Dodaj daty

Piza
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 102
Sortuj wg::
Piza

Piza

Piza: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piza? Kliknij tutaj.

Piza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2083 opinii

Super wycieczka! Bardzo dobra ilość czasu wolnego w każdym z miast , przewodnik w trakcie drogi opowiadał bardzo ciekawie. Degustacja wina to było coś. Mega profesjonalnie i zabawnie można było spróbować nie tylko win ale również innych produktów. Widoki z ostatniego miejsca zapierały dech w piersi, jak za taka cenę naprawdę warto i wspominamy to bardzo często. Jeden z najlepszych punktów wakacji❤️

Nasze doświadczenie z przewodnikiem Barbarą było niezwykłe, poznając i odkrywając te niezwykłe miejsca w Toskanii. Wysoce polecany. Wydaje mi się jednak, że „lekki lunch”, na który składa się trochę szynki i sera, nie do końca nadaje się dla dzieci, tak samo jak tym z nas, którzy nie piją wina, pozostaje tylko woda.

bardzo dobra podróż, punktualna i bardzo dobrze wyjaśniona. Dają ci godzinę i 20 minut na zobaczenie każdego miejsca, ale to wystarczy. W tym czasie omawiane są najważniejsze sprawy. To doświadczenie jest tego warte dla miłośników wina.

Świetna wycieczka, wszystko było dobrze zorganizowane, posiłek był doskonały, a nasz przewodnik Ludovica jest bardzo przyjazny i profesjonalny. Absolutnie obowiązkowa czynność.

Wycieczka była bardzo udana, a nasz przewodnik był doskonały. Dobra organizacja, gorąco polecam tym, którzy chcą pojechać.