Perlan

Odwiedź słynną szklaną kopułę i obejrzyj wystawę Wonders of Iceland, panoramę Reykjaviku oraz inne ciekawe atrakcje.

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Przygody

Perlan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Perlan? Kliknij tutaj.

Perlan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 735 opinii

Oznaczyłem to jako doskonałe, ponieważ mieliśmy przewodnika, który był bardzo pomocny w informowaniu nas, jak radzić sobie z krótkim czasem, który mieliśmy. Straciliśmy jednak godzinę, ponieważ strona internetowa podała 10:30, ale autobus był właściwie zaplanowany 15 minut wcześniej. Przyjechaliśmy wcześnie (myśleliśmy), więc zatrzymaliśmy się, aby zrobić sobie przerwę na łazienkę, ponieważ mieliśmy 15 minut wolnego czasu. Autobus odjeżdżał, gdy byliśmy niecałą minutę od przystanku.

Musisz iść z wystarczającą ilością godzin, aby spędzić cały poranek. Ponieważ jeśli pójdziesz po południu, tyrolka jest zamknięta, tak jak o 18:00. Przy wejściu znajdują się również pontony, które jeśli przyjedziesz, po prostu je zamknij. Warto więc spędzić cały poranek zamiast popołudnia. Widowisko zorzy polarnej jest bardzo dobre, bardzo szczegółowe wyjaśnienie, dlaczego powstały.

Bardzo nam się spodobało po 3 tygodniach podróży po Islandii.Czytaj/zobacz/posłuchaj więcej o powstaniu Islandii + więcej. Zawsze była interakcja, więc nie było zbyt dużo tekstu. Świetne, pouczające doświadczenie. Ale zdecydowanie powinieneś zaplanować 3-4 godziny, jeśli chcesz wszystkiego doświadczyć i poczytać w spokoju. ;)

Iskand to kraj wyjątkowy: położenie geograficzne, klimat, ludzie, kreatywność i chęć realizacji również niemożliwego. Koncepcja PERLANU jest po prostu niesamowita, a jego dydaktyczna realizacja prawie nie znajduje równoległego wykonania na świecie. Można spokojnie spędzić cały dzień, przynajmniej jakieś 3-4 godziny.

Świetne nowoczesne muzeum zabawy z mnóstwem interaktywnych stacji i wspaniałym pokazem zorzy polarnej?