Planetarium Adler

Planetarium Adler

Planetarium Adler – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

1. Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

2. Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Dzięki karnetowi Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago czy The Field Museum, a wszystko to w ramach jednego poręcznego karnetu. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy bramce. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan zwiedzania, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka. - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzach nowoczesnego domu - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze Lake Hopper - Muzeum iluzji w Chicago - Wycieczka i polowanie na duchy w Lincoln Park Hauntings Chicago - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

3. Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Ta półgodzinna przejażdżka łodzią motorową Seadog wzdłuż brzegu jeziora Chicago to jeden z najlepszych sposobów na zobaczenie panoramy miasta podczas poznawania miasta. Połącz ekscytującą przejażdżkę łodzią motorową z pouczającymi i zabawnymi opowieściami o słynnym na całym świecie Windy City. Gdy opuścisz molo Navy Pier w Chicago, twój kapitan opowie ci ciekawe fakty na temat molo i brzegu jeziora, podkręcając muzykę i ścigając się do kluczowych zabytków nad jeziorem. Zatrzymaj się w pobliżu malowniczego parku nad jeziorem w kampusie Muzeum Chicago, gdzie poznasz architekturę i historię Chicago. Podziwiaj widoki na dzielnicę Magnificent Mile, w tym fontannę Buckingham, Sears Tower, Grant Park i największą dzielnicę handlową Chicago. Posłuchaj ekscytującego dźwięku silników turbo, ścigając się wokół nabrzeża jeziora Michigan iz powrotem do Navy Pier. Przejdź na opcję Extreme Thrill Ride i doświadcz niesamowitych prędkości i pełnych obrotów 360°. Ta napędzana silnikiem odrzutowym maszyna rusza, by ruszyć, i rozpryskuje się, by się zatrzymać. Przeżyj slalomowe jazdy na pełnym gazie, ostre skręty i zakręty oraz niesamowitą moc 1400-konnych silników Seadog Extreme.

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

4. Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do Willis Tower SkyDeck i Ledge Chicago, obserwuj niesamowite widoki z 360 Chicago Observation Deck, Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się malowniczym rejsem po rzece. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Do karnetu All-Inclusive Pass dołączony jest cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: Najważniejsze atrakcje: - Taras widokowy 360 CHICAGO - Willis SkyDeck Chicago i Ledge (wymagana rezerwacja) - Akwarium Shedd (wymagana rezerwacja) - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa wycieczka klasyczna I wiele więcej: - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum Historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza Chicago Must-See Architecture (wymagana rezerwacja) - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo - Muzeum iluzji Chicago - Lincoln Park Hauntings Chicago - upiorna wycieczka i polowanie na duchy - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

5. Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Odkryj oszałamiające drapacze chmur, historyczne budynki i nowoczesne cuda Chicago podczas tego zabawnego, rodzinnego rejsu łodzią. Zrelaksuj się i odpręż, podziwiając malownicze widoki z rzeki Chicago i śluzy Chicago Harbor. Następnie wypłyń na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać całą panoramę miasta i linię brzegową. Podczas rejsu ciesz się żywą narracją i opowieściami o bogatej historii Chicago, a Twoi doświadczeni przewodnicy wskażą Ci wiele zabytków miasta, w tym Willis Tower, Aon Center, 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Tribune Tower, Navy Pier, latarnię morską Lake Michigan i wiele innych. Wycieczka daje Ci również możliwość doświadczenia przejścia przez śluzę Chicago Harbor. Posłuchaj przewodnika wyjaśniającego działanie śluzy i poczuj, jak łódź unosi się, gdy wpływasz do jeziora Michigan, a następnie ponownie opuszcza się, gdy wracasz do rzeki Chicago.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

6. Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

7. Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Poczuj magię Chicago nocą i obserwuj, jak wspaniałe drapacze chmur, zabytkowe budynki i nowoczesne cuda ożywają milionami migoczących świateł. Zrelaksuj się i zrelaksuj pod koniec dnia podczas rejsu, który nie tylko pozwoli Ci cieszyć się malowniczą rzeką Chicago, ale także zabierze Cię przez Chicago Harbour Lock i na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać niesamowite widoki na mieniącą się panoramę Chicago i linię brzegową . Podczas jazdy słuchaj żywej narracji o bogatej historii Chicago, ponieważ przewodnicy na pokładzie wskazują wiele zabytków miasta, w tym Fontannę Buckingham, Willis Tower, Aon Center, John Hancock Building, Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Chicago Tribune Building , Navy Pier, latarnia morska i nie tylko. Ta wycieczka daje również wyjątkowe wrażenia związane z przechodzeniem przez system zamków Chicago River, jednocześnie poznając działanie i zastosowanie zamka od swojego przewodnika. Poczujesz również, jak łódź wznosi się, gdy wpłyniesz na jezioro Michigan, i niżej, gdy wrócisz do rzeki, co jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego miłośnika łodzi.

