Plaża As-Suwajra

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plaża As-Suwajra: najlepsze atrakcje w pobliżu

Plaża As-Suwajra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plaża As-Suwajra? Kliknij tutaj.

Plaża As-Suwajra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2490 opinii

To była godna wycieczka! Nasz kierowca był ostrożny. Mieliśmy bardzo spokojną i relaksującą podróż z dobrze przygotowaną listą odtwarzania. Podczas podróży Aymane przekazał nam informacje o kulturze i historii Maroka. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć, jak kozy „wspinają się” na jedno drzewo! Osobiście nie spodobał mi się ten moment, ale po eksploracji Aymane lubiłem bawić się z małą kozą Na ziemi. Zatrzymaliśmy się również w bardzo interesującym oleju arganowym. Kiedy przybyliśmy do Essaouira, nasz kierowca dał nam wskazówki, jak zgubić się w nadmorskim mieście i cieszyć się naszym czasem. W końcu nasz kierowca zabrał nas z powrotem do Marrakeszu i zostawił nas bezpiecznie na Riad.

Niesamowita wycieczka! Odbiór został przekazany dzień wcześniej, a faceci, którzy nas zabrali, byli punktualni. Ponadto samochód był naprawdę wygodny i nowoczesny. Miałem nawet dobre wifi. W Essaouira mieliśmy niewiele ponad 4 godziny, zatrzymaliśmy się na drodze (jak podano w opisie: kozioł arganowy, spółdzielnia arganowa, widok panoramiczny Essaouira i przystanek na kawę na początku) oraz kierowców (Redouane i Mohamed) byli naprawdę mili, zabawni, komunikatywni i bardzo dobrze się nami zaopiekowali! Polecam tę wycieczkę!

Organizacja perfekcyjna - duży plus! Na miejscu sympatyczny lokalny przewodnik, ale trochę za mało informacji o mieście i zabytkach. Niemniej - zdecydowanie polecamy

Jazda była łatwa, bezpieczna i mieliśmy wolny czas w Essaouira, więc jeśli lubisz odkrywać miejsca samemu - to dobra okazja.

Bardzo dobry przewodnik. Spokojniej niż w Marrakeszu. Warto pojechać.