Playa de Palma: wycieczki i atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj wg::

Playa de Palma: najlepsze atrakcje w pobliżu

Playa de Palma – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

Wyrusz w rejs nowoczesnym katamaranem żaglowym przez piękną zatokę Palma. Spędź kilka godzin relaksując się na łodzi i poświęć trochę czasu na pływanie i nurkowanie z rurką. Wyjdź z Arenal Nautical Club i popłyń w kierunku Cap Enderrocat i Cala Vella, które są chronione obszary przyrodnicze. Poczuj się swobodnie w odprężającej atmosferze podczas całego rejsu. Zarzuć kotwicę w pięknym miejscu i ciesz się 90 minutami pływania lub opalania. Możesz także nurkować z rurką przy użyciu dostarczonego sprzętu. Jeśli wybrałeś, ciesz się świeżo przyrządzonym grillem z sałatką z makaronem i lokalnym chlebem na pokładzie. Otrzymasz również jeden kieliszek wody, piwa lub sangrii do popijania podczas delektowania się jedzeniem.

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Dodatkowa dawka witamin na pokładzie Super Delfin Verde. Ciesz się rejsem z muzyką, chilloutem, rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, pod opieką naszej lokalnej i godnej zaufania załogi. Pływaj z łodzi w krystalicznie czystych wodach Majorki w rezerwacie przyrody Zatoki Palma. Sa Calma Boats to miejsce, w którym spotykają się morze i wyspa Majorka. Miejsce pełne marzeń i niezapomnianych wrażeń. Sa Calma to lato, to przyjaźń, to impreza, to słońce, to morze, to spokój. Naszym jedynym celem jest zapewnienie Ci spokojnych wakacji. Plan podróży z Can Pastilla: Wsiądziemy na łódź, wyruszymy w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wypłyniemy. Na trasie zrobimy jeden przystanek na pływanie (jeśli pogoda dopisze) w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Możesz skorzystać z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Plan podróży z Palmy: Popłyniemy do Palmanova, nadmorskiego miasteczka położonego na zachodnim krańcu zatoki Palma. Podczas tej morskiej wycieczki będziemy podziwiać niesamowite widoki na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas wycieczki autobusem z otwartym dachem i wysiądź na dowolnym z 16 przystanków, aby odkrywać atrakcje miasta we własnym tempie. Zdobądź bilet 24-godzinny i dostosuj trasę autobusu do własnego harmonogramu. Poznaj bogatą mieszankę historii, kultury i życia nocnego. Poznaj obszar centralny obejmujący wąskie uliczki pomiędzy wysokimi murami starożytnych budynków. Wskocz do atrakcji takich jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który stoi od czasu podboju arabskiego i nadal jest domem rodziny królewskiej. Poznaj naprawdę wyjątkową część miasta znaną jako Pueblo Espanyol lub wioska hiszpańska, w której znajduje się kolekcja wielu różnych typów architektury, reprezentujących różne style używane w całym kraju. Odwiedź także Plaza de Espana, malowniczą część wyspy, gdzie możesz rozkoszować się pięknem z otwartego pokładu lub wyskoczyć, aby posmakować lokalnej kultury. Wybierz opcję Essential Experience, jeśli chcesz, aby bilety wstępu do zamku Bellver lub Pueblo Espanyol były zawarte w 24-godzinnym bilecie autobusowym. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Pueblo Espanyol 9. Zamek Bellver (jeśli wybrano taką opcję) 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Majorka: Caves of Drach Day Trip i opcjonalne Caves of Hams