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

8. Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago z dumą plasuje się jako najlepsze miasto do jazdy na rowerze w kraju ze względu na płaski teren, kilometry tras rowerowych oraz połączone dzielnice, parki i atrakcje. Twoja wypożyczalnia rowerów zaczyna się w sercu 20-milowego szlaku rowerowego Lakefront Bike Trail w Chicago, w pobliżu Navy Pier. Wybierz między wypożyczeniem roweru na cały dzień lub wypożyczeniem roweru na 4 godziny, aby zwiedzać Chicago we własnym tempie. Otrzymasz kask, zapięcie na rower i szczegółową mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po mieście. Ciesz się jazdą na rowerze do różnych atrakcji i stwórz własny plan zwiedzania, który będzie pasował do zainteresowań Twojej rodziny. Zacznij jeździć na rowerze wzdłuż brzegów jeziora Michigan, aby podziwiać wspaniałe widoki na Navy Pier, oferujące atrakcje dla rodzin, rozrywkę, sklepy i restauracje. Kontynuuj do Millennium Park, tętniącego życiem miejsca spotkań, w którym znajduje się Cloud Gate. Zatrzymaj się tutaj, aby zrobić sobie zdjęcie odbite w lustrze tej słynnej rzeźby w kształcie fasoli. Dalej na południe znajdziesz Grant Park, którego fontanna Buckingham jest wysoka i jest jedną z największych fontann na świecie. Na południe od niego znajduje się Museum Campus, 57-hektarowy park nad jeziorem Michigan, w którym znajduje się Adler Planetarium, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History, a także stadion piłkarski Soldier Field. Ewentualnie udaj się na północ do Lincoln Park, dużej społeczności nad jeziorem i parku, w którym znajduje się zoo w Lincoln Park. Wstęp jest bezpłatny, więc możesz zeskoczyć z roweru i zobaczyć niesamowite eksponaty zwierząt. Oczywiście nie można przegapić Wrigley Field, gdzie grają Chicago Cubs.

Chicago: Rejs z obiadem dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan

9. Chicago: Rejs z obiadem dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan

Spraw, aby te wakacje były naprawdę wyjątkowe dzięki rejsowi obiadowemu dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan. Ty i Twoi goście będziecie cieszyć się uroczystym 3-daniowym obiadem na talerzu ze wszystkimi dodatkami świeżo przygotowanymi przez szefa kuchni i pełną obsługą barową. Będąc na pokładzie, podziwiaj wyjątkowe widoki na kultową panoramę i architekturę Chicago, rozrywkę dla DJ-ów i świąteczny wystrój. Załoga z radością zajmie się szczegółami, a Ty będziesz mógł świętować wakacje nad jeziorem Michigan z przyjaciółmi i rodziną. Próbka PRZYSTAWKI (WSZYSTKIE PRZYSTAWKI DO WYBORU ŚWIEŻEGO CHLEBA I MASŁA)BURAKI I DZIECKO SAŁATKA Z RUKOLI Feta | Pomidory Czereśniowe | Vinaigrette balsamicznyPOJEMNIK Z MORZA (G*)Małże | Ziemniaki Idaho | Krem GŁÓWNE (WYBÓR JEDNEGO)OBIAD Z TURCJITłuczone Ziemniaki Czosnkowe | Farsz Tradycyjny | Haricot Verts | Sos z Indyka | Sos żurawinowyPIECZONY FILET Z ŁOSOSIA Z PIECZONYM WINAIGRETEM Z POMIDORÓWLemon Orzo | Farma świeżych warzyw sezonowychJESIENNE RAGU WARZYWNE Dynia piżmowa | Brukselka | Kalafior | marchewki | Ragu z białej fasoli DESERSEZONOWA STACJA DESEROWA (G*)(V)(N)Asortyment ciast | ciastka | Wypieki | owoce sezonowe | *Zawiera orzechy

Aplikacja Chicago - wycieczki z przewodnikiem z wielojęzycznymi audioprzewodnikami

