Dodaj daty

Playa Tortugas, Cancún

Playa Tortugas, Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

1. Cancun: Wycieczka autobusem Hop-On-Hop-Off Sightseeing Bus Tour

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté, i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z rejsem łodzią podwodną

2. Cancún: Wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off z rejsem łodzią podwodną

Zwiedzaj Cancún autobusem turystycznym hop-on-hop-off i odkryj najważniejsze atrakcje tętniącej życiem strefy hotelowej. Następnie wejdź na pokład łodzi podwodnej, aby zobaczyć różnorodność życia morskiego na kolorowej rafie Nizuc. Wskocz do autobusu turystycznego i zwiedzaj miasto w wygodny sposób. Podróżuj swobodnie i wysiadaj na dowolnych oficjalnych przystankach. Możesz odwiedzić Muzeum Majów lub stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotować się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center. Połącz zwiedzanie miasta z przejażdżką łodzią podwodną Subsee Explorer. Wskocz na szybką łódź na rafę Nizuc, gdzie wejdziesz na pokład klimatyzowanej łodzi podwodnej, a dwujęzyczny przewodnik wyjaśni Ci wszystko na temat życia morskiego tej rafy. Będziesz miał również okazję zobaczyć część Podwodnego Muzeum Cancun, ekologicznego projektu stworzonego przez brytyjskiego artystę Jasona DeCairesa Taylora w celu promowania wzrostu koralowców i zapewnienia siedliska dla całego życia morskiego. Projekt ten, składający się z naturalnej wielkości posągów, jest idealnym połączeniem sztuki i natury. Możesz rozpocząć przejażdżkę na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancun: Wycieczka Hop-On Hop-Off i bilet do Hard Rock Beach Club

3. Cancun: Wycieczka Hop-On Hop-Off i bilet do Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce krajoznawczej po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji w strefie hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najlepiej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć wszystkie przygody potrzebne do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz, a wszystko to z jednym biletem. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek, food court, kino i wiele więcej. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12 Plaza Forum, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dotarciem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu. Ta wycieczka obejmuje wejście do Hard Rock Cafe Beach Club, znajdującego się w jednym z najlepszych obszarów strefy hotelowej i wewnątrz centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz mieć dostęp do pięknej plaży, na której możesz cieszyć się wspaniałą muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Katamaran na Isla Mujeres, lunch, otwarty bar i nurkowanie z rurką

4. Katamaran na Isla Mujeres, lunch, otwarty bar i nurkowanie z rurką

Wyrusz w niezapomnianą podróż na pokładzie luksusowego katamaranu z Cancun do Isla Mujeres. Rozpocznij swoją przygodę od ekscytującej sesji snorkelingu w krystalicznie czystych wodach, gdzie odkryjesz tętniące życiem morskie życie Karaibów. Po nabraniu apetytu zjedz pyszny lunch serwowany na pokładzie katamaranu, obejmujący różnorodne świeżo przygotowane dania, które zaspokoją Twoje podniebienie. Po przybyciu na Isla Mujeres zanurz się w pięknie wyspy, wylegując się na jej dziewiczych plażach, wygrzewając się na słońcu i ciesząc się spokojną atmosferą. Następnie odkryj urok Isla Mujeres w czasie wolnym, gdzie możesz spacerować urokliwymi uliczkami, odwiedzić lokalne zabytki lub kupić pamiątki na tętniących życiem targach na wyspie. Gdy dzień dobiegnie końca, ponownie wejdź na pokład katamaranu i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Cancun, zastanawiając się nad niezapomnianymi wrażeniami i wspomnieniami z rajskiego dnia.

Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

5. Cancún: nocna wycieczka imprezowym autobusem i muzyka w Hard Rock Cafe

Zanurz się w słynnym życiu nocnym Cancún. Wsiądź do piętrowego autobusu imprezowego z własnym DJ-em na pokładzie, a następnie udaj się do Hard Rock Cafe na przekąski, napoje i występy muzyczne na żywo. Chłoń atmosferę tego imprezowego miasta ze starymi przyjaciółmi, nowymi przyjaciółmi lub jednym i drugim. Wsiądź do nowoczesnego piętrowego autobusu i podziwiaj niesamowitą panoramę miasta nocą. Przejedź przez strefę hotelową piętrowym autobusem, posłuchaj muzyki i wypij kilka drinków na dobry początek nocy. Następnie udaj się do Hard Rock Cafe, znajdującej się w tętniącej życiem okolicy, będącej centrum nocnego życia miasta. Zobacz pamiątki, które zdobią ściany obiektu, i ciesz się występami na żywo oraz napojami i przekąskami.

Cancun: Park wodny Ventura i zwiedzanie miasta

6. Cancun: Park wodny Ventura i zwiedzanie miasta

Ten wyjątkowy rodzinny park rozrywki oferuje rozrywkę dla każdego, od zajęć dla najmłodszych po ekstremalne przygody, takie jak kolejka górska, linie zip, wiszące mosty, gokarty i wiele innych. Posiada 8 atrakcji wodnych, w tym zjeżdżalnie wodne, basen z falami, dysze wodne, leniwą rzekę, zjeżdżalnie dla najmłodszych i orzeźwiające baseny. Mamy dwa różne pakiety, z pakietem Ventura FUN będziesz cieszyć się pysznym bufetem i napojami bezalkoholowymi dla wszystkich, a z pakietem Ventura PLATINUM możesz również cieszyć się pysznym bufetem, gokartami, lodami i narodowym otwartym barem. Stwórz trwałe wspomnienia, łącząc dzień w parku wodnym z oficjalną wycieczką po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów, podziwiając niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie jego najsłynniejszych atrakcji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wskakując i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz. Aby rozpocząć wycieczkę po mieście, możesz rozpocząć jazdę na dowolnym z naszych pierwszych przystanków, a autobus odbierze Cię na wybranym przystanku (punkty wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer Następnie dotrzesz do Ventura Park, gdzie doświadczysz 6 godzin nieprzerwanej zabawy, a na koniec dnia autobus odbierze Cię o 17:00, aby kontynuować zwiedzanie miasta. Możesz zakończyć jazdę na Playa Delfines (punkt widokowy), Plaza Kukulcán, Plaza Forum (Hard Rock Cafe), Puerto Cancun Marina Town Center (centrum handlowe, restauracje, kino), Mercado 28 (targ sztuki i rzemiosła) lub na dworcu autobusowym ADO. Możesz także kontynuować wycieczkę po mieście podczas ostatniego okrążenia dnia, które kończy się na dworcu autobusowym o 8 wieczorem.

Isla Mujeres Catamaran Experience (lunch, nurkowanie z rurką, openbar)

7. Isla Mujeres Catamaran Experience (lunch, nurkowanie z rurką, openbar)

Wyrusz w niezapomnianą podróż z Cancun do Isla Mujeres na pokładzie luksusowego katamaranu. Ciesz się ekscytującymi przygodami snorkelingu w czystych wodach Karaibów, a następnie zjedz pyszny lunch, spędzając czas w naszym Beach Club, wygrzewając się na słońcu i korzystając z udogodnień. Następnie odkryj urokliwe uliczki wyspy, zabytki i tętniące życiem rynki w czasie wolnym. Zakończ dzień spokojną podróżą powrotną do Cancun, wypełnioną cennymi wspomnieniami z rajskiej wyspy.

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Playa Tortugas, Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Playa Tortugas, Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Tortugas, Cancún? Kliknij tutaj.