Atrakcje i wycieczki
Playa del Carmen

Kiedy skończysz opalać się na jednej z modnych plaż, odwiedź pobliski park rozrywki w dżungli, aby poczuć dreszcz emocji.

Playa del Carmen – nasze najbardziej polecane atrakcje

Playa Del Carmen: Bilet promowy w obie strony do/z Cozumel

1. Playa Del Carmen: Bilet promowy w obie strony do/z Cozumel

Zarezerwuj z wyprzedzeniem szybki prom w obie strony między Playa Del Carmen a Cozumel. Uzyskaj maksymalną elastyczność dzięki ciągłym codziennym odjazdom i 6-miesięcznemu okresowi ważności biletu. Ciesz się dodatkowymi korzyściami, takimi jak bar z przekąskami, tarasy na świeżym powietrzu, muzyka na żywo, telewizory i gniazdka elektryczne. W dniu wybranego rejsu wskocz na pokład szybkiego, 157-metrowego katamaranu klasy JETLINE, zbudowanego z aluminium i wyposażonego w 3 pokłady o pojemności od 150 do 800 pasażerów. Korzystaj z przejść nowej generacji do ekspresowego wchodzenia na pokład i obsługi bagażu podręcznego. Na pokładzie skorzystaj z zadaszonych i odkrytych pokładów, panoramicznych okien, ekranów telewizyjnych, baru z przekąskami, gniazdek elektrycznych, muzyki na żywo i podwodnego oświetlenia. Jedź w maksymalnym komforcie dzięki klimatyzacji pokładowej, skórzanym fotelom i toaletom. Idąc do celu, poświęć trochę czasu na relaks z dużą ilością miejsca na nogi w wysokiej jakości, ergonomicznych, skórzanych siedzeniach wysokiej jakości, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Europie przez te same zaawansowane technologicznie firmy, które współpracują z Porsche i Ferrari . Bilety klasy premium obejmują transport w obie strony z ogólnym dostępem do promu. Jeśli chcesz dodać trochę więcej do swojej podróży, wybierz bilety pierwszej klasy, aby uzyskać polecany wstęp na prom, niezawodne miejsca z większą przestrzenią i dostęp do strefy wypoczynkowej. Jakąkolwiek opcję biletu wybierzesz, skorzystasz z transferu promem skoncentrowanego na pasażerach i uczynienia ich podróży czymś jeszcze bardziej wyjątkowym. Piękno wysp w połączeniu z wygodą i szybkością łodzi sprawia, że jest to preferowana wycieczka dla odwiedzających ten obszar.

Z Playa del Carmen: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Coba i Cenotes

2. Z Playa del Carmen: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Coba i Cenotes

Pierwszym przystankiem jest Tulum, starożytne miasto Majów położone na klifie z widokiem na meksykańskie Morze Karaibskie. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik podzieli się fascynującymi informacjami na temat stanowiska archeologicznego, jego znaczenia w historii i codziennego życia jego mieszkańców u szczytu. Posłuchaj wszystkiego o dawnych kulturach i teoriach ich upadku. Następna w kolejce jest wizyta w Cenote Kuxtal na kąpiel. Cenoty są unikalne dla Półwyspu Jukatan, naturalne leje krasowe w wapiennych jaskiniach, które były święte dla starożytnego ludu Majów. Następnie delektuj się autentycznym regionalnym lunchem w formie bufetu, aby naładować się na ostatni przystanek dnia. Ostatnią częścią tej niesamowitej podróży jest wycieczka z przewodnikiem po ruinach Majów w Coba. Wciąż w większości ukryta pod listowiem dżungli, Coba jest miejscem najwyższej piramidy na Jukatanie, wspinaj się na szczyt, aby podziwiać widoki nie z tego świata. Posłuchaj swojego przewodnika o odkryciu tej strony. Podziwiaj granice między naturą a strukturami stworzonymi przez człowieka, a dżungla łączy się z ruinami.