Majorka: Caves of Drach Day Trip i opcjonalne Caves of Hams

Poznaj cud natury i piękno Jaskiń Drach w Manacor. Dowiedz się od swojego przewodnika o ich historii i powstawaniu, a zakończ wizytę przystankiem, aby dowiedzieć się o branży hodowli pereł w Manaacor. Po zabraniu udaj się prosto do jaskiń, utworzonych miliony lat temu przez ciśnienie wody Morza Śródziemnego. Jaskinie Drach składają się z 4 oddzielnych i gigantycznych jaskiń pełnych imponujących stalagmitów i stalaktytów. Najciekawszą atrakcją tych jaskiń jest ich podwodne jezioro o długości 177 metrów, znane jako jezioro Martel. Będąc w jaskiniach, podziwiaj pokaz świateł zsynchronizowany z melodiami małej orkiestry. Zakończ wizytę zatrzymaniem się na wystawie poświęconej branży hodowli pereł w Manacor. Dowiedz się wszystkiego o procesie produkcji tych klasycznych klejnotów. Lub, jeśli wybierzesz opcję całodniową, kontynuuj wizytę w Caves del Hams, słynącej ze stalaktytów i stalagmitów w kształcie haka rybnego – przyczyna ich wyjątkowego kształtu jest wciąż nieznana. Następnie zakończ całodniową wycieczkę wizytą w pięknym Porto Cristo na wschodnim wybrzeżu wyspy.

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Odkryj Majorkę na różne sposoby podczas tej jednodniowej wycieczki z południa. Skorzystaj z wygodnego i klimatyzowanego autobusu, wsiądź do słynnego tramwaju Tren de Soller i wybierz się na wycieczkę statkiem do zatoki La Calobra. Ciesz się odbiorem z hotelu w dowolnym miejscu w Arenal, Can Pastilla, Palma, Costa den Blanes, Cala Major, Portals, Palmanova, Magalluf, Santa Ponsa, Paguera lub Camp de Mar. Przejedź się legendarną drewnianą kolejką elektryczną na wyspie. To idealny punkt widokowy, by podziwiać najpiękniejsze krajobrazy pasma górskiego Tramuntana, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kontynuuj wycieczkę łodzią do zatoki La Calobra. Zatrzymaj się na lunch i ciesz się wolnym czasem. Odwiedzisz także Torrent de Pareis, wąskie ujście potoku między dwoma klifami.

Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

Spotkaj się z załogą na przystani w Palmie i wejdź na pokład nowoczesnego katamaranu, po czym wyrusz w morską podróż na południe. Jeśli warunki na to pozwolą, zamiast silnika zostaną użyte żagle, dzięki czemu doświadczysz żeglowania na otwartym morzu. Rzuć kotwicę w Cala Vella i podziwiaj niesamowitą krystalicznie czystą wodę. W czasie wolnym możesz pływać i nurkować z rurką (sprzęt można wypożyczyć na pokładzie) lub po prostu opalać się na pokładzie, słuchając relaksującej muzyki. W tym czasie załoga przygotuje obfity bufet z daniami ze świeżych składników. Zasmakuj zachwycającej różnorodności potraw. Wybierz jedną z kilku pysznych ofert. Dostępne są również opcje wegetariańskie. W drodze powrotnej przepłyń przez zatokę Palma, wypatrując katedry w Palmie oraz zamku Bellver. Posłuchaj wskazówek załogi i dowiedz się, co możesz robić przez resztę czasu na Majorce. Jeśli wybierzesz popołudniowy przedział czasowy, po powrocie do przystani obejrzyj wspaniały zachód słońca. Podczas wieczornego rejsu w spokojnej atmosferze możesz posłuchać relaksujących utworów granych przez pokładowego DJ-a.

Palma Bay: Parasailing

Palma Bay: Parasailing

Leć nad Zatoką Palma podczas przygody z parasailingiem. Wznieś się na wysokość do 50 metrów nad wodą, ciągnięta przez potężną motorówkę. Wybierz jedną z kilku godzin rozpoczęcia w ciągu dnia. Rozpocznij wycieczkę w przystani. Wejdź na pokład łodzi motorowej i popłyń do zatoki. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, zaopatrz się w kamizelkę ratunkową i cały niezbędny sprzęt bezpieczeństwa i udaj się na platformę startową na łodzi. Poczuj adrenalinę, unosząc się wysoko w powietrzu, do 50 metrów nad wodą. Z góry podziwiaj spektakularne widoki na wybrzeże i zatokę. Podziwiaj widoki z ekscytującego widoku z lotu ptaka. Po 10-minutowym locie wróć na łódź pełną endorfin i niesamowitych wspomnień. Możesz wybrać się na wycieczkę w ciągu dnia lub o zachodzie słońca. Na koniec wróć do doku.

