Dodaj daty

Playa de la Enramada

Playa de la Enramada – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Teneryfa: Paralotniarstwo z krajowym mistrzem paralotniarstwa

1. Teneryfa: Paralotniarstwo z krajowym mistrzem paralotniarstwa

Lot paralotnią nad Teneryfą z doświadczonym przewodnikiem. Twój przewodnik, Daniel Crespo, jest krajowym mistrzem paralotni, więc będziesz w bezpiecznych rękach podczas paralotni. Rozpocznij aktywność od odprawy bezpieczeństwa dotyczącej startu, lądowania i paralotniarstwa. Lot będzie trwał 20-30 minut. Trasa będzie się różnić w zależności od warunków pogodowych. Niektóre trasy będą obejmować loty nad wąwozami. Inne obejmują latanie nad grzbietem Conde. Lot zwykle kończy się nad wybrzeżem Adeje. Zbliżając się do lądowiska na plaży, będziesz miał okazję wykonać akrobacje lub spróbować pilotować paralotnię.

Costa Adeje: Podwójna wycieczka Tuk-Tuk

2. Costa Adeje: Podwójna wycieczka Tuk-Tuk

Poznaj swojego przewodnika, a następnie wskocz na pokład w 100% elektrycznego tuk-tuka i odkryj jedne z najpiękniejszych wiosek na Teneryfie. Ten trójkołowy motocykl z dużym powozem na świeżym powietrzu zapewnia zabawny i intymny sposób na odkrywanie Costa Adeje. W Mundo's otrzymasz orzeźwiającego drinka, podczas gdy możesz odwiedzić sklep pełen antyków i ręcznie robionych produktów przywiezionych bezpośrednio od rzemieślników z całego świata. Przybywając do Caldera del Rey, zapierającej dech w piersiach doliny wulkanicznej, wyjaśnisz, w jaki sposób kanaryjscy rolnicy od wielu lat produkują różnorodne owoce tropikalne, zwłaszcza nasze słynne banany. Będąc w strefie, zostaniesz przewieziony do jednego z najbardziej imponujących punktów widokowych, jednego z niewielu miejsc, gdzie możesz podziwiać wszystkie małe wioski Costa Adeje i Las Américas oraz wyspy La Gomera, La Palma i El Hierro razem . Po wycieczce przewodnik zawiezie Cię z powrotem na Avenida de España. Możesz także wziąć napiwek od swojego kierowcy i zjeść lunch w uroczej lokalnej restauracji po zakończeniu wycieczki. Przedzieraj się przez ulice i udaj się do Plaza El Duque, jednej z najbardziej fantazyjnych części wyspy z pięciogwiazdkowymi hotelami i najbardziej rozpoznawalnymi markami. Przejedź przez targ turystyczny pełen lokalnych wyrobów rzemieślniczych, a następnie podziwiaj kościół św. Sebastiana, jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego na południe od Teneryfy. Poczuj bryzę na twarzy, podziwiając Playa Enramada, jedną z ostatnich naturalnych i dziewiczych plaż południa z czarnym i wulkanicznym piaskiem. Zatrzymaj się w wiosce La Caleta i poznaj okolicę. Następnie zwiedzaj Puerto Colon, główny port turystyczny miasta.

Costa Adeje Tuk Tuk Tour

3. Costa Adeje Tuk Tuk Tour

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie wskocz na pokład w 100% elektrycznego Tuk Tuka, aby zwiedzić niektóre z najpiękniejszych wiosek Teneryfy. Ten trzykołowy motocykl z dużym powozem na świeżym powietrzu to zabawny i intymny sposób na odkrywanie Costa Adeje. Przemierzaj ulice i udaj się do Plaza El Duque, jednej z najbardziej fantazyjnych części wyspy, z pięciogwiazdkowymi hotelami i najwybitniejszymi markami. Przejedź przez targ turystyczny pełen lokalnych rzemiosł, a następnie podziwiaj kościół San Sebastian, jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego na południe od Teneryfy. Poczuj powiew wiatru na twarzy, podziwiając Playa Enramada, jedną z ostatnich naturalnych i dziewiczych plaż południa z czarnym i wulkanicznym piaskiem. Zatrzymaj się w wiosce La Caleta i poznaj okolicę. Następnie zwiedź Puerto Colon, główny port turystyczny miasta. Po wycieczce przewodnik powróci na Avenida de Espana. Możesz także wziąć napiwek od przyjaznego kierowcy i zjeść lunch w uroczej lokalnej restauracji po zakończeniu wycieczki.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Playa de la Enramada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa de la Enramada? Kliknij tutaj.

Playa de la Enramada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 124 opinii

Netter Hugo przybył na umówione miejsce spotkania na czas i zawiózł nas w miejsca, do których prawdopodobnie byśmy nie dotarli. Mogliśmy kupić świeży sok na farmie (2,50 euro). To, że Hugo (mówiący w całości po angielsku) zawiózł nas bezpośrednio na plantację bananów, było bardzo imponujące! Radosne i ciągłe „trąbienie” i „machanie” do przechodzących ludzi było zabawne. Ta wycieczka jest czymś wyjątkowym i dobrą alternatywą dla "Bimmelbahn" (pociągu turystycznego). Wielkie dzięki dla Hugo

Zrelaksowana wycieczka z zadowoloną i zmotywowaną kierowcą, Joanną! Zabrano Cię w piękne i ciekawe miejsca. Warto wspomnieć o Farmie Kanaryjskiej, gdzie wiele wyjaśniono, a także zatrzymałeś się w sklepie na farmie, gdzie również podano koktajl. Zaplecze naftowe jest szczególnie świetne, TukTuki są w pełni elektryczne, przyciągają wzrok na ulicach, a także zapewniają rozrywkę akustyczną.

Podróż była świetna i bardzo ciekawa, aby dowiedzieć się, jak uprawiane są rośliny…. byliśmy z naszymi dwoma dwunastoletnimi chłopcami i im się podobało Kierowca tuktuka był doskonały, mówił bardzo dobrze po angielsku i zrobił pyszne smoothie Bardzo polecam tę podróż farma bananów i inne miejsca na plaży?

Naszym przewodnikiem była Joanna i była bardzo urocza! Podczas naszej wycieczki przekazała nam wiele interesujących szczegółów, wielkie dzięki za nią! Koktajl, który przygotowała na farmie, był pyszny, a na targu kupiliśmy też lokalne rzeczy jako pamiątki. Warto było, jeszcze raz dziękuję!