Atrakcje i wycieczki
Piazza Mercanti

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::

Piazza Mercanti – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem i wizyta na Ostatniej Wieczerzy z biletem

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem i wizyta na Ostatniej Wieczerzy z biletem

Odkryj najważniejsze atrakcje Mediolanu podczas historycznej wycieczki pieszej, która obejmuje bilet wstępu bez kolejki, aby zobaczyć arcydzieło Da Vinci "Ostatnia Wieczerza" wraz z przewodnikiem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy kościele Santa Maria delle Grazie, aby cieszyć się szybkim wejściem na najsłynniejszy renesansowy mural na świecie. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona i możesz poświęcić do 15 minut na zapoznanie się ze szczegółami dzieła Da Vinci. Następnie przejdź się do zamku Sforzów i otaczającego go parku. Zbudowana w XIV wieku przez najważniejsze rodziny Mediolanu twierdza jest obecnie domem dla wielu ważnych wystaw i muzeów. Spaceruj wzdłuż Via Dante do Piazza dei Mercanti, miejsca średniowiecznego targu w mieście. Kontynuuj do bogatego teatru La Scala, zbudowanego w 1776 roku na Piazza della Scala. Wejdź do Galleria Vittorio Emanuele II ze szklanym dachem, aby zobaczyć cud XIX-wiecznej inżynierii. Zakończ przed Duomo i podziwiaj fasadę najbardziej symbolicznego budynku Mediolanu.

Mediolan: wycieczka z przewodnikiem i „Ostatnia Wieczerza”

Mediolan: wycieczka z przewodnikiem i „Ostatnia Wieczerza”

Podziwiaj „Ostatnią Wieczerzę” Da Vinci podczas wycieczki z przewodnikiem po Santa Maria delle Grazie. Następnie wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście i podziwiaj atrakcje, w tym Duomo, La Scala i Zamek Sforzów. Twoja wycieczka po Mediolanie rozpoczyna się w kościele Santa Maria delle Grazie*, gdzie zobaczysz Ostatnią Wieczerzę Leonarda. Wstęp na to ważne dzieło sztuki jest ściśle ograniczony do osób, które mają wcześniej zarezerwowane bilety. Następnie Twój przewodnik zabierze Cię do średniowiecznego Zamku Sforzów. Ta imponująca twierdza przez wieki była rezydencją książąt mediolańskich. Dziś mieści muzea i ważne kolekcje sztuki. Udaj się na uroczy Piazza dei Mercanti, nieoczekiwany plac ukryty z dala od zatłoczonych ulic. Doświadcz renesansowej iluzji przestrzeni stworzonej przez Bramante w sercu średniowiecznego miasta. Kontynuuj podróż do Piazza della Scala, gdzie znajdziesz La Scala, jedną z najsłynniejszych oper na świecie. Występowali tu jedni z największych muzyków i śpiewaków, jakich znał świat. Wejdziesz do majestatycznej Galerii Vittorio Emanuele II, niesamowitego XIX-wiecznego pasażu handlowego ze szklanym sklepieniem. Galeria znana jest jako Salotto di Milano (salon Mediolanu) ze względu na swoje znaczenie jako miejsce spotkań mieszkańców Mediolanu. Na koniec odwiedź słynną katedrę Duomo, położoną w sercu Mediolanu. Ta imponująca katedra jest często uważana za jeden z najpiękniejszych kościołów na świecie.

