Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Piazza Garibaldi, Pisa

Piazza Garibaldi, Pisa – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Najlepsza wycieczka audio z przewodnikiem po Pizie

1. Piza: Najlepsza wycieczka audio z przewodnikiem po Pizie

Ucieknij od typowych tras turystycznych i poznaj Pizę jak Pizańczyk! Jest tu o wiele więcej do zobaczenia niż Krzywa Wieża. Wycieczka rozpoczyna się na Plaza Vittorio Emanuele II, który znajduje się kilka metrów od głównego dworca kolejowego w Pizie. Stamtąd udamy się do imponującego muralu Keitha Haringa Tuttomondo, symbolu pokoju i harmonii. Dalej pójdziemy wzdłuż Corso Italia. To jedna z najważniejszych ulic miasta, która zaprowadzi nas nad rzekę Arno. Po drodze opowiem Ci o historii Pizy, aby przygotować Cię na wspaniałe pałace, które dominują nad brzegiem rzeki i centralny Piazza Garibaldi z jego oszałamiającym widokiem. Następny jest Borgo Stretto, a następnie Piazza delle Vettovaglie, gdzie pokażę ci stare średniowieczne domy z wieżami i wspaniały Piazza dei Cavalieri. Wycieczkę zakończymy boomem na Polu Cudów, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Możesz tam podziwiać spektakularną Krzywą Wieżę w Pizie i jestem pewien, że będziesz pod wrażeniem piękna katedry i baptysterium.

Padwa - wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Padwy

2. Padwa - wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Padwy

Poznaj Padwę we własnym tempie dzięki interaktywnej wycieczce pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być używana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne, skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Padwy. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel miejskiej gry krajoznawczej. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień. W historycznej Padwie najpierw odwiedzisz piękną kaplicę Scrovegni. Następnie unikalny Piazza Garibaldi, a następnie niezastąpiony Piazza dei Signori. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry w Padwie. Jako piąty przystanek znajdziesz Pałac Ragione. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Piazza della Frutta. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Uniwersytetu Padewskiego. Ponadto będziesz mógł również podziwiać MUSME. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Bazylika Świętego Antoniego. Natomiast wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prato della Valle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Padwa: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka piesza z czytaniem

3. Padwa: Pierwszy spacer odkrywczy i wycieczka piesza z czytaniem

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj informacje dotyczące atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. W wypełnionej historią Padwie najpierw odwiedzisz piękną kaplicę Scrovegni. Następnie unikalny Piazza Garibaldi, a potem niezastąpiony Piazza dei Signori. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry w Padwie. Jako piąty przystanek znajdziesz Pałac Ragione. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Piazza della Frutta. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Uniwersytetu Padewskiego. Ponadto będziesz mógł również podziwiać MUSME. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Bazylika Świętego Antoniego. Natomiast wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prato della Valle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Piazza Garibaldi, Pisa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza Garibaldi, Pisa? Kliknij tutaj.