Dodaj daty

Playa Abades

Playa Abades – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Teneryfa: nurkowanie z rurką w morskim obszarze chronionym

1. Teneryfa: nurkowanie z rurką w morskim obszarze chronionym

Zanurz się i odkryj krystalicznie czyste wody wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Teneryfy. Pływaj wśród tropikalnych i subtropikalnych ryb i gatunków spotowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Dowiedz się o świecie pod falami od swojego profesjonalnego instruktora. Wycieczka wyrusza z Abades i kieruje się do chronionego obszaru morskiego, osłoniętej zatoki ze spokojnymi wodami, które są odpowiednie dla wszystkich pływaków. Przeglądaj liczne rafy w okolicy, a nawet ciesz się plażą – relaksującą alternatywą dla turystycznych kurortów na południu. W przeciwieństwie do nurkowania, nie potrzebujesz żadnego certyfikatu ani szkolenia, aby nurkować, a Twój przewodnik będzie Ci pomagał na każdym kroku. Zachęcamy nawet seniorów i osoby nie umiejące pływać, aby spróbować. Przed nurkowaniem otrzymasz odprawę dotyczącą bezpieczeństwa, aby wiedzieć, czego się spodziewać i jak wchodzić w interakcje z dziką przyrodą morską.

Półdniowe nurkowanie na Teneryfie z plaży Abades

2. Półdniowe nurkowanie na Teneryfie z plaży Abades

Odkryj wspaniały świat nurkowania w chronionej zatoce Abades na Teneryfie. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj widoki z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, a przy maksymalnie 2 osobach na instruktora otrzymasz osobistą uwagę. Kiedy rano przybędziesz do centrum nurkowego w Abades, otrzymasz nowe stroje i sprzęt, w tym kombinezon, maskę, płetwy i butlę do nurkowania. Przeniesiesz się do innego świata i poczujesz, jak to jest oddychać pod wodą. Odkryjesz również, jak to jest być całkowicie nieważkim, ponieważ po założeniu butli do nurkowania i zejściu na maksymalną głębokość 10 metrów, dokładnie tak się poczujesz. Do tej przygody nurkowej nie jest potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenie, aby odkryć piękną rafę domową. Zobaczysz śpiącą ośmiornicę, a za nią podążają ławice dociekliwych ryb o ogromnej różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć konika morskiego lub stanąć twarzą w twarz z żółwiem.

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

3. Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Odkryj tętniący życiem podwodny świat u wybrzeży Playa Abades na Teneryfie podczas wycieczki z rurką z przewodnikiem. Zobacz różnorodne kolorowe życie morskie, a następnie zatrzymaj się, gdzie możesz kupić tradycyjną kolację z typowej kuchni kanaryjskiej. Po spotkaniu z przewodnikiem na plaży załóż profesjonalny sprzęt do nurkowania i kombinezony neoprenowe. Udaj się pod wodę, aby odkryć rafę koralową z setkami kolorowych ryb. Przy odrobinie szczęścia iw zależności od pory roku można też spotkać duże żółwie i płaszczki. Spróbuj znaleźć tajemnicze ośmiornice ukryte pod kamieniami. Po wyjściu z wody udaj się do popularnej lokalnej restauracji, w której możesz kupić posiłek składający się z typowych kanaryjskich potraw. Otrzymasz również podwodne zdjęcia Ciebie i Twojej grupy zrobione przez instruktora po wycieczce.

Teneryfa: wycieczka półdniowa ze snorkelingiem

4. Teneryfa: wycieczka półdniowa ze snorkelingiem

Zobacz piękny podwodny świat Teneryfy podczas tej przyjemnej i relaksującej wycieczki z rurką. Pływaj w czystych wodach Zatoki Abades, obserwując różnorodne kolorowe życie morskie. Będziesz miał do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do nurkowania, w tym maskę, fajkę, płetwy i kombinezon. Twój przewodnik wyjaśni, jak korzystać ze sprzętu, a następnie zabierze Cię na 45-minutową wycieczkę z przewodnikiem po zatoce, dzięki czemu na pewno zobaczysz najlepsze życie morskie. Przyjaciele i rodzina są również mile widziani, aby spędzić dzień na plaży podczas odkrywania morskiego życia Teneryfy. Mile widziani są również bardziej doświadczeni nurkowie.

Teneryfa: nurkowanie dla certyfikowanych nurków

5. Teneryfa: nurkowanie dla certyfikowanych nurków

Odkryj wspaniały podwodny świat na Teneryfie podczas całodniowego nurkowania w zatoce Abades. Zobacz zdumiewającą różnorodność ryb i obserwuj je z bliska dzięki krystalicznie czystej wodzie. W południowo-wschodniej części wyspy znajduje się ponad 20 nurkowisk dla nurków na każdym poziomie zaawansowania. Możliwe jest tutaj nurkowanie do wraków, nocne, jaskiniowe, obserwacja żółwi oraz nurkowanie na dużej głębokości i ze skuterami. Niektóre z tych miejsc znajdują się tuż przy plaży Abades lub w odległości 20 minut jazdy Vanem. Długie nurkowania odbywają się w małych grupach podzielonych ze względu na poziom. Pod powierzchnią spędzisz około godzinę. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu, ale jeśli wolisz możesz także przywieźć własny. Wśród głównych atrakcji, jakie czekają na Ciebie pod wodą, znajdują się wulkaniczne formacje skalne pokryte czarnymi koralami, czerwone gorgonie, kolorowe ukwiały i glony.   Możliwe jest bezpłatne wykonanie pod wodą zdjęć. Każdego dnia można odbyć 1, 2 lub 3 nurkowania z co najmniej 1 godziną przerwy na powierzchni, podczas której możesz zjeść lunch lub poleżeć na plaży. W okolicy znajdują się dziesiątki restauracji serwujących tradycyjne hiszpańskie jedzenie, a także specjały kuchni międzynarodowej. Możesz również do woli nurkować z rurką przy plaży. Pluskaj się w chłodnych wodach zatoki obserwując ławice kolorowych ryb przemykających tuż pod powierzchnią. Wypatruj też ośmiornic, żółwi i koników morskich.

