Piazza del Campo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Piazza del Campo: Wycieczki i bilety

Piazza del Campo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza del Campo? Kliknij tutaj.

Piazza del Campo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6595 opinii

Wycieczka była wspaniała zarówno pod względem organizacyjnym, jak i odwiedzanych miejsc. Nasz przewodnik, Luca, jechał ostrożnie i udzielał nam wielu informacji podczas różnych wycieczek. Zaczęliśmy od około godzinnej wizyty w San Gimignano, a następnie zatrzymaliśmy się w Sienie, gdzie mieliśmy do wyboru zwiedzanie Duomo i baptysterium (kupując bilet samodzielnie) lub relaksujący spacer po mieście. Po ponad dwóch godzinach wyszliśmy na obiad; byliśmy gośćmi piwnicy, w której skosztowaliśmy typowych wędlin i serów, a następnie obfity talerz makaronu i smak vinsanto z cantucci, a wszystko to w towarzystwie różnych rodzajów białych i czerwonych win produkowanych na miejscu. Po południu w końcu zatrzymaliśmy się w Monteriggioni, gdzie mieliśmy godzinę na zwiedzanie twierdzy.

Piękna wycieczka i świetna degustacja. Polecam tę wycieczkę tym, którzy mają mało czasu i chcą dużo zobaczyć lub tym, którzy tak jak my chcieli mieć pomysł na to, co można zobaczyć i zrobić, aby w przyszłości zorganizować bardziej ukierunkowane wakacje . Byliśmy grupą 2 rodzin z dziećmi w wieku 14, 9, 8, 7 lat, które wytrzymały spacery na różnych etapach. Autobus był bardzo ładny i czysty i był szczególnie doceniany przez tych, którzy zwykle jeżdżą (mój mąż) i nie mogą cieszyć się widokiem.

Naszym przewodnikiem był Luca i był świetny! Było nas 8 osób, z których 3 z angielskim i Luca zadbali o podzielenie wyjaśnienia na małe części, aby przetłumaczyć je dla wszystkich. Fantastyczna wycieczka, bardzo dobrze zorganizowana, na pewno ponownie polegać na tej firmie, jeśli wszyscy przewodnicy są tak dobrzy jak on!

Niesamowita wycieczka, piękne średniowieczne wioski, ciekawa degustacja wina, a nasz przewodnik Francesco był wspaniały, bardzo go polecam?

Świetny sposób, aby wiele zobaczyć w jeden dzień i podróżować wygodnie! Degustacja wina to świetny sposób na zakończenie!