Dodaj daty

Peloponez
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 245
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Peloponez

Peloponez

Peloponez: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Peloponez? Kliknij tutaj.

Peloponez: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(2 recenzji)

Dzień jako całość był fantastyczny, a nasz przewodnik był bardzo pomocny i przyjazny. Tak wiele widzieliśmy i wiele się nauczyliśmy od naszego przewodnika. Powiedziałbym, że autobus nie jest najlepszy na upały, ponieważ klimatyzacja nie działała dobrze i w autobusie było gorąco… to jedyny minus. Pamiętaj, że wstęp do tych obiektów nie jest wliczony w cenę, więc jest on oddzielony od kosztu jednodniowej wycieczki! Ogólnie rzecz biorąc, świetna jednodniowa wycieczka.

Profesjonalny przewodnik Costas historyk z wykształcenia dobrze mówiący po angielsku ciekawy program dobra organizacja ale lunchu nie warto kupować lepiej kupić we własnym zakresie w miasteczku Napflion

Niesamowity! Przewodnik Julia był bardzo kompetentny i wypełnił wycieczkę dużą ilością informacji na temat historii i mitologii Grecji. Świetne doświadczenie!

Bylo bardzo fajnie. Przewodnik był profesjonalistą i opowiedział nam wszystko o kulturze, historii i mitologii. Zdecydowanie polecam!

Bardzo ciekawe stanowiska archeologiczne, piękne Epidauros i Mykeny. Przewodnik Ioulia dobry, przejrzysty i pomocny. Dobry kierowca.