Atrakcje i wycieczki
Picton

Picton – nasze najbardziej polecane atrakcje

Szlak Królowej Charlotty: Rejs i wędrówka z przewodnikiem z Picton

1. Szlak Królowej Charlotty: Rejs i wędrówka z przewodnikiem z Picton

Popłyń przez Queen Charlotte Sound, aby przejść część Queen Charlotte Track, jednego z dziesięciu najlepszych przybrzeżnych szlaków pieszych w Nowej Zelandii. Twoja samodzielna przygoda rozpoczyna się od rejsu na północ od Picton do historycznej zatoki Ship Cove. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o okolicy od swojego kapitana, jednocześnie wypatrując morskiej fauny i flory. Będziesz mógł wybrać jedną z następujących dwóch wędrówek: Furneaux Lodge do Punga Cove. Twoja pierwsza wycieczka odbędzie się z Furneaux Lodge do Punga Cove, 12,7-kilometrowa wędrówka. Możesz cieszyć się 30-minutowym zejściem na ląd w historycznej zatoce Ship Cove przed ponownym dołączeniem do statku i rejsem do Furneaux Lodge, gdzie możesz napić się kawy lub nawet zjeść brunch. Rozpocznij wędrówkę z przewodnikiem wzdłuż Queen Charlotte Track, gdzie dowiesz się, że obszar ten jest bogaty w historię i podąża wzdłuż linii brzegowej wokół Endeavour Inlet przez regenerujący się rodzimy krzew do Punga Cove Resort. Ship Cove do Furneaux Lodge Ta wędrówka zapewni Ci możliwość wędrówki z Ship Cove do Furneaux Lodge, szlakiem o długości 17 kilometrów. Dotrzesz do Ship Cove, gdzie rozpoczniesz samodzielną wędrówkę szlakiem Queen Charlotte Track. Możesz wspinać się z dala od plaży, przechodząc przez rodzimy las regenerujący się pod wysokim baldachimem drzew. Następnie będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki na dźwięk, gdy dotrzesz do Tawa Saddle. Następnie szlak opada do Resolution Bay i podąża starą ścieżką do Endeavour Inlet do Furneaux Lodge. Po spacerze będziesz mieć czas na relaks przed wejściem na pokład statku wycieczkowego w celu podróży powrotnej do Picton z szacowanym czasem przybycia 5:30-6:00 PM. Po zameldowaniu zespół ds. rezerwacji potwierdzi z Tobą dokładną godzinę odbioru.

Rejs statkiem Queen Charlotte Sound Mail z Picton

2. Rejs statkiem Queen Charlotte Sound Mail z Picton

Wejdź na pokład jedynej oficjalnej licencjonowanej nowozelandzkiej Post Rural Delivery Service drogą wodną w Queen Charlotte Sound, aby uzyskać naprawdę wyjątkową i interesującą wycieczkę! Dołącz do emocji związanych z Dniem Poczty, gdy kapitan dostarcza torby pocztowe z obszarów wiejskich Nowej Zelandii, artykuły spożywcze i ładunki mieszkańcom, którzy nazywają domem drogi wodne Queen Charlotte Sound. Poczta była dostarczana łodzią od ponad 150 lat w Queen Charlotte Sounds. Podziwiaj wspaniałą scenerię Marlborough Sounds i rzuć okiem na codzienne życie w odległych placówkach tego regionu. Działając od poniedziałku do soboty, żaden dzień nie jest taki sam. Trasa zmienia się codziennie, obejmując inny obszar i dostarczając pocztę. Podczas rejsu Twój kapitan zapewni interesujący i pouczający komentarz na temat historii Marlborough Sounds i ludzi, którzy żyli tam wtedy i teraz. Zachęcamy do zadawania pytań i trzymania aparatu pod ręką podczas wszelkich spotkań z dziką przyrodą.