10. Aplikacja Chicago - wycieczki z przewodnikiem z wielojęzycznymi audioprzewodnikami

Nasza aplikacja Chicago Self-Guided Tours with Multilingual Audio Guides pozwoli Ci zwiedzić Wietrzne Miasto w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Dzięki naszej aplikacji będziesz mieć dostęp do spersonalizowanych tras, szczegółowych informacji o zabytkach i audioprzewodników dostępnych w wielu językach. Będziesz mieć dostęp do następujących tras z audioprzewodnikami: - Chicago City: Trasa z głównymi atrakcjami miasta, takimi jak: Magnificent Mile, John Hancock Observatory, Signature Lounge, 360 Chicago, Harley-Davidson Wrigleyville, Museum of Contemporary Art Chicago, Water Tower Place, Tribune Tower, m.in.... - Chicago - Springfield: Wycieczka, podczas której możesz odwiedzić takie miejsca jak: Pontiac, Route 66 Association of Illinois, Atlanta, Paul Bunyan Statue, Springfield, Lincoln Home National Historic Site, Abraham Lincoln Presidential Library and Museum, Old State Capitol State Historic Site, Illinois State Capitol Build, m.in.... Koniec z dużymi grupami i napiętymi harmonogramami! Ty decydujesz, kiedy i gdzie chcesz się udać, pobierz naszą aplikację już dziś i rozpocznij swoją przygodę w Chicago!

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Planetarium Adler: najlepsze atrakcje w pobliżu

Planetarium Adler – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Dzięki karnetowi Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago czy The Field Museum, a wszystko to w ramach jednego poręcznego karnetu. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy bramce. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan zwiedzania, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka. - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzach nowoczesnego domu - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze Lake Hopper - Muzeum iluzji w Chicago - Wycieczka i polowanie na duchy w Lincoln Park Hauntings Chicago - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Ta półgodzinna przejażdżka łodzią motorową Seadog wzdłuż brzegu jeziora Chicago to jeden z najlepszych sposobów na zobaczenie panoramy miasta podczas poznawania miasta. Połącz ekscytującą przejażdżkę łodzią motorową z pouczającymi i zabawnymi opowieściami o słynnym na całym świecie Windy City. Gdy opuścisz molo Navy Pier w Chicago, twój kapitan opowie ci ciekawe fakty na temat molo i brzegu jeziora, podkręcając muzykę i ścigając się do kluczowych zabytków nad jeziorem. Zatrzymaj się w pobliżu malowniczego parku nad jeziorem w kampusie Muzeum Chicago, gdzie poznasz architekturę i historię Chicago. Podziwiaj widoki na dzielnicę Magnificent Mile, w tym fontannę Buckingham, Sears Tower, Grant Park i największą dzielnicę handlową Chicago. Posłuchaj ekscytującego dźwięku silników turbo, ścigając się wokół nabrzeża jeziora Michigan iz powrotem do Navy Pier. Przejdź na opcję Extreme Thrill Ride i doświadcz niesamowitych prędkości i pełnych obrotów 360°. Ta napędzana silnikiem odrzutowym maszyna rusza, by ruszyć, i rozpryskuje się, by się zatrzymać. Przeżyj slalomowe jazdy na pełnym gazie, ostre skręty i zakręty oraz niesamowitą moc 1400-konnych silników Seadog Extreme.

