Playa Abades

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Playa Abades – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Teneryfa: Snorkeling w morskim obszarze chronionym

Nurkuj i odkrywaj krystaliczne wody wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Teneryfy. Pływaj wśród tropikalnych i subtropikalnych ryb i obserwuj gatunki, których nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Dowiedz się więcej o świecie pod falami od profesjonalnego instruktora. Wycieczka wyrusza z Abades i kieruje się do morskiego obszaru chronionego, osłoniętej zatoki ze spokojnymi wodami, które są odpowiednie dla wszystkich pływaków. Poznaj liczne rafy w okolicy, a nawet ciesz się plażą - relaksującą alternatywą dla turystycznych kurortów na południu. W przeciwieństwie do nurkowania, nie potrzebujesz żadnych certyfikatów ani szkoleń, aby nurkować z rurką, a Twój przewodnik będzie Ci pomagał na każdym kroku. Zachęcamy do spróbowania swoich sił nawet osoby starsze i niepływające. Używamy wysokiej jakości kombinezonów zaprojektowanych tak, aby każdy czuł się komfortowo. Przed nurkowaniem otrzymasz instrukcję bezpieczeństwa, aby wiedzieć, czego się spodziewać i jak wchodzić w interakcje z dziką przyrodą morską.

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Abades: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu ze zdjęciami

Odkryj tętniący życiem podwodny świat u wybrzeży Playa Abades na Teneryfie podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz różnorodne kolorowe życie morskie, a następnie zatrzymaj się, gdzie możesz kupić tradycyjny obiad typowej kuchni kanaryjskiej. Po spotkaniu z przewodnikiem na plaży załóż profesjonalny sprzęt do snorkelingu i kombinezon neoprenowy. Udaj się pod wodę, aby odkryć rafę koralową z setkami kolorowych ryb. Przy odrobinie szczęścia i w zależności od pory roku, możesz także dostrzec duże żółwie i płaszczki. Spróbuj znaleźć tajemnicze ośmiornice ukryte pod kamieniami.

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Teneryfa: Nurkowanie na plaży Abades dla początkujących

Odkryj wspaniały świat nurkowania w chronionej zatoce Abades na Teneryfie. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj je z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, a dzięki maksymalnie 2 osobom na instruktora otrzymasz indywidualną opiekę. Po przybyciu rano do centrum nurkowego w Abades otrzymasz nowe stroje i sprzęt, w tym piankę, maskę, płetwy i butlę do nurkowania. Zostaniesz przeniesiony do innego świata i doświadczysz, jak to jest oddychać pod wodą. Odkryjesz również, jak to jest być całkowicie nieważkim, ponieważ po założeniu akwalungu i zejściu na maksymalną głębokość 10 metrów właśnie tak się poczujesz. Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest potrzebne do tej przygody nurkowej, aby odkryć piękną rafę domową. Zobaczysz śpiące ośmiornice, a za nimi ławice ciekawskich ryb o ogromnej różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć konika morskiego lub znaleźć się twarzą w twarz z żółwiem. twarzą w twarz z żółwiem.

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Teneryfa: Półdniowa wycieczka snorkelingowa

Zobacz piękny podwodny świat Teneryfy podczas tej zabawnej i relaksującej wycieczki snorkelingowej. Pływaj w czystych wodach zatoki Abades, obserwując różnorodne kolorowe życie morskie. Będziesz mieć do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do snorkelingu, w tym maskę, fajkę, płetwy i piankę. Twój przewodnik wyjaśni, jak korzystać ze sprzętu, a następnie zabierze Cię na godzinną wycieczkę z przewodnikiem po zatoce, dzięki czemu na pewno zobaczysz najlepsze morskie życie. Czy po wycieczce z przewodnikiem chcesz jeszcze trochę ponurkować? Skorzystaj ze sprzętu i nurkuj samodzielnie. Przyjaciele i rodzina są również mile widziani, aby spędzić dzień na plaży podczas odkrywania życia morskiego Teneryfy. Bardziej doświadczeni nurkowie są również mile widziani.

