Planty

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Planty: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Planty? Kliknij tutaj.

Planty: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 189 opinii

Najlepsza okazja, aby zacząć od Krakowa

Byłem w drodze do Krakowa całą noc, byłem dość zmęczony i nie byłem pewien, czy trzygodzinna wycieczka piesza byłaby słuszna. Ale Sev wykonał swoją robotę tak dobrze, że całkiem szybko zapomniałem o moim zmęczeniu i byłem prawie rozczarowany, gdy to się skończyło. Sev jest tak miłą osobą, że wkrótce poszerzyliśmy nasze tematy rozmów o bardziej „prywatne” rzeczy. Znaczy: bardzo się nami zainteresował i dużo nam też powiedział o sobie. Był w stanie odpowiedzieć nam na każde pytanie dotyczące miasta i jego historii i nie tylko. Absolutnie polecam tę wycieczkę.

To było wspaniałe doświadczenie :). Mój przyjaciel i ja wybraliśmy się na tę wycieczkę pierwszego dnia w Krakowie i była to świetna decyzja, ponieważ utwierdziła nas w miejscach, które już chciały się udać i wprowadziła nas w nowe atrakcje, w które wątpiliśmy. Seweryn (przewodnik w niebieskiej czapce) był bardzo kompetentny i świetnie wykonał wycieczkę. Bardzo doceniono jego poczucie humoru. Pozdrawiam i dziękuję za wspaniałe doświadczenie. (Ps Niestety wciąż zgubiliśmy się sami; więc bracie, powiedz nam, gdzie jesteśmy.)

Bardzo dobry przewodnik, który miał zbyt wiele informacji do opowiedzenia. Wszystko bardzo interesujące, ale ze względu na dużą grupę nie zawsze było łatwo śledzić wszystko. Kupiliśmy na miejscu bilety do kościoła Marii, pamiętaj, że możesz tam zapłacić tylko gotówką w PLN. Przewodnik przyjechał po nas do restauracji i dostosował trasę do naszych życzeń.

Doskonały przewodnik jacek bardzo przyjazny i znający się na okolicy?

Świetna wycieczka, ale problemem były dwa różne miejsca spotkań określone w papierkowej robocie, a z przewodnikiem 15 minut spóźniliśmy się, że myśleliśmy, że jesteśmy w niewłaściwym miejscu?