Playa Tortugas, Cancún

Playa Tortugas, Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

1. Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté, i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Z Cancun: Wycieczka katamaranem na Isla Mujeres z lunchem i otwartym barem

2. Z Cancun: Wycieczka katamaranem na Isla Mujeres z lunchem i otwartym barem

Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z miejsca zakwaterowania w Cancun, a następnie wejdź na pokład przestronnego katamaranu. Popłyń w kierunku idyllicznej wyspy Isla Mujeres i skorzystaj z okazji do nurkowania w czystych wodach Karaibów. Dotrzyj na wyspę, aby spędzić czas w klubie plażowym wygrzewając się na słońcu. Skosztuj pysznego lunchu w formie bufetu i skorzystaj z krajowego otwartego baru. Następnie odkryj urokliwe uliczki wyspy, zabytki i tętniące życiem rynki w czasie wolnym. Zakończ dzień podróżą powrotną do Cancun i odstaw do miejsca zakwaterowania.

Katamaran na Isla Mujeres, lunch, otwarty bar i nurkowanie z rurką

3. Katamaran na Isla Mujeres, lunch, otwarty bar i nurkowanie z rurką

Wyrusz w niezapomnianą podróż na pokładzie luksusowego katamaranu z Cancun do Isla Mujeres. Rozpocznij swoją przygodę od ekscytującej sesji snorkelingu w krystalicznie czystych wodach, gdzie odkryjesz tętniące życiem morskie życie Karaibów. Po nabraniu apetytu zjedz pyszny lunch serwowany na pokładzie katamaranu, obejmujący różnorodne świeżo przygotowane dania, które zaspokoją Twoje podniebienie. Po przybyciu na Isla Mujeres zanurz się w pięknie wyspy, wylegując się na jej dziewiczych plażach, wygrzewając się na słońcu i ciesząc się spokojną atmosferą. Następnie odkryj urok Isla Mujeres w czasie wolnym, gdzie możesz spacerować urokliwymi uliczkami, odwiedzić lokalne zabytki lub kupić pamiątki na tętniących życiem targach na wyspie. Gdy dzień dobiegnie końca, ponownie wejdź na pokład katamaranu i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Cancun, zastanawiając się nad niezapomnianymi wrażeniami i wspomnieniami z rajskiego dnia.

Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

4. Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce krajoznawczej po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji w strefie hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najlepiej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć wszystkie przygody potrzebne do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz, a wszystko to z jednym biletem. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek, food court, kino i wiele więcej. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12 Plaza Forum, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dotarciem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu. Ta wycieczka obejmuje wejście do Hard Rock Cafe Beach Club, znajdującego się w jednym z najlepszych obszarów strefy hotelowej i wewnątrz centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz mieć dostęp do pięknej plaży, na której możesz cieszyć się wspaniałą muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

5. Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

Zanurz się w słynnym życiu nocnym Cancún. Wsiądź do piętrowego autobusu imprezowego z własnym DJ-em na pokładzie, a następnie udaj się do Hard Rock Cafe na przekąski, napoje i występy muzyczne na żywo. Chłoń atmosferę tego imprezowego miasta ze starymi przyjaciółmi, nowymi przyjaciółmi lub jednym i drugim. Wsiądź do nowoczesnego piętrowego autobusu i podziwiaj niesamowitą panoramę miasta nocą. Przejedź przez strefę hotelową piętrowym autobusem, posłuchaj muzyki i wypij kilka drinków na dobry początek nocy. Następnie udaj się do Hard Rock Cafe, znajdującej się w tętniącej życiem okolicy, będącej centrum nocnego życia miasta. Zobacz pamiątki, które zdobią ściany obiektu, i ciesz się występami na żywo oraz napojami i przekąskami.

