Atrakcje i wycieczki
Plaża Benagil

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Benagil – najciekawsze atrakcje

Plaża Benagil: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża Benagil? Kliknij tutaj.

Plaża Benagil: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 267 opinii

Czego się oczekuje i czegoś jeszcze

Coś jeszcze ... dlatego, że dzień nie był najlepszy do nawigacji, która musiała zawiesić koniec podróży. Z mniej więcej dwóch zaplanowanych godzin zrobiliśmy półtorej godziny, jeśli do tego dodasz kąpiel / kąpiel, której z oczywistych powodów nie mogliśmy sobie uświadomić, zdajesz sobie sprawę, że trasa została praktycznie uwzględniona. Mimo to po przybyciu do portu i udzieleniu nam odpowiednich wyjaśnień, powiedzieli nam również, abyśmy złożyli wniosek o powtórzenie wycieczki następnego dnia i nie byli w stanie lub nie chcieli zwrócić zapłaconej kwoty. Ze swojej strony zdejmuję kapelusz. Teraz każdy, kto ceni sobie.

Fajna wycieczka, zostaliśmy odebrani na czas w miejscu spotkania. W sumie było 9 pasażerów i wróciliśmy. Podróż odbyła się po hiszpańsku i z powodu wiatru kapitan przemówił tylko wtedy, gdy poprosiliśmy go o coś, a on powiedział nam, że wyjaśni wszystko w drodze powrotnej. Poza sezonem było słonecznie i to sprawiło, że zwilżanie nie było tak nieprzyjemne, z drugiej strony nieuniknione. Karą było to, że wiatr uniemożliwił nam zbliżenie się do jaskini, było to trochę niebezpieczne.

Na szczęście odbyłem prywatną wycieczkę, ponieważ wypłynąłem łodzią zimą o 9 rano. Świetnie się bawiłem z moim „prywatnym” przewodnikiem i kapitanem, który zrobił wszystko, co chciałem sfotografować z miejsc, w których chciałem! Dobra robota! Wysoce polecany!

Wspaniały!

Mimo że wiatr był silny, nasze dwie załogi jeżdżą bardzo bezpiecznie. Naprawdę doceniam ich umiejętności prowadzenia pojazdu. Zdecydowanie polecę tę wycieczkę.

Relaksujące było przebywanie na wodzie i zobaczenie wszystkich jaskiń! Absolutnie mi się podobało.