Playa Delfines, Cancún

Playa Delfines, Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

1. Cancun: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off wycieczka krajoznawcza

Poznaj najlepsze atrakcje Cancun bez konieczności wynajmowania samochodu. Zarezerwuj bilety na tę wycieczkę hop-on hop-off i zobacz miasto z piętrowego autobusu. Podróżuj po strefie hotelowej, podziwiając najlepsze widoki na Lagunę Nichupté, i zatrzymaj się, aby doświadczyć tropikalnych plaż i nowoczesnych dzielnic handlowych. Wsiądź do autobusu na wybranym przystanku spośród 8 dostępnych. Słuchaj komentarza na żywo w języku hiszpańskim i wysiądź z autobusu, kiedy tylko chcesz. Odkryj wspaniałe plaże, odwiedź elegancką restaurację, przejdź się po sklepach w La Isla i Plaza Kukulcán lub weź udział w sportach wodnych w Aquaworld. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dojazdem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu.

Cancun: wycieczka z przewodnikiem po mieście z zakupami i degustacją tequili

2. Cancun: wycieczka z przewodnikiem po mieście z zakupami i degustacją tequili

Przygotuj się na prawdziwe poznanie Cancun podczas tej wycieczki z przewodnikiem po mieście z czasem na zakupy i degustacją tequili. Twój przewodnik pokaże Ci zabytki Cancun, w tym te w dzielnicy śródmiejskiej i strefie hotelowej. Najpierw udaj się do Arte Mexicano, znajdującego się naprzeciwko Marketu 28, aby zrobić zakupy. Przejedź się bulwarem Kukulcan, aby podziwiać widoki na hotele, kluby i przystanie w Cancun. W Plaza La Fiesta dowiesz się o różnych markach tequili, skosztujesz i kupisz tradycyjne meksykańskie słodycze, autentyczną czekoladę i wiele więcej. Później zakończ dzień zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę Cancun i wybrzeże w El Mirador w Playa Delfines. Możesz zrobić pamiątkowe zdjęcie obok słynnego i kolorowego znaku Cancun, który stał się obowiązkowym punktem dla odwiedzających.

Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

3. Cancun: Wycieczka hop-on hop-off i bilet do Hard Rock Beach Club

Odkryj Cancun, biorąc udział w oficjalnej wycieczce krajoznawczej po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów Turibus i podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie najsłynniejszych miejsc i atrakcji w strefie hotelowej. Będziesz mógł odwiedzić piękne plaże, stanowiska archeologiczne, muzea, najlepiej oceniane restauracje i centra handlowe, cieszyć się szeroką gamą zajęć wodnych i znaleźć wszystkie przygody potrzebne do spędzenia niesamowitych wakacji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wsiadając i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz, a wszystko to z jednym biletem. Ciesz się białymi piaszczystymi plażami Playa Delfines i Playa Tortugas, odwiedź Muzeum Majów i stanowisko archeologiczne El Rey lub przygotuj się na zakupy w najnowszym centrum handlowym Cancun, Puerto Cancun Marina Town Center, które oferuje szeroki wybór znanych na całym świecie marek, food court, kino i wiele więcej. Możesz rozpocząć podróż na dowolnym z oficjalnych przystanków (punktów wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer -11:00 Playa Delfines: Km.17 Punkt widokowy (przed znakiem CANCUN) -11:10 Plaza Kukulkán: Km.13 Na bulwarze, przy głównym wejściu na plac. -11:15 Plaza Forum: Km. 12 Plaza Forum, na przystanku autobusowym znajdującym się przed dotarciem do Plaza Forum, przed targiem sztuki i rzemiosła Coral Negro. -11:25 Playa Tortugas: Km.6 W Playa Tortugas, na przystanku autobusowym po stronie oceanu. -11:35 Puerto Cancún: Km. 1 Główne wejście (Starbucks) -11:50 Mercado 28: Na AV. Xel-ha (przed MERAMEX-Mexican Art Market) -12:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23, 77500 Cancún Q.Roo. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. Autobusy kursują co około 2 godziny w zależności od lokalnego ruchu. Ta wycieczka obejmuje wejście do Hard Rock Cafe Beach Club, znajdującego się w jednym z najlepszych obszarów strefy hotelowej i wewnątrz centrum handlowego Forum by the Sea. Będziesz mieć dostęp do pięknej plaży, na której możesz cieszyć się wspaniałą muzyką i pyszną przekąską, podziwiając turkusowy błękit Morza Karaibskiego. Ta wycieczka ma dla Ciebie wszystko. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą!

