Pinakoteka Ambrozjańska

Pinakoteka Ambrozjańska
Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Pinakoteka Ambrozjańska: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pinakoteka Ambrozjańska – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: Pinacoteca Ambrosiana i wystawa Kodeksu da Vinci

Mediolan: Pinacoteca Ambrosiana i wystawa Kodeksu da Vinci

UWAGA: KOSZ OWOCÓW AUTORSTWA CARAVAGGIA JEST WYPOŻYCZONY OD 23 LISTOPADA 2023 R. DO POCZĄTKU KWIETNIA 2024 R. Poznaj światy wielkich renesansowych artystów i filozofów w Pinacoteca Ambrosiana, mieszczącej się w zabytkowej bibliotece w Mediolanie. Dzięki audioprzewodnikom dostępnym do zakupu za symboliczną opłatą, dowiesz się więcej o największej na świecie kolekcji oryginalnych rysunków Leonarda Da Vinci z Codex Atlanticus. Uzyskaj niesamowity przegląd dzieł, myśli i uczuć mistrza z ponad 40 lat badań. Udaj się do Sali Federiciana w Bibliotece Ambrosiana, aby głębiej docenić człowieka i jego czasy. Otwórz oczy na świat wielkich włoskich mistrzów, od martwych natur Caravaggia po wielkie karykatury Rafaela dla Szkoły Ateńskiej.

Mediolan: Pinacoteca Ambrosiana i bilet do krypty San Sepolcro

Mediolan: Pinacoteca Ambrosiana i bilet do krypty San Sepolcro

UWAGA: KOSZ OWOCÓW CARAVAGGIA JEST WYPOŻYCZONY OD 23 LISTOPADA DO POCZĄTKU KWIETNIA 2024 R. Podziwiaj słynne kolekcje Pinacoteca Ambrosiana, w tym kultowe dzieła, takie jak Kosz owoców Caravaggia, Karykatura dla Szkoły Ateńskiej Rafaela, ekstrawagancki Wazon z kwiatami Brueghela i Portret muzyka Leonarda da Vinci. Odwiedź XVII-wieczną czytelnię biblioteki z oryginalnymi rysunkami z Codex Atlanticus Leonarda da Vinci. Następnie udaj się do krypty San Sepolcro, średniowiecznego kościoła hipogeicznego, którego chodnik został wykonany przy użyciu starożytnych kamieni starożytnego miasta Mediolanum: prawdziwa podróż w sercu Mediolanu i przez historię miasta!

Mediolan: Oficjalny karnet miejski z katedrą i ponad 10 atrakcjami

Mediolan: Oficjalny karnet miejski z katedrą i ponad 10 atrakcjami

"Odkryj Milano z YesMilanoPass, jedynym oficjalnym karnetem miejskim. - Twoja brama do najlepszych atrakcji i zajęć w mieście oraz nieograniczone korzystanie z sieci transportu publicznego. Witaj w tętniącym życiem Mediolanie, z jego historią, kulturą i nowoczesnością. Wykorzystaj w pełni swoją podróż dzięki oficjalnej karcie YesMilanoPass, zaprojektowanej w celu zapewnienia prostego i kompleksowego sposobu na poznanie najlepszych atrakcji Mediolanu. Kluczowe cechy: Dostęp all-inclusive: Otwórz drzwi do najważniejszych atrakcji, muzeów i zabytków Mediolanu za pomocą jednej, bezproblemowej przepustki. Użyj karnetu, aby łatwo zarezerwować bilety wstępu bez kolejki, aby odwiedzić kultową katedrę Duomo, oszałamiające arcydzieła Muzeów Obywatelskich i wiele więcej! Transport publiczny: YesMilanoPass zapewnia nieograniczony dostęp do wydajnej i rozległej sieci transportu publicznego w Mediolanie: autobusów, tramwajów i metra. Digital Pass: YesMilanoPass jest pobierany na Twój telefon komórkowy, dzięki czemu możesz rozpocząć swoją przygodę w Mediolanie bez żadnych opóźnień. Elastyczny 3-dniowy czas trwania: Zorganizuj swoją wycieczkę tak, aby pasowała do Twojego harmonogramu dzięki wygodnej opcji 3-dniowego karnetu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na długi weekend, czy krótki wypad do miasta, YesMilanoPass oferuje idealne rozwiązanie do zaplanowania wizyty. Cyfrowa mapa miasta z audioprzewodnikiem wprowadzającym: zwiedzaj miasto, korzystając z cyfrowej mapy Mediolanu, która zawiera komentarze wprowadzające do ponad 100 interesujących miejsc w Mediolanie oraz sugerowane trasy spacerowe lub rowerowe. Natychmiastowa rezerwacja i realizacja: dokonaj rezerwacji online i natychmiast odbierz swoją cyfrową kartę. Nie musisz czekać w kolejce do realizacji, zacznij zwiedzać od razu. Ulepsz swoje doświadczenie: Uzyskaj ekskluzywne zniżki do 30% tylko dzięki aplikacji YesMilano Pass Wybór przyjazny dla środowiska: Decydując się na nasz bezpapierowy karnet, przyczyniasz się do zachowania naturalnego piękna i środowiska Mediolanu. Dołącz do nas w promowaniu zrównoważonej turystyki i zmniejszaniu naszego śladu ekologicznego. energii.

