Atrakcje i wycieczki
Plaza de la Villa

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 68
Sortuj wg::

Plaza de la Villa – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Poznaj atrakcje Starego Miasta w Madrycie podczas wycieczki po mieście z przewodnikiem, w tym wstępu bez kolejki do Pałacu Królewskiego z wycieczką. Zatrzymaj się przy pięknych placach, takich jak Plaza de la Villa i Plaza de Oriente, poznając ich historię. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po imponującym Pałacu Królewskim. Rozpocznij wycieczkę przy Calle Mayor, tętniącej życiem centralnej ulicy Starego Miasta. Przejdź przez Plaza Mayor i zobacz pomnik Filipa III. Następnie udaj się na targ San Miguel i przejrzyj stragany z autentyczną kuchnią hiszpańską. Kontynuuj do Plaza de la Villa, jednego z najlepiej zachowanych historycznych placów w mieście. Poznaj jego historię jako dawnego ratusza w Madrycie. Udaj się na Plaza de Oriente, który prowadzi do Pałacu Królewskiego. Stamtąd wejdź bez kolejki do pałacu i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po największej rezydencji królewskiej w Europie. Zobacz z bliska dziedzińce, kolekcje dzieł sztuki i XVIII-wieczną architekturę.

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

Ciesz się z naszymi oficjalnymi przewodnikami wspaniałą pieszą wycieczką do Pałacu Królewskiego, korzystając ze swobody oferowanej przez wycieczkę z naszym systemem radiowym. Nie czekaj i omiń kolejkę do Pałacu Królewskiego dzięki preferencyjnemu dostępowi u nas. Poznasz historię tego wspaniałego pałacu. dwa razy większy od Pałacu Buckingham? . Jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w Madrycie, poznasz jego styl architektoniczny włoskiego baroku, jego sale, plac apelowy. Dziś jest używany przez hiszpański Dom Królewski do celebrowania najważniejszych przyjęć. Dowiedz się o przesłuchaniach, kolacjach i podpisywaniu umów, które odbywały się przez lata. Spaceruj po Plaza de la Armeria. Podziwiaj piękne gobeliny i eleganckie meble. Podążaj za swoim przewodnikiem przez między innymi Wielkie Schody, Salę Tronową i Salę Bankietową. Po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem nie zapomnij zrobić najlepszych zdjęć z punktu widokowego Plaza de la Armería.

Madryt: Centro Monumental - prywatna wycieczka na segwayu

Madryt: Centro Monumental - prywatna wycieczka na segwayu

Łatwym i przyjemnym sposobem na poznanie najbardziej charakterystycznych miejsc Madrytu jest wycieczka na segwayu. Odwiedź Stary Madryt, Nowy Madryt, Park Retiro lub wszystkie inne. Jest to godzinna wycieczka, podczas której przejdziesz przez tak znane miejsca jak: Katedra Almudena. Pałac Królewski. Templo Debod, Plac Opery. Puerta del Sol lub Nowe Miasto, Muzeum Prado, Pza Santa Ana i Park Retiro. Przez 3 godziny Twój przewodnik sugeruje, abyś cieszył się Segwayem, projektując własną jazdę. Zmęczenie będzie minimalne, a zabawa maksymalna dzięki wspaniałym Segwayom! Będziesz jeździć w towarzystwie doświadczonego przewodnika.

