Plaża Cala Corsara: wycieczki i atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg::

Plaża Cala Corsara: najlepsze atrakcje w pobliżu

Plaża Cala Corsara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Sardynii: całodniowy rejs na archipelag La Maddalena

Z Sardynii: całodniowy rejs na archipelag La Maddalena

Rozpocznij swoją podróż w porcie Palau lub La Maddalena, gdzie załoga spotka się z Tobą i upewni się, że czujesz się komfortowo na pokładzie. Wybieraj spośród szerokiej gamy napojów i jedzenia dostępnych do kupienia, ciesząc się morską bryzą. Zażyj kąpieli podczas pierwszego przystanku na wyspie Budelli, znanej z turkusowych wód. Zatrzymaj się w Santa Maria, aby położyć się na piasku lub popływać w naturalnych basenach. Po powrocie na łódź podziwiaj Spiaggia Rosa i jej wyjątkowy różowy piasek. Odwiedź Spargi, aby odkryć białe piaszczyste plaże, skaliste wybrzeża i turkusowe wody. Nurkuj z rurką w spokojnych wodach lub wyleguj się na plaży Cala Granara. Po drodze zobacz z łodzi wyspę Santo Stefano, Caprera i Niedźwiedzią Skałę Palau. Posłuchaj wielojęzycznego przewodnika, który opowie Ci o historii archipelagu. Jeśli wypływasz z Palau, masz 1 godzinę wolnego czasu na zakupy pamiątek lub wina Vermentino w tradycyjnych sardyńskich sklepach. Wybierz się na spacer po urokliwym miasteczku. Podziwiaj port Cala Gavetta i malowniczy kościół Santa Maria Maddalena, zanim opuścisz Palau. Jeśli Twoja podróż rozpoczęła się w La Maddalena, zakończ ją tutaj.

Z Palau: Jednodniowa wycieczka łodzią po archipelagu Maddalena

Z Palau: Jednodniowa wycieczka łodzią po archipelagu Maddalena

Nasza podróż rozpoczyna się w porcie Palau o godzinie 10:30 (historia mówi, że admirał Nelson również tam zacumował i przebywał tu od 1 listopada 1803 do 11 stycznia 1805) Pierwszy przystanek: odbędzie się na plaży Cala Corsara na wyspie Spargi położonej na zachód od archipelagu La Maddalena, wyspa ta uderza swoim zaokrąglonym kształtem, który oferuje dziką i nieskażoną przyrodę, na wybrzeżu pośród granitowych klifów wyrzeźbionych przez wiatr wyspa Spargi jest idealnym miejscem dla miłośników sportu. W rzeczywistości nurkowanie z rurką jest bardzo rozpowszechnione, ale oferuje również idealną panoramę do odpoczynku i cieszenia się pięknem przyrody. po powrocie na łódź po pływaniu, relaksie lub spacerze po niesamowitej wyspie Spargi będzie przystanek na lunch, kapitan wybierze najbardziej odpowiednie miejsce (w bezpośrednim sąsiedztwie), gdzie można zjeść i w pełni cieszyć się każdą sekundą doświadczenie. Lunch nie jest wliczony w cenę biletu. Drugi przystanek: Czwarty przystanek zaplanowano na wyspie Santa Maria. Wycieczka nie może zignorować tego etapu: czystość światła, krystalicznie czyste morze i białe plaże Cię podbiją. Plaża o tej samej nazwie, której nazwa pochodzi od klasztoru benedyktynów zbudowanego na małej wyspie, wita podróżników szukających relaksu i rozrywki. Trzeci przystanek: Trasa jest kontynuowana z przystankiem w naturalnych basenach. Kąpiel w naturalnych basenach Parku Narodowego La Maddalena przywraca ciało i ducha oraz uzupełnia rezerwy energii. Te naturalne baseny znajdują się na wyspie Budelli i są naprawdę znane i cenione na całym świecie. Następnie udamy się na panoramiczną wizytę na słynnej plaży Rosa, jednym z najważniejszych i najbardziej znanych symboli archipelagu La Maddalena, zamkniętej dla wszystkich od 1998 roku, aby chronić i dać czas ekosystemowi, który pozwala dać ten fantastyczny kolor do piasku, aby odtworzyć siebie. w związku z tym zabronione jest deptanie po plaży lub pływanie w obszarze wyznaczonym przez boje. Czwarty przystanek: Opuszczając Piscine Naturali popłyniemy w kierunku La Maddalena. W końcu wylądujemy w charakterystycznym historycznym centrum Cala Gavetta, osady wybranej przez pierwszych mieszkańców, korsykańskich pasterzy, ponieważ jest ona bardziej osłonięta od słynnego dominującego wiatru madalajskiego, „mistrala lub mistrala”. Ten przystanek jest idealny do podziwiania cudów starożytnej wyspy, pełnej historii i wspaniałych widoków. Opuszczając wyspę La Maddalena, wznowimy nawigację w celu powrotu do portu Palau, ale nie bez pokazania najpiękniejszej skały w Gallurze, symbolu Palau i pomnika narodowego: Skały Niedźwiedziej. Przybycie do portu Palau planowane jest między 17:30 a 18:00.