Mediolan: karta miejska Milan Pass

Mediolan: karta miejska Milan Pass

Zobacz najlepsze atrakcje Mediolanu we własnym tempie i zaoszczędź pieniądze dzięki poręcznej 2-dniowej karcie Milan Pass, która oferuje bezpłatny wstęp do muzeów i zniżki w partnerskich firmach o wartości ponad 300 EUR. Twoja karta Milan Pass jest ważna przez 48 godzin od momentu jej odebrania i jest dostępna z 2 ekskluzywnymi opcjami transportu, aby jak najlepiej wykorzystać swój pobyt. Wybierz karnet Milan Pass z biletem autobusowym Hop-On Hop-Off Sightseeing i zwiedzaj miasto na pokładzie piętrowego autobusu z odkrytym dachem. Dostępny 7 dni w tygodniu autobus kursuje na 3 liniach z ponad 40 przystankami. Dowiedz się więcej z pokładowego komentarza audio, dostępnego w 8 językach (w tym 3 ekskluzywne komentarze dla dzieci). Karta Milan Pass z biletem komunikacji miejskiej ATM zapewnia dostęp do 5 linii metra i ponad 100 linii tramwajowych i autobusowych. Ciesz się bezpłatną, nieograniczoną 48-godzinną podróżą miejskim systemem transportu publicznego za pomocą jednego prostego biletu. Możesz nawet kupić pełny pakiet i otrzymać Milan Pass z biletem na zwiedzanie Hop-On Hop-Off i dostępem do systemu transportu publicznego ATM. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do atrakcji miasta, takich jak: Dostęp do tarasów na dachu katedry Duomo (windą) Muzeum i Teatr La Scala Pinakoteka ambrozjańska Muzeum Nauki i Technologii Casa Milan – Muzeum Mondo Milan Leonardo 3 – interaktywne muzeum „Świat Leonarda”. Vigna di Leonardo – Winnica Leonarda Muzeum Bagatti Valsecchi Museo d'Arte e Scienza – Muzeum Sztuki i NaukiRejs po kanale Navigli (okres wiosenno-letni)Autobus do outletów

Mediolan: Wycieczka piesza z ukrytymi klejnotami, Duomo, wejście na Ostatnią Wieczerzę

Mediolan: Wycieczka piesza z ukrytymi klejnotami, Duomo, wejście na Ostatnią Wieczerzę

Wyrusz w urzekającą podróż przez bogatą historię, sztukę i architekturę Mediolanu podczas naszej wycieczki z przewodnikiem. To wciągające doświadczenie zabierze Cię od inspirującej Ostatniej Wieczerzy do kultowej katedry w Mediolanie, przemierzając najbardziej znane ulice i zabytki miasta, jednocześnie chłonąc tętniącą życiem atmosferę włoskiej stolicy mody. - *Ostatnia Wieczerza:* Rozpocznij swoją przygodę od wstępu bez kolejki do Ostatniej Wieczerzy Leonarda da Vinci, znajdującej się w Santa Maria delle Grazie - obiekcie z listy UNESCO. Odkryj sekrety jednego z najsłynniejszych dzieł sztuki na świecie. - Zwiedzanie kościoła:* W zależności od dostępności, odwiedź Santa Maria delle Grazie lub San Maurizio al Monastero Maggiore, z których każdy ma wyjątkowe znaczenie historyczne i artystyczne. - Spacer w kierunku imponującego Castello Sforzesco, symbolu średniowiecznej i renesansowej potęgi Mediolanu, i zagłęb się w jego fascynującą historię. - Pasaż Via Dante:* Przemierz Via Dante, znaną z tętniącej życiem atmosfery i pięknej architektury, łączącej najważniejsze zabytki. - Spotkanie ze sztuką nowoczesną:* Poznaj "L.O.V.E.", kontrowersyjną współczesną rzeźbę Maurizio Cattelana, znajdującą się na Piazza Affari. - Wgląd w kulturę:* Podziwiaj piękno wokół Piazza San Sepolcro, starożytnego kościoła, znajdź historyczną Pinacoteca Ambrosiana, w której znajduje się Codex Atlanticus Leonarda. - Rozkosz kulinarna:* Spaceruj Via Spadari, znaną z wysokiej jakości sklepów dla smakoszy, zanim dotrzesz do uroczego Piazza dei Mercanti. - Wielki finał w Duomo:* Zakończ swoją wycieczkę na Piazza del Duomo, wchodząc przez majestatyczną Galleria Vittorio Emanuele II. Podziwiaj jedną z największych katedr na świecie i arcydzieło architektury gotyckiej.

