Peggy Guggenheim Collection

Peggy Guggenheim Collection

Peggy Guggenheim Collection – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

1. Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

Poczuj esencję Wenecji, odkrywając ukryte i malownicze drogi wodne w pobliżu Wielkiego Kanału podczas przejażdżki gondolą. Słuchaj komentarzy w aplikacji, aby dowiedzieć się więcej o mieście podczas podziwiania zabytków. Rozpocznij swoją aktywność od spotkania z gospodarzem, który wyjaśni kilka ciekawostek na temat historii gondoli i gondolierów. Uzyskaj bezpłatny dostęp do aplikacji z komentarzem na temat trasy podróży gondolą. Ciesząc się pięknem Wielkiego Kanału, podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Pałac Peggy Guggenheim Collection, Pałac Gritti, Kościół Salute, Punta della Dogana. Odkryj słynny na całym świecie Teatr La Fenice i Dom Mozarta wzdłuż romantycznych i ukrytych dróg wodnych. Na koniec przejażdżki podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Basen Świętego Marka z wyspą San Giorgio. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska jej model w przekroju.

Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

2. Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

Odkryj kanały Wenecji na pokładzie gondoli. Ciesz się komentarzem na żywo od przewodnika, gdy gondolier zabierze Cię wąskimi drogami i wzdłuż Wielkiego Kanału. Dowiedz się więcej o pałacach, kościołach i atrakcjach miasta. Posłuchaj lokalnych opowieści oraz historii gondoli i gondolierów. Podczas podróży podziwiaj Dom Mozarta i miń wspaniały teatr La Fenice oraz kanał "De le Ostreghe". Kontynuuj podróż do najważniejszego kanału w Wenecji, Wielkiego Kanału. Udaj się w kierunku kościoła Salute, kolekcji Peggy Guggenheim i niektórych oszałamiających weneckich pałaców, które biegną wzdłuż kanału, takich jak Ca' Dolfin, Ca' Loredan, pałac Grimani i wiele innych. Zobaczysz także Punta de la Dogana i Basen Świętego Marka, zanim wrócisz do Campo San Moisè. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, przyglądając się z bliska modelowi w przekroju.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

3. Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

4. Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

Poczuj czarujący urok Wenecji dzięki naszej ekskluzywnej przejażdżce gondolą o zachodzie słońca przez Basen Świętego Marka i urocze mniejsze kanały. Wyrusz w podróż w czasie, podczas której nasz doświadczony przewodnik odkryje przed Tobą bogatą historię i tradycję weneckich gondoli. Przed wejściem na pokład dowiedz się więcej o ich unikalnym designie i wyjątkowym rzemiośle. Dla tych, którzy szukają dodatkowej nutki romantyzmu, wybierz opcję serenady i pozwól, aby kojące melodie towarzyszyły Ci podczas dryfowania po spokojnych wodach. Nie zapomnij uchwycić magii z założoną maską i podzielić się tymi niezapomnianymi chwilami z bliskimi w mediach społecznościowych. Płynąc z gracją pod uroczymi mostami, zanurz się w zapierającej dech w piersiach atmosferze San Marco, pozwalając pięknu Wenecji uchwycić twoje serce i duszę. Wreszcie, przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska model w przekroju.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

5. Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

Weź udział w tej prywatnej wycieczce gondolą, aby poczuć starożytną wenecką atmosferę i odkrywać miasto tak, jak od ponad tysiąca lat robią to jego mieszkańcy. W trakcie tej 25–30 minutowej podróży opuścisz główne drogi wodne i atrakcje turystyczne – Twój doświadczony gondolier z precyzją popłynie przez węższe i spokojniejsze kanały Wenecji. Usiądź wygodnie i podziwiaj krajobrazy, jednocześnie wsłuchując się w przyjacielskie pogawędki gondolierów w wyjątkowym weneckim dialekcie, które stanowią część kultury Wenecji w takim samym stopniu, co same gondole. Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem, aby uniknąć konieczności negocjowania z gondolierem i stresu związanego z uzgadnianiem szczegółów.

