Atrakcje i wycieczki
Plaza de la Marina

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Plaza de la Marina – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Malaga: prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Malaga: prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Maladze i odkryj niektóre z głównych atrakcji miasta. Ciesz się doskonałym wprowadzeniem do Malagi, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Malagi, w tym zamek Gibralfaro, Alcazaba i Muzeum Pompidou. Przejedź przez plażę La Malagueta i plac Marina. Zobacz Bank Hiszpanii i arenę walki byków La Malagueta. Poznaj ulice Malagi.

Wycieczka rowerem po Maladze – stare miasto, przystań, plaża

Wycieczka rowerem po Maladze – stare miasto, przystań, plaża

Ta wycieczka rowerowa po Maladze wyrusza z centralnego Plaza de la Marina na 3-godzinną przejażdżkę po największych atrakcjach miasta. Podróżuj w towarzystwie zabawnego i profesjonalnego przewodnika. Ciesz się spersonalizowaną obsługą, poznając miasto. Nie martw się, ulice i ścieżki rowerowe w Maladze są płaskie, dzięki czemu jeździ się po nich łatwo.  Wycieczka odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, postój co kilkaset metrów na zwiedzania i odpoczynek dla nóg. Podczas przejażdżki przewodnik pokaże ci historyczne detale Malagi i poda fascynujące fakty na temat tego tętniącego życiem nadmorskiego miasta. Zobacz symboliczne miejsca, w tym zamek Gibralfaro i targ spożywczy Atarazanas. Ciesz się jazdą po urokliwej promenadzie biegnącej wzdłuż Morza Śródziemnego.

Malaga: katedra, Alcazaba, wycieczka piesza po teatrze rzymskim

Malaga: katedra, Alcazaba, wycieczka piesza po teatrze rzymskim

Zobacz najważniejsze atrakcje Malagi podczas tej grupowej wycieczki pieszej. Podążaj za swoim przewodnikiem po katedrze, Alcazabie, rzymskim teatrze i ulicach Picassa. Posłuchaj, jak twój przewodnik mówi ci więcej o tych witrynach. Rozpocznij swoją wycieczkę na Plaza de La Marina. Przejdź się do renesansowej katedry w Maladze, gdzie Twój przewodnik wskaże szczegóły katedry i przedstawi fascynujący kontekst tego, co zobaczysz. W dni mszy w katedrze wyjaśnienia będą odbywały się na zewnątrz budynku. Udaj się do Alcazaba, która jest wbudowana w zbocza góry Gibralfaro. Wjedź windą na najwyższy punkt, skąd możesz podziwiać widoki na Malagę. Przejdź się do starożytnego teatru rzymskiego, a następnie udaj się na ulice, na których mieszkał Picasso. Podziwiaj posąg Picassa i zwiedzaj Plaza de la Merced, Plaza del Obispo i Calle Larios ze swoim doświadczonym przewodnikiem.