Mediolan: Bilet i wycieczka do Pinacoteca Ambrosiana

Mediolan: Bilet i wycieczka do Pinacoteca Ambrosiana

Odkryj najstarsze muzeum Mediolanu, Pinacoteca Ambrosiana, ze swoim przewodnikiem. Zdobądź bilety już teraz i poznaj niesamowitą kolekcję muzeum, w tym przygotowawczą Kreskówkę do Szkoły Ateńskiej autorstwa Raphaela, Kosz owoców Caravaggia, Muzyk Leonarda da Vinci i jego Codex Atlanticus. Podziwiaj wspaniałe obrazy renesansu lombardzkiego i weneckiego, zawierające dzieła znanych artystów, takich jak Luini i Tycjan. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć piękną włoską sztukę.

Milan Da Vinci: Devil's Enigma Quest Experience

Milan Da Vinci: Devil's Enigma Quest Experience

Odkryj fascynującą historię i atrakcje Mediolanu, rozwiązując zagadki w mieście. Pomożesz Leonardo da Vinci ukończyć jego słynny mural Ostatnia wieczerza, rozwiązując zagadki w centrum Mediolanu, odwiedzając miejsca, w których mieszkał lub pracował. Nie potrzebujesz przewodnika, wystarczy pobrać aplikację, udać się do punktu startowego i być gotowym do rozpoczęcia przygody. Każda wskazówka poprowadzi Cię z jednego miejsca do drugiego, podając dokładne wskazówki, więc nie potrzebujesz mapy, GPS ani przewodnika. Kiedy go rozwiążesz i odgadniesz odpowiedź, sekretna historia tego miejsca zostanie odblokowana. Po zarezerwowaniu zadania otrzymasz e-mailem kod dostępu do wykorzystania w aplikacji. Wycieczka zajmie Ci około 1,5 godziny, ale nie ma limitu czasu, więc idź we własnym tempie. Możesz grać jako grupa i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru. Lub możesz podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi grupami. Każda osoba może również grać samodzielnie, odłączyć się od grupy i spotkać się z grupą na końcu.

Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

Mediolan to miasto, w którym moda, historia i nowoczesność łączą się, tworząc symfonię elegancji i innowacji. Twój audioprzewodnik poprowadzi Cię do 20 najlepszych atrakcji miasta, pozwalając na zwiedzanie we własnym tempie i zatrzymywanie się w dowolnych miejscach. Wyobraź sobie spacer po Galleria Vittorio Emanuele II, architektonicznym arcydziele, które szepcze opowieści o zamiłowaniu Mediolanu do wyrafinowania. Wyobraź sobie, że stoisz przed katedrą w Mediolanie, gotyckim klejnotem ozdobionym iglicami i posągami, które opowiadają wieki historii. Poczuj puls kreatywności w historycznej dzielnicy Brera, gdzie brukowane uliczki prowadzą do galerii sztuki, butików i kawiarni. Podczas gdy audioprzewodnik oprowadza Cię po zamku Sforzów, wyobraź sobie potężne dziedzictwo rodzin Visconti i Sforzów. Od nowoczesnej panoramy Porta Nuova po artystyczną dzielnicę Navigli, gdzie kanały wiją się przez modne sklepy, a tętniące życiem życie wypełnia noc, Mediolan rozwija się jako miasto, które płynnie łączy tradycję i współczesny urok. Dowiedz się więcej o 20 największych atrakcjach turystycznych w Mediolanie. Jego historię, kulturę, mity, architekturę i inne ważne fakty znajdziesz w audioprzewodniku, który rozpoczyna się na dworcu centralnym miasta i prowadzi od jednego miejsca do drugiego. Twój audioprzewodnik obejmuje 20 zabytków: 1. Dworzec kolejowy Milano Centrale 2. Piazza Gae Aulenti 3. Cmentarz Monumentalny 4. Arco della Pace 5. Park Sempione 6. Zamek Sforzesco 7. Bazylika Sant'Ambrogio 8. Cenacolo di Leonardo 9. Santa Maria delle Grazie 10. Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore 11. Pinacoteca di Brera 12. Teatro alla Scala 13. Galleria Vittorio Emanuele II 14. Biblioteka Ambrozjańska 15. Chiesa di Santa Maria presso San Satiro 16. Muzeum katedry w Mediolanie 17. Katedra w Mediolanie 18. Katedra w Mediolanie 19. Via Monte Napoleone 20. Villa Necchi Campiglio Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki i urządzenie mobilne, aby rozpocząć zwiedzanie.