Nurkowanie na Gran Canarii dla certyfikowanych nurków

Nurkowanie na Gran Canarii dla certyfikowanych nurków

Odkryj wspaniały podwodny krajobraz Gran Canarii. Zachwyć się różnorodnością ryb i podziwiaj widoki z bliska w krystalicznie czystej wodzie. Istnieje ponad 15 miejsc do nurkowania na wszystkich poziomach do odkrycia, obejmujących południową/wschodnią/zachodnią i północno-zachodnią część wyspy. Wrakowe, nocne, jaskiniowe, nurkowania z łodzi, łatwe nurkowania, bardziej wymagające nurkowania, wszystko jest możliwe. Mamy małe grupy, aby zapewnić bezpieczeństwo. Możesz przywieźć własny sprzęt, ale mamy sprzęt, Aqualung/Apeks do wynajęcia. Komputer nurkowy, SMB i nóż są zawarte w naszym wyposażeniu, ponieważ jest to obowiązkowe. Wśród wielu atrakcji, które możesz zobaczyć, są wulkaniczne formacje skalne, czerwone gorgony, kolorowe ukwiały, płaszczki, koniki morskie, mątwy, ośmiornice, wszelkiego rodzaju ryby, a może nawet rekin anioła. Każde miejsce nurkowe jest inne, a wszystkie miejsca nurkowe zależą od warunków pogodowych i doświadczenia nurków. Nurkowania z łodzi są z południowego i zachodniego wybrzeża, są wraki i można zwiedzać Atlantida Park. Przyjdź nurkować, dołącz do nas: 2 nurkowania z przerwą od około 1 godziny na powierzchni. Kiedy rezerwujesz nurkowania, nie zapomnij podać nam następujących informacji: numer telefonu, nazwisko, data urodzenia, poziom nurkowania, ile nurkowań i kiedy było ostatnie nurkowanie. Do sprzętu potrzebujemy również Twojego wzrostu, wagi i rozmiaru buta.

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Skuterowa wycieczka snorcel w okolicy żółwia

Spotkamy się na plaży Abades, pięknym parku przyrody pod ochroną. Po krótkiej rozmowie, podczas której dowiesz się wszystkiego o naszej wycieczce, założysz piankę, maskę, rurkę i płetwy, a następnie popływamy po plaży. Korzystanie ze skutera jest dość łatwe i daje dużo frajdy Przygoda zaczyna się od wypróbowania skutera i zrobienia kilku świetnych zdjęć i filmów. Czas spędzony na skuterze wyniesie około 40 minut, ale nasza wycieczka nadal będzie trwała, szukając niesamowitych żółwi morskich, które żyją w tym obszarze. Znalezienie żółwi nie jest gwarantowane, ale istnieje naprawdę duża szansa na ich zobaczenie. Oczywiście pokażemy Ci również miliony kolorowych ryb i innych morskich stworzeń, takich jak ośmiornice, sepie i płaszczki Pod koniec tej imprezy na skuterach snorcel wracamy na plażę, a zdjęcia i filmy otrzymasz bezpośrednio przez drop off lub WhatsApp. Ta aktywność jest dla każdego Idealny dla przyjaciół, par i rodziny Dzieci mogą dołączyć od 6 roku życia Osoby niepływające mogą dołączyć, jeśli nie boją się wody i mają pewne warunki, aby wytrzymać godzinę w wodzie.

Kurs nurkowania dla początkujących w rejonie żółwi na Teneryfie

Kurs nurkowania dla początkujących w rejonie żółwi na Teneryfie

Po spotkaniu z Tobą w przepięknych rezerwatach parku narodowego otrzymasz pełny kurs, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o swoim pierwszym doświadczeniu nurkowym. Następnie założysz swój sprzęt do nurkowania, czyli kombinezon neoprenowy, kurtkę do nurkowania, maskę i płetwy, i czas rozpocząć swoje doświadczenie. Wchodzimy na płytką wodę, a Ty zrobisz pierwsze kroki, aby poczuć się bezpiecznie i komfortowo ze swoim sprzętem do nurkowania. Teraz zostaniesz bezpiecznie poprowadzony do niesamowitej fauny morskiej Oceanu Atlantyckiego na Teneryfie. Wiele kolorowych ryb czeka na odkrycie, a przy odrobinie szczęścia duże żółwie morskie i płaszczki żyjące w tym naturalnym parku. Podczas nurkowania otrzymasz mnóstwo zdjęć i filmów, które możesz mieć bezpośrednio po wycieczce bezpłatnie i w najwyższej jakości. Po powrocie na plażę otrzymasz kartę licencyjną pierwszego nurkowania, zdjęcia i filmy. Nurkowanie jest możliwe od 10 roku życia i bez problemów zdrowotnych takich jak serce, płuca czy ucho. To idealna podwodna aktywność dla każdego. Mamy duże doświadczenie jako instruktorzy nurkowania i uwielbiamy Ci pomagać, nawet jeśli się boisz, nie martw się, to jest Twoje doświadczenie prywatne i bez pośpiechu