Rejs po Marlborough Sounds i Ship Cove z Picton

3. Rejs po Marlborough Sounds i Ship Cove z Picton

Poruszaj się po magicznych drogach wodnych Marlborough Sounds podczas porannego rejsu wycieczkowego, wypływając z nabrzeża Picton. Popłyń w górę przez Queen Charlotte Sound do historycznej zatoki Ship Cove. Ciesz się komentarzem na żywo na temat regionalnych zabytków historycznych i przyrodniczych. Wypatruj życia morskiego, takiego jak małe niebieskie pingwiny i delfiny Hectora - uważane za najrzadsze delfiny morskie na świecie. Po około godzinnej podróży Twoja łódź zarzuci kotwicę w zatoce Ship Cove. Zejdź na ląd i odkryj zatokę nazwaną przez kapitana Jamesa Cooka 15 stycznia 1770 roku. Statek Endeavour został tu zakotwiczony w celu uzupełnienia zapasów, a miejsce to stało się ulubionym kotwicowiskiem kapitana Cooka. Zanurz się w strumieniu, w którym kapitan Cook przygotował domowy napar dla swojej załogi i dziel plażę z dziką przyrodą. Zrób sobie zdjęcie obok pomnika kapitana Cooka upamiętniającego jego wizyty w tej okolicy. Lub po prostu zrelaksuj się i ciesz się spokojnym otoczeniem.

Wellington i Picton: Prom między wyspami

4. Wellington i Picton: Prom między wyspami

Od ponad 6o lat Interislander dzieli się oszałamiającą scenerią Wellington Harbour i zapierającymi dech w piersiach Marlborough Sounds z ponad 800 000 pasażerów rocznie. Rejs między północną i południową wyspą Aotearoa w Nowej Zelandii trwa nieco ponad trzy godziny i został opisany jako jedna z najpiękniejszych podróży promowych na świecie i jest obowiązkowym doświadczeniem dla każdego, kto odkrywa nasz wspaniały kraj. Po wejściu na pokład możesz zjeść posiłek, wypić drinka w barze, pospacerować po pokładzie, obejrzeć film lub zrelaksować się w salonie Premium Lounge. Nasze trzy przestronne i wygodne promy Interislander - Kaitaki, Aratere i Kaiarahi - przeprawiają się przez Cieśninę Cooka o regularnych porach, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Marlborough: Wizyta w winiarni i degustacja

5. Marlborough: Wizyta w winiarni i degustacja

Ta półdniowa wycieczka rozpoczyna się od odbioru z miejsc spotkań w Blenheim, a następnie wyrusza do pagórkowatego krajobrazu Marlborough. Sip jest idealnym miejscem na zapoznanie się z niesamowitym regionem winiarskim Marlborough w zabawny i zrelaksowany sposób. Odwiedź jedne z najlepszych piwnic w regionie i skosztuj najlepszych win. Podczas degustacji poznaj każde z win i sposób ich produkcji, a także ludzi, którzy je wytwarzają, oraz historię winnic. Pod koniec pięknego popołudnia skorzystaj z transportu około 17:00–17:30.

Picton: Rejs wycieczkowy po Queen Charlotte Sounds

6. Picton: Rejs wycieczkowy po Queen Charlotte Sounds

Witamy w Queen Charlotte Sounds / Tōtaranui, głównych dźwiękach dźwięków Marlborough, sieci zatopionych przez morze dolin. Dźwięki Królowej Charlotty zostały nazwane przez kapitana Cooka na cześć żony króla Jerzego III, Charlotty. Wyruszając z Picton, przekraczając główny zasięg Queen Charlotte Sounds, dotrzesz do Double Cove, osłoniętej przystani domków letniskowych, kormoranów (ptaków) i ryb. Ciesz się rejsem po zatoce, podziwiając niesamowite nieruchomości nad wodą i dziką przyrodę zagnieżdżoną w zatoce. Double Cove jest zakazanym obszarem połowowym, domem dla oswojonych ryb, regularnie karmionych, w tym dorsza błękitnego, śledzia, barweny i dowcipnych kaczek krzyżówek, które nigdy nie są zbyt daleko. Wypływając z Double Cove, Twój statek zabierze Cię w odkrywczy rejs. Obszar rejsu jest otoczony przez lata regenerującego się lasu bukowego, ten rejs pozwoli Ci zobaczyć jedne z najlepszych dźwięków Marlborough w ograniczonym czasie. Twój kapitan z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania po drodze, aby upewnić się, że zabierzesz ze sobą to, co Marlborough ma do zaoferowania.