Wenecja: 30-minutowy rejs gondolą po Wielkim Kanale z serenadą

6. Wenecja: 30-minutowy rejs gondolą po Wielkim Kanale z serenadą

Żadna wizyta w Wenecji nie jest kompletna bez rejsu gondolą po Canal Grande. Jeszcze lepiej, jak towarzyszy mu serenada na żywo! Weź udział w relaksującym rejsie wieczornym po ukrytych kanałach, które są tak małe, że możesz dosłownie dotknąć zabudowań na brzegu. Odkryj piękno tego miasta i naciesz się włoską kulturą, jaką znajdziesz tylko w Wenecji. To, co wyróżnia tę wycieczkę, to akcent muzyczny. Miejscowy muzyk będzie na pokładzie gondoli, aby zaśpiewać wszystkim serenadę do tradycyjnej, romantycznej muzyki włoskiej. Czy jest lepszy sposób na spędzenie popołudnia w Wenecji i otoczenie się duchem Włoch z przyjaciółmi lub rodziną?

Wenecja: Wycieczka piesza na Plac Świętego Marka i przejażdżka gondolą

7. Wenecja: Wycieczka piesza na Plac Świętego Marka i przejażdżka gondolą

Rozpocznij wycieczkę w historycznym sercu Wenecji od porannej promenady z Placu Świętego Marka do jednych z najważniejszych zabytków Wenecji. Zobacz Santa Maria Formosa, Bazylikę San Giovanni e Paolo, znaną jako wenecki Panteon i wiele więcej. Dowiedz się o niesamowitej historii tych zabytków od profesjonalnego przewodnika. Przejdź przez główną ulicę handlową, aż dotrzesz do mostu Rialto. Przejdź się po typowych rynkach, które niegdyś były handlowym centrum Europy. Kontynuuj swoje doświadczenie podczas przejażdżki gondolą, odkrywając Wenecję z wyjątkowej perspektywy: przepłyń pod Mostem Westchnień do magicznego basenu San Marco i powitaj uroczą wyspę San Giorgio. Czeka Cię podróż marzeń! Ciesz się komentarzem podczas wycieczki gondolą, pobierając aplikację mobilną. Aplikacja zapewni komentarz audio, który wyjaśni wszystko o wspaniałych pałacach i atrakcjach wokół Ciebie. Później skorzystaj z audioprzewodnika z cyfrową mapą, aby odkryć pięć dzielnic Wenecji i ich najlepsze atrakcje i place, w dzień lub w nocy, podczas samodzielnej wycieczki z przewodnikiem. Słuchaj automatycznej narracji audio o najważniejszych atrakcjach miasta, z ponad 200 punktami zainteresowania, w tym wspaniałym teatrem La Fenice, mostem Rialto, gettem żydowskim, Arsenale, majestatycznym mostem Accademia i wieloma innymi. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł również cieszyć się najbardziej tajemniczymi i malowniczymi miejscami Wenecji, znanymi tylko prawdziwym Wenecjanom.

Wenecja: Prywatna 1-godzinna wycieczka gondolą

8. Wenecja: Prywatna 1-godzinna wycieczka gondolą

Zarezerwuj czarującą prywatną przejażdżkę gondolą w Wenecji i szybuj przez wieki historii, daj się oczarować przepychem i elegancją weneckiego Palazzi. To doświadczenie to doskonały sposób na docenienie piękna, uroku i koloru tego wyjątkowego miasta zbudowanego na wodzie. Poczuj się częścią starożytnej weneckiej tradycji i doświadcz Wenecji tak, jak jej mieszkańcy od ponad tysiąca lat. Dawno, dawno temu najszlachetniejsze i najbogatsze rodziny podróżowały gondolą - z nieco ekscentryczną Peggy Guggenheim, ostatnią osobą, która miała swoją prywatną gondolę w latach 60. Podczas tej wyjątkowej eksploracji romantycznych kanałów weneckich odpręż się i zrelaksuj przy delikatnych rytmach i ruchach Canal Grande. Doceń umiejętności związane z kierowaniem gondolą, gdy pokonujesz zawiłe drogi wodne Wenecji. Gdy usiądziesz wygodnie i podziwiasz widoki, ciesz się przyjaznym przekomarzaniem się gondolierów - tak samo częścią kultury weneckiej, jak sama gondola. Ta urocza przejażdżka gondolą zabierze Cię o krok bliżej romantycznych fasad miasta, pozwalając zrozumieć, co to znaczy być prawdziwie weneckim.

