Wybierz daty
Playa del Carmen

motorówką/skuterem wodnym

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym w: Playa del Carmen

Oprócz atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Playa del Carmen?

W: Playa del Carmen są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu motorówką/skuterem wodnym w: Playa del Carmen obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Playa del Carmen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa del Carmen? Kliknij tutaj.

Playa del Carmen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.7 / 5

na podstawie 22 opinii

Miła jednodniowa wycieczka łodzią do Yum Balum i wyspy Holbox

Ładny dzień. Odwiedziłem słodką wodę pod źródłami groud wzdłuż wybrzeża. Przystanek trwa 30-45 minut. Powrót łodzią i przejazd do Yum Balum. Potem z powrotem na łodzi na dwie minuty przeskocz do Holbox Isand. Obie wyspy były jedną wyspą, ale Karaiby nad tym zastanawiały się. Woda podzieliła zewnętrzną krawędź wyspy na dwie oddzielne wyspy (fajne miejsca). Przewodnik zabierze Cię na spacer po plaży, aby znaleźć gospodarza lunchu. Gospodarzem był autentyczny wyspiarz Holbox, który bardzo dobrze ugotował połów dnia. Masz listę potraw do wyboru. Zacznij od umieszczenia dużej grupy civiche z frytkami wokół grupy (nasza grupa składała się z 8 osób). Zamówiłem Całą rybę z czosnkiem i uznałem, że jest całkiem smaczna. Po obiedzie masz trochę czasu (sądzę, że dwie godziny) na zwiedzanie wyspy Holbox. Pięć minut spacerem od plaży znajduje się centrum Holbox. Brudne uliczki z lokalnymi sklepami zmieszanymi z nowoczesnymi kolekcjami turystycznymi. Przynieś peso i wodę. Jedź łodzią z powrotem na br

Zrobiliśmy dziś safari do Sian-Ka'an i było to punktem kulminacyjnym naszej podróży do Meksyku. Mieliśmy szczęście zobaczyć żółwie i grupę delfinów. Od rezerwacji do dowozu wszystko było idealne. Śniadanie i napoje były wliczone, a lunch, który był bardzo smaczny (świeże orzechy kokosowe i świeżo upieczone ciasteczka). Nie zapominając o kierowcy Hernanie i być może najlepszym przewodniku, jakiego można sobie życzyć - Adrian, który sprawił, że całe doświadczenie z dowcipem i urokiem było przyjemniejsze, nawet podczas 3-godzinnej podróży i wyboistej jazdy. Zdecydowanie sprawdź to !!

Świetnie się bawiliśmy! Kierowca był doskonały, tak jak nasz przewodnik Ehrlan. Bardzo profesjonalny, ale także osobisty. Ehrlan był bogactwem informacji! Spędził czas na poznaniu każdego z nas i opowiedział nam kilka bardzo interesujących faktów na temat wysp. Będę pielęgnować tę trasę tak długo, jak żyję !! Jestem gotowy wrócić! :)

Delfiny, żółwie i nurkowanie na rafie koralowej były świetne. Nawet jeśli samo nurkowanie było trochę szybkie, widzieliśmy dużo koralowców i ryb. Podróż była negatywna. Liny ułożone na ulicach, aby spowolnić szaleństwo, mogą bardzo mocno wpłynąć na krzyż.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana od początku do końca, z zadbanymi wszystkimi drobiazgami. Holbox to magiczne miejsce, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz. Ta wycieczka jest wysoce zalecana, jeśli chcesz doświadczyć meksykańskiego raju!