Picton: Sanktuarium Kaipupu z transportem taksówek wodnych

7. Picton: Sanktuarium Kaipupu z transportem taksówek wodnych

Wybierz się na spacer po sanktuarium Kaipupu i ciesz się śpiewem ptaków, rodzimym lasem i wspaniałymi widokami na wewnętrzne cieśniny Queen Charlotte Sounds. Poświęć około 2 godzin na zwiedzanie we własnym tempie, korzystając z wygodnego transportu taksówką wodną do iz toru spacerowego. Oddalone tylko o 10 minut jazdy taksówką wodną od Picton Habour, Kaipupu Sanctuary jest doskonałym miejscem do odkrywania wyjątkowej różnorodności biologicznej Nowej Zelandii. Zlokalizowany w samym sercu Picton Harbor, jest to projekt ochrony środowiska kierowany przez społeczność, który zapewnia odwiedzającym możliwość poznania cudu natury. Pętla o długości 2,7 km poprowadzi Cię przez odnowione rodzime krzewy, starodrzew i strefę restytucji. Porośnięte krzewami wzgórza są domem dla wielu unikalnych rodzimych ptaków i owadów Nowej Zelandii, a nowozelandzkie foki często można spotkać wylegujące się na molo jesienią i zimą. Dzięki ogrodzeniu wolnemu od drapieżników rezerwat jest rajem dla lokalnej fauny i flory. Pułapki na szkodniki są utrzymywane przez wolontariuszy, aby zapewnić szybkie usunięcie szczurów, gronostajów i oposów pływających wokół ogrodzenia. Inwazje chwastów, które niegdyś nękały odradzające się lasy, zostały znacznie ograniczone, a w ramach szeroko zakrojonego programu edukacyjnego sanktuarium odwiedziły setki miejscowych dzieci.

Marlborough: Całodniowa wycieczka z winem i owocami morza z rejsem

8. Marlborough: Całodniowa wycieczka z winem i owocami morza z rejsem

Poznaj to, co najlepsze w pięknym Marlborough podczas tej całodniowej wycieczki. Odbierz rano z Blenheim i udaj się prosto do pierwszej z dwóch winnic. Skosztuj wielokrotnie nagradzanego wina Marlborough klasy rezerwowej, porozmawiaj z szanowanymi winiarzami i odkryj piękne winnice Marlborough w obu lokalizacjach. Następnie jedź do Picton, aby zjeść pyszny lunch z grilla przed wypłynięciem na pokład katamaranu, a następnie usiądź wygodnie na relaksujący rejs po owocach morza po południu, w towarzystwie świeżych lokalnych owoców morza i sauvignon blanc z Marlborough podczas rejsu po oszałamiających dźwiękach Marlborough. Zrelaksuj się i ciesz się naturalnym pięknem Queen Charlotte Sound podczas rejsu na pokładzie luksusowej łodzi i poznaj lokalną historię. Odwiedź farmę łososia i małży, aby poznać branżę hodowli morskiej Marlborough z pierwszej ręki. Skorzystaj z licencjonowanego baru na pokładzie, który serwuje szeroki wybór win Marlborough, a także piwa, soki i wodę butelkowaną. Można kupić szeroki wybór lekkich przekąsek, w tym frytki i orzeszki ziemne. Ciesz się wewnętrznymi i zewnętrznymi obszarami łodzi, aby podziwiać zalesione wzgórza i czyste, błękitne wody z różnych perspektyw.