Mediolan podkreśla samodzielne poszukiwanie śmieci i pieszą wycieczkę

Mediolan podkreśla samodzielne poszukiwanie śmieci i pieszą wycieczkę

Poznaj Mediolan we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Postępując zgodnie z instrukcjami w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, po prostu pobierz aplikację na swój telefon i rozpocznij polowanie, kiedy tylko chcesz. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Aplikacja przedstawi Ci zagadkę dotyczącą lokalizacji podczas eksploracji. Aby go rozwiązać, szukaj wskazówek wokół słynnego widoku. Po rozwiązaniu pierwszej zagadki otrzymasz kolejną lokację. Jako samodzielne doświadczenie, będziesz mógł w pełni cieszyć się na każdym przystanku. Rób zdjęcia, delektuj się lodami lub popijaj kawę w sercu Mediolanu. Jeśli potrzebujesz przerwy lub zdecydujesz się udać do pobliskiego muzeum, wróć do miejsca, w którym przerwałeś później lub następnego dnia. Rozpocznij swoją wycieczkę w Castello Sforzesco! Odwiedź cudowną Santa Maria delle Grazie. Sfotografuj zabytkowy Castello Cova i podziwiaj bajkową Bazylikę Sant’Ambrogio. Temple Of Victory urzeka Cię swoim doniosłym znaczeniem! Ciesz się architekturą w Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore! Piazza Mercanti, zachwyci Cię, było centrum życia miasta w średniowieczu, warto poświęcić czas i miejsce w pamięci mobilnej. Często fotografowany Duomo di Milano będzie Twoim kolejnym krokiem, nie rób nic, zostaw telefon i ciesz się! Galleria Vittorio Emanuele II, najsłynniejsze centrum handlowe na świecie, czeka na Ciebie, abyś poznał jego legendy. Podczas gdy wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Piazza della Scala, jesteś w centrum wszystkiego!

Mediolan: Wycieczka piesza z ukrytymi klejnotami, Duomo, wejście na Ostatnią Wieczerzę

Mediolan: Wycieczka piesza z ukrytymi klejnotami, Duomo, wejście na Ostatnią Wieczerzę

Wyrusz w urzekającą podróż przez bogatą historię, sztukę i architekturę Mediolanu podczas naszej wycieczki z przewodnikiem. To wciągające doświadczenie zabierze Cię od inspirującej Ostatniej Wieczerzy do kultowej katedry w Mediolanie, przemierzając najbardziej znane ulice i zabytki miasta, jednocześnie chłonąc tętniącą życiem atmosferę włoskiej stolicy mody. - *Ostatnia Wieczerza:* Rozpocznij swoją przygodę od wstępu bez kolejki do Ostatniej Wieczerzy Leonarda da Vinci, znajdującej się w Santa Maria delle Grazie - obiekcie z listy UNESCO. Odkryj sekrety jednego z najsłynniejszych dzieł sztuki na świecie. - Zwiedzanie kościoła:* W zależności od dostępności, odwiedź Santa Maria delle Grazie lub San Maurizio al Monastero Maggiore, z których każdy ma wyjątkowe znaczenie historyczne i artystyczne. - Spacer w kierunku imponującego Castello Sforzesco, symbolu średniowiecznej i renesansowej potęgi Mediolanu, i zagłęb się w jego fascynującą historię. - Pasaż Via Dante:* Przemierz Via Dante, znaną z tętniącej życiem atmosfery i pięknej architektury, łączącej najważniejsze zabytki. - Spotkanie ze sztuką nowoczesną:* Poznaj "L.O.V.E.", kontrowersyjną współczesną rzeźbę Maurizio Cattelana, znajdującą się na Piazza Affari. - Wgląd w kulturę:* Podziwiaj piękno wokół Piazza San Sepolcro, starożytnego kościoła, znajdź historyczną Pinacoteca Ambrosiana, w której znajduje się Codex Atlanticus Leonarda. - Rozkosz kulinarna:* Spaceruj Via Spadari, znaną z wysokiej jakości sklepów dla smakoszy, zanim dotrzesz do uroczego Piazza dei Mercanti. - Wielki finał w Duomo:* Zakończ swoją wycieczkę na Piazza del Duomo, wchodząc przez majestatyczną Galleria Vittorio Emanuele II. Podziwiaj jedną z największych katedr na świecie i arcydzieło architektury gotyckiej.