TOP WINE TOUR - wizyta w winnicy i piwnicy + 6 najlepszych win + tapas

TOP WINE TOUR - wizyta w winnicy i piwnicy + 6 najlepszych win + tapas

Nie ma znaczenia, czy jest to Twoja pierwsza wycieczka, czy też odbyłeś już setki wycieczek winiarskich. My sprawimy, że będzie ona wyjątkowa. Zabierzemy Cię z turystycznego szlaku do miejsc, do których nikt inny nie dociera. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby znaleźć miejsca, w których poczujesz się, jakbyś odkrywał najbardziej autentyczną część naszej kultury. Odwiedzimy winiarnię, w której winiarz nie mówi ani słowa po angielsku, a jego jedyną pasją przez całe życie jest tworzenie coraz lepszego wina. Skosztujemy super ekskluzywnych win z bardzo małych, organicznych i naturalnych produkcji. Spróbujemy czerwonych, białych, różowych, musujących, nowych eksperymentów i bardzo starych win... Winiarz otworzy swój dom i potraktuje nas jak rodzinę. I oczywiście wszystko musi być wyjątkowe, więc połączymy wina z pysznymi tapas, które mogą być lekkim posiłkiem. Będzie to piękna wizyta w winnicy, którą warto odwiedzić samą w sobie, nawet bez późniejszej degustacji wina. Dowiemy się wiele o historii i kulturze wina i Malagi, a także anegdot i ciekawostek na temat wina, które sprawią, że grupa (nie więcej niż 8 osób) stanie się "małymi ekspertami od wina" pod koniec wycieczki. Gwarantujemy, że po spędzeniu tego dnia z nami spojrzysz na wino w innym świetle. Będziesz także ekspertem od wina na kolejnych spotkaniach rodzinnych! Dowiesz się o uprawach organicznych, czym są garbniki, ile jest odmian winogron... Dowiesz się także, jak winogrona zamieniają się w wino i jak wino dojrzewa w dębowych beczkach. Wszystko to w świetnej atmosferze i z kieliszkiem wina w ręku. Degustacja nie będzie skąpa; co najmniej sześć kieliszków zostanie podanych w odpowiednich proporcjach, a nie w śmiesznych ilościach. - Czas podróży między miejscem zbiórki a winnicą to około 35 minut, między winnicą a winiarnią około 15 minut, a z winiarni do miejsca zbiórki kolejne 35 minut. - Zapewnimy butelkowaną wodę, środek odstraszający owady (zwykle nie jest potrzebny), krem do opalania, parasole i wiele innych udogodnień, aby wycieczka była jak najbardziej komfortowa dla podróżnych w każdym wieku. - Nie ma pośpiechu, aby zakończyć; chodzi o to, aby cieszyć się wycieczką i poczuć się jak rodzina. - Nie ma presji sprzedaży ani komercyjnego zamiaru sprzedaży wina; to nie jest coś, co robisz rodzinie. - Uwzględniamy wszelkie alergie/nietolerancje. - Z przyjemnością dołożymy wszelkich dodatkowych starań, aby zapewnić, że będziemy najważniejszym punktem Twojej podróży do Malagi. Zarezerwuj teraz i dołącz do nas, daj nam możliwość stworzenia najlepszego wspomnienia z podróży do Malagi!

Audioprzewodnik City Walk Malaga dla rejsów wycieczkowych (niemiecki i angielski)

Audioprzewodnik City Walk Malaga dla rejsów wycieczkowych (niemiecki i angielski)

Nasza wycieczka po mieście rozpoczyna się przy centralnej fontannie w centrum miasta. Trwa około 2 do 3 godzin i zabiera nas do starego centrum miasta, aby odwiedzić wszystko, co musisz zobaczyć w mieście. Na każdym przystanku w aplikacji znajduje się interesujący plik audio, którego możesz posłuchać. Zalecamy krótkie zatrzymanie się na każdej stacji podczas objaśnień. Na końcu objaśnień zwykle znajduje się krótka informacja o kolejnych krokach. W aplikacji trasa do następnej stacji jest również podana w formie tekstu. Ponadto widok mapy aplikacji wyświetla Twoją bieżącą lokalizację, pomagając w lepszej orientacji.

Odkryj Malagę: audioprzewodnik z przewodnikiem StoryHunt

Odkryj Malagę: audioprzewodnik z przewodnikiem StoryHunt

Odkryj główne atrakcje Malagi podczas tego audioprzewodnika po centrum miasta z 11 wyjątkowymi historiami dostępnymi w wersji audio i tekstowej. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy, czy byłeś tu już wcześniej, dowiesz się wiele o tym pełnym historii mieście na Costa del Sol! Podczas wycieczki będziesz spacerować po porcie w Maladze pod nowoczesną pergolą, dowiadując się o Fenicjanach, którzy założyli miasto ponad 3000 lat temu. Następnie przejdziesz obok muzeum Malagi i odwiedzisz starożytny teatr rzymski, gdzie usłyszysz o rzymskiej Hispanii. W punkcie widokowym Alcazaba zobaczysz Malagę z góry i dowiesz się o Maurach, którzy panowali tu przez 700 lat. Podziwiając imponującą katedrę w Maladze, dowiesz się o chrześcijanach, którzy przejęli miasto i dlaczego katedra nigdy nie została ukończona. Będziesz także mógł usiąść obok Picassa (lub jego posągu), słuchając o jego życiu w Maladze i poza nią. Wycieczka kończy się w Mercado de Atarazanas, gdzie możesz skosztować hiszpańskich przysmaków. Poza typową wycieczką, Discover Malaga angażuje Cię interaktywnymi quizami na każdym przystanku, zachęcając do głębszego zaangażowania się w historię i kulturę miasta. Wycieczka z przewodnikiem zawiera mapę ułatwiającą nawigację, umożliwiając rozpoczęcie, wstrzymanie lub powtórzenie sekcji zgodnie z własnymi preferencjami. Czy jesteś gotowy, aby odblokować historie Malagi? Pozwól rozpocząć StoryHunt!