Marlborough Całodniowa wycieczka po winnicach

9. Marlborough Całodniowa wycieczka po winnicach

Zostaniesz odebrany z hotelu Blenheim o godzinie 10:00. Zrelaksuj się w luksusowym minibusie, podczas gdy Twój przewodnik opisze zagadkową historię Marlborough i jego słynnych na całym świecie win. Każda piwnica w dolinie Wairau jest wyjątkowa, odzwierciedlając rzadkie warunki, które sprawiają, że ich wina są wyjątkowe. Jasne Sauvignon Blancs, pyszne Pinot Noir i tropikalne Aromatics zdobyły wiele międzynarodowych nagród winiarskich. Nawet Francuzi nie są w stanie dorównać jakości Sauvignon Blanc. Twoja wycieczka po winnicach odwiedzi wiele znanych na całym świecie piwnic, aby zilustrować różnorodność dostępnych win. Dołącz do swojego przewodnika podczas spaceru po winnicy, aby dowiedzieć się o wyjątkowych warunkach, w których powstają tak wspaniałe wina i wyzwaniach, które nasi winiarze muszą pokonać, aby konsekwentnie produkować nagradzane aromaty i tekstury. Powąchaj wino w beczkach, gdy dojrzewa w dębowych beczkach. Zatrzymaj się na lunch (na własny koszt) w oszałamiającej restauracji w winnicy, gdzie możesz delektować się przysmakami Marlborough, od prostych półmisków serów po królewskiego łososia i małże lub inne regionalne specjały. Podczas gdy jedzenie jest przygotowywane, możesz przejść do sali degustacyjnej, aby spotkać się z gospodarzami piwnicy, którzy omawiają gamę oferowanych win. Po obiedzie kontynuuj degustację win w innych piwnicach. Naszym ostatnim przystankiem jest lokalna fabryka czekolady, w której możesz skosztować wykwintnych, ręcznie robionych czekoladek dla smakoszy i obserwować, jak personel demonstruje swoje mistrzowskie umiejętności czekoladnika. Twoja wycieczka zakończy się bezpiecznym powrotem do hotelu w Blenheim lub na statek w Picton.

Picton i Marlborough Sounds: Seafood Odyssea Cruise

10. Picton i Marlborough Sounds: Seafood Odyssea Cruise

Wejdź na pokład statku w Picton Marina, aby popływać po dziewiczych wodach Marlborough Sounds. Rozkoszuj się świeżymi, lokalnie złowionymi owocami morza, w tym łososiem Regal i małżami Greenshell, idealnie połączonymi z kieliszkiem Marlborough Sauvignon Blanc, aby uzyskać najlepsze połączenie jedzenia i wina. Zrelaksuj się i ciesz się naturalnym pięknem Queen Charlotte Sound podczas rejsu na pokładzie naszej luksusowej jednostki, a także poznaj lokalną historię i przemysł hodowli morskiej. Skorzystaj z licencjonowanego baru na pokładzie, serwującego szeroki wybór win Marlborough, a także piwa, soków i wody butelkowanej. Do nabycia są także lekkie przekąski, w tym chipsy i orzeszki ziemne. Ciesz się wewnętrznymi i zewnętrznymi obszarami łodzi, aby podziwiać widoki na zalesione wzgórza i czyste, błękitne wody z różnych perspektyw. Następnie udaj się w podróż powrotną do przystani Picton, której czas przybycia szacowany jest na 16:30. Istnieje również możliwość dodania lunchu BBQ o godzinie 12:30 przed wycieczką za dodatkową opłatą w wysokości 25,00 USD. Aby zarezerwować miejsce, zadzwoń pod numer 03 577 9997.