Mediolan: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, katedra i opcjonalne tarasy

Mediolan: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, katedra i opcjonalne tarasy

Dołącz do ekskluzywnej wycieczki z przewodnikiem po sercu Mediolanu. Rozpocznij swoją przygodę w bogatej Galleria Vittorio Emanuele II, arcydziele innowacyjnej architektury i centrum społecznym Mediolanu. Poznaj historyczne kawiarnie, zanurzając się w bogatej historii miasta. Podziwiaj legendarną mozaikę "Bull Balls" i udaj się na wspaniały plac Scala, na którym znajduje się słynny teatr, gdzie ożywa arystokratyczna esencja Mediolanu. Podziwiaj pomnik Leonarda da Vinci, będący świadectwem głębokiego związku miasta z renesansem. Odkryj tajemniczy Piazza dei Mercanti, niegdyś średniowieczne centrum biznesowe. Zobacz, gdzie kształtowało się życie polityczne i prawne miasta. Poznaj bogatą historię Mediolanu, będąc świadkiem jego legendarnej średniowiecznej przeszłości. Kontynuuj swoją podróż do Piazza degli Affari, tętniącej życiem dzielnicy finansowej Mediolanu. Zobacz serce mediolańskiej gospodarki, gdzie krzyżują się moda, finanse i tradycje kulturowe. Zobacz prowokacyjną rzeźbę Maurizio Cattelana "L.O.V.E." (znaną również jako "Il Dito" lub posąg środkowego palca). Udaj się na plac Duomo i wejdź do katedry w Mediolanie z biletami wstępu bez kolejki, prowadzony przez przewodnika-eksperta. Zanurz się w bogatej historii i architekturze katedry, z opcjonalną windą na tarasy, aby podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Mediolanu. Możesz zostać dłużej i zwiedzić więcej katedry w wolnym czasie.

Mediolan: zwiedzanie segwayem

Mediolan: zwiedzanie segwayem

Odkryj Mediolan w ramach tej wycieczki z przewodnikiem na segwayu. Pojedź za pilotem wycieczki przez ulice miasta, słuchając komentarza o mijanych miejscach, kościołach i pomnikach.  Wycieczka rozpoczyna się od wprowadzenia, dzięki któremu poczujesz się pewniej podczas jazdy. Po zapoznaniu się z obsługą segwaya wyrusz na przejażdżkę po zabytkowym centrum Mediolanu. Zobacz wszystkie główne zabytki i posłuchaj ciekawego komentarza przewodnika. Przejedź przez park Sempione do zamku Sforzów, w którym kiedyś mieszkały rodziny rządzące Mediolanem. Udaj się dalej do wspaniałego placu Katedralnego, gdzie zobaczysz galerię poświęconą Wiktorowi Emanuelowi II, która dziś pełni funkcję luksusowego centrum handlowego i mieści wiele sklepów najbardziej znanych marek świata, takich jak Prada czy Armani. Następnie udaj się do wspaniałej mediolańskiej katedry, po czym przejedź przez elegancki deptak Via Dante, a następnie pojedź na Piazza dei Mercanti – centrum średniowiecznego Mediolanu.

Mediolan: wycieczka piesza po najważniejszych atrakcjach miasta z ostatnią wieczerzą

Mediolan: wycieczka piesza po najważniejszych atrakcjach miasta z ostatnią wieczerzą

Wyrusz na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Mediolanie i poznaj najważniejsze atrakcje miasta, w tym Piazza della Scala i szybki dostęp do Ostatniej Wieczerzy Da Vinci w Santa Maria delle Grazie. Rozpocznij swoją przygodę z Mediolanem na Piazzale Cadorna i wybierz się na spacer z przewodnikiem do Duomo. Omiń kolejkę do gotyckiej katedry. Udaj się do miejskiej dzielnicy mody i odkryj modną Galerię Vittorio Emanuele, XIX-wieczny skarb architektury. Zatrzymaj się na Piazza della Scala, gdzie znajduje się słynna na całym świecie opera. Zrób sobie przerwę i zjedz lunch w zabytkowym centrum miasta. Odwiedź wpisany na listę UNESCO kościół Santa Maria delle Grazie. Omiń kolejki, aby zobaczyć Ostatnią wieczerzę da Vinci. Przed wizytą w Castello Sforzesco udaj się do XVI-wiecznego kościoła San Maurizio al Monastero Maggiore, znanego jako Kaplica Sykstyńska w Mediolanie. Zakończ wycieczkę w muzeum, w którym znajduje się niedokończona rzeźba Michała Anioła, Pietà Rondanini.

