Atrakcje i wycieczki Playa del Carmen

Kiedy skończysz opalać się na jednej z modnych plaż, odwiedź pobliski park rozrywki w dżungli, aby poczuć dreszcz emocji.

Często zadawane pytania dotyczące: Playa del Carmen

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Playa del Carmen?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Playa del Carmen

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Playa del Carmen to:

Tulum

Playa del Carmen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa del Carmen? Kliknij tutaj.

Playa del Carmen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4229 opinii

był zdumiony, jak wspaniała była trasa. Po raz pierwszy został odebrany w dokładnym czasie i miejscu. Przewodnik Marco był wyjątkowym przewodnikiem historycznym i po prostu uwielbiał to, że się zainteresowaliśmy. Autobus wyglądał na zupełnie nowy, a klimatyzacja dobrze zarządzana. Nasz kierowca dowiózł nas wszędzie bezpiecznie. Podróż nie była pospieszna. Tak, zajęło to trochę czasu, ale warto cenote, jak najlepiej widziałem. . posiłek wszystko, co możesz zjeść zwykły bufet z sałatką i deserami. Restauracja też bez skazy. . Kelnerzy przynieśli mi też napój bezalkoholowy, w tym piwo. . Wybrałem tę opcję przy rezerwacji. Wybrałem napój bezalkoholowy Jamajka. Na deser owoce i ciastko. Następnie degustacja mezcalu. Chichen Itza była niesamowita i znacznie przyjemniejsza dzięki wyjaśnieniom Marco, żartom i zdjęciom. Potem 30 minut w innym mieście .. moglibyśmy mieć 1 godzinę! Bezpieczna podróż powrotna Naprawdę dobre doświadczenie i dużo lepsze niż wiele wycieczek, które odbyłem. Doskonały.

To była bardzo miła i niezapomniana wycieczka! Nasz przewodnik Genaro był świetny! Próbował jak najlepiej wykorzystać (niestety) bardzo długą jazdę. Bardzo zabawna i świetna muzyka! Zadbano o nas z napojami, kanapkami i ciastkami! Lunch też był pyszny! Popatrzyliśmy na Różowe Jezioro z Las Colorados, zrobiliśmy bardzo fajną wycieczkę łodzią, mogliśmy popływać, jeśli chcieliśmy, a na koniec pojechaliśmy na „farmę krokodyli”, gdzie krokodyle zostały dosłownie zbliżone do nas, po prostu świetnie!

Super fajna wycieczka, zachowuje to, co obiecuje, zwłaszcza stosunek ceny do wydajności jest tutaj wyraźnie podany za 20 €, nie można taniej z Cancun do Playa del Carmen. Sklep jubilerski, jak i sklep z tequilą współpracują z firmą transportową, stąd niska cena. Ale nie czujesz, że musisz coś kupować. Ceny w obu sklepach są bardzo umiarkowane, nie zawyżone - kupiliśmy zarówno srebrną biżuterię, jak i kilka butelek tequili.

bardzo fajna wycieczka. W autobusie jest długo, ale jest bardzo wygodny i przyjemny dla pilotów wycieczek. Zdecydowanie taki, którego nigdy nie zapomnisz. Dobry wybór na lunch.

Podczas naszej trasy mieliśmy fenomenalne doświadczenie. Nasz przewodnik był niesamowity, bardzo polecam tę wycieczkę?