Cancun: Park wodny Ventura i krajoznawcza wycieczka po mieście

6. Cancun: Park wodny Ventura i krajoznawcza wycieczka po mieście

Ten wyjątkowy rodzinny park rozrywki oferuje rozrywkę dla każdego, od zajęć dla najmłodszych po ekstremalne przygody, takie jak kolejka górska, linie zip, wiszące mosty, gokarty i wiele innych. Posiada 8 atrakcji wodnych, w tym zjeżdżalnie wodne, basen z falami, dysze wodne, leniwą rzekę, zjeżdżalnie dla najmłodszych i orzeźwiające baseny. Mamy dwa różne pakiety, z pakietem Ventura FUN będziesz cieszyć się pysznym bufetem i napojami bezalkoholowymi dla wszystkich, a z pakietem Ventura PLATINUM możesz również cieszyć się pysznym bufetem, gokartami, lodami i narodowym otwartym barem. Stwórz trwałe wspomnienia, łącząc dzień w parku wodnym z oficjalną wycieczką po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów, podziwiając niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie jego najsłynniejszych atrakcji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wskakując i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz. Aby rozpocząć wycieczkę po mieście, możesz rozpocząć jazdę na dowolnym z naszych pierwszych przystanków, a autobus odbierze Cię na wybranym przystanku (punkty wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer Następnie dotrzesz do Ventura Park, gdzie doświadczysz 6 godzin nieprzerwanej zabawy, a na koniec dnia autobus odbierze Cię o 17:00, aby kontynuować zwiedzanie miasta. Możesz zakończyć jazdę na Playa Delfines (punkt widokowy), Plaza Kukulcán, Plaza Forum (Hard Rock Cafe), Puerto Cancun Marina Town Center (centrum handlowe, restauracje, kino), Mercado 28 (targ sztuki i rzemiosła) lub na dworcu autobusowym ADO. Możesz także kontynuować wycieczkę po mieście podczas ostatniego okrążenia dnia, które kończy się na dworcu autobusowym o 8 wieczorem.

Szybka łódź i nurkowanie, przygoda w dżungli w Cancun

7. Szybka łódź i nurkowanie, przygoda w dżungli w Cancun

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę w Cancun? Nie szukaj dalej niż nasza ekskluzywna wycieczka łodzią motorową i nurkowanie z rurką! Ekscytująca przejażdżka łodzią motorową:* Poczuj dreszczyk emocji związany z pilotowaniem własnej łodzi motorowej podczas żeglugi po hipnotyzujących wodach Laguna Nichupte. Nasi doświadczeni przewodnicy zapewnią fachowe instrukcje, dzięki czemu poczujesz się pewnie za kierownicą, podziwiając oszałamiającą scenerię tej spokojnej laguny. Poczuj wiatr we włosach i podekscytowanie w sercu, gdy mkniesz po wodzie, tworząc wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Odkryj sekrety namorzynów:* Zanurz się w fascynujący świat namorzynów Cancun, prowadzony przez naszych doświadczonych ekspertów. Dowiedz się o zróżnicowanym ekosystemie tych bujnych lasów namorzynowych i ich istotnej roli we wspieraniu lokalnego życia morskiego. Płyń wąskimi drogami wodnymi i podziwiaj skomplikowane systemy korzeniowe drzew namorzynowych, zdobywając głębsze uznanie dla naturalnego piękna, które Cię otacza. 🐠 * Ekscytujący snorkeling:* Zanurz się w krystalicznie czystych wodach Morza Karaibskiego i przygotuj się na zadziwienie tętniącym życiem podwodnym światem. Nasza przygoda z snorkelingiem zabierze Cię na oszałamiającą rafę pełną kolorowych formacji koralowych i egzotycznych gatunków morskich. Pływaj obok tropikalnych ryb, wdzięcznych płaszczek, a może nawet spotkasz przyjazne żółwie morskie, odkrywając zapierającą dech w piersiach bioróżnorodność ekosystemu rafy karaibskiej. *Kompletne 2-godzinne doświadczenie:* Nasza kompleksowa wycieczka oferuje idealną równowagę emocji i relaksu, a wszystko to w dogodnych dwugodzinnych ramach czasowych. Niezależnie od tego, czy szukasz dreszczyku adrenaliny, czy spokojnych chwil wyciszenia, nasza wycieczka ma coś dla każdego. Dzięki zapewnionemu sprzętowi i fachowym wskazówkom na każdym kroku, możesz skupić się na maksymalnym wykorzystaniu czasu spędzonego w Cancun bez żadnych zmartwień i kłopotów. Nie przegap najlepszej przygody w Cancun w najlepszej cenie. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i przygotuj się na tworzenie niezapomnianych wspomnień

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Playa Tortugas, Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Playa Tortugas, Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Tortugas, Cancún? Kliknij tutaj.