Milan Da Vinci: Devil's Enigma Quest Experience

Milan Da Vinci: Devil's Enigma Quest Experience

Odkryj fascynującą historię i atrakcje Mediolanu, rozwiązując zagadki w mieście. Pomożesz Leonardo da Vinci ukończyć jego słynny mural Ostatnia wieczerza, rozwiązując zagadki w centrum Mediolanu, odwiedzając miejsca, w których mieszkał lub pracował. Nie potrzebujesz przewodnika, wystarczy pobrać aplikację, udać się do punktu startowego i być gotowym do rozpoczęcia przygody. Każda wskazówka poprowadzi Cię z jednego miejsca do drugiego, podając dokładne wskazówki, więc nie potrzebujesz mapy, GPS ani przewodnika. Kiedy go rozwiążesz i odgadniesz odpowiedź, sekretna historia tego miejsca zostanie odblokowana. Po zarezerwowaniu zadania otrzymasz e-mailem kod dostępu do wykorzystania w aplikacji. Wycieczka zajmie Ci około 1,5 godziny, ale nie ma limitu czasu, więc idź we własnym tempie. Możesz grać jako grupa i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru. Lub możesz podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi grupami. Każda osoba może również grać samodzielnie, odłączyć się od grupy i spotkać się z grupą na końcu.

Mediolan: Prywatna wycieczka - Duomo, Zamek Sforzów i degustacja lodów

Mediolan: Prywatna wycieczka - Duomo, Zamek Sforzów i degustacja lodów

Ta prywatna 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem przedstawi najważniejsze zabytki Mediolanu i wyjaśni, dlaczego ich wartości historyczne i kulturowe są tak ważne dla Mediolanu i Włoch. Aby podzielić się prawdziwą wartością włoskiej kultury, przeżyjesz także degustację jednego z najlepszych lodziarni w Mediolanie! Wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się na Piazza Duomo, gdzie można podziwiać wyjątkową i piękną gotycką architekturę największego kościoła we Włoszech, którego ukończenie zajęło 6 wieków. Dzięki wcześniej zarezerwowanym i gwarantowanym biletom bez kolejki od razu wjedziesz windą na taras na dachu Duomo, aby podziwiać panoramę Mediolanu w zakresie 360 stopni. Następnie wejdziesz do katedry Duomo, a Twój prywatny przewodnik pomoże Ci odkryć podziemny obszar archeologiczny pod Duomo i muzeum Duomo. Duomo w Mediolanie jest największym kościołem we Włoszech i czwartym co do wielkości na świecie, mogącym pomieścić do 40 000 osób. W latach 30. XX wieku w Mediolanie wprowadzono specjalne prawo (jak przekonasz się podczas wycieczki, później nie było ono przestrzegane...), zgodnie z którym żaden budynek nie mógł być wyższy niż najwyższy punkt Duomo. Na jego dachach znajduje się około 3400 posągów i nie wszystkie są świętymi lub aniołami. Na przykład można podziwiać pomnik boksera Primo Carnera (mistrza świata w boksie wagi ciężkiej w latach 30. – był pierwszym Włochem, który zdobył ten tytuł), posąg gołębia, jeden z rakietą tenisową i Statuę Wolności (mit głosi, że zainspirowała nowojorską!). Po Duomo Twój prywatny przewodnik poprowadzi Cię przez Galleria Vittorio Emanuele II, nazwaną na cześć pierwszego króla Włoch. Zbudowana w XIX wieku Galeria została zbudowana z inicjatywy króla w celu reprezentowania modernizacji Mediolanu i połączenia La Scali i Piazza Duomo, najważniejszych zabytków tamtych czasów. Teraz jest to wielki pokaz wielu pięknych butików z wysokiej klasy modą i słynnych restauracji, a wszystko to wewnątrz ogromnego zdobionego szklanego dachu Galerii. Po Galleria Vittorio Emanuele II Twój kompetentny przewodnik zaprowadzi Cię na Piazza della Scala, gdzie będziesz obserwować z zewnątrz jeden z wiodących teatrów operowych i baletowych na świecie. Wycieczka zakończy się spacerem po majestatycznym Piazza Cordusio i Via Dante, aby odwiedzić słynny Zamek Sforzów. Będąc jedną z najpiękniejszych, ufortyfikowanych budowli we Włoszech i jedną z największych w Europie, Zamek Sforzów łączy się z Parkiem Sempione, zapewniając zapierający dech w piersiach widok na słynny Łuk Pokoju (Arco della Pace).

