Dodaj daty

Penny Lane

Penny Lane – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

1. Liverpool: City and Beatles Tour z biletem Hop-On Hop-Off

Wskocz na pokład autobusu z otwartym dachem po Liverpoolu i The Beatles. Posłuchaj historii społecznej miasta i tego, gdzie urodzili się, wychowali, mieszkali i grali Beatlesi. Zobacz wszystkie zabytki miasta, w tym nabrzeże wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i 2 wspaniałe katedry. Twoim pierwszym przystankiem jest Penny Lane i drugie Strawberry Field, gdzie możesz wysiąść z autobusu, aby zrobić bezcenną okazję do zrobienia zdjęcia. Następnie udasz się do domów dzieciństwa Johna Lennona i Paula McCartneya, po czym wrócisz do miasta, gdzie usłyszysz wszystko o wielkiej rzece Mersey. Po ukończeniu trasy City and Beatles użyj biletu, aby dołączyć do wycieczki po mieście z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Przejedź przez historyczne zabytki i atrakcje, w tym Royal Albert Dock, kultowe nabrzeże UNESCO, światowej sławy Cavern Club, World Museum, obie wspaniałe katedry, The Philharmonic Dining Rooms, China Town i wiele więcej. Będziesz mieć również ekskluzywne oferty w całym mieście, w tym bezpłatną lampkę szampana w salach jadalnych Filharmonii.

Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

2. Liverpool: Bilet na wycieczkę autobusową Beatles Explorer

Wyrusz w czarującą podróż ulicami Liverpoolu na pokładzie autobusu City Explorer. Poznaj rodzinne miasto Beatlesów, zobacz słynną na całym świecie Penny Lane i odkryj miejsca filmowania seriali telewizyjnych, takich jak wielokrotnie nagradzany Peaky Blinders. Zacznij od Royal Albert Dock. Odwiedź dzielnice, domy dzieciństwa i szkoły Beatlesów, aby zobaczyć, gdzie dorastali i jak wpłynęły na ich kariery. Kontynuuj celebrację muzycznego dziedzictwa Liverpoolu, zatrzymując się na bezcenne okazje do robienia zdjęć na Penny Lane i Strawberry Field. Rozpoznasz nawet lokalizacje telewizyjne i filmowe, w tym Peaky Blinders. Z przewodnikiem na pokładzie, który jest ekspertem we wszystkich sprawach związanych z Liverpoolem, poznasz historię, dramat, talent i humor, które uczyniły Liverpool tym, czym jest dzisiaj.

Liverpool: Prywatna 3-godzinna wycieczka po Beatlesach taksówką

3. Liverpool: Prywatna 3-godzinna wycieczka po Beatlesach taksówką

Rozkoszuj się swoją pasją do muzyki podczas magicznej, tajemniczej wycieczki po Liverpoolu, domu legendarnego zespołu The Beatles. Niezależnie od tego, czy jesteś największym fanem "Fab Four", czy nowicjuszem, interesujesz się muzyką lub historią, jesteś młody lub stary, ta wycieczka jest idealna. Przenieś się z powrotem do czasów, gdy Beatlesi osiągnęli szczyt swojej kariery i całkowicie zmienili świat muzyki. Podróżuj tradycyjną taksówką, aby odkryć stolicę Merseyside z innej perspektywy. Twój kierowca odbierze Cię z miejsca spotkania. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki po pięknym mieście, które Beatlesi kiedyś nazywali domem. Niektóre z najważniejszych atrakcji wycieczki obejmują domy z dzieciństwa Beatlesów, a także niektóre z kultowych miejsc, w których bywali lub o których śpiewali. Poznaj Penny Lane i zatrzymaj się na zdjęcie przy słynnym znaku, przejedź obok fryzjera i kościoła St. Barnabus. Zrób sobie zdjęcie przy słynnej czerwonej bramie na Strawberry Fields lub udaj się na grób Eleanor Rigby. Odkryj wioskę Woolton, w której John poznał Paula 6 lipca 1957 r., tego "świątecznego" dnia, w którym zespół Johna, "The Quarrymen", grał na kościelnym festynie. Dowiedz się, jak ogromny wpływ na zespół miało ich rodzinne miasto i jak zainspirowało ono wiele ich przebojów. Posłuchaj fascynujących faktów i historii o Johnie, Paulu, George'u i Ringo, a po drodze zobacz inne kultowe zabytki.