Malaga: prywatna spersonalizowana wycieczka piesza

Malaga: prywatna spersonalizowana wycieczka piesza

Poznaj wszystkie najlepsze zakątki Malagi podczas spersonalizowanej wycieczki pieszej. Wybierz, co chcesz zobaczyć i ciesz się odbiorem i dowozem do hotelu. Plan podróży Możesz wybrać, aby zobaczyć wiele interesujących miejsc w mieście: katedrę, Plaza de la Constitución, Muzeum Miejsce urodzenia Picassa, starożytne pozostałości rzymskiego teatru, mauretańską Alcazabę, posąg Hansa Christiana Andersena... Zobaczysz także najbardziej symboliczne zabytki Costa del Sol, takie jak ulica handlowa Calle Larios i Plaza de la Marina. Wybierz trasę, która najbardziej Ci odpowiada lub postępuj zgodnie z naszą rekomendowaną trasą i dostosuj ją do swoich upodobań. Twój przewodnik może również polecić najlepsze miejsca w Maladze na tapas i miejsca, w których można dobrze się bawić. Twoja prywatna wycieczka zakończy się w Twoim hotelu, w centrum Malagi lub w innym wybranym przez Ciebie miejscu. Odbiór z hotelu? Przewodnik może przyjść do Twojego hotelu, aby Cię odebrać (pod warunkiem, że znajduje się w centrum) lub możesz spotkać się w innym miejscu, które Ci odpowiada. Jeśli chcesz podążać za zalecaną trasą, najlepszym miejscem do rozpoczęcia wycieczki jest Plaza de la Marina, obok punktu informacji turystycznej. Ważna informacja Ta wycieczka nie obejmuje wstępu do muzeów i zabytków. Jeśli chcesz odwiedzić konkretną stronę, poinformuj o tym swojego przewodnika, aby można było zaaranżować opłatę za wejście.

Wędrówka po Maladze: Historia starożytnego miasta - wycieczka audio

Wędrówka po Maladze: Historia starożytnego miasta - wycieczka audio

Malaga to popularna destynacja turystyczna, która jest dobrze znana jako brama do hiszpańskiego regionu Costa del Sol i miejsce narodzin Picassa. Ale, jak wkrótce zobaczysz podczas tej pieszej wycieczki, ślady jej długiej historii i bogatego tła kulturowego można znaleźć za każdym krętym rogiem. Wycieczka rozpoczyna się w pobliżu portu przed Estatua del Cenachero, pomnikiem przedstawiającym lokalnego rybaka, na Plaza de la Marina. Dowiesz się, jak skromni sprzedawcy ryb stali się symbolem miasta, a następnie udasz się do jego serca. Wędrując wąskimi uliczkami, producent wycieczek i przewodnik, Magdi Pelech, pokaże Ci ślady Rzymian, Maurów i innych konkwistadorów, którzy uczynili to miejsce swoim domem. Podczas poznawania przeszłości, w tym tego, jak wyglądały średniowieczne więzienia, będziesz otoczony tętniącą życiem teraźniejszością, przechodząc przez place wyłożone barami tapas i restauracjami, w tym Plaza de la Merced, Plaza de Uncibay i Plaza del Obispo. Po drodze zobaczysz miejsca związane z Picassem, w tym Museo Casa Natal de Picasso, muzeum poświęcone jego domowi z dzieciństwa, oraz Ateneo de Málaga, centrum kulturalne, które kiedyś było Szkołą Sztuk Pięknych San Telmo, gdzie ojciec Picassa uczył rysunku. Wycieczka kończy się na centralnym placu Plaza de la Constitución, gdzie Magdi wyjaśni, skąd pochodzi nazwa placu. Podczas tej wycieczki po Maladze będziesz miał okazję: - Spojrzeć na katedrę w Maladze (Catedral de la Encarnación de Málaga) i dowiedzieć się, dlaczego miejscowi nazywają ją "Manquita". - Zobacz teatr Teatro Romano de Málaga, twierdzę Alcazaba i Parroquia Santiago Apóstol Málaga, kościół katolicki z wpływami islamskimi. - Podążaj śladami Picassa i poznaj interesujące fakty na temat najsłynniejszego syna miasta - Odwiedź plac, na którym urodził się i dorastał Picasso, słuchając historii o jego niesamowitym przetrwaniu po urodzeniu. - Zajrzyj do Las Bodegas El Pimpi, jednego z najstarszych barów tapas w mieście. - Dowiedz się, skąd wywodzi się tradycja tapas - Przejdź obok nowoczesnej wersji tradycyjnej łaźni arabskiej i poznaj islamską kulturę kąpieli Po zapoznaniu się z fascynującą historią Malagi podczas tej 45-minutowej wycieczki, jestem pewien, że będziesz chciał dowiedzieć się jeszcze więcej i odkryć wszystko, co miasto ma do zaoferowania.

