Atrakcje i wycieczki
Phan Thiet

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 70
Sortuj wg::

Phan Thiet – nasze najbardziej polecane atrakcje

Mui Ne: Prywatna wycieczka jeepem po piaszczystych wydmach o wschodzie lub zachodzie słońca

Mui Ne: Prywatna wycieczka jeepem po piaszczystych wydmach o wschodzie lub zachodzie słońca

Odkryj wydmy podczas tej prywatnej wycieczki. Wybierz się na prywatną wycieczkę z Mui Ne o wschodzie lub zachodzie słońca i odkryj Białe Wydmy Piaskowe, podziwiaj Czerwone Wydmy Piaskowe i podziwiaj kolory słońca. Wycieczka o wschodzie słońca Rozpocznij swoją przygodę jasno i wcześnie od odbioru z hotelu prywatnym Jeepem. Udaj się na Białe Wydmy Piaskowe, aby podziwiać oszałamiające kolory wschodu słońca i cieszyć się piękną scenerią. Jeśli chcesz, zapłać na miejscu za przejażdżkę quadem po wydmach. Jeśli wolisz, wybierz się na relaksujący spacer wzdłuż wydm i zrób zdjęcia jeziora. Po około godzinie wyjedź na Czerwone Wydmy. Podczas jazdy zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia oszałamiającej scenerii plaży z drogi. Po dotarciu na Czerwone Wydmy Piaskowe poświęć trochę czasu na podziwianie widoków na plażę i miasto. Następnie udaj się do pobliskiej wioski rybackiej. Spaceruj po wiosce, obserwuj lokalnych rybaków przy pracy i zobacz targ rybny, a następnie udaj się do bajkowego strumienia. Spaceruj boso wzdłuż strumienia przez około pół mili, podziwiając drzewa i piaskowiec, a następnie wróć do hotelu. Wycieczka o zachodzie słońca Rozpocznij swoją przygodę z zachodem słońca od popołudniowego odbioru z hotelu i udaj się prosto do bajkowego strumienia. Spędź około godziny spacerując boso wzdłuż strumienia i robiąc zdjęcia, a następnie udaj się do pobliskiej wioski rybackiej, aby doświadczyć relaksującego tempa lokalnego życia. Następnie udaj się na Wydmy Białego Piasku. Spędź około godziny, podziwiając oszałamiającą scenerię. Aby uatrakcyjnić swoją wycieczkę, zapłać na miejscu za przejażdżkę quadem wzdłuż wydm lub po prostu wybierz się na relaksujący spacer. Następnie udaj się na czerwone wydmy. Po drodze możesz zatrzymać się, aby zrobić zdjęcia jeepem i cieszyć się piękną drogą wzdłuż plaży. Po dotarciu na miejsce obejrzyj piękny zachód słońca przed powrotem do hotelu.

Mui Ne: Sand Dunes Jeep Tour z przyjaznym angielskim przewodnikiem

Mui Ne: Sand Dunes Jeep Tour z przyjaznym angielskim przewodnikiem

Ciesz się wizytą na pięknych wydmach Mui Ne. Zjeżdżaj po nich lub jeździj quadem po wydmach, jeśli chcesz. Wybierz wschód lub zachód słońca, aby podziwiać najlepsze widoki. Masz również czas, aby odwiedzić tradycyjną wioskę rybacką i wybrać się na wędrówkę do orzeźwiającego Fairy Stream. Z wyjątkiem wycieczek o wschodzie i zachodzie słońca, czas zależy od Ciebie. Wycieczka o wschodzie słońca: 4:30 - 9:00 Rozpocznij swoją przygodę jasno i wcześnie od odbioru z hotelu prywatnym jeepem. Udaj się na wydmy White Sand Dunes, aby podziwiać oszałamiające kolory wschodu słońca i cieszyć się piękną scenerią. Jeśli chcesz, zapłać na miejscu za przejażdżkę quadem po wydmach. Jeśli wolisz, wybierz relaksujący spacer wzdłuż wydm i zrób zdjęcia jeziora lotosu. Po około godzinie wyrusz na Czerwone Wydmy Piaskowe. Podczas jazdy zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia oszałamiającej scenerii plaży z drogi. Po dotarciu na Czerwone Wydmy Piaskowe poświęć trochę czasu na podziwianie widoków na plażę i wioskę. Kontynuuj podróż do pobliskiej wioski rybackiej. Spaceruj po wiosce, obserwuj lokalnych rybaków przy pracy i zobacz targ rybny, a następnie udaj się do bajkowego strumienia. Spaceruj boso wzdłuż strumienia przez około pół mili, podziwiając drzewa i piaskowiec, a następnie wróć do hotelu. Wycieczka o zachodzie słońca 12:45 - 18:00 Rozpocznij swoją przygodę z zachodem słońca od popołudniowego odbioru z hotelu i udaj się prosto do bajkowego strumienia. Spędź około godziny spacerując boso wzdłuż strumienia i robiąc zdjęcia, a następnie udaj się do pobliskiej wioski rybackiej, aby doświadczyć relaksującego tempa lokalnego życia. Udaj się na wydmy z białym piaskiem. Spędź około godziny, podziwiając oszałamiającą scenerię. Aby uatrakcyjnić swoją wycieczkę, zapłać na miejscu za przejażdżkę quadem wzdłuż wydm lub po prostu wybierz się na relaksujący spacer. Udaj się na czerwone wydmy. Po drodze możesz zatrzymać się, aby zrobić zdjęcia jeepem i cieszyć się piękną drogą wzdłuż plaży. Po dotarciu na miejsce obejrzyj piękny zachód słońca przed powrotem do hotelu.

