Plaża Cala Coticcio

Plaża Cala Coticcio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

1. Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Dołącz do kilkugodzinnego doświadczenia, z dala od rutyny, aby przeżyć dynamiczną wycieczkę na pokładzie wygodnego pontonu wypływającego z Palau lub, jeśli wolisz, z La Maddalena. W zależności od wiatru w ciągu dnia doświadczony skipper wybierze najlepszą trasę do poznania wysp archipelagu La Maddalena, takich jak Budelli i Spargi lub na wyspę Caprera, aby zanurkować w czystych wodach słynnego Tahiti Morza Śródziemnego , Cala Coticcio. Zabawna wycieczka, której nie można przegapić, jeśli masz kilka wolnych godzin. W zależności od warunków pogodowych panujących w danym dniu oraz decyzji skippera w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i relaksu można wybrać jedną z dwóch tras: Archipelag La Maddalena - Rejs na Archipelag La Maddalena - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Porto della Madonna - Półgodzinny postój bezpośrednio przy tratwie lub na plaży w Cala Conneri na wyspie Spargi - Ponowne wejście Lub Wyspa Caprera - Rejs na wyspę Caprera - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu na wyspę Porco - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Cala Coticcio - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu w Cala Napoletana - Ponowne wejście Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i decyzji Skippera. Gumowa łódź Gassa - Długość: 8 m - Szerokość: 4m - Maksymalna pojemność: 12 - Sukienka letnia - Markiza - Drabina - Zewnętrzny prysznic ze świeżą wodą - Minibarek - Wyposażenie: tuby pływające, koła ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

2. La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

Odkryj piękno archipelagu La Maddalena podczas jednodniowej wycieczki z Porto Pollo. Przeżyj wyjątkowe wrażenia żeglarskie z profesjonalną załogą. Wybierz się w rejs po archipelagu Maddalena, pomiędzy Bocche di Bonifacio, północą Sardynii i południem Korsyki. Odwiedź wszystkie najpiękniejsze obszary parku przyrody La Maddalena w ciągu jednego dnia. Trasa jest zalecana przez kapitana, ale można ją dostosować w oparciu o Twoje preferencje, liczbę osób na pokładzie i warunki pogodowe. Oto niektóre trasy, które cieszą się dużą popularnością od lat: Klasyczna trasa, która odbywa się pomiędzy Spargi, Budelli i Santa Maria Ekscytująca trasa w kierunku Caprery i La Maddalena Trasa obejmująca wyspy Korsyki (Lavezzi i Isola Piana) Elementem spajającym wszystkie trasy jest fakt, że podróż odbywa się w miarę możliwości żaglem i to właśnie przeżycie stanowi zasadniczy element dnia. Na pokładzie serwowany będzie lunch, bazujący na lokalnych produktach i świeżych składnikach przygotowanych przez załogę.

Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

3. Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

Wyrusz na ekscytującą 7-godzinną wycieczkę łodzią z portu Palau i przygotuj się na przeżycie wyjątkowej przygody! Odkryj wspaniałe wyspy, w tym Caprera z Cala Coticcio (Tahiti), gdzie zrobimy długi postój na snorkeling, kontynuujemy wycieczkę z panoramiczną nawigacją w kierunku "Spiaggia Rosa" Budelli, zatrzymamy się na wyspie Spargi ze wspaniałą Cala Connari, a następnie dotrzemy do wyspy macierzystej: La Maddalena. Przy maksymalnej grupie 145 pasażerów (z 255 dostępnych miejsc), będziesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby się zrelaksować i cieszyć morzem. Wycieczka jest dostępna w czterech językach, dzięki czemu każdy może w pełni docenić fascynującą historię i cuda natury tych wysp. Pierwszy przystanek: jedną z głównych atrakcji tej wycieczki łodzią jest wizyta w urokliwej Cala Coticcio na wyspie Caprera. Znana również jako Tahiti, ta zaciszna zatoczka jest dostępna zarówno drogą lądową, jak i morską. Nasza organizacja jako jedna z nielicznych oferuje możliwość dłuższego postoju na wyspie Caprera. Zacumujemy przy boi autoryzowanej przez władze parku La Maddalena i damy Ci wystarczająco dużo czasu na zbadanie dna morskiego bogatego w ryby, które wyróżniają tę lokalizację na wyspie Caprera. Podczas postoju w zatoce Cala Coticcio (Tahiti) będziesz mógł pływać nurkując z tylnego trapu statku i zrobić długi postój na snorkeling, tylko w szczególnie sprzyjających warunkach pogodowych i będąc doskonałymi pływakami będziesz mógł zbliżyć się do pobliskich plaż. Nasz personel pomoże Ci podczas postoju na snorkeling. Drugi przystanek to wizyta na wyspie Spargi. Nieskazitelne plaże i turkusowe wody są po prostu nie do odparcia i zapraszają do kąpieli i opalania. Wyspa Spargi jest prawdziwym przykładem nieskażonej natury wysp Maddalena. Zacumujemy przed zatoką i stąd możesz dotrzeć do plaży Cala Connari w zaledwie kilka minut pływania lub możesz nurkować z wygodnego trapu rufowego statku. Plaża oddalona jest o zaledwie 50 metrów. Trzeci przystanek: doświadczysz magii La Maddaleny, bogatej w historię. Odkryj fascynujące krajobrazy La Maddaleny: wyspy, której nie można przegapić podczas rejsu statkiem! Przesiąknięte historią, brukowane uliczki miasta są wyłożone pięknie zachowanymi budynkami, które opowiadają o minionej epoce. Odkryj urocze butiki, sklepy rzemieślnicze i tradycyjne targi, na których możesz zaopatrzyć się w lokalne rękodzieło i typowe tkaniny. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze podczas spaceru ulicami, zajrzyj do uroczych kawiarni i tętniących życiem barów, które oferują smak kulinarnych przysmaków wyspy, historyczne centrum La Maddalena z pewnością oczaruje Cię swoimi cudami kultury i przyjemnościami zakupów. Ponadto, żeglując po wybrzeżach wyspy Budelli, możesz odwiedzić wspaniałą i słynną "Spiaggia Rosa". Opuszczając wyspę macierzystą, La Maddalena, odwiedzimy również wyspę Santo Stefano.

Palau: Wycieczka pontonem po archipelagu La Maddalena lub Caprera

4. Palau: Wycieczka pontonem po archipelagu La Maddalena lub Caprera

Wyrusz z portu Palau, w północno-wschodniej Sardynii, na codzienną wycieczkę na pokładzie wygodnego 8-metrowego pontonu na archipelag La Maddalena. W zależności od wiatru w danym dniu, doświadczony lokalny skiper wybierze najlepszą trasę, aby zaspokoić potrzeby wszystkich uczestników, oferując typowy sardyński aperitif na pokładzie i zatrzymując się w najpiękniejszych zatoczkach, w których można nurkować bezpośrednio z łodzi. Będziesz pływać w krystalicznie czystych wodach i nurkować wśród wielu odmian ryb zamieszkujących to turkusowe morze. Plan zwiedzania zostanie wybrany w zależności od warunków pogodowych danego dnia i decyzji skippera, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby pasażerów. Archipelag La Maddalena: Możliwe przystanki w Cala Corsara, Cala Soraya, Cala Granara, Cala Connari, Spiaggia del Cavaliere, Passo del Topo, Passo degli Asinelli, Cala Santa Maria i Santo Stefano. lub Wyspa Caprera: Możliwe przystanki w Cala Napoletana, Cala Serena, Testa del Polpo, Cala Coticcio, Porto Palma i panoramiczny widok na Punta Rossa. W obu przypadkach jest co najmniej 5 przystanków, wszystkie bezpośrednio z tratwy, ponieważ nie będzie możliwe zacumowanie na plaży ze względu na dyrektywy Parku Narodowego.