Liverpool i The Beatles – wycieczka całodniowa z Londynu

4. Liverpool i The Beatles – wycieczka całodniowa z Londynu

Weź udział w całodniowej wycieczce do miejsca, gdzie pierwsze kroki stawiali The Beatles. Dowiedz się więcej o ich życiu w Liverpoolu i odwiedź po drodze kilka nowoczesnych barów, kawiarni i sklepów. Po przybyciu na Lime Street w Liverpoolu będziesz mieć czas na zwiedzenie tego wiktoriańskiego miasta. Przejdź się wzdłuż słynnego nabrzeża, podziwiając wspaniale odnowiony kompleks Albert Dock. Miń bary, kawiarnie, restauracje, sklepy i inne wyjątkowe atrakcje. Następnie odwiedź muzeum The Beatles Story, gdzie poznasz najbardziej sensacyjną historię, o jakiej słyszał świat kultury popularnej. Po południu czeka Cię „Magical Mystery Tour”. Zobacz miejsca powiązane z Wielką Czwórką, w tym ich domy, szkoły, miejsca narodzin, Penny Lane, Strawberry Fields i inne znaczące punkty. Trasa kończy się w słynnym Cavern Club.

Liverpool: wycieczka autobusowa Beatlesów z wejściem Strawberry Field

5. Liverpool: wycieczka autobusowa Beatlesów z wejściem Strawberry Field

Poznaj Beatles Explorer, zupełnie nowy autobus wycieczkowy z otwartą wycieczką, który pokazuje to, co najlepsze w Liverpoolu i kultowe miejsca związane z Fab Four. Posłuchaj przewodnika na żywo na pokładzie, który przekaże wnikliwą wiedzę, ciekawe fakty i dobry humor na temat zespołu i miasta. Zacznij od oszałamiającego Royal Albert Dock Liverpool. Wskocz do autobusu i rozpocznij swoją historyczną wycieczkę po Beatlesach, mijając po drodze jedne z najlepszych zabytków Liverpoolu. Zatrzymaj się na Penny Lane, ulicy często odwiedzanej przez członków zespołu w dzieciństwie i rozsławionej przez popularną piosenkę. Później udaj się na Strawberry Field i spędź trochę czasu na zwiedzaniu wystawy, która obejmuje fortepian, na którym John Lennon skomponował utwór „Imagine”. Poświęć trochę czasu na obejrzenie ogrodów i zatrzymaj się na przekąskę w kawiarni, zanim kupisz prezenty z ekskluzywnej oferty w sklepie. Wskocz z powrotem do autobusu i wróć do Royal Albert Dock Liverpool.

Półdniowa prywatna przygoda z Beatlesami

6. Półdniowa prywatna przygoda z Beatlesami

Odkryj miejsce narodzin Beatlesów i podróżuj w luksusie z pomocą eksperta podczas tej prywatnej wycieczki po centrum Liverpoolu. Omiń szkoły i uczelnie Beatlesów oraz domy, w których dorastali. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w luksusie, jadąc do Penny Lane i największej na świecie katedry. Ciesz się kilkoma przystankami na odpoczynek i zdjęcia po drodze i nie krępuj się zadawać pytań. Na koniec przejedź przez Royal Albert Docks do wspaniałych nowych posągów Beatlesów, aby zrobić selfie i zdjęcia grupowe przed głównymi budynkami nabrzeża Liverpoolu.

Liverpool: cyfrowy przewodnik audio Penny Lane i Fab Four

7. Liverpool: cyfrowy przewodnik audio Penny Lane i Fab Four

Penny Lane w Liverpoolu to kultowa ulica, która ucieleśnia muzyczną historię miasta. Uwieczniony przez The Beatles w ich słynnej piosence, stał się celem pielgrzymek miłośników muzyki. Spacer wzdłuż Penny Lane, barwnie namalowany przez Johna Lennona, oferuje nostalgiczne spojrzenie na życie Beatlesów i scenę muzyczną lat 60. Zanurz się w miejscach z dzieciństwa, które ukształtowały ich kultowe brzmienie. Podziwiaj we własnym tempie miejsce, w którym dorastali ci niezwykli członkowie zespołu, uzyskując wyjątkowy wgląd w ich wczesne życie, które przygotowało grunt pod ich niezwykłą muzyczną podróż. Twoja wycieczka jest wzbogacona o cyfrową wycieczkę audio, dostarczającą po drodze fascynujących anegdot i historii, pozwalającą w pełni zanurzyć się w atmosferze tej legendarnej ulicy.

Penny Lane: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Penny Lane? Kliknij tutaj.