Plac Wolności

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plac Wolności: Wycieczki i bilety


Plac Wolności: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Wolności? Kliknij tutaj.

Plac Wolności: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 693 opinii

Bardzo podobała nam się nasza wycieczka rowerowa po Budapeszcie! Przewodnik był przyjazny i dobrze poinformowany i wiele nam opowiedział o tym pięknym mieście. Dostępne były dobre rowery i kaski. Organizacja podjęła nawet trud wypożyczenia roweru dziecięcego dla naszej córki, na naszą prośbę. Pogoda była piękna, a ponieważ Budapeszt jest płaskim miastem z wieloma ścieżkami rowerowymi, było to wspaniałe doświadczenie!

Świetna wycieczka po Budapeszcie na rowerze!

Mój przewodnik był bardzo dobrze poinformowany o historii Budy i Pesztu. Utrzymałem dla mnie świetne tempo, gdy zwiedzaliśmy obie strony miasta. Miał dobre wyczucie historii miasta i wskazał kilka świetnych miejsc podczas naszej trzygodzinnej wycieczki. Spacerowałem po mieście przed tą trasą, ale nie mogłem się doczekać wycieczki rowerowej. Byłem absolutnie zadowolony z wycieczki i mojego przewodnika.

Świetny sposób na zobaczenie miejsc, których inaczej nie odwiedziłbyś na piechotę. Mój przewodnik Micky był bardzo miły i udzielił wielu informacji o budynkach i miejscach, przez które przejeżdżaliśmy rowerem. Jako bonus, ponieważ byłem jedynym uczestnikiem wycieczki, mogłem wybrać trasę. Świetnie się bawiłem i zdecydowanie polecam!