Z Palau: ponton na archipelagu La Maddalena lub Caprera

5. Z Palau: ponton na archipelagu La Maddalena lub Caprera

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie przeznaczone dla tych, którzy chcą w pełni doświadczyć piękna archipelagu La Maddalena lub wyspy Caprera, mając do dyspozycji niewiele czasu i nie rezygnując z komfortu i wygody. Wyruszysz z Palau w północno-wschodniej Sardynii i będziesz prowadzony przez doświadczonego skipera, który wybierze idealny plan zwiedzania w zależności od warunków pogodowych danego dnia. Możesz żeglować po krystalicznie czystych wodach wysp Budelli i Spargi lub zostać poprowadzonym do dzikiego piękna Caprera, z ukrytymi zatokami i zapierającymi dech w piersiach widokami, nurkując w legendarnej Cala Coticcio, znanej również jako sardyńskie Tahiti. Wszystko zostało przemyślane, aby zagwarantować Ci niezapomniany poranek lub popołudnie z dala od zatłoczonych plaż, umożliwiając nurkowanie prosto w tych niezapomnianych turkusowych wodach. Przygotuj się na odkrycie niezapomnianego miejsca, które zaprze Ci dech w piersiach! PLAN ZWIEDZANIA W zależności od warunków pogodowych na morzu danego dnia i decyzji skippera, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i relaks, możliwy będzie jeden z dwóch poniższych planów zwiedzania: Archipelag La Maddalena - nawigacja w kierunku archipelagu La Maddalena - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu w Porto Madonna na wyspie Budelli - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu lub na plaży Cala Conneri lub Cala Granara na wyspie Spargi - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu lub na plaży Cala Corsara na wyspie Spargi - powrót lub Wyspa Caprera - nawigacja w kierunku wyspy Caprera - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu na wyspie Porco - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu przy Cala Coticcio, znanej również jako Tahiti, na wyspie Caprera - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu w Candeo lub Cala Napoletana powrót Trasa i przystanki mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych i decyzji skippera. ŁODZIE W zależności od codziennej dostępności, podczas wycieczki będzie używana jedna z następujących nadmuchiwanych łodzi: Nadmuchiwane łodzie Clubman 26 i Lomac, dostępne dla od 5 do 8 pasażerów - Długość: 8 m - Szerokość: 3 m Nadmuchiwana łódź Lomac, dostępna dla maksymalnie 4 pasażerów - Długość: 6,75 m - Szerokość: 2,55 m Wszystkie pontony są wyposażone w - Podkładka przeciwsłoneczna - Markiza - Drabinka wspinaczkowa - Prysznic - Lodówka z lodem - Sprzęt bezpieczeństwa: pontony i kamizelki ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Plaża Cala Coticcio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Dołącz do kilkugodzinnego doświadczenia, z dala od rutyny, aby przeżyć dynamiczną wycieczkę na pokładzie wygodnego pontonu wypływającego z Palau lub, jeśli wolisz, z La Maddalena. W zależności od wiatru w ciągu dnia doświadczony skipper wybierze najlepszą trasę do poznania wysp archipelagu La Maddalena, takich jak Budelli i Spargi lub na wyspę Caprera, aby zanurkować w czystych wodach słynnego Tahiti Morza Śródziemnego , Cala Coticcio. Zabawna wycieczka, której nie można przegapić, jeśli masz kilka wolnych godzin. W zależności od warunków pogodowych panujących w danym dniu oraz decyzji skippera w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i relaksu można wybrać jedną z dwóch tras: Archipelag La Maddalena - Rejs na Archipelag La Maddalena - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Porto della Madonna - Półgodzinny postój bezpośrednio przy tratwie lub na plaży w Cala Conneri na wyspie Spargi - Ponowne wejście Lub Wyspa Caprera - Rejs na wyspę Caprera - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu na wyspę Porco - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Cala Coticcio - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu w Cala Napoletana - Ponowne wejście Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i decyzji Skippera. Gumowa łódź Gassa - Długość: 8 m - Szerokość: 4m - Maksymalna pojemność: 12 - Sukienka letnia - Markiza - Drabina - Zewnętrzny prysznic ze świeżą wodą - Minibarek - Wyposażenie: tuby pływające, koła ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

Odkryj piękno archipelagu La Maddalena podczas jednodniowej wycieczki z Porto Pollo. Przeżyj wyjątkowe wrażenia żeglarskie z profesjonalną załogą. Wybierz się w rejs po archipelagu Maddalena, pomiędzy Bocche di Bonifacio, północą Sardynii i południem Korsyki. Odwiedź wszystkie najpiękniejsze obszary parku przyrody La Maddalena w ciągu jednego dnia. Trasa jest zalecana przez kapitana, ale można ją dostosować w oparciu o Twoje preferencje, liczbę osób na pokładzie i warunki pogodowe. Oto niektóre trasy, które cieszą się dużą popularnością od lat: Klasyczna trasa, która odbywa się pomiędzy Spargi, Budelli i Santa Maria Ekscytująca trasa w kierunku Caprery i La Maddalena Trasa obejmująca wyspy Korsyki (Lavezzi i Isola Piana) Elementem spajającym wszystkie trasy jest fakt, że podróż odbywa się w miarę możliwości żaglem i to właśnie przeżycie stanowi zasadniczy element dnia. Na pokładzie serwowany będzie lunch, bazujący na lokalnych produktach i świeżych składnikach przygotowanych przez załogę.

Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

Wycieczka łodzią po Cala Coticcio-Caprera i archipelagu Maddalena

Wyrusz na ekscytującą 7-godzinną wycieczkę łodzią z portu Palau i przygotuj się na przeżycie wyjątkowej przygody! Odkryj wspaniałe wyspy, w tym Caprera z Cala Coticcio (Tahiti), gdzie zrobimy długi postój na snorkeling, kontynuujemy wycieczkę z panoramiczną nawigacją w kierunku "Spiaggia Rosa" Budelli, zatrzymamy się na wyspie Spargi ze wspaniałą Cala Connari, a następnie dotrzemy do wyspy macierzystej: La Maddalena. Przy maksymalnej grupie 145 pasażerów (z 255 dostępnych miejsc), będziesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby się zrelaksować i cieszyć morzem. Wycieczka jest dostępna w czterech językach, dzięki czemu każdy może w pełni docenić fascynującą historię i cuda natury tych wysp. Pierwszy przystanek: jedną z głównych atrakcji tej wycieczki łodzią jest wizyta w urokliwej Cala Coticcio na wyspie Caprera. Znana również jako Tahiti, ta zaciszna zatoczka jest dostępna zarówno drogą lądową, jak i morską. Nasza organizacja jako jedna z nielicznych oferuje możliwość dłuższego postoju na wyspie Caprera. Zacumujemy przy boi autoryzowanej przez władze parku La Maddalena i damy Ci wystarczająco dużo czasu na zbadanie dna morskiego bogatego w ryby, które wyróżniają tę lokalizację na wyspie Caprera. Podczas postoju w zatoce Cala Coticcio (Tahiti) będziesz mógł pływać nurkując z tylnego trapu statku i zrobić długi postój na snorkeling, tylko w szczególnie sprzyjających warunkach pogodowych i będąc doskonałymi pływakami będziesz mógł zbliżyć się do pobliskich plaż. Nasz personel pomoże Ci podczas postoju na snorkeling. Drugi przystanek to wizyta na wyspie Spargi. Nieskazitelne plaże i turkusowe wody są po prostu nie do odparcia i zapraszają do kąpieli i opalania. Wyspa Spargi jest prawdziwym przykładem nieskażonej natury wysp Maddalena. Zacumujemy przed zatoką i stąd możesz dotrzeć do plaży Cala Connari w zaledwie kilka minut pływania lub możesz nurkować z wygodnego trapu rufowego statku. Plaża oddalona jest o zaledwie 50 metrów. Trzeci przystanek: doświadczysz magii La Maddaleny, bogatej w historię. Odkryj fascynujące krajobrazy La Maddaleny: wyspy, której nie można przegapić podczas rejsu statkiem! Przesiąknięte historią, brukowane uliczki miasta są wyłożone pięknie zachowanymi budynkami, które opowiadają o minionej epoce. Odkryj urocze butiki, sklepy rzemieślnicze i tradycyjne targi, na których możesz zaopatrzyć się w lokalne rękodzieło i typowe tkaniny. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze podczas spaceru ulicami, zajrzyj do uroczych kawiarni i tętniących życiem barów, które oferują smak kulinarnych przysmaków wyspy, historyczne centrum La Maddalena z pewnością oczaruje Cię swoimi cudami kultury i przyjemnościami zakupów. Ponadto, żeglując po wybrzeżach wyspy Budelli, możesz odwiedzić wspaniałą i słynną "Spiaggia Rosa". Opuszczając wyspę macierzystą, La Maddalena, odwiedzimy również wyspę Santo Stefano.

