Plac Trzech Kultur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plac Trzech Kultur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Trzech Kultur? Kliknij tutaj.

Plac Trzech Kultur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1671 opinii

To było niesamowite, że przewodnik był naprawdę fajny. Mamy tylko jeden problem, który na początku psuł nam humor na chwilę, to że wybieramy, że odbiorą nas z naszego miejsca, ale nie. Mają tylko 3 lokalizacje, z których dokładnie odbierają swoich ludzi. A co się stało, nikt nawet nie zadzwonił do nas, że musimy jechać w inne miejsce, nawet jak dzwoniono kilkanaście razy i pytano, gdzie mamy jechać, zatrzymywali się, żeby odebrać nasze telefony. Dzięki pomocy dziewczyny z WhatsApp udało nam się to.

Niesamowita jazda. Nigdy nie brałam udziału w wycieczce z przewodnikiem i była warta każdej sekundy! Widać było, że nasz przewodnik jest pasjonatem Mexico City iz wielką miłością wykonywał swoją pracę. Uwielbiałem poznawać miejsca, a jeszcze bardziej podobały mi się wyjaśnienia dotyczące historii. Polecam wszystkim!

Wszystko super, przewodnik świetnie opowiada, jest profesjonalny i z poczuciem humoru, jedyna wada to taka że nie można było mieć odbioru z hotelu i potem nie mógł nas też tam zawieźć

To było wspaniałe doświadczenie. Bardzo ciekawie i na czas. Naprawdę podobały mi się różne przystanki

Super przewodnik. Fajna grupa. Czego chcieć więcej? Ekstra wycieczka, polecam!