Sardynia: Archipelag Maddalena: 1-dniowa wycieczka łodzią

Sardynia: Archipelag Maddalena: 1-dniowa wycieczka łodzią

Ciesz się niezapomnianą 7-godzinną wycieczką łodzią na wyspy archipelagu La Maddalena. Odwiedzisz wszystkie najpiękniejsze wyspy: Spargi, Budelli, Santa Maria i La Maddalena w wyjątkowym i nieformalnym otoczeniu. Na pokładzie docenisz usługi baru-restauracji z wieloma typowymi sardyńskimi produktami. Gwarantujemy nowe łodzie z dużymi przestrzeniami i najwyższymi standardami bezpieczeństwa i komfortu. Wysoko wykwalifikowana załoga, przyjazna i zawsze dbająca o każdą potrzebę, aby zaoferować najlepsze wrażenia. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty jakości ISO. Wielojęzyczny audioprzewodnik (włoski, angielski, francuski) jest dostępny na pokładzie (zakup jest opcjonalny za 1 euro). Zaleca się zabranie własnych słuchawek. Codzienne wypłynięcia z portu Palau i La Maddalena. Odkryj historyczne centrum La Maddalena z kościołem Santa Maria Maddalena i "Caruggi", charakterystycznymi uliczkami wyspy. Skorzystaj z karty Elena Tour na zakupy w tradycyjnych sklepach na wyspie. Zatrzymaj się na miękkich, białych, piaszczystych plażach Cala Corsara na wyspie Spargi, aby popływać w krystalicznie czystych wodach. Po opłynięciu wschodniego wybrzeża Spargi, podziwiaj wyspę Budelli z jej różową plażą i popływaj w naturalnych basenach z łodzi i na plaży wyspy Santa Maria. Po opłynięciu Punta Sardegna i Porto Rafael z małym placem, łódź wraca o 17:30 do portów Palau i La Maddalena.

Z Palau: rejs statkiem po archipelagu La Maddalena z makaronem

Z Palau: rejs statkiem po archipelagu La Maddalena z makaronem

Spędź dzień zwiedzając archipelag La Maddalena podczas relaksującej wycieczki łodzią z Palau. Spaceruj po uroczym miasteczku La Maddalena, pływaj w Cala Corsara na wyspie Spargi, podziwiaj czyste wody naturalnych basenów Budelli i przepłyń obok fascynujących formacji skalnych. Wejdź na pokład rejsu rano w Palau i rozpocznij swoją przygodę. Popłyń na wyspę Santa Maria i zatrzymaj się na 2 godziny, aby opalać się, pływać i relaksować na pięknej plaży Santa Maria. Następnie rejs na wyspę Budelli. Spędź około 30 minut na kąpieli w słynnych naturalnych basenach wyspy i ich oszałamiająco czystych wodach. Przed opuszczeniem Budelli zatrzymaj się na zdjęcia na plaży Rosa. Kontynuuj rejs na malowniczą wyspę Spargi. Spędź 1,5 godziny pływając i relaksując się w Cala Corsara, w otoczeniu fascynujących formacji skalnych, w tym Buldoga, Głowy Czarownicy i Włoch. Zakończ swój rejs postojem na wyspie La Maddalena. Spaceruj po historycznym centrum starymi i wąskimi uliczkami. Zatrzymaj się, aby kupić pamiątkę lub zrelaksować się w jednym z wielu barów i lodziarni. Podczas rejsu delektuj się talerzem makaronu z małżami i krewetkami. Jeśli chcesz, kup drinka w barze na pokładzie, aby cieszyć się nim podczas żeglugi.