Palau: Wycieczka pontonem po archipelagu La Maddalena lub Caprera

Palau: Wycieczka pontonem po archipelagu La Maddalena lub Caprera

Wyrusz z portu Palau, w północno-wschodniej Sardynii, na codzienną wycieczkę na pokładzie wygodnego 8-metrowego pontonu na archipelag La Maddalena. W zależności od wiatru w danym dniu, doświadczony lokalny skiper wybierze najlepszą trasę, aby zaspokoić potrzeby wszystkich uczestników, oferując typowy sardyński aperitif na pokładzie i zatrzymując się w najpiękniejszych zatoczkach, w których można nurkować bezpośrednio z łodzi. Będziesz pływać w krystalicznie czystych wodach i nurkować wśród wielu odmian ryb zamieszkujących to turkusowe morze. Plan zwiedzania zostanie wybrany w zależności od warunków pogodowych danego dnia i decyzji skippera, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby pasażerów. Archipelag La Maddalena: Możliwe przystanki w Cala Corsara, Cala Soraya, Cala Granara, Cala Connari, Spiaggia del Cavaliere, Passo del Topo, Passo degli Asinelli, Cala Santa Maria i Santo Stefano. lub Wyspa Caprera: Możliwe przystanki w Cala Napoletana, Cala Serena, Testa del Polpo, Cala Coticcio, Porto Palma i panoramiczny widok na Punta Rossa. W obu przypadkach jest co najmniej 5 przystanków, wszystkie bezpośrednio z tratwy, ponieważ nie będzie możliwe zacumowanie na plaży ze względu na dyrektywy Parku Narodowego.

Z Palau: ponton na archipelagu La Maddalena lub Caprera

Z Palau: ponton na archipelagu La Maddalena lub Caprera

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie przeznaczone dla tych, którzy chcą w pełni doświadczyć piękna archipelagu La Maddalena lub wyspy Caprera, mając do dyspozycji niewiele czasu i nie rezygnując z komfortu i wygody. Wyruszysz z Palau w północno-wschodniej Sardynii i będziesz prowadzony przez doświadczonego skipera, który wybierze idealny plan zwiedzania w zależności od warunków pogodowych danego dnia. Możesz żeglować po krystalicznie czystych wodach wysp Budelli i Spargi lub zostać poprowadzonym do dzikiego piękna Caprera, z ukrytymi zatokami i zapierającymi dech w piersiach widokami, nurkując w legendarnej Cala Coticcio, znanej również jako sardyńskie Tahiti. Wszystko zostało przemyślane, aby zagwarantować Ci niezapomniany poranek lub popołudnie z dala od zatłoczonych plaż, umożliwiając nurkowanie prosto w tych niezapomnianych turkusowych wodach. Przygotuj się na odkrycie niezapomnianego miejsca, które zaprze Ci dech w piersiach! PLAN ZWIEDZANIA W zależności od warunków pogodowych na morzu danego dnia i decyzji skippera, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i relaks, możliwy będzie jeden z dwóch poniższych planów zwiedzania: Archipelag La Maddalena - nawigacja w kierunku archipelagu La Maddalena - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu w Porto Madonna na wyspie Budelli - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu lub na plaży Cala Conneri lub Cala Granara na wyspie Spargi - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu lub na plaży Cala Corsara na wyspie Spargi - powrót lub Wyspa Caprera - nawigacja w kierunku wyspy Caprera - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu na wyspie Porco - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu przy Cala Coticcio, znanej również jako Tahiti, na wyspie Caprera - zatrzymaj się na około godzinę bezpośrednio z pontonu w Candeo lub Cala Napoletana powrót Trasa i przystanki mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych i decyzji skippera. ŁODZIE W zależności od codziennej dostępności, podczas wycieczki będzie używana jedna z następujących nadmuchiwanych łodzi: Nadmuchiwane łodzie Clubman 26 i Lomac, dostępne dla od 5 do 8 pasażerów - Długość: 8 m - Szerokość: 3 m Nadmuchiwana łódź Lomac, dostępna dla maksymalnie 4 pasażerów - Długość: 6,75 m - Szerokość: 2,55 m Wszystkie pontony są wyposażone w - Podkładka przeciwsłoneczna - Markiza - Drabinka wspinaczkowa - Prysznic - Lodówka z lodem - Sprzęt bezpieczeństwa: pontony i kamizelki ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

La Maddalena: Najciekawsze atrakcje

Plaża Cala Coticcio: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Plaża Cala Coticcio: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Cala Coticcio? Kliknij tutaj.

Plaża Cala Coticcio: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(88 recenzji)