Plaza de España – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off

1. Palma de Mallorca: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas wycieczki autobusem z otwartym dachem i wysiądź na dowolnym z 16 przystanków, aby odkrywać atrakcje miasta we własnym tempie. Zdobądź bilet 24-godzinny i dostosuj trasę autobusu do własnego harmonogramu. Poznaj bogatą mieszankę historii, kultury i życia nocnego. Poznaj obszar centralny obejmujący wąskie uliczki pomiędzy wysokimi murami starożytnych budynków. Wskocz do atrakcji takich jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który stoi od czasu podboju arabskiego i nadal jest domem rodziny królewskiej. Poznaj naprawdę wyjątkową część miasta znaną jako Pueblo Espanyol lub wioska hiszpańska, w której znajduje się kolekcja wielu różnych typów architektury, reprezentujących różne style używane w całym kraju. Odwiedź także Plaza de Espana, malowniczą część wyspy, gdzie możesz rozkoszować się pięknem z otwartego pokładu lub wyskoczyć, aby posmakować lokalnej kultury. Wybierz opcję Essential Experience, jeśli chcesz, aby bilety wstępu do zamku Bellver lub Pueblo Espanyol były zawarte w 24-godzinnym bilecie autobusowym. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Pueblo Espanyol 9. Zamek Bellver (jeśli wybrano taką opcję) 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową Hop-on Hop-off

2. Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową Hop-on Hop-off

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma: gra polegająca na eksploracji miasta i wycieczka

3. Palma: gra polegająca na eksploracji miasta i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki na smartfonie z przewodnikiem po Palmie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego pociągu do Sóller! Odwiedź Plaza España, centralny punkt Majorki, nawet Plaza Mayor da ci przedsmak historii, ponieważ jego różnorodne zastosowania pokazują długie życie tego miejsca. Zrób zdjęcie w kościele św. Eulalii, jednym z najstarszych kościołów katolickich na Majorce, i daj się zgubić w San Francisco de Palma, być może wyjątkowej architekturze wnętrza kościoła. Odwiedź kościół Monti Sion, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Miniesz także katedrę Santa Maria of Palma, symbol słonecznego nadmorskiego miasta. Podziwiaj La Plaza de la Reina, jest to jeden z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych placów w dolnej części Palms. Siedziba gildii Palma de Mallorca swoim niepowtarzalnym stylem oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Parc de Sa Feixina, aby zrobić ostatnie zdjęcie po tej wyjątkowej wycieczce!

Palma de Mallorca: wycieczka audio z przewodnikiem

4. Palma de Mallorca: wycieczka audio z przewodnikiem

Walc w Palma de Mallorca z audioprzewodnikiem w telefonie, zaprojektowanym przez akredytowanego eksperta. Posłuchaj fascynujących historii opartych na wielokrotnie nagradzanej koncepcji opowiadania historii i uzyskaj wspaniały wgląd w najbardziej charakterystyczne zabytki Palma de Mallorca. Rozpocznij swoją wycieczkę od Plaza de España, głównego węzła komunikacyjnego i kontynuuj poznawanie lokalnej gastronomii w Mercat de l'Olivar, zapoznaj się z kulturalnym sercem Palmy, Plaza Mayor, i zafascynuj się historycznym Gran Hotelem przy Plaza de Weyler . To niepowtarzalna okazja, aby przeżyć wycieczkę po Palma de Mallorca we własnym tempie, korzystając z wciągającej wycieczki audio w telefonie.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Plaza de España

Plaza de España: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Plaza de España: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza de España? Kliknij tutaj.

Plaza de España: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1337 opinii

To był nasz pierwszy raz w Palmie i udało nam się dostać autobusem do wszystkich głównych zabytków. Dostajesz słuchawki, przez które dowiesz się czegoś o zabytkach. Dostępnych jest wiele języków. Jedyną ważną rzeczą jest to, że jeśli dokonałeś rezerwacji online, w pierwszej kolejności możesz odebrać bilety!

Podróż była bardzo dobra, widziałeś dużo Palmy. Ponieważ jest wysoki sezon, w godzinach szczytu było bardzo tłoczno, co doprowadziło do nieco dłuższych czasów oczekiwania. Myślałem, że posiadanie vouchera na smartfonie jest jak bilet, ale niestety musiałem najpierw stać w kolejce i zdobyć bilet.

To był świetny sposób, aby zobaczyć piękną scenerię. Na każdym przystanku czas jest jednak krótki. Caterina jest fantastyczna. przewodnik - kompetentny i zabawny! Franscisco to niesamowity, bezpieczny kierowca poruszający się po zakrętach! Cudowny dzień i dobry stosunek jakości do ceny.

Świetna aplikacja, szybkie przetwarzanie, wszystko bezbłędne i wysoce zalecane.

Świetna obsługa, życzliwość w cenie! Cena wysokiej jakości