Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Peso da Régua

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Peso da Régua: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Peso da Régua? Kliknij tutaj.

Peso da Régua: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 7206 opinii

Wycieczka do Douro była świetna. Trochę więcej ludzi na wycieczce, niż bym wolała, i spodziewałem się małej luksusowej furgonetki zamiast dużego autobusu wycieczkowego, ale przezwyciężyłem to dość szybko ze względu na to, jak wspaniała była sama podróż! Milena była kompetentna i przyjazna i starała się poznać każdego podróżnika z osobna. Mała winiarnia była naprawdę wyjątkowa, a lunch był niespodziewanie ekskluzywny i pyszny! Zdecydowanie jedna z moich atrakcji Porto i absolutnie polecam tę podróż.

Wspaniała atrakcja; wygodny dojazd, opiekun wycieczki przyjazny, dbajacy o komfort, sprawnie nadzorujący całość, sporo informacji, choć spodziewałam się więcej ciekawostek, których nie znajdziesz w przewodniku. Ciekawe miejsca do degustacji, bardzo dobrzy przewodnicy. Lunch powyżej oczekiwań - badzo dobra i szybka obsługa; dobre jedzenia; wino stale dolewane.

Wow, kto nie pił porto, kiedy przyjechałem, teraz go piję hehe nauczyłem się go podczas wizyty. Gustave jest doskonały jako przewodnik, dobrze wyjaśnia odwiedzane miejsca i jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania i udzielić nam dobrych rad. Specjalne podziękowania również dla kierowcy, który świetnie jeździ na tych wąskich ścieżkach.

10/10 good quality / price. Two vineyards, nice and helpful Guide Marcia

super przewodniczka, wspaniała przyroda i dobre winko :)