Z Ho Chi Minh: Autobus sypialny do Mui Ne z łóżkiem i wodą

Z Ho Chi Minh: Autobus sypialny do Mui Ne z łóżkiem i wodą

Połóż się i zrelaksuj podczas podróży z Ho Chi Minh City do Mui Ne jednym ze słynnych wietnamskich autobusów sypialnych. Wykorzystaj w pełni swój czas podczas podróży, z wodą i Wi-Fi wliczonymi w cenę. Rozpocznij podróż w punkcie spotkania. Wymień voucher na bilet, a następnie skorzystaj z wygodnego 30-minutowego transferu minibusem do miejsca, w którym znajduje się autobus. Obserwuj miasto podczas tej niezbędnej podróży, ponieważ autobusy nie mogą wjeżdżać do centrum miasta. Po dotarciu na miejsce wsiądź do autobusu i udaj się w podróż do Mui Ne. Zrelaksuj się podczas 2,5-3-godzinnej podróży w prywatnym łóżku z zasłoną. Przyjedź do Mui Ne odświeżony i wypoczęty. Zakończ podróż wygodnym dowozem do wybranej lokalizacji.

Z Ho Chi Minh do Mui Ne najlepsza wycieczka 1-dniowa | Sunset Tour

Z Ho Chi Minh do Mui Ne najlepsza wycieczka 1-dniowa | Sunset Tour

Jedną z najlepszych wycieczek 1-dniowych z Ho Chi Minh City jest Mui Ne, Pozwól sobie na wspaniałą wycieczkę wygodnym autobusem sypialnym w obie strony, 2 godziny 45 minut dobrego odpoczynku, aby dotrzeć do Mui Ne. Wyruszając z Dystryktu 1, Twój plan zwiedzania będzie zabawny - "bajkowy strumień", tradycyjna lokalna wioska rybacka, ciesz się zdjęciami na białych wydmach, baw się dobrze jeżdżąc na ATV lub JEEP, lotosowych jeziorach i czerwonych wydmach, aby podziwiać wspaniały zachód słońca. Pozwól nam zapewnić Ci najbardziej niezapomnianą wycieczkę! Z naszym przyjaznym przewodnikiem i kierowcą Jeepa. Wycieczka 1-dniowa z Ho Chi Minh do Mui Ne | Wycieczki o zachodzie słońca Najważniejsze atrakcje wycieczki Mui Ne Fairy Stream Wioska rybacka Mui Ne Wydmy z białym piaskiem zatrzymaj się w pięknym punkcie kontrolnym na plaży Czerwone wydmy piaskowe - podziwiaj zachód słońca Miejsce odbioru i transportu powrotnego: 229 Pham Ngu Lao Street, Dictrict 1 Ho Chi Minh Czas trwania : Wycieczka jednodniowa Wycieczki rozpoczynają się codziennie o 8:00 rano Bądź w miejscu zbiórki 5 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Z Sajgonu do Mui Ne pojedziemy nową drogą ekspresową trwającą 2 godziny 45 minut, udaj się do naszego miejsca zbiórki pod adresem 229 Pham Ngu Lao Street, District 1 Ho Chi Minh City, bądź tutaj o 7:55, będzie inny tranzyt, który zabierze Cię na komfortowy dworzec autobusowy, aby udać się do Mui Ne. Po przybyciu na miejsce około godziny 11:00 będziesz mieć 1 godzinę 30 minut na zjedzenie własnego lunchu i odświeżenie się przed wyruszeniem na naszą prywatną wycieczkę. PLAN ZWIEDZANIA 12:45: Odbierzemy Cię z naszego biura, a następnie udamy się do Fairy Stream. 13:15 Zwiedzanie Fairy Stream (Suoi Tien) Zostaw buty na stojaku, a następnie przejdź przez bramę wejściową. Będziesz brodzić w zimnej wodzie po kostki aż do naturalnego strumienia, a tutaj zobaczysz wszystkie bloki piasku o wielu różnych kolorach, gdzie przez środek przepływa mały strumień, a tutaj będziesz miał okazję pojeździć na strusiach (płatne dodatkowo). 