Nurkowanie na Gran Canarii dla certyfikowanych nurków

6. Nurkowanie na Gran Canarii dla certyfikowanych nurków

Odkryj wspaniały podwodny krajobraz Gran Canarii. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj widoki z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Istnieje ponad 15 miejsc do nurkowania na wszystkich poziomach do odkrycia, obejmujących południową/wschodnią/zachodnią i północno-zachodnią część wyspy. Wrakowe, nocne, jaskiniowe, nurkowania z łodzi, łatwe nurkowania, bardziej wymagające nurkowania, wszystko jest możliwe. Mamy małe grupy, aby zapewnić bezpieczeństwo. Możesz przywieźć własny sprzęt, ale mamy sprzęt, Aqualung/Apeks do wynajęcia. Komputer nurkowy, SMB i nóż są zawarte w naszym wyposażeniu, ponieważ jest to obowiązkowe. Wśród wielu atrakcji, które możesz zobaczyć, są wulkaniczne formacje skalne, czerwone gorgony, kolorowe ukwiały, płaszczki, koniki morskie, mątwy, ośmiornice, wszelkiego rodzaju ryby, a może nawet rekin anioła. Każde miejsce nurkowe jest inne, a wszystkie miejsca nurkowe zależą od warunków pogodowych i doświadczenia nurków. Nurkowania z łodzi są z południowego i zachodniego wybrzeża, są wraki i można zwiedzać Atlantida Park. Przyjdź nurkować, dołącz do nas: 2 nurkowania z przerwą od około 1 godziny na powierzchni. Kiedy rezerwujesz nurkowania, nie zapomnij podać nam następujących informacji: numer telefonu, nazwisko, data urodzenia, poziom nurkowania, ile nurkowań i kiedy było ostatnie nurkowanie. Do sprzętu potrzebujemy również Twojego wzrostu, wagi i rozmiaru buta.

Kurs nurkowania dla początkujących w rejonie żółwi na Teneryfie

7. Kurs nurkowania dla początkujących w rejonie żółwi na Teneryfie

Po spotkaniu z Tobą w przepięknych rezerwatach parku narodowego otrzymasz pełny kurs, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o swoim pierwszym doświadczeniu nurkowym. Następnie założysz swój sprzęt do nurkowania, czyli kombinezon neoprenowy, kurtkę do nurkowania, maskę i płetwy, i czas rozpocząć swoje doświadczenie. Wchodzimy na płytką wodę, a Ty zrobisz pierwsze kroki, aby poczuć się bezpiecznie i komfortowo ze swoim sprzętem do nurkowania. Teraz zostaniesz bezpiecznie poprowadzony do niesamowitej fauny morskiej Oceanu Atlantyckiego na Teneryfie. Wiele kolorowych ryb czeka na odkrycie, a przy odrobinie szczęścia duże żółwie morskie i płaszczki żyjące w tym naturalnym parku. Podczas nurkowania otrzymasz mnóstwo zdjęć i filmów, które możesz mieć bezpośrednio po wycieczce bezpłatnie i w najwyższej jakości. Po powrocie na plażę otrzymasz kartę licencyjną pierwszego nurkowania, zdjęcia i filmy. Nurkowanie jest możliwe od 10 roku życia i bez problemów zdrowotnych takich jak serce, płuca czy ucho. To idealna podwodna aktywność dla każdego. Mamy duże doświadczenie jako instruktorzy nurkowania i uwielbiamy Ci pomagać, nawet jeśli się boisz, nie martw się, to jest Twoje doświadczenie prywatne i bez pośpiechu

Playa Abades: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Abades? Kliknij tutaj.

Playa Abades: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 234 opinii

Pierwsze nurkowanie. Otrzymaliśmy jasne instrukcje i połączyliśmy się z jednym instruktorem na dwie osoby, co było świetne. Byli cierpliwi i bardzo doświadczeni. Widziałem płaszczki, trąbki, kraby, barakudy, mątwy, papugi i flądry! Udało mi się spędzić godzinę na nurkowaniu, a mój chłopak i jego brat 35 minut. Poszedł na głębokość około 10 metrów. Naprawdę mi się podobało i w 100% poleciłbym firmę! Możesz także wziąć własne GoPro lub oferują zrobienie zdjęć własnym aparatem

ABADES Wspaniałe miejsce do nurkowania z rurką lub nurkowania z zespołem nurków bardzo uważnym na swoich klientów, wycieczka na najwyższym poziomie.Żółw tego dnia nie ma, ale jest mnóstwo ryb. Dziękuję za Twoje wsparcie

Niesamowite wrażenia po pierwszym nurkowaniu. Super przyjazny personel i nawet jeśli komunikacja w języku angielskim nie była tak łatwa, wszystko poszło gładko i było bezpieczne.

profesjonalni instruktorzy bardzo cierpliwi i pomocni