Atrakcje i wycieczki
Pinakoteka Ambrozjańska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pinakoteka Ambrozjańska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pinakoteka Ambrozjańska? Kliknij tutaj.

Pinakoteka Ambrozjańska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 289 opinii

Absolutnie do odwiedzenia, nowe oświetlenie obrazów na pierwszym piętrze jest dosłownie SPEKTAKULARNE, wydaje się, że są podświetlone. Kształty, kolory, detale, których nigdy wcześniej nie widziałem. To samo jest warte ceny biletu. Szkoda, że nie cała wystawa jest tak dobrze oświetlona, ale ufam, że zrobią to szybko także we wszystkich innych galeriach sztuki we Włoszech.

Po prostu potrzebujesz takiej przepustki! Ty jedziesz metrem, tramwajem, autobusem, a my hop on hop off. Po prostu wystartuj. Razem z Milan Pass. Dołącz do Duomo? Nie, wszystkie rzędy minęły i to był następny zakręt… zapłaciłem 89 euro za Milan Pass, ale było więcej niż warte swojej ceny! Ta 48-godzinna karta jest dołączona do karty Milan Pass. Dobra inicjatywa!!!

To była WIELKA trasa! Przewodnik (zapomniałem jej imię, ale wybrałem się na wycieczkę 13 sierpnia o 16), był tak kompetentny, przyjazny, pomocny i zabawny. Musieliśmy dużo dowiedzieć się nie tylko o Da Vinci i jego dziełach, ale także o otaczających je budynkach i dzielnicach Mediolanu, kiedy przechodziliśmy do ostatniej kolacji. Wysoce zalecane.

To było wyjątkowe!

Przewodnik Freda był wyjątkowy. dała nam wiele informacji i opowiedziała je w entuzjastyczny i ekscytujący sposób, że naprawdę podobały nam się wszystkie drobne szczegóły, które pokazała nam dobrze wykonaną pracę z okresu.

miła obsługa w punkcie odbioru voucherów, W każdym punkcie biletowym wiadomo było, o co chodzi. Polecam pakiet, można dużo zobaczyć