Wszystkie atrakcje

Picton – nasze najbardziej polecane atrakcje

Szlak Królowej Charlotty: Rejs i wędrówka z przewodnikiem z Picton

Szlak Królowej Charlotty: Rejs i wędrówka z przewodnikiem z Picton

Popłyń przez Queen Charlotte Sound, aby przejść część Queen Charlotte Track, jednego z dziesięciu najlepszych przybrzeżnych szlaków pieszych w Nowej Zelandii. Twoja samodzielna przygoda rozpoczyna się od rejsu na północ od Picton do historycznej zatoki Ship Cove. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o okolicy od swojego kapitana, jednocześnie wypatrując morskiej fauny i flory. Będziesz mógł wybrać jedną z następujących dwóch wędrówek: Furneaux Lodge do Punga Cove. Twoja pierwsza wycieczka odbędzie się z Furneaux Lodge do Punga Cove, 12,7-kilometrowa wędrówka. Możesz cieszyć się 30-minutowym zejściem na ląd w historycznej zatoce Ship Cove przed ponownym dołączeniem do statku i rejsem do Furneaux Lodge, gdzie możesz napić się kawy lub nawet zjeść brunch. Rozpocznij wędrówkę z przewodnikiem wzdłuż Queen Charlotte Track, gdzie dowiesz się, że obszar ten jest bogaty w historię i podąża wzdłuż linii brzegowej wokół Endeavour Inlet przez regenerujący się rodzimy krzew do Punga Cove Resort. Ship Cove do Furneaux Lodge Ta wędrówka zapewni Ci możliwość wędrówki z Ship Cove do Furneaux Lodge, szlakiem o długości 17 kilometrów. Dotrzesz do Ship Cove, gdzie rozpoczniesz samodzielną wędrówkę szlakiem Queen Charlotte Track. Możesz wspinać się z dala od plaży, przechodząc przez rodzimy las regenerujący się pod wysokim baldachimem drzew. Następnie będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki na dźwięk, gdy dotrzesz do Tawa Saddle. Następnie szlak opada do Resolution Bay i podąża starą ścieżką do Endeavour Inlet do Furneaux Lodge. Po spacerze będziesz mieć czas na relaks przed wejściem na pokład statku wycieczkowego w celu podróży powrotnej do Picton z szacowanym czasem przybycia 5:30-6:00 PM. Po zameldowaniu zespół ds. rezerwacji potwierdzi z Tobą dokładną godzinę odbioru.

Rejs statkiem Queen Charlotte Sound Mail z Picton

Rejs statkiem Queen Charlotte Sound Mail z Picton

Wejdź na pokład jedynej oficjalnej licencjonowanej nowozelandzkiej Post Rural Delivery Service drogą wodną w Queen Charlotte Sound, aby uzyskać naprawdę wyjątkową i interesującą wycieczkę! Dołącz do emocji związanych z Dniem Poczty, gdy kapitan dostarcza torby pocztowe z obszarów wiejskich Nowej Zelandii, artykuły spożywcze i ładunki mieszkańcom, którzy nazywają domem drogi wodne Queen Charlotte Sound. Poczta była dostarczana łodzią od ponad 150 lat w Queen Charlotte Sounds. Podziwiaj wspaniałą scenerię Marlborough Sounds i rzuć okiem na codzienne życie w odległych placówkach tego regionu. Działając od poniedziałku do soboty, żaden dzień nie jest taki sam. Trasa zmienia się codziennie, obejmując inny obszar i dostarczając pocztę. Podczas rejsu Twój kapitan zapewni interesujący i pouczający komentarz na temat historii Marlborough Sounds i ludzi, którzy żyli tam wtedy i teraz. Zachęcamy do zadawania pytań i trzymania aparatu pod ręką podczas wszelkich spotkań z dziką przyrodą.

