Atrakcje i wycieczki
Playa del Carmen

Kiedy skończysz opalać się na jednej z modnych plaż, odwiedź pobliski park rozrywki w dżungli, aby poczuć dreszcz emocji.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Playa del Carmen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa del Carmen? Kliknij tutaj.

Playa del Carmen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2264 opinii

Nie polecam go z Bahia Principe lub podobnych w km, to 2 godziny do Cancun, potem łodzią do Isla Mujeres tylko godzina, potem 1,5 do Contoy to 2 godziny z jedzeniem i kolejne 3,5 lub 4 godziny z powrotem do hotel. To bicie za spędzanie tak mało czasu w Contoy, myślę, że z Cancun byłoby znacznie lepiej. Ponadto kierowca minibusa dużo jeździł po bardzo skomplikowanych drogach, pełnych wybojów, skrzyżowań i samochodów. Chociaż wyspa Contoy jest piękna, a przewodnicy są super profesjonalni i uważni.

Love Xcaret - absolutny must-do. Mamy dzieci i zarezerwowaliśmy ten bilet (Basic Full Day with Night Show), ponieważ nie obejmuje transportu i mogliśmy tam taksować później rano. Udało się naprawdę dobrze, około 15 minut jazdy taksówką od Playa del Carmen. Moje dzieci mają 6 i 8 lat, nocny program całkowicie przykuł ich uwagę. Jeśli masz mniejsze dzieci, możesz rozważyć słuchawki, ponieważ jest trochę głośny.

Naprawdę polecam ten wyjazd. Wszystko było bardzo w porządku: odbiór na czas, transport szybki i bezpieczny. Isla Contoy to naprawdę świetne miejsce z jedną z najpiękniejszych plaż, na jakich kiedykolwiek byłem. Personel był doskonały - bardzo przyjazny i pomocny. Open Bar na łodzi działał idealnie.

Mieliśmy wspaniały dzień !! Nasz przewodnik Canche był doskonały, dostępny i bardzo zabawny. Kierowca dobrze pasował do naszego przewodnika. Gorąco polecamy tę wycieczkę.

Piramidy warte każdego wysiłku, aby je zobaczyć. Grupa była niewielka, wszystko się udało, nie mamy zastrzeżeń.