcie Starego Miasta, gdzie zostaniesz powitany i usadzony przez jednego z naszych uprzejmych pracowników. Rejs rozpoczniesz w łodzi ze szklanym dnem, w małej grupie do 14 osób. Nasz audioprzewodnik opowie Ci wszystko o historii zabytków, które zobaczysz przez głośniki, więc nie musisz się martwić o słuchawki. Będziesz mieć wiele okazji do zrobienia wspaniałych zdjęć i poznania starożytnych murów miejskich, twierdzy Lovrijenac i wyspy Lokrum, a wszystko to podczas powolnego rejsu i cieszenia się bryzą we włosach. Będziesz mógł zobaczyć jeden z ostatnich hoteli, które nie zostały jeszcze odnowione po wojnie, Hotel Belveder. Jacobs, jaskinię Betina, willę Sheherezade, Lazareti, fort St. Johns, a to wszystko i jeszcze więcej w zaledwie 50 minut. Wycieczka zakończy się w tym samym miejscu, w którym się rozpoczęła, konkurując z kręgiem tego niesamowitego rejsu krajoznawczego

Dubrownik: Wycieczka z przewodnikiem na nartach wodnych

Dubrownik: Wycieczka z przewodnikiem na nartach wodnych

Jet Ski Safari w Dubrowniku to adrenalinowa przygoda, podczas której poznasz mury miejskie, Stary Port, wyspę Lokrum i twierdzę Lovrijenac w najbardziej atrakcyjny możliwy sposób! Znajdź wyjątkowe plaże i ukryte jaskinie w ekscytujący sposób! Profesjonalni instruktorzy, szybkie skutery wodne i piękne wybrzeże to najlepsza kombinacja, dzięki której Jet Ski Safari w Dubrowniku będzie punktem kulminacyjnym Twoich wakacji. Po mniej więcej 100 minutach ekscytującej morskiej przygody masz gwarancję, że spędziłeś niesamowity czas i stworzysz mnóstwo niezapomnianych wspomnień!

Dubrownik: Wypożycz kajak - Poznaj wybrzeże na własną rękę

Dubrownik: Wypożycz kajak - Poznaj wybrzeże na własną rękę

Wpłyń na przygodę: Wypożycz kajak w Dubrowniku! Czy jesteś gotowy na wyjątkową przygodę w Dubrowniku? Odkryj piękno Morza Adriatyckiego we własnym tempie dzięki naszej wygodnej wypożyczalni kajaków. Elastyczne opcje wynajmu: Wybierz idealny czas wynajmu dla swojej przygody. Niezależnie od tego, czy masz tylko godzinę do stracenia, czy chcesz zanurzyć się w wodzie nawet na trzy godziny, mamy dla Ciebie wszystko. Odkryj cuda Dubrownika: Płyń po krystalicznie czystych wodach, podziwiając hipnotyzujące wybrzeże, ukryte zatoczki i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Eksploruj zaciszne plaże, odkrywaj ukryte jaskinie i rozkoszuj się słońcem podczas wiosłowania. Samodzielna eksploracja: Wypożyczając kajak, jesteś kapitanem swojej podróży. Żadnych wycieczek z przewodnikiem, żadnych harmonogramów - tylko czysta, niczym niezmącona eksploracja. Stwórz swoją przygodę i ciesz się swobodą odkrywania przybrzeżnych cudów Dubrownika. Bezpieczeństwo i komfort: Nasze kajaki zostały zaprojektowane z myślą o stabilności i łatwości użytkowania, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich poziomów doświadczenia. Kamizelki ratunkowe, wiosła i suchy worek są zapewnione, zapewniając bezpieczeństwo i przyjemność na wodzie. Zarezerwuj swój kajak: Nie przegap okazji, aby poznać Dubrownik z zupełnie nowej perspektywy. Wypożycz kajak i rozpocznij swoją adriatycką przygodę już dziś.

Dubrownik: Najciekawsze atrakcje

Plaża Jaskinia Betina: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Plaża Jaskinia Betina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Jaskinia Betina? Kliknij tutaj.

Plaża Jaskinia Betina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1018 recenzji)

Wycieczka kajakiem prowadzona przez Mike'a była najlepszą częścią naszej wizyty w Dubrowniku. Nasz przewodnik Mike był niezwykle kompetentny i zaspokoił naszą wycieczkę zgodnie z potrzebami grupy, zabierając nas na spokojniejszą plażę, którą mieliśmy dla siebie. Wieczorna wycieczka była zdecydowanie najlepszym wyborem, ponieważ mogliśmy obejrzeć wspaniały zachód słońca. Jesteśmy również wielkimi fanami gustu muzycznego Mike'a, miał kilka melodii w tle i byłem przekonany, że gra moją własną playlistę. Gorąco polecam to każdemu, kto odwiedza Dubrownik. Dodam, że na zajęciach jest woda, ale następnym razem zabrałbym ze sobą znacznie więcej.

Tyle frajdy na tym spływie kajakowym. Nasz przewodnik był bardzo pouczający i pełen pasji. Dotrzymanie kroku wymaga pewnej kondycji, ale nasz przewodnik zatrzymywał się i upewniał, że grupa radzi sobie dobrze. Dali dobre wskazówki dotyczące techniki. Poleciłbym tę wycieczkę, ponieważ miała fantastyczne widoki.

Całkowicie przyjemne doświadczenie. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w pływaniu kajakiem i uznaliśmy, że jest to bardzo udana wycieczka. Przewodnik też nie był nachalny i zapewnił nam pewną formę niezależności, mimo że byliśmy w grupie. To była po prostu świetna zabawa i orzeźwienie w upalny dzień.

To był wspaniały spływ kajakowy. Pasuje zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kajakarzy. Przewodnicy byli wspaniali i dobrze poinformowani. Przez cały czas czuliśmy się bezpiecznie. Co za wspaniały sposób, aby zobaczyć Dubrownik.

Przeżycie o zachodzie słońca sprawiło, że było to jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze, przewodnik był przyjazny i niezwykle pomocny zarówno podczas spływu kajakowego, jak i w razie jakichkolwiek innych pytań dotyczących Dubrownika!