Wenecja: Zwiedzanie Bazyliki i Pałacu Dożów z przejażdżką gondolą

9. Wenecja: Zwiedzanie Bazyliki i Pałacu Dożów z przejażdżką gondolą

Wykorzystaj w pełni swój czas w Wenecji dzięki tej wycieczce z wieloma atrakcjami, która łączy 3 najważniejsze lokalizacje Wenecji. Odwiedź Bazylikę Świętego Marka i Pałac Dożów i ciesz się przejażdżką gondolą wzdłuż kanałów. Spotkaj się ze swoim profesjonalnym przewodnikiem przed wieżą zegarową (nie dzwonnicą) na placu Świętego Marka. Rozpocznij wycieczkę łączoną od odkrycia budynków na placu. Wejdź do Pałacu Dożów „Palazzo Ducale”, wspaniałego połączenia architektury bizantyjskiej, gotyckiej i renesansowej, centrum imperium weneckiego i siedziby rządu weneckiego. Słuchaj swojego przewodnika, przechodząc przez jego bogate komnaty, w których znajdują się arcydzieła Tintoretta, Tycjana i Veronese. Posłuchaj o różnych rolach odgrywanych przez doża i jego doradców, poznaj historię weneckich legend, idąc korytarzami w kierunku cel więziennych, poznając jednocześnie więźniów i Casanovę, najbardziej intrygującego uciekiniera z Wenecji. Następnie udaj się do Bazyliki św. Marka, która majestatycznie symbolizuje lagunę i zawiera historię miasta oraz relikwie świętych. Dzięki inspirującym złotym mozaikom Twój utalentowany przewodnik oprowadzi Cię po kościele. O 13:00 zakończ pierwszą część wycieczki, a będziesz mieć 2 godziny wolnego czasu na spacer po placu św. Marka. Możesz zjeść lunch (nie wliczony w cenę) lub odwiedzić muzeum Correr na własną rękę (już w cenie biletu do Pałacu Dożów). Rozpocznij drugą część połączonej wycieczki od klasycznej przejażdżki gondolą o 15:00 lub 17:15. Spotkanie odbędzie się 15 minut przed godziną odjazdu za muzeum Correr na placu Świętego Marka (przed pocztą). Podczas tej wyjątkowej eksploracji weneckich romantycznych kanałów odpręż się i zrelaksuj w łagodnych rytmach i ruchach Canal Grande, doceniając umiejętności związane z prowadzeniem gondoli przez zawiłe drogi wodne miasta. Kiedy usiądziesz wygodnie i będziesz podziwiać widoki, nieuchronnie zaangażujesz się w przyjacielskie przekomarzanie się gondolierów, którzy są tak samo częścią kultury weneckiej, jak sama gondola. PLAN PODRÓŻY Wyjazd z Pałacu Dożów i Bazyliki o 10:45 Od 13:00 do 15:00 2 godziny czasu wolnego Wyjazd gondolą o 15:00 (przez cały rok) lub 17:15 (tylko kwiecień-październik)