Z Cancún: Wycieczka do Cobá, Cenote, Tulum i Playa del Carmen

3. Z Cancún: Wycieczka do Cobá, Cenote, Tulum i Playa del Carmen

Odkryj Riwierę Majów podczas całodniowej wycieczki z Cancún z przewodnikiem, odbiorem z hotelu i transportem powrotnym. Popływaj w czystych wodach świętej cenote, podziwiaj starożytne miasta Majów, Tulum i Cobá, oraz odwiedź nadmorski kurort Playa del Carmen. Rozpocznij swoją wycieczkę z Cancún od wizyty w Tulum, starożytnym mieście Majów, zbudowanym nad brzegiem morza. Podziwiaj jego niesamowite budowle, w tym El Castillo i El Templo de Los Frescos, a także piękną plażę z białym piaskiem. To jedno z najczęściej fotografowanych miejsc w Riwierze Majów. Następnym przystankiem będzie Cobá, miasto Majów szczycące się najwyższą piramidą na półwyspie Jukatan. Przejdź przez rozległą dżunglę i zachwyć się jej dźwiękami, zapachami i naturalnym pięknem. W trakcie zwiedzania przewodnik podzieli się z Tobą magicznymi opowieściami o starożytnej kulturze. Zatrzymaj się na lunch w formie bufetu i skosztuj lokalnych przysmaków, w tym dań kuchni półwyspu Jukatan. Odważni mogą spróbować pikantnej salsy habanero. Doświadcz prawdziwie magicznego przeżycia i zanurz się w cenote, naturalnej studni krasowej wypełnionej krystalicznie czystą wodą. Na koniec wycieczki odwiedź Playa del Carmen, tętniące życiem miasto położone na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Jest to doskonałe miejsce na zrobienie zakupów. Warto też odwiedzić tam elegancką Piątą Aleję.

Z Cancun lub Riviera Maya: jednodniowa wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

4. Z Cancun lub Riviera Maya: jednodniowa wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

Odkryj Isla Contoy i Isla Mujeres podczas jednodniowej wycieczki z Cancun lub Riviera Maya. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe i historię, baw się nurkując z rurką, zrelaksuj się na pięknych plażach i zjedz pyszny lunch. Rozpocznij od odbioru z hotelu w rejonie Cancun, przejazdu przez Playa del Carmen i dotarcia do nowej prywatnej przystani, znajdującej się na terminalu promowym Punta Sam. Skorzystaj z możliwości szybkiego zameldowania i zjedz lekkie śniadanie, które obejmuje słodki chleb, owoce, płatki, kawę i sok. Po śniadaniu i zameldowaniu wsiądź na łódź i popłyń w kierunku rafy Ixlache. Rafa znajduje się u wybrzeży Contoy, na samym początku mezoamerykańskiego systemu raf koralowych, drugiego co do wielkości systemu raf na świecie. Następnie spróbuj nurkować z przewodnikiem przed wejściem na statek i udaniem się na wyspę Contoy. W przypadku złej pogody będziesz nurkować z rurką na wyspie w bezpiecznych płytkich wodach. Wysiądź na wyspie Contoy i miej szansę na zwiedzanie z przewodnikiem oraz zwiedzanie muzeum, obserwatorium i laguny. Udaj się na wydmy i poznaj gatunki flory i fauny wyspy. Alternatywnie, wybierz relaks na pięknej plaży lub nurkowanie z rurką w okolicy Caleta. Następnie zjedz lunch Pescado Tikinxic, pieczoną rybę z achiote i innymi lokalnymi gatunkami, a także pieczonego kurczaka, ryż i sałatkę, w towarzystwie ulubionego drinka z dostępem do otwartego baru. Na koniec ciesz się wolnym czasem na plaży przed wejściem na pokład łodzi i udaniem się na Isla Mujeres. Odwiedź wioskę rybacką lub zrób zakupy, a następnie wróć do Cancun.

Riviera Maya: Chichen Itza, Valladolid i cenote

5. Riviera Maya: Chichen Itza, Valladolid i cenote

Weź udział w tej wycieczce z przewodnikiem z Playa del Carmen, by odkryć ruiny założonego przez Majów miasta Chichén Itzá. Wejdź w głąb dżungli w parku ekologicznym. Popływaj w świętej studni cenote i delektuj się obfitym lunchem w formie bufetu. Na początek zostaniesz odebrany(-a) z Playa del Carmen i udasz się do dżungli w parku ekologicznym. Zachwyć się świętą studnią cenote i zażyj oczyszczającej kąpieli w jej krystalicznie czystej wodzie. Zjedz wyśmienity lunch w formie bufetu, który zostanie podany w działającej w parku ekologicznym restauracji. Przygotuj się na wyjątkowe doznania smakowe! Skosztuj dań uznanej kuchni meksykańskiej, w tym regionalnych przysmaków z Jukatanu. Po posiłku wyrusz do światowej sławy majańskich ruin – miasta Chichén Itzá. Zwiedź to dawne centrum ceremonii w towarzystwie przewodnika. Wysłuchaj fascynujących opowieści na temat starożytnej cywilizacji Majów. Zaczerpnij wiedzy od doświadczonych przewodników, którzy opowiedzą Ci ciekawostki dotyczące życia w Chichén Itzá. Dowiedz się więcej o kulturze, która znacząco wyprzedziła swoje czasy. Następnie przewidziano czas wolny na zwiedzanie na własną rękę i spacer śladami Majów. Ostatni punkt wycieczki stanowi kolonialne miasto Valladolid. Zwiedź szybko to pełne uroku i magii meksykańskie miasto. Imponujący kościół i architektura wokół „zocalo” (miejskiego rynku) stanowią doskonałe tło dla zdjęć. Zanim powrócisz do Playa del Carmen, zrelaksuj się i naciesz swobodną atmosferą półwyspu Jukatan.