Cancun: Park wodny Ventura i krajoznawcza wycieczka po mieście

4. Cancun: Park wodny Ventura i krajoznawcza wycieczka po mieście

Ten wyjątkowy rodzinny park rozrywki oferuje rozrywkę dla każdego, od zajęć dla najmłodszych po ekstremalne przygody, takie jak kolejka górska, linie zip, wiszące mosty, gokarty i wiele innych. Posiada 8 atrakcji wodnych, w tym zjeżdżalnie wodne, basen z falami, dysze wodne, leniwą rzekę, zjeżdżalnie dla najmłodszych i orzeźwiające baseny. Mamy dwa różne pakiety, z pakietem Ventura FUN będziesz cieszyć się pysznym bufetem i napojami bezalkoholowymi dla wszystkich, a z pakietem Ventura PLATINUM możesz również cieszyć się pysznym bufetem, gokartami, lodami i narodowym otwartym barem. Stwórz trwałe wspomnienia, łącząc dzień w parku wodnym z oficjalną wycieczką po mieście. Wskocz do jednego z naszych wspaniałych piętrowych autobusów, podziwiając niesamowite panoramiczne widoki. To najlepszy i najbardziej wyjątkowy sposób na poruszanie się po Cancun i odkrywanie jego najsłynniejszych atrakcji. Możesz swobodnie podróżować po mieście, wskakując i wysiadając na dowolnym z naszych oficjalnych przystanków tyle razy, ile chcesz. Aby rozpocząć wycieczkę po mieście, możesz rozpocząć jazdę na dowolnym z naszych pierwszych przystanków, a autobus odbierze Cię na wybranym przystanku (punkty wykupu): -10:00 Terminal autobusowy ADO Cancún: Śródmieście. Calle Pino, Lt 1 y 2, Smz.23. W poczekalni dla pasażerów ADO AEROPUERTO. -10:20 Playa Tortugas: Km. 6 Przejście przez bulwar, na przystanku autobusowym po stronie laguny. -10:30 Plaza la Fiesta: Km.9 Główne wejście do Plaza znajduje się przed Cancun Center, po stronie laguny. -10:45 Plaza la Isla 1: Km.12 Główne wejście, przed Liverpoolem. -10:50 Aquaworld: Km. 15 Flowrider - Subsee Explorer Następnie dotrzesz do Ventura Park, gdzie doświadczysz 6 godzin nieprzerwanej zabawy, a na koniec dnia autobus odbierze Cię o 17:00, aby kontynuować zwiedzanie miasta. Możesz zakończyć jazdę na Playa Delfines (punkt widokowy), Plaza Kukulcán, Plaza Forum (Hard Rock Cafe), Puerto Cancun Marina Town Center (centrum handlowe, restauracje, kino), Mercado 28 (targ sztuki i rzemiosła) lub na dworcu autobusowym ADO. Możesz także kontynuować wycieczkę po mieście podczas ostatniego okrążenia dnia, które kończy się na dworcu autobusowym o 8 wieczorem.

