Dodaj daty

Plan zdjęciowy Hobbiton

Plan zdjęciowy Hobbiton

Plan zdjęciowy Hobbiton – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Matamata: Bilet na wycieczkę z przewodnikiem po planie filmowym Hobbiton

1. Matamata: Bilet na wycieczkę z przewodnikiem po planie filmowym Hobbiton

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po filmie Hobbiton, którego akcja toczy się w sercu regionu Waikato. Wkrocz w zapierające dech w piersiach krajobrazy Shire znane z trylogii Władca Pierścieni i Hobbit. Skorzystaj z jedynej w życiu okazji, aby zobaczyć jedyny zestaw, który pozostał nienaruszony z trylogii filmowych. Wędruj krętymi ścieżkami Shire i zobacz dziury hobbitów na falistych zboczach. Podążaj za przewodnikiem po planie, który pokaże Ci najsłynniejsze lokalizacje i wyjaśni, jak powstała magia filmu. Przejdź się po planie o powierzchni 12 akrów, mijając Hobbit Hole i Mill. Następnie wejdź do znanego na całym świecie Green Dragon Inn. Skosztuj ekskluzywnego, specjalnie warzonego napoju, aby zakończyć swoją własną przygodę w Śródziemiu.

Z Auckland: Hobbiton i Jaskinie Waitomo - 1-dniowa wycieczka z lunchem

2. Z Auckland: Hobbiton i Jaskinie Waitomo - 1-dniowa wycieczka z lunchem

Dołącz do tej wycieczki, aby odwiedzić dwie z najbardziej kultowych i znanych atrakcji Nowej Zelandii, Hobbiton Movie Set i Waitomo Glowworm Caves, podczas jednodniowej wycieczki z Auckland. Po odbiorze z hotelu w centrum Auckland udaj się na południe przez Wzgórza Bombajskie, aby podziwiać panoramiczne widoki na region Waikato i malownicze równiny Hauraki. Przyjedź do The Shire's Rest w Matamata, domu planu filmowego Hobbiton. Twój przewodnik pomoże Ci ominąć tłumy, abyś mógł zwiedzić plan filmowy podczas oficjalnej 2,5-godzinnej wycieczki, w tym w pełni tematyczną Hobbit Hole na Bagshot Row. Bądź eskortowany przez 10-hektarowy teren i poznaj fascynujące szczegóły dotyczące tworzenia planu filmowego Hobbiton. Zobacz Hobbit Holes, The Green Dragon Inn i The Mill. Skosztuj bezpłatnego, specjalnie warzonego napoju w The Green Dragon Inn. Następnie udaj się do hipnotyzujących jaskiń Waitomo Glowworm Caves, gdzie zjesz lekki lunch w stylu Kiwi w The Homestead w Waitomo. Po drodze podziel się historiami z Hobbitonu i wejdź w interakcję z innymi podróżnikami. Płyń cicho łodzią w słynnych na całym świecie jaskiniach i daj się zaskoczyć tysiącom magicznych robaczków świętojańskich. Twój przewodnik będzie prawdopodobnie potomkiem maoryskiego wodza, który pierwotnie badał jaskinie i może podzielić się z Tobą niezwykłą historią tego obszaru. Przejdź przez majestatyczną Jaskinię Katedralną, słynącą z akustyki. Podróż powrotna zabierze Cię przez jedne z najpiękniejszych krajobrazów Nowej Zelandii, a następnie podążysz wzdłuż majestatycznej rzeki Waikato na północ do Auckland. Miniesz Taupiri z bardzo świętym maoryskim cmentarzem. Dzień zakończy się powrotem do miejsca zakwaterowania.

