Pinakoteka Brera

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pinakoteka Brera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pinakoteka Brera? Kliknij tutaj.

Pinakoteka Brera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 308 opinii

Mediolan - znów szczęśliwy z CityPass!

Stwierdziłem, że CityPass jest bardzo dobry przez 48 godzin, ponieważ można było jechać wszędzie, szczególnie autobusem lub komunikacją miejską. Większość atrakcji również nie była daleko od siebie. Na przykład nie musieliśmy nigdzie stać w kolejce i mieliśmy szczęście, że natychmiast dostaliśmy się wszędzie. Może to był czas (wiosna). Mogę tylko polecić Mediolan z CityPass, ponieważ dostajesz takie same koszty bez przepustki. Zaletą przepustki jest to, że masz wszystko na pierwszy rzut oka, mapę miasta - i harmonogram transportu publicznego, a także informacje i godziny otwarcia w karcie kuponu, co prowadzi do ogromnego skrócenia czasu i wysiłku.

Doskonała okazja, aby cieszyć się szeregiem wejść do muzeów z pierwszeństwem przejścia, dużym wyborem działań, w tym sztuką, kulturą, zakupami i dodatkowymi doświadczeniami ... W 48h trudno jest zorganizować i wykorzystać wszystko lub prawie ... włącznie pozwala to na szybkie i różnorodne transfery dzięki otwartym biletom na metro, autobus, tramwaj i autobus turystyczny (co bardzo polecam) ... Dobra polecana inwestycja !!!

Spędziliśmy 4 dni w Mediolanie, dzięki Milan Pass zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy na transporcie (w naszym przypadku Metro) i na odwiedzanych muzeach.

miła obsługa w punkcie odbioru voucherów, W każdym punkcie biletowym wiadomo było, o co chodzi. Polecam pakiet, można dużo zobaczyć