Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu: Wycieczki i bilety

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 50 639 opinii

I couldnt find the page for shared group tours but I wanted to leave a review as I was travelling alone and the service this company provided was brilliant. Was picked up outside my hotel on time and the guide was very friendly and chatty, he ensured there was time for breaks and anything anyone needed we just had to ask! Very Covid safe with ensuring masks were worn at all times and disinfecting hand before we got on the mini bus. The tour itself was brilliant and would recommend everyone to do this tour! At the end of the tour the driver asked where we would like to be dropped off I chose my hotel but could of asked for another destination. I’m sad that I was only in Kraków for the weekend but will definitely use this company when I come back next year!

Bus przyjechal punktualnie, opiekun mowil bardzo dobrze po angielsku, Wadą był nawiew w busie poprostu jest pazdziernik juz dosc chlodno- nie potrzebny nawiew. Ludzie zakrywali sie kurtkami. Przewodnik pan Wojciech mialam wrazenie ze nie opowiada wszystkiego. Jakos tak szybko ciagnal do konca, oczywiscie nie fajne bylo ze gdy opowiadal nam o czyms to juz druga grupa za nami stala I czekali kiedy pojdziemy zeby oni mogli posluchac wiec chyba wina samej organizacji.

Miejsce, które każdy dojrzały człowiek powinien odbyć - żadna lektura czy film nie odda emocji, których doświadcza się na miejscu. Zachowane środki ostrożności w związku z epidemią. Należy pamiętać o odpowiednim stroju (powaga miejsca, ale też warunki pogodowe, gdyż zwiedzanie odbywa się również na zewnątrz). Jedyny minus - Pani która miała na nas czekać o 10:00 spóźniła się ok. 20 min. Dotarła do nas po kilku telefonach i przekazała nas pod opiekę przewodnika.

Autokar był bardzo wygodny, kierowca pomocny, pani przewodnik opowiadała w sposób interesujący. Wycieczkę zaliczam do udanych. Polecam :)

Pomimo tego, ze odwiedzane miejsce napawa wielkim smutkiem i refleksją to sama organizacja zachwyca najwyższym poziomem merytorycznym.