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odsłaniająca Leonarda Da Vinci

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odsłaniająca Leonarda Da Vinci

Zanurz się w niezrównanym odkrywaniu renesansowego Mediolanu dzięki naszej ekskluzywnej audioprzewodnikowi z przewodnikiem, opowiadającemu o niezwykłym życiu Leonarda Da Vinci. Używając smartfona jako przewodnika, płynnie połącz sztukę i historię, wędrując po urokliwych ulicach Mediolanu. Podczas spaceru odkryj historię przybycia Leonarda w 1482 roku, podczas zenitu włoskiego renesansu, kiedy książę Ludovico Maria Sforza uznał geniusz florenckiego artysty. Zaczniesz od ustronnego punktu startowego, a następnie odtworzysz historię, podążając wyznaczoną ścieżką na naszej wyselekcjonowanej mapie cyfrowej. Miń kultowe miejsca, takie jak 📍Kościół San Marco📍Dzielnica Brera, 📍Muzeum Leonardo3, 📍Duomo w Mediolanie, 📍Zamek Sforzów, 📍Santa Maria Delle Grazie, 📍Ostatnia Wieczerza, 📍Pinacoteca Ambrosiana. (Uwaga: wstęp jest opcjonalny i NIE jest wliczony w cenę, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 10 minut spacerem, tworząc idealną całodniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 15 do 50 minut.

Mediolan: 3-godzinna wycieczka śladami da Vinci

Mediolan: 3-godzinna wycieczka śladami da Vinci

Wybierz się na 3-godzinną wycieczkę po Mediolanie z lokalnym znawcą sztuki i podziwiaj dzieła Leonarda da Vinci. W trakcie tej wycieczki zobaczysz słynny obraz Ostatnia Wieczerza, znajdujący się niedaleko bazyliki Santa Maria delle Grazie. Dzieło to zostało zamówione przez księcia Mediolanu, Ludwika Sforzę, i jest jedną z najsłynniejszych prac da Vinci. Podczas wycieczki odwiedzisz Pinacoteca Ambrosiana, gdzie będziesz mógł zobaczyć „Kodeks Atlantycki” Leonarda da Vinci. Jest to kolekcja szkiców, obejmujących różne dziedziny nauki. Z pewnością docenisz kunszt mistrza i jego zdolności techniczne. W Pinacoteca zobaczysz słynny obraz Leonadra da Vinci, Portret muzyka. Znajduje się on w pokoju, który poświęcony jest Leonardo i jego sztuce. W trakcie wycieczki dowiesz się interesujących rzeczy na temat życia Da Vinci i jego spuścizny.

Mediolan: Najciekawsze atrakcje

Pinakoteka Ambrozjańska: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Pinakoteka Ambrozjańska: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pinakoteka Ambrozjańska? Kliknij tutaj.

Pinakoteka Ambrozjańska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(922 recenzji)

Wybraliśmy trzydniowy karnet na transport publiczny i autobus typu hop-on-hop-off. Wszystko działało dobrze. W Duomo należy oddać kupon na bilet. Jako posiadacz karnetu Milan masz pierwszeństwo i nie przejmujesz się wyprzedanymi dniami. I tak cię tam umieścili. To duża zaleta w okresach zwiększonego ruchu.

Pozytywne doświadczenia, miejsce o wspaniałej historii i kulturze, ciekawa i różnorodna skarbnica sztuki, troskliwy personel. Polecany dla każdego (bardziej doświadczonego i mniej), a także dla dzieci, ponieważ nie jest „ciężki”

Świetnie! Choć katedra z tarasami była wyprzedana, my i tak mogliśmy tam pojechać dzięki karnetowi miejskiemu! Pani, która dała nam bilety, zrobiła wyjątek, ponieważ mieliśmy przepustkę miejską. Bardzo praktyczne!

zbyt krótki, aby zobaczyć wszystkie witryny do odwiedzenia, a dwie były pełne. San Ciro i Kaplica Ostatniej Wieczerzy.

Bardzo miło było to zobaczyć, ale według mnie trasa była słabo oznaczona!