Najlepsze w Mediolanie: wycieczka audio z przewodnikiem

Najlepsze w Mediolanie: wycieczka audio z przewodnikiem

Jeśli chcesz odkryć tajemnice Mediolanu i zagłębić się w historie i ciekawostki miasta, ta piesza wycieczka jest dla Ciebie! Zwiedzimy wszystkie główne atrakcje, zaczynając od centrum Mediolanu na Piazza della Scala, następnie kierując się w stronę Duomo, przed zwiedzaniem majestatycznego zamku Sforzów i kończąc w modnej dzielnicy Brera. Po drodze poznasz symbole ważne dla mieszkańców, przemiany charakterystyczne dla miasta na przestrzeni wieków oraz najciekawsze dzielnice do odwiedzenia dzisiaj. Usłyszysz także o: • La Scala, charakterystyczny teatr miasta • Centralny punkt wszystkiego, co eleganckie w naszym modnym mieście, Galleria Vittorio Emanuele • Duomo, które jest prawdziwym symbolem Mediolanu ze swoją hipnotyzującą architekturą • Historia zamku Sforzów, starej fortecy i postaci, które ją ukształtowały • Park Sempione, zielone serce Mediolanu • Bardzo ważna tradycja aperitivo i to, co miejscowi lubią pić • Wszystko, co artystyczne i szykowne w dzielnicy Brera Pozwól, że pokażę Ci Mediolan, którego nie znajdziesz w książkach turystycznych.

Mediolan: Najciekawsze atrakcje

Piazza Mercanti: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Piazza Mercanti: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza Mercanti? Kliknij tutaj.

Piazza Mercanti: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(3799 recenzji)

Nasz samolot był opóźniony, więc byliśmy bardzo spóźnieni, organizatorzy reagowali na każdą desperacką wiadomość i udało nam się dołączyć do wycieczki, mimo że przybyliśmy spóźnieni 15 minut. Przewodnik był kompetentny i zabawny, a całe doświadczenie było doskonałym wprowadzeniem do Mediolanu.

Fedra była cudowna! Była bardzo pouczająca, ale także zabawna! Naprawdę podobała nam się wycieczka z nią. Jej entuzjazm związany z trasą był bardzo miły i autentyczny. Mam nadzieję, że ją zdobędziesz, rezerwując wycieczkę. Zdecydowanie poleciłbym to mojej rodzinie i przyjaciołom.

Nasz przewodnik Giada był doskonały - przedstawiła fakty historyczne, a także koloryt lokalnych legend. To był wspaniały spacer, podczas którego poznaliśmy miasto i ważne muzea, które warto odwiedzić podczas naszego pobytu. Bardzo podobała mi się wycieczka.

Doskonała wycieczka, dobry wgląd w to, co najlepsze w Mediolanie. Nasz przewodnik był zawsze doskonały w swoich wyjaśnieniach i bardzo przyjemny.

Wycieczkę oceniam naprawdę wysoko. Przewodniczką Giada była wspaniała, z pasją opowiadała . To była czystą przyjemność słuchać jej.