Playa del Carmen: bilet wstępu all-inclusive do Xplor Park

6. Playa del Carmen: bilet wstępu all-inclusive do Xplor Park

Odkryj raj dla poszukiwaczy mocnych wrażeń na Riviera Maya. Niedaleko Cancun, w Playa del Carmen, zarezerwuj bilet all-inclusive do Xplor Park i odkryj wspaniałe formacje skalne. Weź udział w działaniach napędzanych adrenaliną, takich jak tyrolka, rafting, pływanie w jaskiniach oraz jazda przez dżunglę i jaskinie. Możesz także zjeść lunch w formie bufetu z nieograniczonymi napojami. Wkrocz do serca dżungli i spełnij swoje najśmielsze marzenia Riviera Maya. Korzystaj z najnowocześniejszego sprzętu bezpieczeństwa i otrzymuj instrukcje od profesjonalnego personelu. Skorzystaj z 2 torów tyrolskich, 2 torów pojazdów amfibijnych, 2 wyjątkowych kąpielisk rzecznych i raftingu. Przejedź 10 kilometrów na pokładzie pojazdów-amfibii, podziwiaj panoramiczne widoki przyrody podczas ślizgania się po tyrolkach i podziwiaj wspaniałe stalagmity podczas pływania w jaskiniach. Zapraszamy na pyszny lunch w formie bufetu i nieograniczone napoje przez cały dzień.

Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

7. Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

Przeżyj niesamowitą wycieczkę po Isla Mujeres, która nie tylko pokazuje typowe miejsca turystyczne, ale także wszystkie ukryte skarby, które czynią tę wyspę tak wyjątkową. Ciesz się snorkelingiem, lunchem w formie bufetu i wolnym czasem na zwiedzanie centrum Isla Mujeres. Zamelduj się w przystani dostawcy atrakcji w terminalu Punta Sam, delektując się kawą i ciastkami. Po wejściu na pokład udaj się prosto do pierwszego punktu do nurkowania na rafie. Po drodze podziwiaj żywe kolory Morza Karaibskiego. Będąc na rafie, wybierz się na nurkowanie z przewodnikiem przez 40 minut z całym dostarczonym sprzętem do nurkowania. Podziwiaj lokalne życie morskie z bliska w czystych wodach. Następnie popłyń wzdłuż wybrzeża wyspy w drodze do klubu plażowego dostawcy atrakcji, znajdującego się w osłoniętym porcie znanym również jako „ukryta Isla Mujeres”. Tutaj delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu, podziwiając wspaniały widok na Cancun. Jedź dalej do centrum Isla Mujeres, aby spędzić dwie godziny wolnego czasu na zwiedzaniu kolorowych uliczek i poznaniu urokliwego miasteczka lub wybierz się na spacer z przewodnikiem do Playa Norte, jednej z najpiękniejszych plaż na świecie.