Auckland: Hobbiton: 1-dniowa wycieczka na plan filmowy ze świątecznym lunchem

3. Auckland: Hobbiton: 1-dniowa wycieczka na plan filmowy ze świątecznym lunchem

Zanurz się w magicznym świecie Władcy Pierścieni podczas wizyty z przewodnikiem w Hobbitonie. Ciesz się transferem w obie strony z Auckland i odkryj każdy zakątek tego kultowego planu filmowego z przewodnikiem. Zjedz lunch jak Hobbit w hipnotyzującym miejscu tematycznym. Spotkaj się z przewodnikiem w Auckland i wyrusz w podróż nowoczesnym, klimatyzowanym autobusem z WiFi na pokładzie. Odkryj pofałdowane wzgórza, chodniki i dziury Hobbitów z filmów i zostań fachowo poprowadzony podczas spaceru po planie. Stań w drzwiach i wejdź do hobbickiej nory i zobacz, gdzie mieszkał sam hobbit Bilbo Baggins. Pozwól swojemu przewodnikowi opowiedzieć Ci interesujące fakty o tym, jak powstawały filmy. Zakończ swoją przygodę w Śródziemiu piwem, piwem, cydrem lub piwem imbirowym w Green Dragon Inn. Na koniec delektuj się pełnym lunchem w formie bufetu w Party Marquee. Po wycieczce i lunchu ponownie wsiądziesz do autokaru i wrócisz do Auckland.

Z Auckland: Wycieczka autobusowa Waitomo & Hobbiton z lunchem

4. Z Auckland: Wycieczka autobusowa Waitomo & Hobbiton z lunchem

Zobacz magiczne jaskinie Waitomo i plan filmowy Hobbiton podczas całodniowej wycieczki krajoznawczej z Auckland. Wejdź na pokład luksusowego autokaru GreatSights i podróżuj na południe, podziwiając typowe nowozelandzkie krajobrazy - bujne zielone pola uprawne i faliste wzgórza. Twój pierwszy przystanek to Waitomo Glowworm Caves, sieć podziemnych tuneli i jaskiń wykonanych z niesamowitych formacji wapiennych. Wyrusz na 45-minutową wycieczkę z przewodnikiem po jaskiniach, zakończoną naprawdę wyjątkową wycieczką łodzią przez Grotę Glowworm, gdzie świecące robaki migoczą i świecą nad głową, gdy płyniesz przez ciemną i cichą jaskinię. Następnie ponownie wsiądziesz do autokaru i udasz się na plan filmowy Hobbiton, który jest jednym z obowiązkowych miejsc w Nowej Zelandii. Pracująca farma w pobliżu małego miasteczka Matamata została przekształcona w plan filmowy dla znanych na całym świecie filmów Władca Pierścieni i Hobbit, a dziś możesz odwiedzić plan i zobaczyć, gdzie stworzono magię. Zobacz atrakcje, takie jak oryginalne Hobbit Holes, Green Dragon Inn i Party Tree, a teraz wejdź do hobbickiej nory i zobacz, jak żyli hobbici. Twój przewodnik podzieli się zakulisowymi historiami i fascynującymi faktami na temat tego, jak plan filmowy został powołany do życia. Po zwiedzeniu tych dwóch największych atrakcji Nowej Zelandii, Twój przewodnik zabierze Cię z powrotem do Auckland, wracając wczesnym wieczorem.

Z Rotorua: Zwiedzanie planu filmowego Hobbiton z świątecznym lunchem

5. Z Rotorua: Zwiedzanie planu filmowego Hobbiton z świątecznym lunchem

Udaj się do krainy Śródziemia podczas półdniowej wycieczki z Rotorua na plan filmowy Hobbita. Odwiedź farmę owiec, którą reżyser Peter Jackson przekształcił w Shire. Zobacz, gdzie mieszkał Bilbo Baggins i gdzie rozpoczęła się wyprawa po pierścień, a także zjedz świąteczny lunch. Po opuszczeniu obszaru jeziora Rotorua Twój autokar zabierze Cię przez malownicze pasma Mamaku i rodzimą polanę Fitzgerald, zanim dotrzesz do regionu Waikato i pofałdowanych wzgórz Shire. Podczas zwiedzania planu filmowego Hobbita, Twój przewodnik opowie fascynujące szczegóły na temat tego, jak plan został stworzony, a także usłyszy wewnętrzne historie na temat tworzenia filmów. Podczas wycieczki zobaczysz słynne filmowe lokalizacje pubu Green Dragon, młyna, podwójnego łukowego mostu i słynnego drzewa imprezowego.