14:45 Zwiedzanie wioski rybackiej, obserwowanie codziennego życia lokalnych rybaków. 15:45 Zwiedzanie białych wydm, możliwość skorzystania z atrakcji: jazda quadami po wydmach (za dodatkową opłatą). 17:00 Zwiedzanie czerwonych wydm, zbocza są mniej strome niż białe wydmy, świetna okazja do zrobienia zdjęcia, ponieważ czerwony kolor piasku świetnie kontrastuje z tłem scenerii, a obserwowanie spektakularnego zachodu słońca nad wydmami to niesamowity widok. 18:10 Po zachodzie słońca wróć do naszego biura. Będziemy cieszyć się lokalnym jedzeniem na kolację, a następnie autobus przyjedzie i zabierze Cię do Ho Chi Minh około 18:30. Dotrzesz do tego samego miejsca zbiórki około 22:00.

Z Mui Ne: Autobus sypialny do Ho Chi Minh z łóżkiem i wodą

Z Mui Ne: Autobus sypialny do Ho Chi Minh z łóżkiem i wodą

Połóż się i zrelaksuj podczas podróży z Mui Ne do Ho Chi Minh City jednym ze słynnych wietnamskich autobusów sypialnych. Wykorzystaj w pełni swój czas podczas podróży, z wodą i Wi-Fi wliczonymi w cenę. Odbiór z hotelu, wsiądź do autobusu i udaj się w podróż do Ho Chi Minh City. Zrelaksuj się podczas 2,5-3-godzinnej podróży w prywatnym łóżku z zasłoną. Gdy dotrzesz do Ho Chi Minh, skorzystaj z wygodnego 30-minutowego transferu minibusem do miejsca, w którym znajduje się autobus. Obserwuj miasto podczas tej niezbędnej podróży, ponieważ autobusy nie mają wstępu do centrum miasta. Przyjedź na dworzec autobusowy Ho Chi Minh odświeżony i wypoczęty. Adres to ulica Pham Ngu Lao 229, dzielnica 1.

Z Ham Tien/Mui Ne: Sunrise lub Sunset Sand Dunes Jeep Tour

Z Ham Tien/Mui Ne: Sunrise lub Sunset Sand Dunes Jeep Tour

Wybierz się na ekscytującą wycieczkę jeepem na wydmy Mui Ne, aby podziwiać wschód lub zachód słońca. Zacznij od odbioru z hotelu w wybranych obszarach Ham Tien lub Mui Ne i rozpocznij swoją przygodę na wydmach. Masz możliwość wypożyczenia quada lub udania się na malowniczą wędrówkę na szczyt białych wydm, aby podziwiać rozległe widoki na płynące wzgórza piasku. Wróć do jeepa, aby wygodnie przenieść się na czerwone wydmy, gdzie zbocza są mniej strome niż białe wydmy. Uchwyć sposób, w jaki światło odbija się od czerwonawego piasku, który spektakularnie kontrastuje z krajobrazem w tle. Spędź trochę wolnego czasu na zwiedzaniu lub wypożycz plastikową deskę do zjeżdżania po tych majestatycznych zboczach. Udaj się do lokalnej wioski rybackiej, aby obserwować, jak codzienny połów jest wyciągany na brzeg i sortowany przez lokalne kobiety. Zobacz, jak łodzie rybackie ustawiają się w kolejce, gdy tysiące dostarczają swoje produkty z morza na lokalny rynek. Na koniec odwiedź Fairy Stream, gdzie mały strumień przepływa przez środek czerwonych wydm. Podziwiaj naturalne piękno okolicy i Biały Kanion, wyjątkowy kawałek nietkniętej przyrody. Wróć do miejsca zbiórki z niezapomnianymi wspomnieniami.