Wenecja: 1-godzinny rejs gondolą po Wielkim Kanale z przewodnikiem

10. Wenecja: 1-godzinny rejs gondolą po Wielkim Kanale z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę po Wenecji z jej dróg wodnych, aby zobaczyć najlepsze i najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na miasto. Ta 1-godzinna wycieczka jest wyceniona dla grupy do 5 osób. Twój osobisty gondolier poprowadzi Cię stylowo przez wieki historii, wzdłuż kultowego Canal Grande, jednej z najbardziej eleganckich ulic handlowych na świecie. Miń Ca Dario, dom Casanovy, Palazzo Grassi, Ca Rezzonico, Ca Bembo, Ca Pesaro, most Rialto, Campo Manin i dom Mozarta. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając otoczenie, a Twój doświadczony przewodnik zabawi Cię anegdotami o mieście. Poznaj historię La Serenissima, przejdź obok Muzeum Peggy Guggenheim i przejdź pod mostem Accademia. Posłuchaj opowieści za samą gondolą, gdy zbliżasz się do majestatycznego mostu Rialto. Zmieniając się w jeden z malowniczych bocznych kanałów Wenecji, będziesz mógł podziwiać splendor Canal Grande, a także będziesz mógł cieszyć się urokiem mniejszych, bardziej mieszkalnych dzielnic. Twój przewodnik informacyjny opowie Ci wszystko o gondoli i jej unikalnej konstrukcji oraz tradycjach weneckich gondolierów. To doskonały sposób na połączenie pouczającej i stymulującej wycieczki z przewodnikiem z romantyczną przejażdżką gondolą.

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Peggy Guggenheim Collection: najlepsze atrakcje w pobliżu

Peggy Guggenheim Collection – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

Poczuj esencję Wenecji, odkrywając ukryte i malownicze drogi wodne w pobliżu Wielkiego Kanału podczas przejażdżki gondolą. Słuchaj komentarzy w aplikacji, aby dowiedzieć się więcej o mieście podczas podziwiania zabytków. Rozpocznij swoją aktywność od spotkania z gospodarzem, który wyjaśni kilka ciekawostek na temat historii gondoli i gondolierów. Uzyskaj bezpłatny dostęp do aplikacji z komentarzem na temat trasy podróży gondolą. Ciesząc się pięknem Wielkiego Kanału, podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Pałac Peggy Guggenheim Collection, Pałac Gritti, Kościół Salute, Punta della Dogana. Odkryj słynny na całym świecie Teatr La Fenice i Dom Mozarta wzdłuż romantycznych i ukrytych dróg wodnych. Na koniec przejażdżki podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Basen Świętego Marka z wyspą San Giorgio. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska jej model w przekroju.

Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

Odkryj kanały Wenecji na pokładzie gondoli. Ciesz się komentarzem na żywo od przewodnika, gdy gondolier zabierze Cię wąskimi drogami i wzdłuż Wielkiego Kanału. Dowiedz się więcej o pałacach, kościołach i atrakcjach miasta. Posłuchaj lokalnych opowieści oraz historii gondoli i gondolierów. Podczas podróży podziwiaj Dom Mozarta i miń wspaniały teatr La Fenice oraz kanał "De le Ostreghe". Kontynuuj podróż do najważniejszego kanału w Wenecji, Wielkiego Kanału. Udaj się w kierunku kościoła Salute, kolekcji Peggy Guggenheim i niektórych oszałamiających weneckich pałaców, które biegną wzdłuż kanału, takich jak Ca' Dolfin, Ca' Loredan, pałac Grimani i wiele innych. Zobaczysz także Punta de la Dogana i Basen Świętego Marka, zanim wrócisz do Campo San Moisè. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, przyglądając się z bliska modelowi w przekroju.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