Madryt: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Madryt: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Odwiedź najważniejsze zabytki Madrytu podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po historycznym centrum. Odwiedź Plaza de España, podziwiaj Pałac Królewski, wybierz się na spacer Calle Mayor i nie tylko. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dzielnicy historycznej i rozpocznij wycieczkę po najważniejszych lokalnych atrakcjach. Odwiedź Templo de Debod, 2200-letnią egipską świątynię, która została podarowana Hiszpanii i przywieziona do Madrytu, kamień po kamieniu. Następnie podziwiaj panoramę Madrytu z Parque del Oeste. Następnie odwiedź jeden z najważniejszych placów miasta przy Plaza de España. Sprawdź pomnik Cervantesa, słynnego pisarza, który napisał Don Kichota. Jedź dalej do Plaza de Oriente, spektakularnego placu ogrodowego, na którym znajduje się kolekcja 20 rzeźb przedstawiających historycznych królów Hiszpanii. Podziwiaj konną rzeźbę z brązu króla Filipa IV, zaprojektowaną przez Galileusza i Velázqueza. Zobacz zewnętrzną część Catedral de la Almedena i podziwiaj jej majestatyczną architekturę gotycką. Odwiedź zewnętrzną część Pałacu Królewskiego w Madrycie, tuż obok katedry. Dowiedz się o historycznym i artystycznym znaczeniu tej bogatej budowli. Następnie wybierz się na spacer Calle Mayor, starej głównej ulicy Madrytu. Przenieś się do XV wieku wśród brukowanych uliczek, wąskich uliczek i placów. Odwiedź Plaza de la Villa, serce starego Madrytu i siedzibę ratusza. Odkryj historyczne budynki i pomnik Álvaro de Bazána, Wielkiego Admirała Hiszpańskiej Armady. Wybierz się na spacer po Mercado San Miguel, słynącym z tapas i delikatesów. Zakończ wycieczkę na Plaza Mayor, głównym placu Madrytu. Zanurz się w historycznej atmosferze, stojąc wśród najstarszych tawern na świecie.

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Wejdź na pokład futurystycznego, samobalansującego Segwaya i wybierz się na 2-godzinną wycieczkę, podczas której poznasz historię Madrytu, stolicy Hiszpanii od 1561 roku. Przeżyj ekologiczną podróż z Domu Habsburgów do XXI wieku. Przeglądaj zabytki, w tym willę Plaza de La, jeden z pierwszych placów w centrum Madrytu. Wyjazd z Plaza San Miguel, naprzeciwko jednego z miejskich centrów gastronomicznych na bogato zdobionym targu San Miguel. Będziesz ślizgać się wąskimi uliczkami do Calle del Codo i Plaza del Conde de Barajas. Poruszaj się po bruku Plaza Mayor, sercu XVII-wiecznego centrum miasta, i podziwiaj Casa y Torre de los Lujanes, najstarszy budynek w mieście. Jedź swoim Segwayem wzdłuż rzeki Manzanares, z dala od ruchu ulicznego i tłumów, ciesząc się spokojem okolicy i swobodą jeżdżenia tam, gdzie chcesz. Ostatnim przystankiem wycieczki jest wizyta w egipskiej świątyni w Madrycie, Templo de Debod.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Pałac Królewski z biletami wstępu

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Pałac Królewski z biletami wstępu

Odkryj najważniejsze atrakcje Madrytu podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj Puerta del Sol, Plaza Mayor i majestatyczny Pałac Królewski w Madrycie dzięki biletom wstępu bez kolejki. Rozpocznij zwiedzanie na placu Puerta del Sol, gdzie spotkasz lokalnego przewodnika. Udaj się w kierunku kultowego Plaza Mayor, tętniącego życiem centralnego punktu starego miasta, ozdobionego filarami i łukami oraz miejsca wielu ważnych wydarzeń historycznych. Kontynuuj swoją przygodę, odwiedzając targ San Miguel, zanurzając się w tętniącej życiem lokalnej scenie gastronomicznej. Służący jako tradycyjny rynek, ten kultowy budynek jest jedynym zachowanym do dziś rynkiem o żelaznej konstrukcji. Następnie przespaceruj się po uroczym Plaza de la Villa i innych zachwycających małych placach, chłonąc wyjątkowy urok miasta w drodze do Plaza de Oriente, położonego w sąsiedztwie Pałacu Królewskiego i Teatro Real. Omiń kolejkę i wejdź do barokowego pałacu królewskiego, oficjalnej rezydencji hiszpańskiego króla. Poznaj jego bogatą historię i znaczenie we współczesnych czasach. Ze swoją piękną barokową strukturą i 3000 pokoi wyróżnia się jako jeden z największych i najlepiej zachowanych pałaców w Europie. Zakończ swoją wycieczkę na terenie pałacu obok inspirującej katedry Almudena i eleganckiego XIX-wiecznego teatru operowego.