Z Palau: całodniowy rejs łodzią na wyspy La Maddalena

Z Palau: całodniowy rejs łodzią na wyspy La Maddalena

Wyrusz łodzią w przygodę i odkryj oszałamiające wybrzeże i odległe wyspy Sardynii. Wybierz się w rejs na wyspy Spargi, La Maddalena i Santa Maria i ciesz się ich dziewiczymi plażami, wodami i przyrodą. Zamelduj się między 9:00 a 10:15, opuść Palau o 10:30 i udaj się w rejs w kierunku wspaniałej wyspy Spargi. Po przypłynięciu łodzi zabierz torby plażowe prosto na białe piaszczyste plaże Cala Corsara i wybierz się na opalanie, nurkowanie z rurką lub odkrywanie historycznych atrakcji zatoki. Podróżuj wzdłuż wybrzeża i zatrzymaj się, aby zrobić sobie zdjęcia z łodzi przed wyspą Budelli przy słynnej Różowej Plaży. Udaj się do Spiaggia Rosa, aby skorzystać z kolejnej okazji do zrobienia zdjęć z łodzi przy naturalnym basenie Porto Della Madonna, gdzie szmaragdowy kolor wody zapiera dech w piersiach.  Udaj się na wyspę Santa Maria, gdzie znajdziesz następny przystanek na plaży. Opalaj się, pływaj lub wybierz się na spacer do starej latarni morskiej. W zależności od dnia, który odwiedzasz, zakończ wycieczkę przystankiem na kąpiel w naturalnym akwarium w Cala Coticcio lub w uroczym historycznym centrum La Maddalena, gdzie możesz zrobić zakupy i zwiedzić.

Z Palau lub La Maddalena: wycieczka żaglowcem po archipelagu

Z Palau lub La Maddalena: wycieczka żaglowcem po archipelagu

Weź udział w całodniowym rejsie z przewodnikiem po archipelagu La Maddalena z miejscowości Palau lub La Maddalena. Podziwiaj słynne atrakcje, w tym plażę Spiaggia Rosa i formacje skalne na wyspie Spargi. Możesz też zażyć orzeźwiającej kąpieli w naturalnych basenach lub odpocząć w promieniach słońca na plaży. Rozpocznij swoją wycieczkę i spotkaj się z załogą w porcie w miejscowości Palau lub La Maddalena. Usiądź wygodnie na pokładzie zabytkowej motorówki i wyrusz w niezapomnianą podróż po archipelagu La Maddalena. Wybierz spośród szerokiej gamy napojów oraz posiłków dostępnych do kupienia i rozkoszuj się morską bryzą. W trakcie pierwszego przystanku wejdź z łodzi do wody w basenach naturalnych na wyspie Budelli. Podziwiaj z wody słynną plażę Spiaggia Rosa i jej wyjątkowy różowy piasek. Następnie udaj się na wyspę Santa Maria, aby opalać się na białej plaży. Odwiedź wyspę Spargi i zobacz wspaniałe formacje skalne i urokliwą plażę Cala Corsara, która słynie z krystalicznie czystej wody. Następnie, jeśli pogoda na to pozwoli, wskocz kolejny raz z łodzi do wody. Podziwiaj cuda archipelagu, płynąc z powrotem do punktu początkowego.