Teneryfa: nurkowanie dla certyfikowanych nurków

Teneryfa: nurkowanie dla certyfikowanych nurków

Odkryj wspaniały podwodny świat na Teneryfie podczas całodniowego nurkowania w zatoce Abades. Zobacz zdumiewającą różnorodność ryb i obserwuj je z bliska dzięki krystalicznie czystej wodzie. W południowo-wschodniej części wyspy znajduje się ponad 20 nurkowisk dla nurków na każdym poziomie zaawansowania. Możliwe jest tutaj nurkowanie do wraków, nocne, jaskiniowe, obserwacja żółwi oraz nurkowanie na dużej głębokości i ze skuterami. Niektóre z tych miejsc znajdują się tuż przy plaży Abades lub w odległości 20 minut jazdy Vanem. Długie nurkowania odbywają się w małych grupach podzielonych ze względu na poziom. Pod powierzchnią spędzisz około godzinę. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu, ale jeśli wolisz możesz także przywieźć własny. Wśród głównych atrakcji, jakie czekają na Ciebie pod wodą, znajdują się wulkaniczne formacje skalne pokryte czarnymi koralami, czerwone gorgonie, kolorowe ukwiały i glony.   Możliwe jest bezpłatne wykonanie pod wodą zdjęć. Każdego dnia można odbyć 1, 2 lub 3 nurkowania z co najmniej 1 godziną przerwy na powierzchni, podczas której możesz zjeść lunch lub poleżeć na plaży. W okolicy znajdują się dziesiątki restauracji serwujących tradycyjne hiszpańskie jedzenie, a także specjały kuchni międzynarodowej. Możesz również do woli nurkować z rurką przy plaży. Pluskaj się w chłodnych wodach zatoki obserwując ławice kolorowych ryb przemykających tuż pod powierzchnią. Wypatruj też ośmiornic, żółwi i koników morskich.

Arico: Najciekawsze atrakcje

Playa Abades: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Playa Abades: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Playa Abades? Kliknij tutaj.

Playa Abades: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(234 recenzji)

Doświadczenie było super, super świetne! Zostałem odebrany z miejsca, w którym się zatrzymałem. Cały sprzęt był dla mnie dobrze skonfigurowany, a mój przewodnik był bardzo cierpliwy i miły. Dostałem krótkie informacje na temat trasy i życia w tej okolicy, po czym poszliśmy nurkować. Widziałem mnóstwo różnych ryb i 2 duże żółwie, jeden podszedł bardzo blisko nas, ciesząc się jedzeniem 🤣. Po nurkowaniu personel był tak miły, że pożyczył mi sprzęt do snorkelingu i pokazał mi, jak zobaczyć więcej ryb. Gorąco polecam to doświadczenie, zwłaszcza personel Cindy i mój przewodnik (bardzo przepraszam, że zapomniałem jej imienia? Ale była dla mnie bardzo, bardzo miła). Jeszcze raz gorąco polecam!

Jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem. Byli tak uprzejmi, wyrozumiali i udzielili odpowiedzi na każde zadane przez nas pytanie. Nasz instruktor dostosował się do naszego tempa i pilnował nas przez całe nurkowanie. Mam nadzieję, że będę mógł wrócić na Teneryfę, aby ponownie nurkować! Polecam to doświadczenie każdemu, kto chce spróbować nurkowania po raz pierwszy

moje doświadczenie było niesamowite, przewodnik wszystko mi wyjaśnił iw odpowiednim momencie zrozumiała mój problem i mi pomogła. Wycieczka pod oceanem była naprawdę fantastyczna, widziałam wiele nowych i nieoczekiwanych stworzeń i mam nadzieję, że uda mi się zrobić to innym razem!

Naprawdę dobre doświadczenie. Cudowne przewodniki. Jedyną rzeczą było dużo czekania, ale nadal warto było to wspaniałe doświadczenie. Mnóstwo ryb, więc dobra lokalizacja.

Dziękuję za wspaniałe podwodne wrażenia. Jest to wysoce zalecane.