Park rozrywki Xcaret: bilet całodniowy z nocnym pokazem

8. Park rozrywki Xcaret: bilet całodniowy z nocnym pokazem

Poznaj rajski park rozrywki Xcaret, gdzie czeka na Ciebie ponad 40 atrakcji. Podczas wizyty weź udział jako specjalny gość w meczu majskiej rytualnej gry w piłkę i dołącz do świętowania podczas pokazu Xcaret Mexico Espectacular. Przeżyj przygodę i korzystaj z bezpłatnego dostępu do pryszniców, szatni, torebek na rzeczy osobiste, kamizelek ratunkowych i parkingu. Zachwyć się barwnymi przedstawieniami kulturalnymi, do których zalicza się nocny pokaz Xcaret Mexico Espectacular. Skorzystaj z atrakcji wodnych – spłyń podziemnymi rzekami oraz rzeką Río del Paraíso. Zażyj relaksu na plaży oraz nad zatoczką i przy naturalnych basenach. Zobacz akwarium rafy koralowej, obszar z żółwiami morskimi, lagunę z manatami, jaskinię nietoperzy, pawilon z motylami, jelenie oraz wyspę jaguarów. Zobacz wyjce na wyspie czepiaków i przyjrzyj się uprawie grzybów na farmie. Odwiedź muzeum orchidei i podziwiaj meksykańskie orchidee w pełnej krasie. Wędruj szlakiem przez dżunglę i odwiedź Regionalny Obszar Dokarmiania Dzikich Zwierząt. Wejdź na obrotową wieżę widokową, aby podziwiać spektakularne widoki. Zobacz pokazy kulturalne i stanowiska archeologiczne. Zajrzyj do wioski Majów. Poznaj historię kolonializmu w kaplicy św. Franciszka z Asyżu oraz sztukę ludową w Hacienda Henequenera. Zobacz, jak niebo przybiera rozmaite kolory, obserwując je przez barwione szkło. W ramach biletu weźmiesz też udział w wycieczkach przyrodniczych i kulturowych.

Cancun / Playa del Carmen: bilety do Rio Secreto i lunch

9. Cancun / Playa del Carmen: bilety do Rio Secreto i lunch

Zanurz się w starożytnym świecie stalaktytów i stalagmitów, odwiedzając Rio Secret w Playa del Carmen. Wędruj po labiryntach dramatycznych formacji skalnych i spokojnych wodach w tej ukrytej podziemnej sieci rzek i jaskiń. Po przybyciu do Rio Secreto spotkaj się ze swoim przewodnikiem i otrzymaj piankę, mokre buty, lampę i kask, aby przygotować się na przygodę. Następnie wejdź do jaskiń, gdzie masz 1968 stóp (600 metrów) swobody do spacerów, pływania i cieszenia się czarującym pięknem otoczenia. Po około 1,5 godzinie zostaniesz zabrany z powrotem na parter i poczęstowany lekkim lunchem złożonym z pysznych lokalnych potraw. Wybierz zieloną salsę, jeśli Twoje kubki smakowe lubią ostro. To szansa na relaks w spokojnej dżungli i zastanowienie się nad wrażeniami z jaskiń. Następnie możesz się umyć i przebrać przed powrotem do hotelu.

Riviera Maya: Wycieczka z przewodnikiem po Tulum i pływanie z żółwiami w Akumal

10. Riviera Maya: Wycieczka z przewodnikiem po Tulum i pływanie z żółwiami w Akumal

Odkryj urzekający urok Tulum, legendarnego miasta otoczonego murami i zanurz się w dogłębnej eksploracji jego bogatej historii i zapierających dech w piersiach cudów natury. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po strefie archeologicznej i zanurz się w krystalicznie czystych wodach Akumal, aby popływać z żółwiami. Rozpocznij swoją podróż od odbioru z hotelu z obszaru Riviera Maya i zanurz się w sercu kultury Majów, odwiedzając ruiny Tulum. Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po tym historycznym nadmorskim zabytku i zanurz się w hipnotyzującym pięknie karaibskiego wybrzeża. Następnie udaj się do Akumal, aby wziąć udział w spokojnych spotkaniach wodnych. Poczuj dreszczyk emocji pływając obok majestatycznych żółwi morskich w ich naturalnym środowisku. Zanim wrócisz do miejsca zakwaterowania, obejrzyj urzekający podwodny świat.

Najciekawsze atrakcje

Playa del Carmen: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Playa del Carmen – nasze najbardziej polecane atrakcje