Z Palau: całodniowy rejs do archipelagu La Maddalena

Z Palau: całodniowy rejs do archipelagu La Maddalena

Wyrusz z Palau na całodniową wycieczkę po archipelagu La Maddalena na pokładzie wygodnego i stylowego katamaranu. Płyń wzdłuż wybrzeża i po drodze zatrzymuj się na niezamieszkanych wyspach. Opalaj się, pływaj i ciesz się przekąskami przez cały dzień. Wypłyń rano z portu w Palau i wypłyń na krystalicznie czyste wody Sardynii. Podziwiaj panoramiczne widoki na wyspę podczas podróży wzdłuż wybrzeża, uważając po drodze na Porto Raphael i jego słynne wille. Przejdź obok latarni morskiej Punta Sardinia, zanim dotrzesz do pierwszego przystanku tego dnia, wyspy Spargi. Gdy łódź wpłynie do zatoki wyspy, podziwiaj spokojne i niezamieszkane otoczenie. Spędź trochę czasu na pływaniu w krystalicznie czystych wodach Cala Soraya, nazwanej przez księżniczkę Sorayę w latach 60., lub odwiedź zatokę tuż obok, Cala Corsara, a może udaj się do wyjątkowych Cala Connery i Cala del'Amore. Po kąpieli zregeneruj siły orzeźwiającym napojem i sardyńskim aperitivo. Później kapitan podejmie decyzję o kolejnej wyspie do odwiedzenia, w zależności od pogody i przypływu. Przyjedź do naturalnych basenów Budelli, Razzoli, Santa Maria lub La Maddalena i spędź trochę czasu na ochłodzeniu się w wodzie lub relaksie na pokładzie. Jeśli warunki będą odpowiednie, istnieje nawet szansa odwiedzenia pięknych wysp Lavezzi na Korsyce we Francji! Wreszcie dotrzyj do ostatniego przystanku dnia, aby móc dalej pływać. Jeśli masz ze sobą sprzęt do snorkelingu, możesz odkrywać okoliczną przyrodę morską. Wypróbuj swoją adrenalinę, wykonując duży skok z katamaranu, lub pozostań na pokładzie i opalaj się, jeśli wolisz odpocząć. Należy pamiętać, że dokładne plaże zmieniają się każdego dnia, ponieważ zostaną one określone w danym momencie przez kapitana na podstawie warunków wiatrowych i ruchu łodzi. Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego plan podróży może ulec zmianom w ostatniej chwili, jeśli kapitan uzna to za konieczne. W bardzo wietrzne dni odwiedzenie wszystkich wysp może nie być możliwe. Ponadto nie możemy zagwarantować, że będziesz korzystać z żagli, ponieważ zależy to od warunków wiatrowych w danym dniu. Kapitan jest jedyną osobą, która może zdecydować, czy panują odpowiednie warunki wiatrowe do żeglowania i jakie plaże można zwiedzać każdego dnia. Po raz kolejny ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym pasażerom.

Z Palau: Archipelag La Maddalena: całodniowa wycieczka łodzią

Z Palau: Archipelag La Maddalena: całodniowa wycieczka łodzią

Odkryj piękno północnej Sardynii podczas całodniowego rejsu łodzią po archipelagu La Maddalena. Żeglowanie na pokładzie Lady Luna 3, najnowocześniejszego statku we flocie pływającego po archipelagu Maddalena, zbudowanego w 2024 roku, charakteryzującego się najwyższym komfortem i większymi standardami bezpieczeństwa. Odwiedź z nami najpiękniejsze wyspy wspaniałego parku przyrody, zatrzymaj się, aby popływać na piaszczystych plażach i nie tylko. Wypłyń z portu w Palau i udaj się w krótki, 35-minutowy rejs do Budelli. Podziwiaj różowy piasek Spiaggia Rosa, imponującą formację skalną Roccia del Coccodrillo i pluskaj się w morzu w Piscine Naturali. Jedź dalej na wyspę Santa Maria i poczuj ciepło Morza Śródziemnego. Warto zatrzymać się na długiej plaży, aby opalać się i zrelaksować. Po postoju zrób sobie przerwę na lunch, a jeśli chcesz, możesz kupić na pokładzie typowe sardyńskie dania lub przynieść własne jedzenie. Następnie dotrzyj na wyspę Spargi, gdzie plaże Cala Corsara i Cala Granara otoczone są szmaragdową wodą i chronione przed wiatrem, co stwarza idealne warunki do opalania. Zakończ wycieczkę postojem na wyspie La Maddalena i odwiedź miasto La Maddalena. Wędruj kolorowymi uliczkami, aby znaleźć sklepy z pamiątkami lub przyjrzyj się łodziom w marinie Cala Gavetta. W drodze powrotnej do Palau przepłyń obok wysp Santo Stefano i Caprera, aby po raz ostatni przyjrzeć się tętniącemu życiem morzu.