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do Willis Tower SkyDeck i Ledge Chicago, obserwuj niesamowite widoki z 360 Chicago Observation Deck, Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się malowniczym rejsem po rzece. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Do karnetu All-Inclusive Pass dołączony jest cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: Najważniejsze atrakcje: - Taras widokowy 360 CHICAGO - Willis SkyDeck Chicago i Ledge (wymagana rezerwacja) - Akwarium Shedd (wymagana rezerwacja) - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa wycieczka klasyczna I wiele więcej: - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum Historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza Chicago Must-See Architecture (wymagana rezerwacja) - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo - Muzeum iluzji Chicago - Lincoln Park Hauntings Chicago - upiorna wycieczka i polowanie na duchy - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Odkryj oszałamiające drapacze chmur, historyczne budynki i nowoczesne cuda Chicago podczas tego zabawnego, rodzinnego rejsu łodzią. Zrelaksuj się i odpręż, podziwiając malownicze widoki z rzeki Chicago i śluzy Chicago Harbor. Następnie wypłyń na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać całą panoramę miasta i linię brzegową. Podczas rejsu ciesz się żywą narracją i opowieściami o bogatej historii Chicago, a Twoi doświadczeni przewodnicy wskażą Ci wiele zabytków miasta, w tym Willis Tower, Aon Center, 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Tribune Tower, Navy Pier, latarnię morską Lake Michigan i wiele innych. Wycieczka daje Ci również możliwość doświadczenia przejścia przez śluzę Chicago Harbor. Posłuchaj przewodnika wyjaśniającego działanie śluzy i poczuj, jak łódź unosi się, gdy wpływasz do jeziora Michigan, a następnie ponownie opuszcza się, gdy wracasz do rzeki Chicago.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Poczuj magię Chicago nocą i obserwuj, jak wspaniałe drapacze chmur, zabytkowe budynki i nowoczesne cuda ożywają milionami migoczących świateł. Zrelaksuj się i zrelaksuj pod koniec dnia podczas rejsu, który nie tylko pozwoli Ci cieszyć się malowniczą rzeką Chicago, ale także zabierze Cię przez Chicago Harbour Lock i na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać niesamowite widoki na mieniącą się panoramę Chicago i linię brzegową . Podczas jazdy słuchaj żywej narracji o bogatej historii Chicago, ponieważ przewodnicy na pokładzie wskazują wiele zabytków miasta, w tym Fontannę Buckingham, Willis Tower, Aon Center, John Hancock Building, Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Chicago Tribune Building , Navy Pier, latarnia morska i nie tylko. Ta wycieczka daje również wyjątkowe wrażenia związane z przechodzeniem przez system zamków Chicago River, jednocześnie poznając działanie i zastosowanie zamka od swojego przewodnika. Poczujesz również, jak łódź wznosi się, gdy wpłyniesz na jezioro Michigan, i niżej, gdy wrócisz do rzeki, co jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego miłośnika łodzi.

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago z dumą plasuje się jako najlepsze miasto do jazdy na rowerze w kraju ze względu na płaski teren, kilometry tras rowerowych oraz połączone dzielnice, parki i atrakcje. Twoja wypożyczalnia rowerów zaczyna się w sercu 20-milowego szlaku rowerowego Lakefront Bike Trail w Chicago, w pobliżu Navy Pier. Wybierz między wypożyczeniem roweru na cały dzień lub wypożyczeniem roweru na 4 godziny, aby zwiedzać Chicago we własnym tempie. Otrzymasz kask, zapięcie na rower i szczegółową mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po mieście. Ciesz się jazdą na rowerze do różnych atrakcji i stwórz własny plan zwiedzania, który będzie pasował do zainteresowań Twojej rodziny. Zacznij jeździć na rowerze wzdłuż brzegów jeziora Michigan, aby podziwiać wspaniałe widoki na Navy Pier, oferujące atrakcje dla rodzin, rozrywkę, sklepy i restauracje. Kontynuuj do Millennium Park, tętniącego życiem miejsca spotkań, w którym znajduje się Cloud Gate. Zatrzymaj się tutaj, aby zrobić sobie zdjęcie odbite w lustrze tej słynnej rzeźby w kształcie fasoli. Dalej na południe znajdziesz Grant Park, którego fontanna Buckingham jest wysoka i jest jedną z największych fontann na świecie. Na południe od niego znajduje się Museum Campus, 57-hektarowy park nad jeziorem Michigan, w którym znajduje się Adler Planetarium, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History, a także stadion piłkarski Soldier Field. Ewentualnie udaj się na północ do Lincoln Park, dużej społeczności nad jeziorem i parku, w którym znajduje się zoo w Lincoln Park. Wstęp jest bezpłatny, więc możesz zeskoczyć z roweru i zobaczyć niesamowite eksponaty zwierząt. Oczywiście nie można przegapić Wrigley Field, gdzie grają Chicago Cubs.

