Plac Navona

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plac Navona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Navona? Kliknij tutaj.

Plac Navona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 15 264 opinii

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Bardzo dobry odbiór przez agencję. Nie żałowaliśmy, że wzięliśmy przewodnika, w przeciwnym razie przegapilibyśmy interpretację dzieł. Piękno tego miejsca jest niesamowite, ale historia jest równie ważna. Przewodnik był pełen pasji. Z drugiej strony, kiedy bierzesz słuchawkę, czas między dwiema wizytami to tak naprawdę tylko przejście z jednego punktu do drugiego. Ledwo zdążyliśmy zjeść kanapkę, polecam, ale przygotuj się na pracowity dzień.

Całodniowa wycieczka została podzielona na 2 dni dla uczestników, co ostatecznie pasowało. Jednego dnia odwiedziliśmy Collesseum i Forum Romanum. Następnego dnia Watykan. Na obu wycieczkach przez bardzo dobrych przewodników oprowadzali nas poszczególne historie i mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Obaj przewodnicy byli świetni, wycieczki były naprawdę zabawne.

Jeśli odwiedzasz Rzym tylko na kilka dni, jest to konieczność. Możesz zobaczyć wszystkie słynne atrakcje. Poleciłbym wsiąść do autobusu o 9 rano z terminali i zrobić całe koło. Pozostań w autobusie i wysiądź w Watykanie na wycieczki piesze o 12 w południe. Udało nam się zrobić 3 z 4 pieszych wycieczek, które były doskonałe

Dobrze poinformowany obraz Rzymu w przeszłości, bardzo czysty z toaletami i sklepem z pamiątkami?