Plaża Mui Ne: Transfer autobusowy z/do Sajgonu

Plaża Mui Ne: Transfer autobusowy z/do Sajgonu

Zrelaksuj się w wygodnym autobusie z niezbędnymi udogodnieniami, aby odwiedzić Mui Ne, majestatyczny nadmorski kurort nad morzem w południowo-wschodnim Wietnamie, bezpośrednio z Sai Gon. Zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem, aby bezproblemowo podróżować do wybranego miejsca docelowego. Zostaw swój pojazd w domu i podróżuj bezpiecznie dzięki bezpośredniemu nocnemu autobusowi obsługiwanemu przez Hanh Cafe. Ciesz się zapierającą dech w piersiach naturalną scenerią białej piaszczystej plaży w Wietnamie, siedząc wygodnie na swoim miejscu. Możesz także spędzić czas w autobusie, relaksując umysł i ciało lub reorganizując swoje plany podróży. Bądź przywitany i wspierany przez personel, który pomoże Ci na pokładzie. Nasze autobusy wyposażone są w klimatyzację, aby zapewnić jak największy komfort podczas podróży. Możesz pozostać w kontakcie ze światem, łącząc się z naszą bezpłatną siecią Wi-Fi lub zapewnić sobie rozrywkę dzięki systemowi multimedialnemu dostępnemu na pokładzie. Napoje oferowane są również w autobusie.

Mui Ne: Wschód /Zachód Słońca Wycieczka Jeepem z Quad Bike ATV i Przewodnikiem

Mui Ne: Wschód /Zachód Słońca Wycieczka Jeepem z Quad Bike ATV i Przewodnikiem

Poznaj piękną nadmorską dzielnicę Mui Ne podczas wycieczki jeepem. Zobacz Białe Wydmy Piaskowe, wioskę rybacką, Fairy Stream i Czerwone Wydmy Piaskowe. Wybierz wycieczkę o wschodzie lub zachodzie słońca i ciesz się wygodą odbioru i transportu powrotnego do hotelu. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu w Mui Ne. Wybierz wycieczkę o wschodzie lub zachodzie słońca i wyrusz na zwiedzanie okolicy. Odwiedź Wydmy Białego Piasku i Wydmy Czerwonego Piasku. Zobacz wioskę rybacką i obserwuj codzienne życie rybaków. Obserwuj, jak poranny połów jest wyciągany na brzeg, a łodzie rybackie ustawiają się w kolejce i czekają na wypłynięcie. Odwiedź Fairy Stream, gdzie mały strumień przepływa przez środek czerwonych wydm. Podziwiaj naturalne piękno okolicy z pięknym widokiem na góry i wodę.