Playa Del Carmen: Bilet promowy w obie strony do/z Cozumel

Playa Del Carmen: Bilet promowy w obie strony do/z Cozumel

Zarezerwuj z wyprzedzeniem szybki prom w obie strony między Playa Del Carmen a Cozumel. Uzyskaj maksymalną elastyczność dzięki ciągłym codziennym odjazdom i 6-miesięcznemu okresowi ważności biletu. Ciesz się dodatkowymi korzyściami, takimi jak bar z przekąskami, tarasy na świeżym powietrzu, muzyka na żywo, telewizory i gniazdka elektryczne. W dniu wybranego rejsu wskocz na pokład szybkiego, 157-metrowego katamaranu klasy JETLINE, zbudowanego z aluminium i wyposażonego w 3 pokłady o pojemności od 150 do 800 pasażerów. Korzystaj z przejść nowej generacji do ekspresowego wchodzenia na pokład i obsługi bagażu podręcznego. Na pokładzie skorzystaj z zadaszonych i odkrytych pokładów, panoramicznych okien, ekranów telewizyjnych, baru z przekąskami, gniazdek elektrycznych, muzyki na żywo i podwodnego oświetlenia. Jedź w maksymalnym komforcie dzięki klimatyzacji pokładowej, skórzanym fotelom i toaletom. Idąc do celu, poświęć trochę czasu na relaks z dużą ilością miejsca na nogi w wysokiej jakości, ergonomicznych, skórzanych siedzeniach wysokiej jakości, zaprojektowanych i wyprodukowanych w Europie przez te same zaawansowane technologicznie firmy, które współpracują z Porsche i Ferrari . Bilety klasy premium obejmują transport w obie strony z ogólnym dostępem do promu. Jeśli chcesz dodać trochę więcej do swojej podróży, wybierz bilety pierwszej klasy, aby uzyskać polecany wstęp na prom, niezawodne miejsca z większą przestrzenią i dostęp do strefy wypoczynkowej. Jakąkolwiek opcję biletu wybierzesz, skorzystasz z transferu promem skoncentrowanego na pasażerach i uczynienia ich podróży czymś jeszcze bardziej wyjątkowym. Piękno wysp w połączeniu z wygodą i szybkością łodzi sprawia, że jest to preferowana wycieczka dla odwiedzających ten obszar.

Z Playa del Carmen: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Coba i Cenotes

Z Playa del Carmen: Jednodniowa wycieczka do Tulum, Coba i Cenotes

Pierwszym przystankiem jest Tulum, starożytne miasto Majów położone na klifie z widokiem na meksykańskie Morze Karaibskie. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik podzieli się fascynującymi informacjami na temat stanowiska archeologicznego, jego znaczenia w historii i codziennego życia jego mieszkańców u szczytu. Posłuchaj wszystkiego o dawnych kulturach i teoriach ich upadku. Następna w kolejce jest wizyta w Cenote Kuxtal na kąpiel. Cenoty są unikalne dla Półwyspu Jukatan, naturalne leje krasowe w wapiennych jaskiniach, które były święte dla starożytnego ludu Majów. Następnie delektuj się autentycznym regionalnym lunchem w formie bufetu, aby naładować się na ostatni przystanek dnia. Ostatnią częścią tej niesamowitej podróży jest wycieczka z przewodnikiem po ruinach Majów w Coba. Wciąż w większości ukryta pod listowiem dżungli, Coba jest miejscem najwyższej piramidy na Jukatanie, wspinaj się na szczyt, aby podziwiać widoki nie z tego świata. Posłuchaj swojego przewodnika o odkryciu tej strony. Podziwiaj granice między naturą a strukturami stworzonymi przez człowieka, a dżungla łączy się z ruinami.

Z Cancún: Wycieczka do Cobá, Cenote, Tulum i Playa del Carmen

Z Cancún: Wycieczka do Cobá, Cenote, Tulum i Playa del Carmen

Odkryj Riwierę Majów podczas całodniowej wycieczki z Cancún z przewodnikiem, odbiorem z hotelu i transportem powrotnym. Popływaj w czystych wodach świętej cenote, podziwiaj starożytne miasta Majów, Tulum i Cobá, oraz odwiedź nadmorski kurort Playa del Carmen. Rozpocznij swoją wycieczkę z Cancún od wizyty w Tulum, starożytnym mieście Majów, zbudowanym nad brzegiem morza. Podziwiaj jego niesamowite budowle, w tym El Castillo i El Templo de Los Frescos, a także piękną plażę z białym piaskiem. To jedno z najczęściej fotografowanych miejsc w Riwierze Majów. Następnym przystankiem będzie Cobá, miasto Majów szczycące się najwyższą piramidą na półwyspie Jukatan. Przejdź przez rozległą dżunglę i zachwyć się jej dźwiękami, zapachami i naturalnym pięknem. W trakcie zwiedzania przewodnik podzieli się z Tobą magicznymi opowieściami o starożytnej kulturze. Zatrzymaj się na lunch w formie bufetu i skosztuj lokalnych przysmaków, w tym dań kuchni półwyspu Jukatan. Odważni mogą spróbować pikantnej salsy habanero. Doświadcz prawdziwie magicznego przeżycia i zanurz się w cenote, naturalnej studni krasowej wypełnionej krystalicznie czystą wodą. Na koniec wycieczki odwiedź Playa del Carmen, tętniące życiem miasto położone na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Jest to doskonałe miejsce na zrobienie zakupów. Warto też odwiedzić tam elegancką Piątą Aleję.

