Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Phoenix

W Dolinie Słońca zachwycą Cię zarówno pustynne krajobrazy, jak i równie imponujące miejskie atrakcje.

Phoenix – nasze najbardziej polecane atrakcje

Phoenix: Wycieczka z przewodnikiem po pustyni Sonoran z własnym pojazdem UTV

1. Phoenix: Wycieczka z przewodnikiem po pustyni Sonoran z własnym pojazdem UTV

Wyrusz na całodniową wycieczkę z przewodnikiem po pustyni Sonora z Phoenix. Wznieś trochę kurzu podczas jazdy terenowym pojazdem UTV i odkryj jedne z najlepszych szlaków w oszałamiających górach Bradshaw, położonych na północ od miasta. Rozpocznij wycieczkę 45 minut na północ od Phoenix na pustyni Sonora w pobliżu doliny rzeki Agua Fria. Jedź wzdłuż potoków i podziwiaj wspaniałe widoki na rozległy, suchy krajobraz. W towarzystwie certyfikowanego przewodnika dowiedz się o życiu roślinnym, dzikiej przyrodzie, historii i klimacie tego obszaru. Posłuchaj opowieści o rdzennych Amerykanach, którzy kiedyś uprawiali, polowali, przetrwali i ewoluowali na tej bezlitosnej pustyni. Jedź malowniczymi szlakami obok gigantycznych kaktusów Saguaro i głębokich kanionów wyrzeźbionych przez gwałtowne deszcze. Przekrocz rzekę Aqua Fria, aby doświadczyć dzikiego i rozległego pustynnego terenu. Spotkaj pustynne zwierzęta, takie jak kojoty, bobcaty, jelenie, króliki, przepiórki, a nawet grzechotniki.

Las Vegas: Lądowanie helikopterem w Wielkim Kanionie

2. Las Vegas: Lądowanie helikopterem w Wielkim Kanionie

Wyląduj 4000 stóp poniżej krawędzi Wielkiego Kanionu i delektuj się pysznym piknikowym lunchem z szampanem i możliwością zrobienia sobie zdjęcia nad brzegiem rzeki Kolorado. Dotrzyj do wygodnego terminalu i przeprowadź instruktaż bezpieczeństwa przed wejściem na pokład najnowocześniejszego helikoptera EcoStar, który poleci do Wielkiego Kanionu. Przeleć nad jeziorem Mead i zaporą Hoovera, a następnie podziwiaj spektakularne widoki na wulkaniczne Góry Czarne, Grapevine Mesa, pustynia Mojave, a następnie przez Grand Wash Cliffs, wjeżdżając do zachodniego Wielkiego Kanionu. Wyląduj 3500 stóp poniżej krawędzi Wielkiego Kanionu i delektuj się pysznym kieliszkiem szampana, lekkimi przekąskami i możliwością zrobienia sobie zdjęcia nad brzegiem rzeki Kolorado.

Phoenix: Lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem

3. Phoenix: Lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem

Szybuj nad pustynią w Arizonie podczas lotu balonem i podziwiaj pustynny krajobraz i góry z góry. Po wylądowaniu wznieś toast za swoje doświadczenie kieliszkiem szampana. Doświadczenie zaczyna się jeszcze przed wzniesieniem się w niebo. Pomóż załodze nadmuchać balon, by przeżyć prawdziwą „praktyczną” przygodę, lub po prostu zrelaksuj się i zrób kilka zdjęć, gdy łagodny olbrzym ożywa. Gdy osiągniesz wysokość, ciesz się widokami, które musisz zobaczyć, aby uwierzyć, gdy unosisz się nad krajobrazem Arizony. Feniks leży pod tobą, a pustynia ciągnie się aż do odległych gór. Piloci posiadają licencję FAA i mają doświadczenie w nawigacji z myślą o Twoim bezpieczeństwie i przyjemności. Twój pilot odpowie również na pytania i zidentyfikuje interesujące Cię miejsca podczas Twojego lotu. Ekipa pościgowa podąży za ziemią i spotka się z tobą na miejscu lądowania. Stamtąd furgonetka zabierze Cię z powrotem na miejsce startu. Po powrocie zjedz uroczysty toast szampanem, aby ukoronować swoją wyjątkową przygodę w powietrzu. Otrzymasz również certyfikat lotu.

Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend & Antelope Canyon X Tour

4. Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend & Antelope Canyon X Tour

Jeśli mieszkasz w Sedonie, Twój dzień zaczyna się od malowniczej i opowiedzianej przejażdżki z Red Rocks of Sedona do Flagstaff. Będziesz podróżować przez Oak Creek Canyon, nazwany jednym z 10 najlepszych malowniczych szlaków w USA, a następnie przez wysokie Ponderosa Pines. Po odebraniu klientów przebywających we Flagstaff pojazd przejedzie obok uśpionych wulkanów tworzących San Francisco Peaks i przez Navajo Nation. Podczas podróży otrzymuj pouczającą i zabawną narrację o obszarach, przez które przechodzisz, od doświadczonego i kompetentnego lokalnego przewodnika. Podróżuj przez rezerwat Navajo, gdy Twój przewodnik opowiada historie o tej starożytnej kulturze oraz informacje o wyjątkowej geologii i widokach po drodze. Po przejściu przez rezerwat Navajo będziesz miał czas, aby wyjść na nieutwardzoną ścieżkę, aby zobaczyć Horseshoe Bend, kultową panoramę widokową. Następnie nadal zachwycaj się widokami na zaporę Glen Canyon i najbardziej wysuniętym na południe punktem jeziora Powell. Po przybyciu do Page w Arizonie zjesz lunch w lokalnej restauracji. Po obiedzie spotkaj się ze swoim przewodnikiem Navajo na spektakularną wycieczkę po Kanionie Antylopy na terenie Kanionu X. Skorzystaj z wielu okazji do robienia zdjęć, obserwując zmieniający się kąt słońca w kanionie. Przejdź się z Navajo przez zakręty tego kanionu z czerwonymi skałami. Możesz nawet usłyszeć dźwięki muzyki fletowej odbijające się echem od ścian kanionu. Po wycieczce rozpoczniesz podróż powrotną z Kanionu Antylopy. Miniesz zachodni kraniec Malowanej Pustyni, ponownie przekraczając rezerwat Navajo, aby zatrzymać się na krótko w historycznym punkcie handlowym Cameron. Pod koniec wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Z Phoenix: Wielki Kanion, Sedona i Oak Creek - jednodniowa wycieczka

5. Z Phoenix: Wielki Kanion, Sedona i Oak Creek - jednodniowa wycieczka

Wybierz się na wycieczkę do jednego z 7 cudów świata przyrody podczas tej jednodniowej wycieczki po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu. Zostaniesz odebrany z wybranych hoteli lub apartamentów w Phoenix, Scottsdale, Tempe lub Mesa Arizona. Podróż na północ prowadzi przez niesamowite widoki na kaktus Saguaro na pustyni Sonora. Będziesz podróżować przez lasy sosnowe Ponderosa we Flagstaff, gdzie znajduje się Obserwatorium Lowella. Zatrzymaj się wśród Czerwonych Skał Sedony, aby podziwiać zapierającą dech w piersiach scenerię i mnóstwo zdjęć. Podróżuj przez kanion Oak Creek, który słynie na całym świecie ze spektakularnych krajobrazów. Po południu przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia Czerwonych Skał Sedony. Zrób kilka przystanków wzdłuż południowej krawędzi, aby zrobić zdjęcie i podziwiać niesamowite widoki. Zobacz El Tovar Lodge, dawny hotel Harvey. Spędź popołudnie na zwiedzaniu wysublimowanego parku i zobacz wiele jego ekologicznych cudów i naturalnego piękna. Twój profesjonalny przewodnik będzie mógł poinformować Cię o historii i historiach tego starożytnego cudu.

Zoo w Phoenix: jednodniowy bilet wstępu ogólnego

6. Zoo w Phoenix: jednodniowy bilet wstępu ogólnego

Kup bilet do zoo w Phoenix, jednego z największych ogrodów zoologicznych non-profit w USA, położonego na 55 akrach w pięknym parku Papago. Poznaj dom ponad 3000 zwierząt z prawie 400 reprezentowanymi gatunkami, w tym wieloma gatunkami zagrożonymi. Odkryj ponad 4,5 km ścieżek spacerowych podzielonych na szlaki w Arizonie, Afryce, Tropikach i dla dzieci, których przejście zajmuje około 1 godziny. Podziwiaj różnorodnych mieszkańców, w tym orangutany borneańskie, słonie azjatyckie, tygrysy sumatrzańskie, smoki z Komodo, żyrafy masajskie, lwy afrykańskie i nie tylko. Dowiedz się o zagrożeniach, które zagrażają wielu gatunkom i dzikiej przyrodzie, które napotkasz, i odkryj ciekawe fakty na temat ekosystemów jurajskich z animatronicznymi dinozaurami i instalacjami. Godziny pracy ogrodu zoologicznego różnią się w zależności od pory roku: od 1 czerwca do 31 sierpnia w godzinach 7.00-13.00; od 1 września do 31 października w godzinach 9:00-17:00. od 1 listopada do 15 stycznia w godzinach 9.00-16.30; od 16 stycznia do 31 maja w godzinach 9:00-17:00