Rejs po Marlborough Sounds i Ship Cove z Picton

Rejs po Marlborough Sounds i Ship Cove z Picton

Poruszaj się po magicznych drogach wodnych Marlborough Sounds podczas porannego rejsu wycieczkowego, wypływając z nabrzeża Picton. Popłyń w górę przez Queen Charlotte Sound do historycznej zatoki Ship Cove. Ciesz się komentarzem na żywo na temat regionalnych zabytków historycznych i przyrodniczych. Wypatruj życia morskiego, takiego jak małe niebieskie pingwiny i delfiny Hectora - uważane za najrzadsze delfiny morskie na świecie. Po około godzinnej podróży Twoja łódź zarzuci kotwicę w zatoce Ship Cove. Zejdź na ląd i odkryj zatokę nazwaną przez kapitana Jamesa Cooka 15 stycznia 1770 roku. Statek Endeavour został tu zakotwiczony w celu uzupełnienia zapasów, a miejsce to stało się ulubionym kotwicowiskiem kapitana Cooka. Zanurz się w strumieniu, w którym kapitan Cook przygotował domowy napar dla swojej załogi i dziel plażę z dziką przyrodą. Zrób sobie zdjęcie obok pomnika kapitana Cooka upamiętniającego jego wizyty w tej okolicy. Lub po prostu zrelaksuj się i ciesz się spokojnym otoczeniem.

Wellington i Picton: Prom między wyspami

Wellington i Picton: Prom między wyspami

Od ponad 6o lat Interislander dzieli się oszałamiającą scenerią Wellington Harbour i zapierającymi dech w piersiach Marlborough Sounds z ponad 800 000 pasażerów rocznie. Rejs między północną i południową wyspą Aotearoa w Nowej Zelandii trwa nieco ponad trzy godziny i został opisany jako jedna z najpiękniejszych podróży promowych na świecie i jest obowiązkowym doświadczeniem dla każdego, kto odkrywa nasz wspaniały kraj. Po wejściu na pokład możesz zjeść posiłek, wypić drinka w barze, pospacerować po pokładzie, obejrzeć film lub zrelaksować się w salonie Premium Lounge. Nasze trzy przestronne i wygodne promy Interislander - Kaitaki, Aratere i Kaiarahi - przeprawiają się przez Cieśninę Cooka o regularnych porach, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Marlborough: Wizyta w winiarni i degustacja

Marlborough: Wizyta w winiarni i degustacja

Ta półdniowa wycieczka rozpoczyna się od odbioru z miejsc spotkań w Blenheim, a następnie wyrusza do pagórkowatego krajobrazu Marlborough. Sip jest idealnym miejscem na zapoznanie się z niesamowitym regionem winiarskim Marlborough w zabawny i zrelaksowany sposób. Odwiedź jedne z najlepszych piwnic w regionie i skosztuj najlepszych win. Podczas degustacji poznaj każde z win i sposób ich produkcji, a także ludzi, którzy je wytwarzają, oraz historię winnic. Pod koniec pięknego popołudnia skorzystaj z transportu około 17:00–17:30.

Picton: Rejs wycieczkowy po Queen Charlotte Sounds

Picton: Rejs wycieczkowy po Queen Charlotte Sounds

Witamy w Queen Charlotte Sounds / Tōtaranui, głównych dźwiękach dźwięków Marlborough, sieci zatopionych przez morze dolin. Dźwięki Królowej Charlotty zostały nazwane przez kapitana Cooka na cześć żony króla Jerzego III, Charlotty. Wyruszając z Picton, przekraczając główny zasięg Queen Charlotte Sounds, dotrzesz do Double Cove, osłoniętej przystani domków letniskowych, kormoranów (ptaków) i ryb. Ciesz się rejsem po zatoce, podziwiając niesamowite nieruchomości nad wodą i dziką przyrodę zagnieżdżoną w zatoce. Double Cove jest zakazanym obszarem połowowym, domem dla oswojonych ryb, regularnie karmionych, w tym dorsza błękitnego, śledzia, barweny i dowcipnych kaczek krzyżówek, które nigdy nie są zbyt daleko. Wypływając z Double Cove, Twój statek zabierze Cię w odkrywczy rejs. Obszar rejsu jest otoczony przez lata regenerującego się lasu bukowego, ten rejs pozwoli Ci zobaczyć jedne z najlepszych dźwięków Marlborough w ograniczonym czasie. Twój kapitan z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania po drodze, aby upewnić się, że zabierzesz ze sobą to, co Marlborough ma do zaoferowania.