Z Cancun lub Riviera Maya: jednodniowa wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

Z Cancun lub Riviera Maya: jednodniowa wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

Odkryj Isla Contoy i Isla Mujeres podczas jednodniowej wycieczki z Cancun lub Riviera Maya. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe i historię, baw się nurkując z rurką, zrelaksuj się na pięknych plażach i zjedz pyszny lunch. Rozpocznij od odbioru z hotelu w rejonie Cancun, przejazdu przez Playa del Carmen i dotarcia do nowej prywatnej przystani, znajdującej się na terminalu promowym Punta Sam. Skorzystaj z możliwości szybkiego zameldowania i zjedz lekkie śniadanie, które obejmuje słodki chleb, owoce, płatki, kawę i sok. Po śniadaniu i zameldowaniu wsiądź na łódź i popłyń w kierunku rafy Ixlache. Rafa znajduje się u wybrzeży Contoy, na samym początku mezoamerykańskiego systemu raf koralowych, drugiego co do wielkości systemu raf na świecie. Następnie spróbuj nurkować z przewodnikiem przed wejściem na statek i udaniem się na wyspę Contoy. W przypadku złej pogody będziesz nurkować z rurką na wyspie w bezpiecznych płytkich wodach. Wysiądź na wyspie Contoy i miej szansę na zwiedzanie z przewodnikiem oraz zwiedzanie muzeum, obserwatorium i laguny. Udaj się na wydmy i poznaj gatunki flory i fauny wyspy. Alternatywnie, wybierz relaks na pięknej plaży lub nurkowanie z rurką w okolicy Caleta. Następnie zjedz lunch Pescado Tikinxic, pieczoną rybę z achiote i innymi lokalnymi gatunkami, a także pieczonego kurczaka, ryż i sałatkę, w towarzystwie ulubionego drinka z dostępem do otwartego baru. Na koniec ciesz się wolnym czasem na plaży przed wejściem na pokład łodzi i udaniem się na Isla Mujeres. Odwiedź wioskę rybacką lub zrób zakupy, a następnie wróć do Cancun.

Riviera Maya: Chichen Itza, Valladolid i cenote

Riviera Maya: Chichen Itza, Valladolid i cenote

Weź udział w tej wycieczce z przewodnikiem z Playa del Carmen, by odkryć ruiny założonego przez Majów miasta Chichén Itzá. Wejdź w głąb dżungli w parku ekologicznym. Popływaj w świętej studni cenote i delektuj się obfitym lunchem w formie bufetu. Na początek zostaniesz odebrany(-a) z Playa del Carmen i udasz się do dżungli w parku ekologicznym. Zachwyć się świętą studnią cenote i zażyj oczyszczającej kąpieli w jej krystalicznie czystej wodzie. Zjedz wyśmienity lunch w formie bufetu, który zostanie podany w działającej w parku ekologicznym restauracji. Przygotuj się na wyjątkowe doznania smakowe! Skosztuj dań uznanej kuchni meksykańskiej, w tym regionalnych przysmaków z Jukatanu. Po posiłku wyrusz do światowej sławy majańskich ruin – miasta Chichén Itzá. Zwiedź to dawne centrum ceremonii w towarzystwie przewodnika. Wysłuchaj fascynujących opowieści na temat starożytnej cywilizacji Majów. Zaczerpnij wiedzy od doświadczonych przewodników, którzy opowiedzą Ci ciekawostki dotyczące życia w Chichén Itzá. Dowiedz się więcej o kulturze, która znacząco wyprzedziła swoje czasy. Następnie przewidziano czas wolny na zwiedzanie na własną rękę i spacer śladami Majów. Ostatni punkt wycieczki stanowi kolonialne miasto Valladolid. Zwiedź szybko to pełne uroku i magii meksykańskie miasto. Imponujący kościół i architektura wokół „zocalo” (miejskiego rynku) stanowią doskonałe tło dla zdjęć. Zanim powrócisz do Playa del Carmen, zrelaksuj się i naciesz swobodną atmosferą półwyspu Jukatan.