Z Phoenix: Wielki Kanion z jednodniową wycieczką do Sedony

7. Z Phoenix: Wielki Kanion z jednodniową wycieczką do Sedony

Poznaj Park Narodowy Wielkiego Kanionu podczas tej wycieczki z przewodnikiem i biletami wstępu. Odkryj krawędź kanionu z panoramicznymi widokami i odwiedź Sedonę po drodze. Poznaj oszałamiające czerwone skały Sedony. Sfotografuj słynne miejsce i skorzystaj z okazji, aby podziwiać wspaniałe widoki Arizony. Spędź około 3 godzin w Parku Narodowym, podziwiając piękno Wielkiego Kanionu. Odkryj historyczną El Tovar Lodge i Hopi House w Grand Canyon Village. Odwiedź południową krawędź i podziwiaj dramatyczne widoki, idealne dla fotografów. Ciesz się zakupami, spaceruj po krawędzi lub zrelaksuj się w jednym z wielu punktów widokowych. W przypadku wycieczki publicznej podróżuj 13-osobową furgonetką z wysokimi sufitami umożliwiającymi pełną pozycję stojącą, a także skórzanymi fotelami kapitańskimi. Podczas prywatnej wycieczki podróżuj luksusowym SUV-em.

Ogólny wstęp do akwarium SEA LIFE Arizona

8. Ogólny wstęp do akwarium SEA LIFE Arizona

Poznaj magiczny podwodny świat w SEA LIFE Arizona Aquarium. Przyjdź zobaczyć tysiące stworzeń, w tym rekiny, płaszczki i żółwie morskie. Dotknij rozgwiazdy lub przejdź przez niesamowity tunel oceaniczny o 360 stopniach. Podziwiaj ponad 30 unikalnych pokazów i spotkaj te niesamowite stworzenia, takie jak pełne wdzięku meduzy, piękny konik morski lub sprytny żółw morski. Zbliż się do lokalnych mieszkańców Salt River w Arizonie na wystawie słodkowodnej. Przyjdź zobaczyć Shoaling Ring i zobacz, jak wokół ciebie pływają setki flagtaili z poprzeczką. Odkryj Zatokę Promieni i daj się zahipnotyzować radosnym i uśmiechniętym promieniom. Ucieknij do Świątyni Konika Morskiego i zobacz z bliska te mityczne stworzenia. Ucieknij do kalejdoskopu kolorów na wystawie Coral Reef. Rafa Koralowa tętni życiem podwodnymi miastami, w których roi się od ryb we wszystkich kształtach, kolorach i wzorach, jakie tylko można sobie wyobrazić. Odwiedź wystawę Conservation Cove i dowiedz się, jak SEA LIFE Arizona pracuje nad opracowaniem systemu opieki i najlepszych praktyk w celu ochrony oceanów i zamieszkujących je stworzeń.

Z Phoenix: Szkolenie ATV z przewodnikiem po pustyni Sonoran

9. Z Phoenix: Szkolenie ATV z przewodnikiem po pustyni Sonoran

Odkryj piękno pustyni Sonora, ucząc się jazdy ATV z profesjonalnym instruktorem i certyfikowanym przewodnikiem, który nauczy Cię kluczowych zasad bezpieczeństwa i wskazówek dotyczących jazdy. Twoje doświadczenie rozpoczyna się od odprawy dotyczącej bezpieczeństwa, w tym sposobu używania kasku, rękawic i okularów ochronnych. Gdy będziesz już przygotowany, nadejdzie czas na jazdę quadem po torze testowym zlokalizowanym na surrealistycznej pustyni Sonoran. Pełen zakrętów, wybojów i wzniesień, Twój certyfikowany przewodnik pomoże Ci manewrować przez nasz techniczny kurs szkoleniowy. To jest tylko 1-godzinny kurs szkoleniowy ATV. Aby uzyskać pełną 2-godzinną wycieczkę po pustyni, zarezerwuj naszą "Wycieczkę z przewodnikiem ATV/UTV". Aby wziąć udział, musisz mieć ukończone 16 lat.

Phoenix: lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem i cateringiem

10. Phoenix: lot balonem na ogrzane powietrze z szampanem i cateringiem

Ciesz się 45-60-minutowym lotem balonem na ogrzane powietrze nad Phoenix w Arizonie. Zobacz rozległe pasma górskie i pustynną przyrodę poniżej, gdy balon na ogrzane powietrze osiągnie wysokość 3000 stóp. Podczas lotu Twój pilot wskaże różne punkty orientacyjne i interesujące miejsca. Zobacz centrum Phoenix, Camelback Mountain, Lake Pleasant i State Farm Stadium z lotu ptaka. Po wylądowaniu skosztuj dań przygotowanych przez wielokrotnie nagradzaną restaurację Vincent's on Camelback, położoną w samym sercu pustyni. Następnie odbędzie się tradycyjna ceremonia balonowa z pamiątkowymi certyfikatami lotu, które możesz zabrać do domu.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Phoenix

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Phoenix

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Phoenix to:

Wielki Kanion

Phoenix: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Phoenix? Kliknij tutaj.