Dodaj daty

Playa Mujeres, Cancun

Playa Mujeres, Cancun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Prywatny transfer z międzynarodowego lotniska SUV-em

1. Cancun: Prywatny transfer z międzynarodowego lotniska SUV-em

Omiń długie kolejki do taksówek podczas lądowania na międzynarodowym lotnisku w Cancún i podróżuj wygodnie luksusowym minivanem typu SUV. Zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie pod koniec długiego lotu i skorzystaj z dużej przestrzeni, idealnej dla grup lub rodzin, oraz bagażu. Podróżuj w prywatności, bez dodatkowych postojów po drodze. Twój certyfikowany dwujęzyczny kierowca zawiezie Cię bezpośrednio do miejsca docelowego w Akumal, Cancún, Playa Mujeres, Playa del Carmen, Puerto Aventuras, Puerto Morelos lub Tulum, w zależności od zarezerwowanej opcji. Skorzystaj ze świeżej wody pitnej na pokładzie pojazdu, aby się nawodnić i dotrzeć do miejsca docelowego wypoczęty. Usługa jest również dostępna dla lotów odlotowych z odbiorem z Twojego hotelu, prywatnej rezydencji, Airbnb lub innego miejsca zakwaterowania w wyżej wymienionych lokalizacjach.

Prywatna usługa na lotnisku w Cancun - Cancun Hotel Zone & Downtow

2. Prywatna usługa na lotnisku w Cancun - Cancun Hotel Zone & Downtow

Ciesz się prywatnym transferem między lotniskiem w Cancun a hotelem bez obaw. Wybierz usługę transferu w jedną stronę lub w obie strony i zrelaksuj się, ciesząc się naszym turystycznym przeznaczeniem. Doświadcz wysokiej jakości usługi transferu dla pasażerów, którzy chcą uniknąć tłumów, korzystając z szybkiego i tańszego transferu, relaksując się w klimatyzowanych pojazdach z profesjonalnymi kierowcami mówiącymi po angielsku.

Międzynarodowy port lotniczy Cancún: wspólny transfer z Wi-Fi

3. Międzynarodowy port lotniczy Cancún: wspólny transfer z Wi-Fi

Pozbądź się zmartwień związanych z przylotem na międzynarodowe lotnisko w Cancun i zarezerwuj z wyprzedzeniem gwarantowany transfer do hotelu po wylądowaniu. Zaoszczędź pieniądze na drogich prywatnych taksówkach i skorzystaj z transportu powrotnego bezpośrednio do hotelu. Zrelaksuj się, wiedząc, że podana stawka jest stała i zawiera wszystkie podatki, bez niespodziewanych dodatkowych opłat. Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu pokładowemu Wi-Fi, ponieważ uprzejmy kierowca zabierze Cię do miejsca docelowego. Niezawodna usługa transferu obejmuje hotele w Akumel, Cancun, Tulum, Playa del Carmen, Playa Mujeres, Puerto Morelos i Puerto Aventuras dla Twojej wygody.

Parasail z transportem w strefie Playa Mujeres

4. Parasail z transportem w strefie Playa Mujeres

Rozpocznij swoją wycieczkę od szybkiego, klimatyzowanego transportu z hotelu. Udaj się do naszej przystani, gdzie po odprawie otrzymasz wszystkie instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Przed wejściem na pokład otrzymasz kamizelkę ratunkową. Gdy będziesz gotowy, wsiądziesz do naszej taksówki wodnej, która zabierze Cię bezpiecznie i sucho do głównej łodzi. Po krótkiej odprawie założysz uprząż i będziesz gotowy do drogi! Łódź przepłynie 3 mile, gdy będziesz latać po niebie, to około 10 minut. Widoki otwierające usta i poczucie wolności to najlepsze z naszej wycieczki. „Plusk” wody jest opcjonalny przed ponownym lądowaniem na łodzi. Po zakończeniu taksówka wodna zabierze Cię ponownie na stały ląd. Odloty co godzinę, więc leć o dowolnej porze z możliwością wykupienia tego samego dnia. Na koniec oferowany jest transport do hotelu.

Pływanie z delfinami Ride - Playa Mujeres

5. Pływanie z delfinami Ride - Playa Mujeres

Niesamowita przejażdżka wodna Pozwól naszym delfinom zabrać Cię na wodną przygodę. Poznaj swojego jedwabiście miękkiego gospodarza, ciesząc się wspólnie grami i zajęciami. Swobodnie dotykaj i głaskaj swojego gospodarza, a następnie wybierz się na spektakularną przejażdżkę delfinami. Przypieczętuj umowę orzeźwiającym pocałunkiem od nowego przyjaciela. Ze względu na bezpieczeństwo naszych delfinów nie wolno wchodzić do siedliska z aparatami fotograficznymi, telefonami komórkowymi ani żadnymi urządzeniami audiowizualnymi. Niektóre z zajęć, które będziesz wykonywać z delfinami to: powitanie, fizjologia, anatomia, zachowanie, pocałunek delfina, przejażdżka delfinem i wiele innych...

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg:

Playa Mujeres, Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Mujeres, Cancun? Kliknij tutaj.