Playa del Carmen: bilet wstępu all-inclusive do Xplor Park

Playa del Carmen: bilet wstępu all-inclusive do Xplor Park

Odkryj raj dla poszukiwaczy mocnych wrażeń na Riviera Maya. Niedaleko Cancun, w Playa del Carmen, zarezerwuj bilet all-inclusive do Xplor Park i odkryj wspaniałe formacje skalne. Weź udział w działaniach napędzanych adrenaliną, takich jak tyrolka, rafting, pływanie w jaskiniach oraz jazda przez dżunglę i jaskinie. Możesz także zjeść lunch w formie bufetu z nieograniczonymi napojami. Wkrocz do serca dżungli i spełnij swoje najśmielsze marzenia Riviera Maya. Korzystaj z najnowocześniejszego sprzętu bezpieczeństwa i otrzymuj instrukcje od profesjonalnego personelu. Skorzystaj z 2 torów tyrolskich, 2 torów pojazdów amfibijnych, 2 wyjątkowych kąpielisk rzecznych i raftingu. Przejedź 10 kilometrów na pokładzie pojazdów-amfibii, podziwiaj panoramiczne widoki przyrody podczas ślizgania się po tyrolkach i podziwiaj wspaniałe stalagmity podczas pływania w jaskiniach. Zapraszamy na pyszny lunch w formie bufetu i nieograniczone napoje przez cały dzień.

Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

Cancun/Riviera Maya: Isla Mujeres All-Inclusive Snorkel Trip

Przeżyj niesamowitą wycieczkę po Isla Mujeres, która nie tylko pokazuje typowe miejsca turystyczne, ale także wszystkie ukryte skarby, które czynią tę wyspę tak wyjątkową. Ciesz się snorkelingiem, lunchem w formie bufetu i wolnym czasem na zwiedzanie centrum Isla Mujeres. Zamelduj się w przystani dostawcy atrakcji w terminalu Punta Sam, delektując się kawą i ciastkami. Po wejściu na pokład udaj się prosto do pierwszego punktu do nurkowania na rafie. Po drodze podziwiaj żywe kolory Morza Karaibskiego. Będąc na rafie, wybierz się na nurkowanie z przewodnikiem przez 40 minut z całym dostarczonym sprzętem do nurkowania. Podziwiaj lokalne życie morskie z bliska w czystych wodach. Następnie popłyń wzdłuż wybrzeża wyspy w drodze do klubu plażowego dostawcy atrakcji, znajdującego się w osłoniętym porcie znanym również jako „ukryta Isla Mujeres”. Tutaj delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu, podziwiając wspaniały widok na Cancun. Jedź dalej do centrum Isla Mujeres, aby spędzić dwie godziny wolnego czasu na zwiedzaniu kolorowych uliczek i poznaniu urokliwego miasteczka lub wybierz się na spacer z przewodnikiem do Playa Norte, jednej z najpiękniejszych plaż na świecie.

Park rozrywki Xcaret: bilet całodniowy z nocnym pokazem

Park rozrywki Xcaret: bilet całodniowy z nocnym pokazem

Poznaj rajski park rozrywki Xcaret, gdzie czeka na Ciebie ponad 40 atrakcji. Podczas wizyty weź udział jako specjalny gość w meczu majskiej rytualnej gry w piłkę i dołącz do świętowania podczas pokazu Xcaret Mexico Espectacular. Przeżyj przygodę i korzystaj z bezpłatnego dostępu do pryszniców, szatni, torebek na rzeczy osobiste, kamizelek ratunkowych i parkingu. Zachwyć się barwnymi przedstawieniami kulturalnymi, do których zalicza się nocny pokaz Xcaret Mexico Espectacular. Skorzystaj z atrakcji wodnych – spłyń podziemnymi rzekami oraz rzeką Río del Paraíso. Zażyj relaksu na plaży oraz nad zatoczką i przy naturalnych basenach. Zobacz akwarium rafy koralowej, obszar z żółwiami morskimi, lagunę z manatami, jaskinię nietoperzy, pawilon z motylami, jelenie oraz wyspę jaguarów. Zobacz wyjce na wyspie czepiaków i przyjrzyj się uprawie grzybów na farmie. Odwiedź muzeum orchidei i podziwiaj meksykańskie orchidee w pełnej krasie. Wędruj szlakiem przez dżunglę i odwiedź Regionalny Obszar Dokarmiania Dzikich Zwierząt. Wejdź na obrotową wieżę widokową, aby podziwiać spektakularne widoki. Zobacz pokazy kulturalne i stanowiska archeologiczne. Zajrzyj do wioski Majów. Poznaj historię kolonializmu w kaplicy św. Franciszka z Asyżu oraz sztukę ludową w Hacienda Henequenera. Zobacz, jak niebo przybiera rozmaite kolory, obserwując je przez barwione szkło. W ramach biletu weźmiesz też udział w wycieczkach przyrodniczych i kulturowych.

