Pico do Arieiro

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pico do Arieiro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pico do Arieiro? Kliknij tutaj.

Pico do Arieiro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1534 opinii

Pod koniec, tuż przed kawiarnią jest dużo schodów i jest bardzo pod górę. Ale reszta to głównie zjazdy lub płaskie. Mieliśmy wspaniałą pogodę, więc widoki były przepiękne. Najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem. Przewodnik (goncales) był niesamowity. Zostałem odebrany z przystanku autobusowego w pobliżu mojego hostelu 20 minut późno.

Bardzo ciekawa trasa po 3 najwyższych szczytach. Mega sympatyczny przewodnik władający biegle angielskim, niemieckim, francuskim i portugalskim. Trafiliśmy na piękną słoneczną pogodę, na początku trochę wiało i było chłodno a na końcu patelnia na słońcu. Przy przejściu przez tunele wystarczy latarka z telefonu.

Beautiful trip, beautiful views, the steps were a little bit hard. Our guide was really nice and kind, taking care of all the participants. The only Thing is I’ve had a feeling he wanted to finish the excursion quick so It felled a little rushed sometimes.

Planowany szlak turystyczny z Pico do Areiro do Pico Ruivo został zamknięty z powodu śniegu. Zorganizowano wycieczkę do Loreno. Dziękuję bardzo panu Andrzeju za to. Wszystkim uczestnikom wędrówka bardzo się podobała.

Everything was perfect,a lot of fun and laugh with our guide.I had an amazing day