Cancun: Degustacja tequili w stylu meksykańskim z kąpielą w Cenote

5. Cancun: Degustacja tequili w stylu meksykańskim z kąpielą w Cenote

Dołącz do nas w niezapomnianej podróży, która łączy w sobie bogate smaki Meksyku, piękno natury i emocje związane z zakupami. Kąpiel w Cenote 7 Bocas: Rozpocznij swoją przygodę od orzeźwiającej kąpieli w oszałamiającym Cenote 7 Bocas. Podziwiaj naturalne piękno tych portali Majów i daj się ponieść ich orzeźwiającej aurze. Degustacja tequili w Cancún: Wyrusz w porywającą podróż po smakach Meksyku podczas naszej wycieczki z degustacją tequili. Zanurz się w sztuce rzemiosła tequili, podczas gdy doświadczeni przewodnicy odkryją sekrety tego kultowego trunku. Skosztuj wyselekcjonowanego wyboru tequili, z których każda ma swój niepowtarzalny charakter, delektując się bezpłatnymi przekąskami, które uzupełniają bogate aromaty i smaki. Playa Delfines: Uchwyć esencję Cancún na kultowych literach Playa Delfines, oprawiając wspomnienia na tle lazurowego morza. Zakupy w Mercado 28 i Go Grand Outlet Riviera Maya: Zaspokój swoje pragnienia zakupowe w tętniącym życiem Mercado 28, gdzie czekają tradycyjne wyroby rzemieślnicze i lokalne skarby. Następnie wybierz się do nowoczesnego luksusu w Go Grand Outlet Riviera Maya, eleganckim centrum handlowym, które kusi ekskluzywnymi markami i współczesnymi znaleziskami.

Cancun: Prywatny 3-godzinny imprezowy autobus

6. Cancun: Prywatny 3-godzinny imprezowy autobus

Miej nadzieję i ciesz się imprezą na kółkach ze znajomymi w Cancun. Nasz autobus imprezowy jest idealny na wszelkiego rodzaju uroczystości lub imprezy towarzyskie, takie jak wieczór kawalerski i panieński, przyjęcie urodzinowe, impreza meksykańska, impreza z okazji Halloween, festiwal muzyczny, impreza firmowa i wiele innych. Od chwili, gdy ty i twoi przyjaciele wejdziesz na pokład, uroczystość rozpoczyna się i trwa w strefie hotelu Cancun. Nasz imprezowy bus to pojazd piętrowy, wyposażony w wibrujące oświetlenie LED Party Lights, wytwornicę dymu, świetne nagłośnienie, mikrofony i napoje, które przekształcają wnętrze autobusu w idealne miejsce na imprezę na kółkach. Po prostu powiedz nam, co świętujesz, a my przygotujemy epicką uroczystość dla Ciebie i Twoich znajomych w Cancun. Usługa jest prywatna przez 3 godziny. Napoje i rozrywka wliczone w cenę. Maksymalna pojemność wynosi 50 pasażerów.

Prywatna wycieczka na zakupy z transportem w obie strony

7. Prywatna wycieczka na zakupy z transportem w obie strony

Przeżyj zakupy w Cancun, ta wycieczka zabierze Cię do najlepszych miejsc na zakupy z przewodnikiem, który zaspokoi każdą potrzebę i zadba o Ciebie od początku do końca! Naszym pierwszym przystankiem jest degustacja tequili, podczas której poznasz historię i sposób produkcji tequili, a także różne mieszanki, które można przygotować z owoców i słodyczy. Będą specjalne zniżki, a nawet barguing, aby uzyskać najlepsze oferty. Następnie przejdziemy do Market 28, gdzie możesz kupić najlepsze pamiątki, odzież i wiele innych meksykańskich przysmaków. Następnym przystankiem będzie Grand Outlet Riviera Maya, najlepsze marki zebrane razem, aby zaoferować najlepszą modę, gastronomię i wyjątkowe doświadczenia, które przekształcą ten outlet w obowiązkowy punkt na Riwierze Majów. Zakończymy tę przygodę w Plaza la Isla, centrum handlowym z własnym molo i wieloma restauracjami oraz wysokiej jakości markami. Zanim wrócimy, będziemy mieli szybką wizytę w Playa Delfines, gdzie znak Cancun może być używany do zdjęć z przepięknym morzem jako tłem.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Playa Delfines, Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Playa Delfines, Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Delfines, Cancún? Kliknij tutaj.