Plaza de Armas – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Guadalajara: kultura, architektura i piesza wycieczka po rynku

Guadalajara: kultura, architektura i piesza wycieczka po rynku

Zanurz się w fascynującej kulturze Guadalajary podczas wycieczki z przewodnikiem po jej kolorowych uliczkach. Przyjrzyj się historycznym budynkom, skorzystaj z okazji, aby podziwiać słynne murale i zwiedzaj lokalny rynek, aby kupić żywność, słodycze i pamiątki. Zacznij od odkrycia katedry na Plaza Guadalajara, a następnie udaj się do głównych placów miasta, w tym Rotonda de los Jaliscienses Ilustres i Plaza de Armas. Zobacz Palacio de Gobierno del Estado de Jalisco i starożytny Teatro Degollado. Skorzystaj z możliwości wejścia do Instituto Cultural de Cabañas, dawnego sierocińca, i zobacz jego niesamowite malowidła ścienne, wpisane na listę UNESCO. Na koniec odwiedź tradycyjny targ San Juan de Dios, aby poczuć meksykańską kulturę i lokalny styl życia.

Guadalajara: Prywatne zwiedzanie miasta

Guadalajara: Prywatne zwiedzanie miasta

Dołącz do prywatnego przewodnika i zatrzymaj się w kilku interesujących miejscach, w tym na głównym placu, katedrze i teatrze Degollado. Podczas spaceru przewodnik komentuje historię i kulturę miasta. Zaczynamy od historii miasta i wprowadzenia do zwiedzania na Plaza de Armas. Następnie udamy się do katedry w Guadalajarze, najważniejszego kościoła w stanie oraz miejsca pełnego historii i legend! Odwiedzimy takie miejsca jak Rotonda de Los Jaliscienses Ilustres, Teatro Degollado, Instituto Cultural Cabanas, Plaza de los Mariachis, Plaza Tapatia, miniemy Mercado Libertad i zakończymy zwiedzanie przy Plaza Fundadores.

Wycieczka po Guadalajarze i Charreria Show (pokaz meksykańskich kowbojów)

Wycieczka po Guadalajarze i Charreria Show (pokaz meksykańskich kowbojów)

-Najpierw przejdziemy przez główne place w centrum Guadalajary. -Kiedy już przejdziemy, zobaczymy i poznamy centrum miasta, pójdziemy odwiedzić i cieszyć się tradycyjną Charreria. W Charreria Show zobaczysz charros na koniach pokazujących, jak odważni są. Sposób, w jaki używają lin (riata), zaskoczy Cię. Poczujesz adrenalinę, gdy zobaczysz, jak charro przeskakuje z jednego konia na drugiego podczas ruchu. -Podczas pokazu będziesz słuchać meksykańskiej muzyki banda i norteño w lienzo charro. -Po wspaniałym pokazie Charreria wrócimy do centrum Guadalajary do miejsca spotkania, w którym rozpoczęliśmy wycieczkę, aby się pożegnać lub będziesz mógł zostać więcej czasu na własną rękę i spędzić tam więcej czasu.

Guadalajara: Najciekawsze atrakcje

Plaza de Armas: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Plaza de Armas: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaza de Armas? Kliknij tutaj.