Picton: Sanktuarium Kaipupu z transportem taksówek wodnych

Picton: Sanktuarium Kaipupu z transportem taksówek wodnych

Wybierz się na spacer po sanktuarium Kaipupu i ciesz się śpiewem ptaków, rodzimym lasem i wspaniałymi widokami na wewnętrzne cieśniny Queen Charlotte Sounds. Poświęć około 2 godzin na zwiedzanie we własnym tempie, korzystając z wygodnego transportu taksówką wodną do iz toru spacerowego. Oddalone tylko o 10 minut jazdy taksówką wodną od Picton Habour, Kaipupu Sanctuary jest doskonałym miejscem do odkrywania wyjątkowej różnorodności biologicznej Nowej Zelandii. Zlokalizowany w samym sercu Picton Harbor, jest to projekt ochrony środowiska kierowany przez społeczność, który zapewnia odwiedzającym możliwość poznania cudu natury. Pętla o długości 2,7 km poprowadzi Cię przez odnowione rodzime krzewy, starodrzew i strefę restytucji. Porośnięte krzewami wzgórza są domem dla wielu unikalnych rodzimych ptaków i owadów Nowej Zelandii, a nowozelandzkie foki często można spotkać wylegujące się na molo jesienią i zimą. Dzięki ogrodzeniu wolnemu od drapieżników rezerwat jest rajem dla lokalnej fauny i flory. Pułapki na szkodniki są utrzymywane przez wolontariuszy, aby zapewnić szybkie usunięcie szczurów, gronostajów i oposów pływających wokół ogrodzenia. Inwazje chwastów, które niegdyś nękały odradzające się lasy, zostały znacznie ograniczone, a w ramach szeroko zakrojonego programu edukacyjnego sanktuarium odwiedziły setki miejscowych dzieci.

Marlborough: Całodniowa wycieczka z winem i owocami morza z rejsem

Marlborough: Całodniowa wycieczka z winem i owocami morza z rejsem

Poznaj to, co najlepsze w pięknym Marlborough podczas tej całodniowej wycieczki. Odbierz rano z Blenheim i udaj się prosto do pierwszej z dwóch winnic. Skosztuj wielokrotnie nagradzanego wina Marlborough klasy rezerwowej, porozmawiaj z szanowanymi winiarzami i odkryj piękne winnice Marlborough w obu lokalizacjach. Następnie jedź do Picton, aby zjeść pyszny lunch z grilla przed wypłynięciem na pokład katamaranu, a następnie usiądź wygodnie na relaksujący rejs po owocach morza po południu, w towarzystwie świeżych lokalnych owoców morza i sauvignon blanc z Marlborough podczas rejsu po oszałamiających dźwiękach Marlborough. Zrelaksuj się i ciesz się naturalnym pięknem Queen Charlotte Sound podczas rejsu na pokładzie luksusowej łodzi i poznaj lokalną historię. Odwiedź farmę łososia i małży, aby poznać branżę hodowli morskiej Marlborough z pierwszej ręki. Skorzystaj z licencjonowanego baru na pokładzie, który serwuje szeroki wybór win Marlborough, a także piwa, soki i wodę butelkowaną. Można kupić szeroki wybór lekkich przekąsek, w tym frytki i orzeszki ziemne. Ciesz się wewnętrznymi i zewnętrznymi obszarami łodzi, aby podziwiać zalesione wzgórza i czyste, błękitne wody z różnych perspektyw.