Madryt: Wycieczka segwayem po monumentalnym centrum miasta

Madryt: Wycieczka segwayem po monumentalnym centrum miasta

Dołącz do kompleksowej wycieczki segwayem, która zabierze Cię do najwspanialszych miejsc i zabytków w historycznym centrum Madrytu. Ciesz się wycieczką z przewodnikiem dla swojej grupy. Zacznij od krótkiego wprowadzenia na temat manewrowania segwayem. Gdy już poczujesz się komfortowo, rozpocznij wycieczkę po Madrycie. Pierwszym przystankiem będzie Plaza de Ópera, a następnie przejazd do tętniącego życiem Plaza Mayor, symbolu miasta i jednego z najbardziej rozpoznawalnych punktów orientacyjnych Madrytu. Kontynuuj do Plaza de la Villa, oszałamiającego Pałacu Królewskiego i katedry Almudena obok niego. Przelecisz także obok Plaza de Oriente, Plaza de España i Świątyni Debod, starożytnej egipskiej świątyni. Po drodze słuchaj ciekawych faktów i opowieści o stolicy Hiszpanii i jej zabytkach z przewodnika. Na koniec wróć do punktu początkowego i zwróć swój Segway. Niezapomniane przeżycie, podczas którego można poznać w krótkim czasie najważniejsze miejsca w centrum Madrytu. nasi doświadczeni przewodnicy będą również w stanie polecić najlepsze miejsca do odwiedzenia w Madrycie. Dostarczymy Ci mapę, bezpłatną wodę mineralną i możesz skorzystać z naszej bezpłatnej przechowalni bagażu. Tylko dla klientów Getyourguide.

Madryt 3-godzinna wycieczka krajoznawcza

Madryt 3-godzinna wycieczka krajoznawcza

Zdobądź nową perspektywę stolicy Hiszpanii, odkrywając najlepsze zabytki miasta z lokalnym przewodnikiem. Liczne kontrasty Madrytu są symbolami jego bogatej historii, ze średniowiecznymi fasadami i architekturą obok zgrabnych nowoczesnych budynków. Spotkaj się w biurze organizatora zajęć i rozpocznij przygodę od 1-godzinnej pieszej wycieczki ulicami zabytkowego centrum Madrytu. Następnie wsiądź do klimatyzowanego autobusu i wybierz się na przejażdżkę po mieście. Opuść Plaza de Oriente i udaj się do wspaniałego Puerta de Toledo. Podziwiaj słynną bramę z czasów napoleońskich. Następnie zobacz najstarszy most w Madrycie i jedź wzdłuż rzeki Manzanares, skąd będziesz podziwiać niesamowite widoki na Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejdź obok Plaza Mayor, niegdyś centrum Starego Madrytu, a obecnie najstarszego placu w mieście. Podczas jazdy do Paseo del Prado zauważ ważne zabytki, takie jak Puerta del Sol. Podziwiaj najbardziej malownicze uliczki w mieście i zobacz Muzeum Prado. Przejazd obok fontanny Cibeles, gdzie fani Realu Madryt świętują zwycięstwa drużyny. Nie przegap Puerta de Alcalá, najsłynniejszej z pięciu starożytnych bram miasta. Zatrzymaj się na zdjęcia na arenie walki byków Las Ventas, gdzie Twój przewodnik podzieli się spostrzeżeniami na temat pomnika. Na koniec wróć do autokaru i zakończ wycieczkę zwiedzając stadion Santiago Bernabéu i ważne ulice Paseo de la Castellana i Gran Vía, znane również jako madrycki Broadway. Od 1 marca 2020 r. ta wycieczka rozpocznie się 1-godzinną pieszą wycieczką z przewodnikiem.

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Plaza de la Villa: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Plaza de la Villa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza de la Villa? Kliknij tutaj.

Plaza de la Villa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(1038 recenzji)