Poczuj czarujący urok Wenecji dzięki naszej ekskluzywnej przejażdżce gondolą o zachodzie słońca przez Basen Świętego Marka i urocze mniejsze kanały. Wyrusz w podróż w czasie, podczas której nasz doświadczony przewodnik odkryje przed Tobą bogatą historię i tradycję weneckich gondoli. Przed wejściem na pokład dowiedz się więcej o ich unikalnym designie i wyjątkowym rzemiośle. Dla tych, którzy szukają dodatkowej nutki romantyzmu, wybierz opcję serenady i pozwól, aby kojące melodie towarzyszyły Ci podczas dryfowania po spokojnych wodach. Nie zapomnij uchwycić magii z założoną maską i podzielić się tymi niezapomnianymi chwilami z bliskimi w mediach społecznościowych. Płynąc z gracją pod uroczymi mostami, zanurz się w zapierającej dech w piersiach atmosferze San Marco, pozwalając pięknu Wenecji uchwycić twoje serce i duszę. Wreszcie, przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska model w przekroju.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

Weź udział w tej prywatnej wycieczce gondolą, aby poczuć starożytną wenecką atmosferę i odkrywać miasto tak, jak od ponad tysiąca lat robią to jego mieszkańcy. W trakcie tej 25–30 minutowej podróży opuścisz główne drogi wodne i atrakcje turystyczne – Twój doświadczony gondolier z precyzją popłynie przez węższe i spokojniejsze kanały Wenecji. Usiądź wygodnie i podziwiaj krajobrazy, jednocześnie wsłuchując się w przyjacielskie pogawędki gondolierów w wyjątkowym weneckim dialekcie, które stanowią część kultury Wenecji w takim samym stopniu, co same gondole. Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem, aby uniknąć konieczności negocjowania z gondolierem i stresu związanego z uzgadnianiem szczegółów.

Wenecja: 30-minutowy rejs gondolą po Wielkim Kanale z serenadą

Wenecja: 30-minutowy rejs gondolą po Wielkim Kanale z serenadą

Żadna wizyta w Wenecji nie jest kompletna bez rejsu gondolą po Canal Grande. Jeszcze lepiej, jak towarzyszy mu serenada na żywo! Weź udział w relaksującym rejsie wieczornym po ukrytych kanałach, które są tak małe, że możesz dosłownie dotknąć zabudowań na brzegu. Odkryj piękno tego miasta i naciesz się włoską kulturą, jaką znajdziesz tylko w Wenecji. To, co wyróżnia tę wycieczkę, to akcent muzyczny. Miejscowy muzyk będzie na pokładzie gondoli, aby zaśpiewać wszystkim serenadę do tradycyjnej, romantycznej muzyki włoskiej. Czy jest lepszy sposób na spędzenie popołudnia w Wenecji i otoczenie się duchem Włoch z przyjaciółmi lub rodziną?

Wenecja: Wycieczka piesza na Plac Świętego Marka i przejażdżka gondolą

Wenecja: Wycieczka piesza na Plac Świętego Marka i przejażdżka gondolą

Rozpocznij wycieczkę w historycznym sercu Wenecji od porannej promenady z Placu Świętego Marka do jednych z najważniejszych zabytków Wenecji. Zobacz Santa Maria Formosa, Bazylikę San Giovanni e Paolo, znaną jako wenecki Panteon i wiele więcej. Dowiedz się o niesamowitej historii tych zabytków od profesjonalnego przewodnika. Przejdź przez główną ulicę handlową, aż dotrzesz do mostu Rialto. Przejdź się po typowych rynkach, które niegdyś były handlowym centrum Europy. Kontynuuj swoje doświadczenie podczas przejażdżki gondolą, odkrywając Wenecję z wyjątkowej perspektywy: przepłyń pod Mostem Westchnień do magicznego basenu San Marco i powitaj uroczą wyspę San Giorgio. Czeka Cię podróż marzeń! Ciesz się komentarzem podczas wycieczki gondolą, pobierając aplikację mobilną. Aplikacja zapewni komentarz audio, który wyjaśni wszystko o wspaniałych pałacach i atrakcjach wokół Ciebie. Później skorzystaj z audioprzewodnika z cyfrową mapą, aby odkryć pięć dzielnic Wenecji i ich najlepsze atrakcje i place, w dzień lub w nocy, podczas samodzielnej wycieczki z przewodnikiem. Słuchaj automatycznej narracji audio o najważniejszych atrakcjach miasta, z ponad 200 punktami zainteresowania, w tym wspaniałym teatrem La Fenice, mostem Rialto, gettem żydowskim, Arsenale, majestatycznym mostem Accademia i wieloma innymi. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł również cieszyć się najbardziej tajemniczymi i malowniczymi miejscami Wenecji, znanymi tylko prawdziwym Wenecjanom.