Marlborough Całodniowa wycieczka po winnicach

Marlborough Całodniowa wycieczka po winnicach

Zostaniesz odebrany z hotelu Blenheim o godzinie 10:00. Zrelaksuj się w luksusowym minibusie, podczas gdy Twój przewodnik opisze zagadkową historię Marlborough i jego słynnych na całym świecie win. Każda piwnica w dolinie Wairau jest wyjątkowa, odzwierciedlając rzadkie warunki, które sprawiają, że ich wina są wyjątkowe. Jasne Sauvignon Blancs, pyszne Pinot Noir i tropikalne Aromatics zdobyły wiele międzynarodowych nagród winiarskich. Nawet Francuzi nie są w stanie dorównać jakości Sauvignon Blanc. Twoja wycieczka po winnicach odwiedzi wiele znanych na całym świecie piwnic, aby zilustrować różnorodność dostępnych win. Dołącz do swojego przewodnika podczas spaceru po winnicy, aby dowiedzieć się o wyjątkowych warunkach, w których powstają tak wspaniałe wina i wyzwaniach, które nasi winiarze muszą pokonać, aby konsekwentnie produkować nagradzane aromaty i tekstury. Powąchaj wino w beczkach, gdy dojrzewa w dębowych beczkach. Zatrzymaj się na lunch (na własny koszt) w oszałamiającej restauracji w winnicy, gdzie możesz delektować się przysmakami Marlborough, od prostych półmisków serów po królewskiego łososia i małże lub inne regionalne specjały. Podczas gdy jedzenie jest przygotowywane, możesz przejść do sali degustacyjnej, aby spotkać się z gospodarzami piwnicy, którzy omawiają gamę oferowanych win. Po obiedzie kontynuuj degustację win w innych piwnicach. Naszym ostatnim przystankiem jest lokalna fabryka czekolady, w której możesz skosztować wykwintnych, ręcznie robionych czekoladek dla smakoszy i obserwować, jak personel demonstruje swoje mistrzowskie umiejętności czekoladnika. Twoja wycieczka zakończy się bezpiecznym powrotem do hotelu w Blenheim lub na statek w Picton.

Picton i Marlborough Sounds: Seafood Odyssea Cruise

Picton i Marlborough Sounds: Seafood Odyssea Cruise

Wejdź na pokład statku w Picton Marina, aby popływać po dziewiczych wodach Marlborough Sounds. Rozkoszuj się świeżymi, lokalnie złowionymi owocami morza, w tym łososiem Regal i małżami Greenshell, idealnie połączonymi z kieliszkiem Marlborough Sauvignon Blanc, aby uzyskać najlepsze połączenie jedzenia i wina. Zrelaksuj się i ciesz się naturalnym pięknem Queen Charlotte Sound podczas rejsu na pokładzie naszej luksusowej jednostki, a także poznaj lokalną historię i przemysł hodowli morskiej. Skorzystaj z licencjonowanego baru na pokładzie, serwującego szeroki wybór win Marlborough, a także piwa, soków i wody butelkowanej. Do nabycia są także lekkie przekąski, w tym chipsy i orzeszki ziemne. Ciesz się wewnętrznymi i zewnętrznymi obszarami łodzi, aby podziwiać widoki na zalesione wzgórza i czyste, błękitne wody z różnych perspektyw. Następnie udaj się w podróż powrotną do przystani Picton, której czas przybycia szacowany jest na 16:30. Istnieje również możliwość dodania lunchu BBQ o godzinie 12:30 przed wycieczką za dodatkową opłatą w wysokości 25,00 USD. Aby zarezerwować miejsce, zadzwoń pod numer 03 577 9997.

Często zadawane pytania dotyczące: Picton

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Picton

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Picton to:

Picton – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Picton: Najciekawsze atrakcje

Picton: Wycieczki i bilety

Nowa Zelandia: Ciekawe miejsca

Picton: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Picton? Kliknij tutaj.

Picton: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(446 recenzji)