Chicago: Rejs z obiadem dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan

Chicago: Rejs z obiadem dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan

Spraw, aby te wakacje były naprawdę wyjątkowe dzięki rejsowi obiadowemu dla smakoszy na Święto Dziękczynienia po jeziorze Michigan. Ty i Twoi goście będziecie cieszyć się uroczystym 3-daniowym obiadem na talerzu ze wszystkimi dodatkami świeżo przygotowanymi przez szefa kuchni i pełną obsługą barową. Będąc na pokładzie, podziwiaj wyjątkowe widoki na kultową panoramę i architekturę Chicago, rozrywkę dla DJ-ów i świąteczny wystrój. Załoga z radością zajmie się szczegółami, a Ty będziesz mógł świętować wakacje nad jeziorem Michigan z przyjaciółmi i rodziną. Próbka PRZYSTAWKI (WSZYSTKIE PRZYSTAWKI DO WYBORU ŚWIEŻEGO CHLEBA I MASŁA)BURAKI I DZIECKO SAŁATKA Z RUKOLI Feta | Pomidory Czereśniowe | Vinaigrette balsamicznyPOJEMNIK Z MORZA (G*)Małże | Ziemniaki Idaho | Krem GŁÓWNE (WYBÓR JEDNEGO)OBIAD Z TURCJITłuczone Ziemniaki Czosnkowe | Farsz Tradycyjny | Haricot Verts | Sos z Indyka | Sos żurawinowyPIECZONY FILET Z ŁOSOSIA Z PIECZONYM WINAIGRETEM Z POMIDORÓWLemon Orzo | Farma świeżych warzyw sezonowychJESIENNE RAGU WARZYWNE Dynia piżmowa | Brukselka | Kalafior | marchewki | Ragu z białej fasoli DESERSEZONOWA STACJA DESEROWA (G*)(V)(N)Asortyment ciast | ciastka | Wypieki | owoce sezonowe | *Zawiera orzechy

Aplikacja Chicago - wycieczki z przewodnikiem z wielojęzycznymi audioprzewodnikami

Aplikacja Chicago - wycieczki z przewodnikiem z wielojęzycznymi audioprzewodnikami

Nasza aplikacja Chicago Self-Guided Tours with Multilingual Audio Guides pozwoli Ci zwiedzić Wietrzne Miasto w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Dzięki naszej aplikacji będziesz mieć dostęp do spersonalizowanych tras, szczegółowych informacji o zabytkach i audioprzewodników dostępnych w wielu językach. Będziesz mieć dostęp do następujących tras z audioprzewodnikami: - Chicago City: Trasa z głównymi atrakcjami miasta, takimi jak: Magnificent Mile, John Hancock Observatory, Signature Lounge, 360 Chicago, Harley-Davidson Wrigleyville, Museum of Contemporary Art Chicago, Water Tower Place, Tribune Tower, m.in.... - Chicago - Springfield: Wycieczka, podczas której możesz odwiedzić takie miejsca jak: Pontiac, Route 66 Association of Illinois, Atlanta, Paul Bunyan Statue, Springfield, Lincoln Home National Historic Site, Abraham Lincoln Presidential Library and Museum, Old State Capitol State Historic Site, Illinois State Capitol Build, m.in.... Koniec z dużymi grupami i napiętymi harmonogramami! Ty decydujesz, kiedy i gdzie chcesz się udać, pobierz naszą aplikację już dziś i rozpocznij swoją przygodę w Chicago!

Chicago: Najciekawsze atrakcje

Planetarium Adler: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Planetarium Adler: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Planetarium Adler? Kliknij tutaj.

Planetarium Adler: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(2060 recenzji)

Wybrałem dla mnie 5 najlepszych atrakcji: Akwarium (ze wspaniałym pokazem delfinów, zabawnych pingwinów i rekinów), Skydeck Chicago (ze wspaniałym, pełnym widokiem na Chicago - muszę przebukować rezerwację ze względu na złą pogodę). Następnie byłem w trzech muzeach: Muzeum Nauki i Przemysłu Instytutu Sztuki oraz Muzeum Polowym. Dwaj pierwsi byli bardzo podekscytowani. Zwłaszcza Instytut Sztuki, w którym odbyła się tymczasowa wystawa rysunków Picassa. Myślę, że wspaniale było spędzić czas oszczędzając pieniądze w Chicago. Na koniec radzę każdemu zainstalować aplikacje City Pass, aby ułatwić rezerwację wszystkich atrakcji.

Podoba mi się to, że ten karnet obejmuje pięć atrakcji. Żałuję jednak, że proces rezerwacji nie został lepiej wyjaśniony, a dodatki wyraźnie wymienione, żebym nie musiał ustawiać się w kolejce. Nie można łatwo dokonać rezerwacji w miejscach takich jak muzeum, Sky Deck i Tilt. Wszystko było świetne. Tilt nie jest wart swojej ceny. Nie jesteś nawet pod kątem 45 stopni, a przyciąganie nie trwa nawet dwóch minut. Widoki na Sky Deck są znacznie lepsze.

Było wspaniale, polecam jedynie podać więcej informacji na temat miejsc objętych promocją, takich jak adres i godziny otwarcia

Niewiarygodne dzięki CityPASS, tak łatwemu w użyciu, bardzo niezawodnemu i taniemu! Na pewno będę polecać znajomym i rodzinie

Nie jest to odpowiedni moment w Chicago, ale bilet miejski jest idealny. Kupię go ponownie, kiedy odwiedzę Chicago latem