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Z Palau: Wyspy Maddalena: półdniowa wycieczka łodzią gumową

Dołącz do kilkugodzinnego doświadczenia, z dala od rutyny, aby przeżyć dynamiczną wycieczkę na pokładzie wygodnego pontonu wypływającego z Palau lub, jeśli wolisz, z La Maddalena. W zależności od wiatru w ciągu dnia doświadczony skipper wybierze najlepszą trasę do poznania wysp archipelagu La Maddalena, takich jak Budelli i Spargi lub na wyspę Caprera, aby zanurkować w czystych wodach słynnego Tahiti Morza Śródziemnego , Cala Coticcio. Zabawna wycieczka, której nie można przegapić, jeśli masz kilka wolnych godzin. W zależności od warunków pogodowych panujących w danym dniu oraz decyzji skippera w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i relaksu można wybrać jedną z dwóch tras: Archipelag La Maddalena - Rejs na Archipelag La Maddalena - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Porto della Madonna - Półgodzinny postój bezpośrednio przy tratwie lub na plaży w Cala Conneri na wyspie Spargi - Ponowne wejście Lub Wyspa Caprera - Rejs na wyspę Caprera - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu na wyspę Porco - Półgodzinny przystanek bezpośrednio z łodzi w Cala Coticcio - Półgodzinny postój bezpośrednio z pontonu w Cala Napoletana - Ponowne wejście Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i decyzji Skippera. Gumowa łódź Gassa - Długość: 8 m - Szerokość: 4m - Maksymalna pojemność: 12 - Sukienka letnia - Markiza - Drabina - Zewnętrzny prysznic ze świeżą wodą - Minibarek - Wyposażenie: tuby pływające, koła ratunkowe dostępne dla wszystkich uczestników

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

La Maddalena: całodniowa wycieczka żeglarska

Odkryj piękno archipelagu La Maddalena podczas jednodniowej wycieczki z Porto Pollo. Przeżyj wyjątkowe wrażenia żeglarskie z profesjonalną załogą. Wybierz się w rejs po archipelagu Maddalena, pomiędzy Bocche di Bonifacio, północą Sardynii i południem Korsyki. Odwiedź wszystkie najpiękniejsze obszary parku przyrody La Maddalena w ciągu jednego dnia. Trasa jest zalecana przez kapitana, ale można ją dostosować w oparciu o Twoje preferencje, liczbę osób na pokładzie i warunki pogodowe. Oto niektóre trasy, które cieszą się dużą popularnością od lat: Klasyczna trasa, która odbywa się pomiędzy Spargi, Budelli i Santa Maria Ekscytująca trasa w kierunku Caprery i La Maddalena Trasa obejmująca wyspy Korsyki (Lavezzi i Isola Piana) Elementem spajającym wszystkie trasy jest fakt, że podróż odbywa się w miarę możliwości żaglem i to właśnie przeżycie stanowi zasadniczy element dnia. Na pokładzie serwowany będzie lunch, bazujący na lokalnych produktach i świeżych składnikach przygotowanych przez załogę.

Prowincja Sassari, Włochy: Najciekawsze atrakcje

Plaża Cala Corsara: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Plaża Cala Corsara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Cala Corsara? Kliknij tutaj.

Plaża Cala Corsara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(4923 recenzji)

Najlepsze co znalazłem to ostatni przystanek w Spargi przy dłuższym pobycie na plaży. Pobyt w La Maddalena również był miły, choć mógłby być trochę dłuższy. Załoga była bardzo uważna, przyjazna i niezwykle dobrze skoordynowana. Historie i opisy w języku angielskim były interesujące. Łódź była czysta i w bardzo dobrym stanie. Podsumowując, udana jednodniowa wycieczka i bardzo dobry stosunek ceny do wydajności! To była świetna zabawa, gorąco polecam!!

Ten, kto jest na Sardynii w październiku, zna atmosferę tej wycieczki. Byłem też na tej trasie w szczycie sezonu. W październiku odbyliśmy ostatnią trasę w sezonie i był to raj w przebraniu. Pływałem sam w morzu, podobało mi się wszystko. Jednak sierpień też jest fajny. Kompletny pakiet za przyzwoitą cenę! Pozdrawiam Vardhman

Taki wspaniały dzień, załoga łodzi była bardzo uważna i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby uczynić ten dzień niesamowitym (w tym zostać moim osobistym fotografem!). Wysoce zalecane!!!

Personel był świetny, elastyczny, uprzejmy, dzięki nim miło spędziliśmy czas!

proszę o przewodnik po hiszpańsku. drugi najczęściej używany język