Majorka: Wycieczka quadem z nurkowaniem i skokami z klifów

Majorka: Wycieczka quadem z nurkowaniem i skokami z klifów

Ciesz się jazdą i zwiedzaj okolice Palmy na zupełnie nowych quadach MXU 300. Poznaj sześć dzielnic Majorki i zatrzymaj się na nurkowanie z rurką i pływanie latem oraz wjedź na szczyt góry Randa, aby podziwiać panoramiczne widoki. Zobacz piękną Majorkę z innej perspektywy. Po odpowiednim wprowadzeniu w obsługę quadów, doświadcz drogi przez lasy, kierując się na szczyt góry Randa jak prawdziwy motocyklista, czując zakręty, zanim zostaniesz nagrodzony idyllicznym widokiem. Następnie jedź po nietypowych drogach, aż dotrzesz do wybranej zatoki. Ciesz się skokami z klifów, nurkowaniem z rurką i pływaniem latem.

El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Poznaj piękną zatokę Palma podczas rejsu wycieczkowego. Zrelaksuj się na tradycyjnym statku, opalając się, słuchając muzyki z naszego wysokiej jakości systemu dźwiękowego i delektując się koktajlem z naszego pokładowego baru. Ciesz się przystankami na pływanie w krystalicznie czystych wodach rezerwatu przyrody. Odkryj podwodny świat, korzystając z dostarczonego sprzętu do snorkelingu. Podziwiaj widoki na południowe wybrzeże Majorki. Zobacz panoramę miasta Palma w oddali i wiele plaż rozsianych wzdłuż wybrzeża, w tym Cala Vella, Cap Rocat i Cala Blava.

Majorka: 25-minutowa wycieczka na nartach wodnych po plaży Palma

Majorka: 25-minutowa wycieczka na nartach wodnych po plaży Palma

Wybierz się na przejażdżkę skuterem wodnym. Doceń moc tej maszyny, która rozwija prędkość wywołującą dreszczyk emocji. Poczuj przypływ adrenaliny, jaki towarzyszy skakaniu po falach. Wszystko to sprawia, że ten sport wodny cieszy się ogromną popularnością. Jazda skuterem wodnym bez wątpienia będzie Twoim najlepszym wspomnieniem z wakacji. Przygoda na skuterach wodnych sprawia wyjątkową frajdę. Zabawa przypadnie do gustu osobom w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania w prowadzeniu takiej maszyny. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym kierowcą, ta przejażdżka skuterem wodnym sprosta Twoim oczekiwaniom. Na pewno zechcesz ją powtórzyć!

Palma de Mallorca: Najciekawsze atrakcje

Playa de Palma: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Playa de Palma: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa de Palma? Kliknij tutaj.

Playa de Palma: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(8254 recenzji)

Wspaniała aktywność, polecam! Przewodnik był bardzo miły, wyjaśnił nam zasady bezpieczeństwa, zatrzymaliśmy się w kilku miejscach, aby cieszyć się widokiem i pływaniem. Był bardzo uważny i bardzo uważny i dał bardzo dobre rady. Jakie szczęście, że mogę to robić codziennie, haha! Jazda jest dość długa, quady pracują bardzo dobrze.

Xabi był fantastycznym przewodnikiem, który przeprowadził nas przez wiele uroczych pasterskich obszarów Majorki, których inaczej byśmy nie widzieli. Był bardzo profesjonalny, ale także świetnie się bawił; bawiliśmy się wspaniale i gorąco polecamy tę wycieczkę wszystkim!

Gdyby Pablo nie był twoim przewodnikiem, nie sądzę, że wycieczka byłaby tak przyjemna, jak on, jest świetny i ma niesamowitą energię!

Podobało nam się to jako sposób na zobaczenie miasta, ponieważ mieliśmy tam tylko jeden dzień. Cała trasa trwała około 90 minut.

To świetne rozwiązanie, jak na pierwszy raz, naprawdę to doceniliśmy