Wenecja: Prywatna 1-godzinna wycieczka gondolą

Wenecja: Prywatna 1-godzinna wycieczka gondolą

Zarezerwuj czarującą prywatną przejażdżkę gondolą w Wenecji i szybuj przez wieki historii, daj się oczarować przepychem i elegancją weneckiego Palazzi. To doświadczenie to doskonały sposób na docenienie piękna, uroku i koloru tego wyjątkowego miasta zbudowanego na wodzie. Poczuj się częścią starożytnej weneckiej tradycji i doświadcz Wenecji tak, jak jej mieszkańcy od ponad tysiąca lat. Dawno, dawno temu najszlachetniejsze i najbogatsze rodziny podróżowały gondolą - z nieco ekscentryczną Peggy Guggenheim, ostatnią osobą, która miała swoją prywatną gondolę w latach 60. Podczas tej wyjątkowej eksploracji romantycznych kanałów weneckich odpręż się i zrelaksuj przy delikatnych rytmach i ruchach Canal Grande. Doceń umiejętności związane z kierowaniem gondolą, gdy pokonujesz zawiłe drogi wodne Wenecji. Gdy usiądziesz wygodnie i podziwiasz widoki, ciesz się przyjaznym przekomarzaniem się gondolierów - tak samo częścią kultury weneckiej, jak sama gondola. Ta urocza przejażdżka gondolą zabierze Cię o krok bliżej romantycznych fasad miasta, pozwalając zrozumieć, co to znaczy być prawdziwie weneckim.

Wenecja: Zwiedzanie Bazyliki i Pałacu Dożów z przejażdżką gondolą

Wenecja: Zwiedzanie Bazyliki i Pałacu Dożów z przejażdżką gondolą

Wykorzystaj w pełni swój czas w Wenecji dzięki tej wycieczce z wieloma atrakcjami, która łączy 3 najważniejsze lokalizacje Wenecji. Odwiedź Bazylikę Świętego Marka i Pałac Dożów i ciesz się przejażdżką gondolą wzdłuż kanałów. Spotkaj się ze swoim profesjonalnym przewodnikiem przed wieżą zegarową (nie dzwonnicą) na placu Świętego Marka. Rozpocznij wycieczkę łączoną od odkrycia budynków na placu. Wejdź do Pałacu Dożów „Palazzo Ducale”, wspaniałego połączenia architektury bizantyjskiej, gotyckiej i renesansowej, centrum imperium weneckiego i siedziby rządu weneckiego. Słuchaj swojego przewodnika, przechodząc przez jego bogate komnaty, w których znajdują się arcydzieła Tintoretta, Tycjana i Veronese. Posłuchaj o różnych rolach odgrywanych przez doża i jego doradców, poznaj historię weneckich legend, idąc korytarzami w kierunku cel więziennych, poznając jednocześnie więźniów i Casanovę, najbardziej intrygującego uciekiniera z Wenecji. Następnie udaj się do Bazyliki św. Marka, która majestatycznie symbolizuje lagunę i zawiera historię miasta oraz relikwie świętych. Dzięki inspirującym złotym mozaikom Twój utalentowany przewodnik oprowadzi Cię po kościele. O 13:00 zakończ pierwszą część wycieczki, a będziesz mieć 2 godziny wolnego czasu na spacer po placu św. Marka. Możesz zjeść lunch (nie wliczony w cenę) lub odwiedzić muzeum Correr na własną rękę (już w cenie biletu do Pałacu Dożów). Rozpocznij drugą część połączonej wycieczki od klasycznej przejażdżki gondolą o 15:00 lub 17:15. Spotkanie odbędzie się 15 minut przed godziną odjazdu za muzeum Correr na placu Świętego Marka (przed pocztą). Podczas tej wyjątkowej eksploracji weneckich romantycznych kanałów odpręż się i zrelaksuj w łagodnych rytmach i ruchach Canal Grande, doceniając umiejętności związane z prowadzeniem gondoli przez zawiłe drogi wodne miasta. Kiedy usiądziesz wygodnie i będziesz podziwiać widoki, nieuchronnie zaangażujesz się w przyjacielskie przekomarzanie się gondolierów, którzy są tak samo częścią kultury weneckiej, jak sama gondola. PLAN PODRÓŻY Wyjazd z Pałacu Dożów i Bazyliki o 10:45 Od 13:00 do 15:00 2 godziny czasu wolnego Wyjazd gondolą o 15:00 (przez cały rok) lub 17:15 (tylko kwiecień-październik)