Z Auckland: Całodniowa wycieczka na plan filmowy Hobbitonu

6. Z Auckland: Całodniowa wycieczka na plan filmowy Hobbitonu

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Auckland do słynnego na całym świecie i magicznego filmu „Władca Pierścieni” Hobbiton, którego akcja rozgrywa się w sercu Śródziemia. Wybierz się z hotelu wygodnym 16-miejscowym minibusem i przejedź przez oszałamiającą okolicę Waikato (najbardziej rozległy obszar rolniczy na świecie) podczas pełnej podróży z przewodnikiem do Hobbiton. Podczas podróży na południe spotkaj wspaniałe krajobrazy, wspaniałe możliwości robienia zdjęć, piękne góry i zobacz po drodze kilka różnych zwierząt hodowlanych. Po przejażdżce dotrzesz do farmy owiec rodziny Alexander i Shire's Rest (wejście do Hobbiton), gdzie możesz zobaczyć tysiące owiec, coś przekąsić, zamówić kawę lub zjeść lody, podczas gdy Twój przewodnik zbiera bilety na plan filmowy. Następnie wsiądziesz do jednego z dużych zielonych autobusów Hobbiton i wyruszysz na dwugodzinną wycieczkę z pełnym przewodnikiem po tym niesamowitym planie filmowym o powierzchni 12 akrów z profesjonalnym przewodnikiem po Hobbitonie, który zadba o to, abyś w pełni wykorzystał swoją wizytę. Podczas wycieczki wejdź na bujne pastwiska Shire, odwiedź 44 nory hobbitów, zobacz niesamowite ogrody, posłuchaj sekretów i opowieści o powstawaniu filmów oraz napij się zimnego napoju w słynnym pubie Hobbiton „The Green Dragon Inn”. " Po wycieczce zostaniesz poprowadzony z powrotem przez farmę owiec rodziny Alexander, gdzie zatrzymasz się ponownie w Shire's Rest, aby zrobić zakupy z pamiątkami i może coś przekąsić przed rozpoczęciem podróży powrotnej do Auckland.

Auckland: Hobbiton i mała wycieczka grupowa do Waitomo

7. Auckland: Hobbiton i mała wycieczka grupowa do Waitomo

Wycieczka rozpoczyna się odbiorem z miasta Auckland, gdzie przygoda zaczyna się od przejazdu przez oszałamiającą okolicę Waikato, najbardziej rozległy obszar rolniczy na świecie, podczas podróży z przewodnikiem do Hobbiton. Po drodze nie zapomnij skorzystać z okazji do robienia zdjęć, podziwiając wspaniałe naturalne krajobrazy wokół pięknych gór i pól uprawnych. Po przejażdżce dotrzyj do Alexander Family Sheep Farm i Shire's Rest, wejścia do Hobbiton, i podziwiaj tysiące żyjących tu owiec. Gdy już tu jesteś, zjedz coś, napij się kawy lub zjedz lody, aby się ochłodzić, podczas gdy przewodnik odbierze bilety na plan filmowy. Następnie wskocz na pokład jednego z dużych zielonych autobusów Hobbiton i wyrusz w 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po tym niesamowitym planie filmowym o powierzchni 12 akrów z profesjonalnym przewodnikiem Hobbiton, który zapewni Ci jak najwięcej Twoja wizyta. Podczas wycieczki na bujne pastwiska Shire odwiedź 44 nory hobbitów, zobacz niesamowite ogrody, posłuchaj sekretów i opowieści o kręceniu filmów i zakończ przygodę z LOTR zimnym napojem w słynnym Pub Hobbiton, The Green Dragon Inn. Po doświadczeniach z LOTR czas udać się na zachód, w kierunku oszałamiającego regionu Waitomo. Po drodze podziwiaj niesamowite tamy wodne, piękne pola uprawne, konie wyścigowe i stolicę Nowej Zelandii Kiwiana. Zanim dotrzesz do jaskiń, zatrzymaj się w gospodarstwie Waitomo na lunch i małą niespodziankę. Będąc w Waitomo, odkryj starożytne i niesamowite jaskinie i podziwiaj wiele formacji jaskiń, w tym stalaktyty, stalagmity i kolumny wapienne, zanim zejdziesz jeszcze głębiej pod ziemię, by zobaczyć Glowworm Grotto. Wsiądź na pokład swojej świetlistej łodzi i wybierz się w rejs po rzece w grocie z tysiącami błyszczących robaczków świętojańskich. Unikalne dla Nowej Zelandii od ponad 120 lat jaskinie Waitomo Glowworm to obowiązkowa pozycja dla każdego podróżnika. Podczas wycieczki z przewodnikiem powrotnej do Auckland kontynuujemy zwiedzanie najdłuższej rzeki Nowej Zelandii, elektrowni Huntly i miejsca pochówku królowych Maorysów.

