Dodaj daty

Plac Burg
Wycieczki całodniowe do:

Liczba znalezionych atrakcji: 8

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Brugia: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 168
Sortuj wg::
Brugia

Brugia

Plac Burg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Burg? Kliknij tutaj.

Plac Burg: Co mówią inni?

Przewodnik był doskonały i ogólnie warto było wybrać się na wycieczkę. Podróż autobusem była długa (prawie 3 godziny) i czułem, że nie ma wystarczająco dużo czasu na spędzenie czasu w samym mieście. W tym pięknym mieście było wiele do zobaczenia, ale zanim weszliśmy do miasta, dokonaliśmy krótkiej orientacji i zjedliśmy lunch, nie zostało nam już prawie nic na zakupy. Powrót do miejsca, w którym zaparkowany był autobus, trwał około 20 minut i czuliśmy się pospieszeni. Poza tym była to doskonała wycieczka.

Mieliśmy wspaniałą podróż i nie było żadnych problemów, które inni wcześniej zauważyli. Jeśli przybędziesz pół godziny wcześniej zgodnie z zaleceniami, wszystko powinno być w porządku. Po drodze był problem, że nie mogliśmy skorzystać z łazienki, bo poprzedni kierowca zapomniał opróżnić bak, ale to wszystko. Pedro był naszym przewodnikiem i wykonał świetną robotę. Indiana, USA

Peter był bardzo pomocny i miał wiedzę na temat wycieczki. Jego zalecenia, gdzie kupić dobre belgijskie czekoladki, a także gdzie zjeść dobre małże na lunch, były wspaniałe. Wycieczka była jednak w sam raz na jednodniową wycieczkę, szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej w Brugii i odbyć rejs po kanałach. cóż, zawsze jest następny raz!