Wenecja: 1-godzinny rejs gondolą po Wielkim Kanale z przewodnikiem

Wenecja: 1-godzinny rejs gondolą po Wielkim Kanale z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę po Wenecji z jej dróg wodnych, aby zobaczyć najlepsze i najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na miasto. Ta 1-godzinna wycieczka jest wyceniona dla grupy do 5 osób. Twój osobisty gondolier poprowadzi Cię stylowo przez wieki historii, wzdłuż kultowego Canal Grande, jednej z najbardziej eleganckich ulic handlowych na świecie. Miń Ca Dario, dom Casanovy, Palazzo Grassi, Ca Rezzonico, Ca Bembo, Ca Pesaro, most Rialto, Campo Manin i dom Mozarta. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając otoczenie, a Twój doświadczony przewodnik zabawi Cię anegdotami o mieście. Poznaj historię La Serenissima, przejdź obok Muzeum Peggy Guggenheim i przejdź pod mostem Accademia. Posłuchaj opowieści za samą gondolą, gdy zbliżasz się do majestatycznego mostu Rialto. Zmieniając się w jeden z malowniczych bocznych kanałów Wenecji, będziesz mógł podziwiać splendor Canal Grande, a także będziesz mógł cieszyć się urokiem mniejszych, bardziej mieszkalnych dzielnic. Twój przewodnik informacyjny opowie Ci wszystko o gondoli i jej unikalnej konstrukcji oraz tradycjach weneckich gondolierów. To doskonały sposób na połączenie pouczającej i stymulującej wycieczki z przewodnikiem z romantyczną przejażdżką gondolą.

Wenecja: Najciekawsze atrakcje

Peggy Guggenheim Collection: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Peggy Guggenheim Collection: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Peggy Guggenheim Collection? Kliknij tutaj.

Peggy Guggenheim Collection: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(14 516 recenzji)

Nasz przewodnik (Emma) był doskonały! Wycieczka gondolą była świetną zabawą, a późniejsze wrażenia z VR zdecydowanie były warte tych kilku dodatkowych minut. Miejsce spotkania było bardzo trudne do zlokalizowania, nawet przy uruchomionych mapach Google i usługach lokalizacyjnych w tej aplikacji.

Przewodnik był uroczy. Aurora była dla nas bardzo uważna i naprawdę podobało nam się to doświadczenie. Wyjaśnił nam wszystko z wielką cierpliwością; Pojechaliśmy z naszymi 10-letnimi bliźniakami, a ona przez cały czas była bardzo miła i uważna. Wysoce polecany

Miło mieć Ricardo jako przewodnika. Bardzo profesjonalny, bardzo zabawny, nauczył nas wiele o mieście. Wizyta była bardzo przyjemna. DZIĘKI !

Przewodnik był bardzo uważny i przyjazny. Odpowiedziała na wiele pytań i sprawiła, że wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Cóż za wspaniałe przeżycie poznać historię gondoli i gondolierów.