OLIVE OIL & WINE TOUR Spółdzielnia ekologiczna 5 win + 3 oliwy z oliwek

OLIVE OIL & WINE TOUR Spółdzielnia ekologiczna 5 win + 3 oliwy z oliwek

To najbardziej autentyczna i wyjątkowa wycieczka, jaką oferujemy! Wyruszymy z centrum Malagi naszym vanem, w małej grupie maksymalnie 8 osób, kierując się na północ do prowincji Malaga, do miejsca nietkniętego przez turystykę. Przejedziemy przez góry, aż dotrzemy do małego miasteczka liczącego 5000 mieszkańców o nazwie Mollina, gdzie zrobimy pierwszy przystanek, aby pospacerować po w 100% ekologicznych, wolnych od pestycydów polach, najstarszych i najważniejszych w prowincji. To miejsce jest klejnotem pełnym życia. Będziemy spacerować wśród wielowiekowych winnic i drzew migdałowych oraz ponad 250-letnich drzew oliwnych. Po 40-minutowym spacerze, podczas którego dowiesz się fascynujących rzeczy na temat uprawy tych drzew i roślin, wrócimy do furgonetki na krótką 5-minutową przejażdżkę do spółdzielni, w której owoce są przetwarzane w sposób ekologiczny i naturalny. W spółdzielni przeżyjemy najbardziej spektakularny moment, przechodząc przez różne sekcje, aby zrozumieć, w jaki sposób winogrona zamieniają się w wino, a oliwki w oliwę, a także oliwki stołowe na przekąski. Nie chcę psuć niespodzianki, ale to jest miejsce, w którym wszyscy w grupie zawsze są pod wrażeniem. Na koniec usiądziemy w hangarze, w którym wino dojrzewa w dębowych beczkach, aby wziąć udział w degustacji z przewodnikiem 5 win i 3 oliw z oliwek, a także produkowanych tam oliwek do przekąsek. Degustacji towarzyszyć będzie bogaty wybór tapas: tortilla, migdały, chorizo, ser, schab, chipsy ziemniaczane... Podczas tej wycieczki wiele się nauczysz i skosztujesz niesamowicie wysokiej jakości produktów. Chcielibyśmy, abyś przyjechał i odkrył starożytną kulturę naszej ziemi!

Malaga: Najciekawsze atrakcje

Plaza de la Marina: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Plaza de la Marina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza de la Marina? Kliknij tutaj.

Plaza de la Marina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(520 recenzji)

To była zabawna i pouczająca przejażdżka rowerem po centrum starego miasta, wzdłuż portu i wzdłuż plaży. Jeśli chodzi o wysiłek fizyczny, jest odpowiedni dla prawie każdego. Wendy to miły przewodnik z dużą ilością praktycznej wiedzy i informacji, którymi lubi się dzielić. Zwraca szczególną uwagę na swoją grupę i jest przyjemnie towarzyska. Moim zdaniem same rowery były dobre jak na hiszpańskie standardy, ale nie warto na nich jeździć na długie przejażdżki. Według standardów holenderskich są co najwyżej wystarczające. Przejażdżka rowerem prawdopodobnie nie będzie dłuższa niż 10 km w sumie, więc zgodnie z przeznaczeniem są w porządku. Ergo: tylko pięć gwiazdek.

Naprawdę podobała nam się wycieczka. Świetne tempo. Dobre rowery. Jamil, nasz przewodnik, był świetną zabawą i pełen informacji o historii Malagi oraz przydatnych informacji na resztę naszej podróży. Był uprzejmy, zabawny i podobało nam się jego towarzystwo.

Dużo frajdy sprawiało poruszanie się po mieście na rowerze. Otrzymaliśmy dobre i jasne wyjaśnienia. A powiedziano wiele! Na koniec otrzymaliśmy także wskazówki w wersji papierowej! Bardzo dobrze!

Idealne rowery. Świetna wycieczka. Niesamowity przewodnik, niczym nauczyciel historii! Zna Malagę i jej historię jak własną kieszeń. Kochamy to. Dziękuję.

Było bardzo fajnie :) Mily przewodnik i fajne miejsca