Auckland: Hobbiton, Rotorua i Wai-O-Tapu Day Tour

8. Auckland: Hobbiton, Rotorua i Wai-O-Tapu Day Tour

Obecna dostępność jest od piątku do wtorku od 8:30 do 16:30. Wycieczka rozpoczyna się odbiorem z miasta Auckland, gdzie przygoda zaczyna się podczas przejazdu przez oszałamiającą okolicę Waikato, najbardziej rozległy obszar rolniczy na świecie, podczas pełnej podróży z przewodnikiem do Hobbiton. Po drodze nie zapomnij skorzystać z okazji do robienia zdjęć, podziwiając wspaniałe naturalne krajobrazy pięknych gór i pól uprawnych. Po przejażdżce dotrzyj do Alexander Family Sheep Farm i Shire's Rest, wejścia do Hobbiton, i podziwiaj tysiące żyjących tu owiec. Kiedy już tu jesteś, zjedz coś, napij się kawy lub zjedz lody, aby się ochłodzić, podczas gdy przewodnik odbierze bilety na plan filmowy. Następnie wskocz na pokład jednego z dużych zielonych autobusów Hobbiton i wyrusz w 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po tym niesamowitym planie filmowym o powierzchni 12 akrów z profesjonalnym przewodnikiem Hobbiton, który zapewni Ci jak najwięcej Twoja wizyta. Podczas wycieczki na bujne pastwiska Shire odwiedź 44 nory hobbitów, zobacz niesamowite ogrody, posłuchaj sekretów i opowieści o kręceniu filmów i zakończ przygodę z LOTR zimnym napojem w słynnym Pub Hobbiton, The Green Dragon Inn. Po doświadczeniu z LOTR czas udać się na południe w kierunku aktywnego obszaru geotermalnego Rotorua. Podczas jazdy przejedź przez wyjątkowe miasto Tirau, światową stolicę rzeźb z blachy falistej oraz oszałamiającą polanę Fitzgerald. Po przybyciu do Rotorua wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po najsłynniejszych i historycznych miejscach miasta, w tym jeziorze Rotorua, ogrodach rządowych, niebieskich łaźniach, źródłach termalnych i spa polinezyjskim. Poświęć trochę czasu na odpoczynek na lunch, a następnie udaj się do geotermalnej krainy cudów Wai-O-Tapu, uważanej za jedno z najbardziej surrealistycznych miejsc na ziemi. Podziwiaj tutaj Jezioro Champagne, Devil's Bath, lokalne baseny błotne, kratery geotermalne i inne cuda geotermalne, zanim wrócisz z przewodnikiem do Auckland i zakończysz wycieczkę.