Prywatny transfer z MUINE do HO CHI MINH

Prywatny transfer z MUINE do HO CHI MINH

Zanurz się w bezstresowej i luksusowej podróży dzięki naszej prywatnej usłudze transferu z Mui Ne do Ho Chi Minh City. Zostaw za sobą złożoność transportu publicznego i wyrusz w spersonalizowaną podróż, która obiecuje komfort, prywatność i punktualność przez cały czas. Odkryj urokliwe krajobrazy Wietnamu, zrelaksuj się w zaciszu swojego prywatnego pojazdu, a my zajmiemy się logistyką. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, z rodziną czy grupą przyjaciół, nasz oddany zespół zapewnia płynną i niezapomnianą podróż od początku do końca. Plan podróży i główne cechy aktywności: 1. Wyjazd z Mui Ne: Rozpoczniemy naszą przygodę z wybranej przez Ciebie lokalizacji w Mui Ne, gdzie nasz profesjonalny kierowca serdecznie Cię powita. Usiądź w naszym nowoczesnym, klimatyzowanym pojeździe i przygotuj się na bezproblemową podróż. 2. Malownicze krajobrazy i urocze wioski: Gdy wyruszymy w drogę, bądź przygotowany na zanurzenie się w urzekających krajobrazach Wietnamu. Będziesz zachwycony malowniczymi nadmorskimi widokami, uroczymi wioskami i bujną zielenią, która rozciąga się wzdłuż trasy. 3. Komfort i prywatność na drodze: Ciesz się najwyższym komfortem i prywatnością podczas podróży, ponieważ nasza prywatna usługa transferu zapewnia, że pojazd jest wyłącznie Twój. Zrelaksuj się, zrelaksuj i stwórz cenne wspomnienia, przemierzając kraj ze stylem. 4. Terminowość i profesjonalizm: Cenimy Twój czas. Zapewniamy, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do Ho Chi Minh na czas bez żadnych zmartwień i opóźnień. 5. Spersonalizowana uwaga: Nasz uprzejmy i przyjazny personel będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas podróży. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia lub wymagania, nie wahaj się i daj nam znać. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, a my jesteśmy tutaj, aby zaspokoić Twoje potrzeby. 6. Przylot do miasta Ho Chi Minh: Gdy zbliżamy się do Ho Chi Minh City, podróż się nie kończy. Nasza usługa zapewnia płynne przejście z pojazdu do wybranego miejsca zwrotu. Niezależnie od tego, czy jest to Twój hotel, konkretny adres, czy centralne miejsce, upewniamy się, że jesteś tam, gdzie chcesz. Zakończenie działania: Pod koniec tej prywatnej usługi transferu poczujesz się zrelaksowany, odmłodzony i gotowy do odkrywania wszystkiego, co ma do zaoferowania Ho Chi Minh City. Niezależnie od tego, czy zostaniesz wysadzony w hotelu, aby się zrelaksować, czy w centralnej lokalizacji, aby dalej odkrywać tętniące życiem atrakcje miasta, możesz to zrobić, mając pewność, że przeżyjesz luksusową i niezapomnianą podróż. Dołącz do nas w tym ekskluzywnym prywatnym transferze z Mui Ne do Ho Chi Minh City i pozwól magii Wietnamu rozwinąć się na twoich oczach. Zarezerwuj teraz podróż, która zapowiada się zarówno płynnie, jak i czarująco!

Z Mui Ne do Da Lat autobusem sypialnym

Z Mui Ne do Da Lat autobusem sypialnym

Z Mui Ne do Da Lat. - Zarezerwuj u nas i potwierdź miejsce odbioru. - Odbiór z hotelu, ośrodka w Mui Ne i Phan Thiet. Potwierdź dokładny adres odbioru i bądź gotowy przed miejscem zakwaterowania, aby czekać na autobus. Będziemy w kontakcie telefonicznym, aby powiedzieć Ci dokładnie, o której godzinie musisz poczekać na autobus. - Podróż do Da Lat trwa około 5 godzin i 30 minut. Ciesz się widokiem! - Ostateczny przystanek znajduje się w biurze firmy autobusowej, w centrum miasta, pod adresem 26 Phạm Ngũ Lão street, District 1, Đà Lạt City, Lâm Đồng Province. - Po dokonaniu rezerwacji skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio przez Whatsapp, aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące aktywności. Podaj prawidłowy numer telefonu. - Przyjazny dla urządzeń mobilnych i pozostanie z Tobą w kontakcie przed, w trakcie i po zakończeniu aktywności. Uwaga: w przypadku niektórych hoteli w Mui Ne, do których duży autobus nie może wjechać, prosimy o przybycie pod adres spotkania: 311 Huynh Thuc Khang street, Mui Ne (przed kościołem, aby poczekać na duży autobus sypialny), aby poczekać na autobus. Przykład: Mui Ne Bay Resort, Blue Shell, Sailing Bay Resort, ...) Skontaktujemy się przez Whatsapp, jeśli potrzebujesz spotkać się w miejscu odbioru.

Często zadawane pytania dotyczące: Phan Thiet

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Phan Thiet?

Najlepsze atrakcje to:

Phan Thiet: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Phan Thiet

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Phan Thiet to:

Phan Thiet – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Phan Thiet na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Phan Thiet na deszczowe dni to:

Phan Thiet – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Phan Thiet: Najciekawsze atrakcje

Phan Thiet: Wycieczki i bilety

Wietnam: Ciekawe miejsca

Phan Thiet: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Phan Thiet? Kliknij tutaj.

Phan Thiet: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.2
(14 recenzji)