Cancun / Playa del Carmen: bilety do Rio Secreto i lunch

Cancun / Playa del Carmen: bilety do Rio Secreto i lunch

Zanurz się w starożytnym świecie stalaktytów i stalagmitów, odwiedzając Rio Secret w Playa del Carmen. Wędruj po labiryntach dramatycznych formacji skalnych i spokojnych wodach w tej ukrytej podziemnej sieci rzek i jaskiń. Po przybyciu do Rio Secreto spotkaj się ze swoim przewodnikiem i otrzymaj piankę, mokre buty, lampę i kask, aby przygotować się na przygodę. Następnie wejdź do jaskiń, gdzie masz 1968 stóp (600 metrów) swobody do spacerów, pływania i cieszenia się czarującym pięknem otoczenia. Po około 1,5 godzinie zostaniesz zabrany z powrotem na parter i poczęstowany lekkim lunchem złożonym z pysznych lokalnych potraw. Wybierz zieloną salsę, jeśli Twoje kubki smakowe lubią ostro. To szansa na relaks w spokojnej dżungli i zastanowienie się nad wrażeniami z jaskiń. Następnie możesz się umyć i przebrać przed powrotem do hotelu.

Riviera Maya: Wycieczka z przewodnikiem po Tulum i pływanie z żółwiami w Akumal

Riviera Maya: Wycieczka z przewodnikiem po Tulum i pływanie z żółwiami w Akumal

Odkryj urzekający urok Tulum, legendarnego miasta otoczonego murami i zanurz się w dogłębnej eksploracji jego bogatej historii i zapierających dech w piersiach cudów natury. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po strefie archeologicznej i zanurz się w krystalicznie czystych wodach Akumal, aby popływać z żółwiami. Rozpocznij swoją podróż od odbioru z hotelu z obszaru Riviera Maya i zanurz się w sercu kultury Majów, odwiedzając ruiny Tulum. Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po tym historycznym nadmorskim zabytku i zanurz się w hipnotyzującym pięknie karaibskiego wybrzeża. Następnie udaj się do Akumal, aby wziąć udział w spokojnych spotkaniach wodnych. Poczuj dreszczyk emocji pływając obok majestatycznych żółwi morskich w ich naturalnym środowisku. Zanim wrócisz do miejsca zakwaterowania, obejrzyj urzekający podwodny świat.

Często zadawane pytania dotyczące: Playa del Carmen

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Playa del Carmen

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Playa del Carmen to:

Playa del Carmen – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Playa del Carmen: Najciekawsze atrakcje

Playa del Carmen: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Playa del Carmen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa del Carmen? Kliknij tutaj.

Playa del Carmen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(5227 recenzji)

Wszystko było świetnie, autobus odebrał nas z hotelu, potem wszyscy zebrali się w porcie i mogli coś zjeść/wypić. Następnie wraz z wesołą załogą udaliśmy się na pokład. Na łodzi zaopatrzono nas w napoje i koktajle, a także grała imprezowa muzyka. Powinieneś być na to przygotowany. Następnie krótki pobyt na Isla Mujeres i przystanek na snorkeling przy naprawdę silnych prądach. Prąd był trochę stresujący i męczący. Następnie pojechaliśmy na Isla Contoy. Zaraz po przyjeździe zjedliśmy kolację, można było wybierać pomiędzy różnymi opcjami i wtedy był czas wolny. Każdy, kto chciał, mógł wziąć udział w krótkiej, 20-minutowej wycieczce z przewodnikiem do jednej z lagun i na drugi brzeg. Można się tu wiele dowiedzieć o wyspie. W wolnym czasie mogliśmy cieszyć się plażą, trochę nurkować i zobaczyć kilka ryb, muszli i rozgwiazdy. Załoga była dobrze przećwiczona i świetna.

Piękne przeżycie. Wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana: wszyscy byli mili i profesjonalni, Raul, nasz przewodnik, był bardzo dobry, lunch był bardzo dobry, podróże zarówno vanem, jak i łodzią były przyjemne. Isla Contoy jest cudowna... Szkoda, że nie mogliśmy nurkować ze względu na silne prądy.

Świetny wypad. Dla mnie Isla Mujeres jest mało interesująca, ale to moja osobista opinia, ale Isla Qontoy jest niezwykła!!!

Świetna wycieczka, dużo historii Majów. Na koniec ochłodzenie się w cenote. Nie zostanie zapomniane.

Wszystko było w porządku, może spędziłbym na Isla Mujeres mniej godzin