Z Auckland: Hobbiton i Rotorua Tour z lunchem w Te Puia

9. Z Auckland: Hobbiton i Rotorua Tour z lunchem w Te Puia

Ciesz się magią Śródziemia na planie filmowym Hobbiton i rozkoszuj się kulturą Maorysów w Te Puia Maori Village w Rotorua podczas jednodniowej wycieczki z Auckland. Podróżuj wygodnie z małą grupą i doświadczonym lokalnym przewodnikiem późnym modelem mercedesa lub pojazdem o podobnej konfiguracji, aby zapewnić dodatkową przestrzeń na nogi i przestrzeń dla Twojej wygody. Po odbiorze z hotelu podróżuj przez wspaniałe krajobrazy Waikato do Hobbiton. Po przyjeździe wybierz się na oficjalną 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po malowniczym miejscu o powierzchni dwunastu akrów. Poznaj fascynujące szczegóły tego, jak piękny kawałek pola uprawnego Waikato został przekształcony w Shire ze Śródziemia. Pod koniec wycieczki delektuj się bezpłatnym drinkiem w Green Dragon Inn. Wejdź z powrotem do pojazdu na 55 minut jazdy do Rotorua. Przyjedź do Te Puia Maori Village, gdzie zjesz świeżo przygotowany lunch hangi z tradycyjnymi potrawami maoryskimi. Mając mnóstwo czasu na zwiedzanie, odkryj gejzer Pohutu, baseny błotne, gorące źródła, formacje krzemionkowe i kultowego ptaka kiwi. Odwiedź krajowe szkoły rzeźbienia w drewnie, tkactwa, rzeźbienia w kamieniu i kości. Następnie zwiedzaj Rotorua, odwiedzając jezioro i ogrody rządowe, przed podróżą powrotną do Auckland. Możesz zdecydować się na dowóz do Rotorua, po prostu wybierz tę opcję podczas rezerwacji.

Z Auckland: całodniowa wycieczka do jaskiń Hobbiton i Waitomo

10. Z Auckland: całodniowa wycieczka do jaskiń Hobbiton i Waitomo

Wyjedź z Auckland i wybierz się w malowniczą podróż przez piękne góry pasma Kaimai podczas 2-godzinnej jazdy samochodem do planu filmowego Hobbiton. Zrelaksuj się na pokładzie luksusowego mercedesa wyposażonego w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatne przekąski i wodę. Po przyjeździe podążaj śladami swoich ulubionych postaci z Władcy Pierścieni podczas oficjalnej 2-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po farmie owiec o powierzchni 1250 akrów, na której kręcono film. Uzyskaj niesamowite widoki na pasmo Kaimai, gdy jesteś prowadzony przez stronę, aby odkryć Hobbit Holes, Old Mill i Double-Arched Bridge. Zatrzymaj się na bezpłatnego drinka w The Green Dragon Inn. Udaj się do jaskiń Waitomo Glowworm i poznaj niesamowite robaczki świętojańskie oraz historyczne i geologiczne aspekty jaskiń podczas rejsu łodzią z przewodnikiem. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając krajobrazy w drodze powrotnej do Auckland, gdzie po przyjeździe zostaniesz odwieziony do hotelu.

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Plan zdjęciowy Hobbiton: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plan zdjęciowy Hobbiton? Kliknij tutaj.

Plan zdjęciowy Hobbiton: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4705 opinii

Doskonały sposób na poznanie życia w Hobbitonie! Wspaniały przewodnik szczegółowo wyjaśnił szczegóły procesu filmowania i nowe, ekscytujące wydarzenia, które pojawią się w grudniu! W tej wspaniałej wycieczce uczestniczyły dzieci w wieku 5 + 12 lat i 2 osoby dorosłe. Bardzo efektowna prezentacja od spotkania i powitania po spacer po Hobbitonie! Wielkie dzięki!

Pojechałem z moimi podopiecznymi z zagranicy, którzy byli wielkimi fanami Tlotra i Hobita. Nie sądziłem, że będzie mi się to tak bardzo podobało, jednak naprawdę świetnie się bawiłem. Na pewno zabrałbym tam innych gości. Jeden mały szczegół, ale w ramach uwagi, dotyczyłby bardzo trudnego podkręcenia dźwięku w filmach w autobusie w tym miejscu.

Niesamowita wycieczka z filmu Hobbiton na wycieczkę Rotorua Premium Day. Bardzo podobała mi się wycieczka po Hobbitonie i dowiedzenie się więcej o Rotorua i jego mieszkańcach. Raymond, nasz kierowca wycieczki był bardzo kompetentny i przyjazny

- Magia dla każdego fana Władcy Pierścieni i Hobbitów, ale nie tylko...! Miłośnicy ogrodnictwa, pięknych krajobrazów i średniowiecza też będą zachwyceni, jest naprawdę piękny i nietuzinkowy jako miejsce 🇭🇲🇨🇵

Polecamy ! Przepiękny plan. To trzeba zobaczyć na własne oczy